De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde Van Slovenië - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde Van Slovenië - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Slovenië

Uitslagen 2016

Uitslagen voor etappe

Etappe 4 - Rogaska Slatina - Novo mesto - 179,1 km - 19 Juni 2016Berg

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha4:27:46
2GERRüdiger Selig (GER)Bora - Argon 180:00
3ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data0:00
4BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
5GBRAndrew Fenn (GBR)Team Ineos0:00
6SLODavid Per (SLO)Adria Mobil0:00
7RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - Rusvelo0:00
8ITASacha Modolo (ITA)Lampre - Merida0:00
9ITAMichele Viola (ITA)Meridiana - Kamen0:00
10ITAElia Viviani (ITA)Team Ineos0:00
11SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMC0:00
12CROBruno Maltar (CRO)Radenska Ljubljana0:00
13AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data0:00
14ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
15SLOZiga Groselj (SLO)0:00
16AUTMaximilian Kuen (AUT)Amplatz - BMC0:00
17BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
18AUSJack Haig (AUS)Orica - Bikeexchange0:00
19SVKMichal Kolár (SVK)Tinkoff0:00
20HUNPéter Kusztor (HUN)Amplatz - BMC0:00
21HKGKing Lok Cheung (HKG)Orica - Bikeexchange0:00
22SLOJanez Brajkovic (SLO)United Health Care Presented by Maxxis0:00
23CZEMatej Zahálka (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:00
24COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
25PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Bora - Argon 180:00
26ENGScott Thwaites (ENG)Bora - Argon 180:00
27ITAMichele Gazzarra (ITA)Norda - Mg.kvis0:00
28ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
29AUTHermann Pernsteiner (AUT)0:00
30RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katusha0:00
31ITAMichele Scartezzini (ITA)Norda - Mg.kvis0:00
32CZEJan Bárta (CZE)Bora - Argon 180:00
33ESTRein Taaramäe (EST)Team Katusha0:00
34ITANicola Gaffurini (ITA)Norda - Mg.kvis0:00
35RUSAndrey Solomennikov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:00
36SLOJure Golcer (SLO)Adria Mobil0:00
37SLOGorazd Per (SLO)Adria Mobil0:00
38COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
39CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamen0:00
40CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:00
41BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:00
42ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
43CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen0:00
44ITAStefano Nardelli (ITA)Norda - Mg.kvis0:13
45SLORobert Jenko (SLO)Radenska Ljubljana0:13
46SVKMarek Canecky (SVK)Amplatz - BMC0:15
47ITAMirko Selvaggi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:19
48ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:19
49RUSPavel Brutt (RUS)Tinkoff0:19
50AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Data0:23
51CZETomás Koudela (CZE)Skc Tufo - Prostejov0:25
52SVKErik Baska (SVK)Tinkoff0:25
53ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:25
54ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida0:25
55ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen0:25
56ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida0:35
57GBRAlex Peters (GBR)Team Ineos0:38
58ITAGianni Moscon (ITA)Team Ineos0:49
59POLPawel Poljanski (POL)Tinkoff0:49
60ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:10
61ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Dimension Data1:10
62SLOLuka Pibernik (SLO)Lampre - Merida1:17
63SLOZiga Rucigaj (SLO)Radenska Ljubljana1:17
64SLOMatic Groselj (SLO)1:17
65RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data1:19
66RUSAydar Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelo1:23
67RUSArtur Ershov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:23
68CZEMarek Sipos (CZE)Skc Tufo - Prostejov1:33
69BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Bikeexchange1:33
70GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Argon 181:38
71SLOMatej Mohoric (SLO)Lampre - Merida2:24
72SLOGrega Bole (SLO)Nippo - Vini Fantini2:53
73ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantini2:53
74ITADaniele Colli (ITA)Nippo - Vini Fantini2:53
75SLOMatej Drinovec (SLO)Adria Mobil2:53
76AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Argon 183:01
77ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineos3:01
78SLOJernej Svab (SLO)3:40
79CZEPetr Hampl (CZE)Skc Tufo - Prostejov3:40
80SLOUros Repse (SLO)Meridiana - Kamen3:40
81CRODavid Jabuka (CRO)Meridiana - Kamen3:40
82SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil3:40
83AUTAndreas Umhaller (AUT)Amplatz - BMC3:40
84SLOTadej Logar (SLO)3:40
85ITAFederico Zurlo (ITA)Lampre - Merida3:40
86CZELukás Matula (CZE)Skc Tufo - Prostejov3:40
87AUSMitchell Docker (AUS)Orica - Bikeexchange3:40
88SLORok Korosec (SLO)Radenska Ljubljana3:40
89POLWojciech Pszczolarski (POL)Skc Tufo - Prostejov3:40
90RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katusha3:40
91ITASimone Velasco (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:40
92BELKenny De Ketele (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise3:40
93GERNils Politt (GER)Team Katusha3:40
94BELJens Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise3:40
95ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Tinkoff3:40
96RUSAlexander Foliforov (RUS)Gazprom - Rusvelo3:40
97RUSAlexander Evtushenko (RUS)Gazprom - Rusvelo3:40
98RUSSergey Nikolaev (RUS)Gazprom - Rusvelo3:48
99ITAGianfranco Zilioli (ITA)Nippo - Vini Fantini3:48
100ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantini3:48
101ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantini3:48
102RSANick Dougall (RSA)Dimension Data3:49
103BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise3:49
104SLOJan Tratnik (SLO)Amplatz - BMC3:49
105ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:49
106SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil3:54
107ITAIuri Filosi (ITA)Nippo - Vini Fantini3:54
108RUSArtem Ovechkin (RUS)Gazprom - Rusvelo3:54
109SLOMarko Kump (SLO)Lampre - Merida3:57
110ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Team Ineos3:57
111BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise5:21
112SLOJure Miskulin (SLO)Radenska Ljubljana6:49
113SLOIzidor Penko (SLO)Radenska Ljubljana6:49
114SLOTilen Finkst (SLO)Radenska Ljubljana6:49
115RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katusha6:53
116RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha6:53
117ITAGiacomo Giuliani (ITA)Norda - Mg.kvis7:10
118ITAGianmarco Di Francesco (ITA)Norda - Mg.kvis7:12
119CZELudek Lichnovský (CZE)Skc Tufo - Prostejov7:23
120ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox7:29
121CZEMatej Stibingr (CZE)Skc Tufo - Prostejov7:29
122ITALuca Chirico (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox7:29
123SLOLuka Cotar (SLO)7:29
124ITASimone Sterbini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox7:29
DNFITANiccolò Salvietti (ITA)Norda - Mg.kvis-
DNFRUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katusha-
DNFITADavide Mucelli (ITA)Meridiana - Kamen-
DNFSLOMarko Pavlic (SLO)Cycling Academy-
DNFBELOtto Vergaerde (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise-
DNFNORLars Petter Nordhaug (NOR)Team Ineos-
DNFSLODomen Novak (SLO)Adria Mobil-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden