De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Ronde Van Bulgarije - Zuiden - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Bulgarije

Uitslagen 2017

Uitslagen voor etappe

Etappe 3 - 9 September 2017Sprint

  • Etappe
  • Algemeen
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1UKRVitaliy Buts (UKR)Kolls - Bdc2:06:03
2ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:00
3RUSLeonid Krasnov (RUS)Tusnad0:00
4BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
5SRBDusan Kalaba (SRB)Dare Viator Partizan0:00
6UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - Bdc0:00
7BULNikolai Genov (BUL)0:00
8BULAlexander Alexiev (BUL)0:00
9GBRWilliam Fox (GBR)0:00
10TURYunus Emre Yilmaz (TUR)0:00
11ROUDaniel Crista (ROU)Copenhagen0:00
12MDANicolae Tanovitchii (MDA)0:00
13AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:00
14RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:00
15AZEMusa Mikayilzade (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:00
16HUNDaniel Moricz (HUN)0:00
17BULRadoslav Valentinov Konstantinov (BUL)0:00
18BULStanimir Cholakov (BUL)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:00
19ROUPeter Laszlo (ROU)Tusnad0:00
20BULIvan Muhtarov (BUL)0:00
21CHIMatias Alejandro Muñoz Tapia (CHI)0:00
22TUROguzhan Tiryaki (TUR)0:00
23BULIvan Azhi (BUL)0:00
24BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
25GBRGeorge Fowler (GBR)0:00
26ESPLlibert Sendros Juvé (ESP)0:00
27UKRVladyslav Soltasiuk (UKR)0:00
28BULPlamen Dimov (BUL)0:00
29TURSerkan Balkan (TUR)Torku Seker Spor0:00
30SRBOgnjen Ilic (SRB)Dare Viator Partizan0:00
31BULOnur Tatas (BUL)0:00
32RSAJarrod Hattingh (RSA)0:00
33GBRLawrence Carpenter (GBR)0:00
34ROULeonard Barbu (ROU)0:00
35HUNBendegúz Bence Bernárd (HUN)0:00
36HUNBence Loki (HUN)0:00
37UKRSergiy Lagkuti (UKR)Kolls - Bdc0:00
38ITASimone Ravanelli (ITA)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:00
39SRBNebojsa Jovanovic (SRB)Dare Viator Partizan0:00
40SRBStefan Stefanovic (SRB)0:00
41BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Club0:00
42HUNIstván Gábor Molnar (HUN)0:00
43BULPetar Chavdrov (BUL)0:00
44BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club0:00
45RSAAidan Van Niekerk (RSA)0:00
46BULAdriyan Beev (BUL)0:00
47BULYordan Andreev (BUL)Unieuro Trevigiani - Hemus 18960:00
48UKROleksandr Golovash (UKR)Minsk Cycling Club0:00
49ROUCsaba Bartha (ROU)Tusnad0:00
50RSAJared Poulton (RSA)0:00
51UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - Bdc0:00
52ROUValentin Plesea (ROU)0:00
53BULEvgeni Gerganov Balev (BUL)0:00
54SRBMarko Danilovic (SRB)0:00
55BULTeodor Rusev (BUL)0:00
56BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
57BULNedko Lazarov (BUL)0:00
58BULDenis Dobrev (BUL)0:00
59TURFeritcan Samli (TUR)Torku Seker Spor0:00
60GBRJames Jobber (GBR)0:45
61ROURoland Horvat (ROU)1:14
DNFBULSpass Peychev (BUL)-

Algemeen

Berg

Jongeren

Ploegen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden