De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Auckland - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Auckland - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nieuw-Zeeland

Volledige uitslagen

Auckland 2018

Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland - Auckland - 8 Januari 2018 - 14 Januari 2018 - Hardcourt


Finale

13 Jan - 02h55Roberto Bautista AgutverslaatJuan Martin Del Potro6-1 4-6 7-5


Halve Finale

12 Jan - 05h15Roberto Bautista AgutverslaatRobin Haase6-7 7-6 7-6
12 Jan - 08h30Juan Martin Del PotroverslaatDavid Ferrer6-4 6-4


Kwartfinales

11 Jan - 02h35Robin HaaseverslaatPeter Gojowczyk6-4 6-4
11 Jan - 00h40Roberto Bautista AgutverslaatJirí Veselý7-6 6-2
11 Jan - 04h20David FerrerverslaatHyeon Chung6-3 6-2
11 Jan - 07h10Juan Martin Del PotroverslaatKaren Khachanov7-6 6-3


Achtste finales

10 Jan - 02h40Peter GojowczykverslaatJack Sock6-3 6-3
10 Jan - 02h15Robin HaaseverslaatLukas Lacko7-6 6-3
10 Jan - 02h30Jirí VeselýverslaatSam Querrey6-4 6-7 7-6
10 Jan - 00h40Roberto Bautista AgutverslaatSteve Johnson2-6 6-2 6-1
10 Jan - 04h05David FerrerverslaatJoão Sousa6-2 6-2
10 Jan - 08h35Hyeon ChungverslaatJohn Isner7-6 5-7 6-2
10 Jan - 05h10Karen KhachanovverslaatPablo Cuevas6-2 7-6
10 Jan - 07h15Juan Martin Del PotroverslaatDenis Shapovalov6-2 6-4


1/16de finales

Jack Sock Bye
9 Jan - 00h45Peter GojowczykverslaatTim Smyczek6-3 4-6 6-3
9 Jan - 05h25Robin HaaseverslaatCasper Ruud0-6 7-6 6-3
9 Jan - 04h25Lukas LackoverslaatStefanos Tsitsipas6-3 6-7 6-3
Sam Querrey Bye
9 Jan - 02h45Jirí VeselýverslaatRadu Albot3-6 6-1 7-6
9 Jan - 02h15Steve JohnsonverslaatLiam Caruana7-5 7-6
8 Jan - 07h50Roberto Bautista AgutverslaatMichael Venus6-2 6-1
8 Jan - 03h05David FerrerverslaatYibing Wu7-6 6-4
8 Jan - 00h40João SousaverslaatDonald Young6-7 6-4 6-2
9 Jan - 07h10Hyeon ChungverslaatTennys Sandgren6-3 5-7 6-3
John Isner Bye
9 Jan - 00h40Pablo CuevasverslaatTaro Daniel6-3 6-2
8 Jan - 05h25Karen KhachanovverslaatYuichi Sugita6-1 3-6 6-4
8 Jan - 09h00Denis ShapovalovverslaatRogerio Dutra Da Silva6-3 5-2
Juan Martin Del Potro Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

7 Jan - 23h10Radu AlbotverslaatTaro Daniel5-7 6-3 6-4
7 Jan - 00h10Rogerio Dutra Da SilvaverslaatLukas Lacko7-5 6-4
7 Jan - 01h50Casper RuudverslaatTennys Sandgren6-7 7-6 6-4
7 Jan - 01h40Tim SmyczekverslaatLiam Caruana6-4 6-2


Kwalificaties - Eerste ronde

5 Jan - 23h20Radu AlbotverslaatBrydan Klein7-5 6-4
5 Jan - 22h55Taro DanielverslaatAjeet Rai6-1 6-2
6 Jan - 04h35Lukas LackoverslaatJose Rubin Statham6-1 7-5
6 Jan - 00h05Rogerio Dutra Da SilvaverslaatSam Barry6-2 3-6 7-5
6 Jan - 04h10Tennys SandgrenverslaatMichal Przysiezny7-6 7-6
6 Jan - 01h25Casper RuudverslaatStéphane Robert6-3 6-7 7-6
6 Jan - 06h20Liam CaruanaverslaatBlaz Kavcic6-3 6-4
6 Jan - 03h30Tim SmyczekverslaatFinn Reynolds6-1 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden