De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - La Vuelta ciclista a España - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - La Vuelta ciclista a España - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2022

La Vuelta ciclista a España 2022

SpanjeSpanje - 19 Augustus 2022 - 11 September 2022


Algemeen klassement - 11 September 2022


1BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team80:26:59
2ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar2:02
3ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirates4:57
4COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Team5:56
5PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates7:24
6NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm7:45
7ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers7:57
8AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën10:30
9COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypost11:04
10AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe12:01
11RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux15:41
12SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates21:39
13ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar25:39
14ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers29:19
15ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious44:13
16ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victorious45:49
17FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj46:20
18NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohe48:37
19GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers49:11
20SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious52:25
21ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team1:00:15
22ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH1:00:54
23COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohe1:01:23
24SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj1:01:39
25GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost1:04:31
26ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharma1:05:02
27ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates1:17:08
28ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadi1:20:34
29BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:21:33
30NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma1:22:43
31FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj1:23:20
32FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën1:24:39
33AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma1:25:40
34NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel - Premier Tech1:26:35
35ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar1:28:33
36ITAEdoardo Zambanini (ITA)1:31:40
37PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar1:31:42
38KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Team1:35:03
39BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix1:42:47
40BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:45:24
41NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma1:47:49
42FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsic1:55:17
43ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Gazprom - Rusvelo1:55:36
44ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BH2:04:57
45ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team2:05:45
46UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypost2:14:34
47ESPRaul Garcia Pierna (ESP)2:15:48
48ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar2:17:50
49NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers2:18:25
50AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar2:25:08
51LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroën2:30:17
52AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Visma2:30:38
53ITADavide Villella (ITA)Cofidis2:31:31
54ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe2:32:05
55USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco2:32:14
56ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis2:35:06
57ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team2:38:11
58BELLouis Vervaeke (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team2:38:29
59ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis2:39:15
60FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic2:40:00
61FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën2:43:45
62ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadi2:44:52
63ISROmer Goldstein (ISR)Israel - Premier Tech2:51:38
64FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo3:00:24
65COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team3:01:54
66ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma3:06:38
67GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious3:07:51
68ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH3:09:07
69ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost3:10:33
70USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates3:13:18
71KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team3:14:22
72GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadiers3:15:34
73FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën3:16:03
74GERMarco Brenner (GER)Team Dsm3:19:54
75NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Tech3:20:37
76ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi3:22:03
77CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharma3:27:42
78AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jayco3:28:54
79ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypost3:30:00
80BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal3:33:27
81AUSRobert Stannard (AUS)Alpecin - Fenix3:33:44
82BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenix3:42:48
83ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi3:43:14
84ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadi3:43:36
85GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victorious3:44:28
86ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadi3:48:06
87GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypost3:48:57
88FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo3:51:02
89NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH3:51:27
90POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsic3:51:50
91NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma3:52:29
92ITAAntonio Tiberi (ITA)3:52:58
93ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadi3:57:28
94ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi3:59:57
95AUSLuke Plapp (AUS)Ineos Grenadiers4:00:04
96ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH4:01:39
97ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo4:03:39
98FRAThomas Champion (FRA)Cofidis4:07:57
99GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohe4:08:48
100BELDries Devenyns (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team4:09:15
101RSADaryl Impey (RSA)Israel - Premier Tech4:10:52
102DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo4:14:48
103ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech4:16:06
104FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team4:16:33
105ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma4:16:50
106NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsm4:19:29
107BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix4:23:20
108BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Soudal4:25:23
109AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj4:27:35
110NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsm4:33:12
111GERPascal Ackermann (GER)Uae Team Emirates4:33:23
112AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jayco4:35:38
113AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jayco4:38:00
114GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Tech4:39:31
115FRAAntoine Raugel (FRA)AG2R Citroën4:41:39
116FRAClément Russo (FRA)Team Arkéa Samsic4:42:15
117ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredo4:48:07
118AUSMichael Hepburn (AUS)4:48:17
119LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo4:50:17
120GBRDaniel McLay (GBR)Team Arkéa Samsic4:50:41
121NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohe4:51:49
122SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdj4:53:56
123KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Team4:54:32
124GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm4:56:40
125POLKamil Malecki (POL)Lotto - Soudal5:00:05
126COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates5:09:31
127BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenix5:11:20
128IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohe5:13:47
129DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux5:14:17
130NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost5:15:43
131PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates5:19:55
132BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenix5:21:23
133ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar5:27:42
134ITADavide Cimolai (ITA)Cofidis5:31:26

Puntenklassement - 11 September 2022


1DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo409
2GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious186
3ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar138
4BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team133
5ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates133
6NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohe108
7GERPascal Ackermann (GER)Uae Team Emirates106
8ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers105
9AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jayco74
10COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates69
11ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH67
12ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirates67
13COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Team66
14USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco64
15ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers64
16RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux62
17ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis62
18GBRDaniel McLay (GBR)Team Arkéa Samsic62
19NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm59
20BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenix56
21COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypost4
22NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma53
23AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën51
24AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe51
25NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost49
26PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates45
27BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Soudal43
28BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux42
29GERMarco Brenner (GER)Team Dsm40
30BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenix38
31BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix37
32ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team36
33NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohe35
34NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma31
35GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers31
36BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenix31
37KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team30
38GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadiers30
39ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech30
40ITAAntonio Tiberi (ITA)30
41NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsm29
42FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën28
43ESPRaul Garcia Pierna (ESP)28
44GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypost27
45SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious27
46RSADaryl Impey (RSA)Israel - Premier Tech27
47FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic27
48NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers24
49GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm24
50KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Team23
51COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohe23
52FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj23
53LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo23
54ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH22
55BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal20
56ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi20
57ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadi20
58SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdj20
59ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost19
60FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj19
61FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsic19
62ITAEdoardo Zambanini (ITA)18
63ISROmer Goldstein (ISR)Israel - Premier Tech18
64ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Gazprom - Rusvelo18
65UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypost4
66IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohe17
67ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis17
68FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo17
69SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates17
70GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohe15
71FRAThomas Champion (FRA)Cofidis15
72FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team15
73USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates15
74AUSRobert Stannard (AUS)Alpecin - Fenix15
75FRAClément Russo (FRA)Team Arkéa Samsic15
76ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar13
77AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jayco13
78FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo13
79PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates13
80LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroën11
81GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost11
82NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel - Premier Tech11
83AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Visma10
84NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma10
85AUSLuke Plapp (AUS)Ineos Grenadiers10
86ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo10
87AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar9
88AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma7
89ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar7
90ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma7
91ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe6
92SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj6
93ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma6
94ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadi6
95ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar5
96AUSMichael Hepburn (AUS)5
97BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix5
98ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi5
99KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Team4
100ITADavide Villella (ITA)Cofidis2
101PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar2
102ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team1

Bergklassement - 11 September 2022


1ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers73
2AUSRobert Stannard (AUS)Alpecin - Fenix36
3ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar28
4NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm23
5BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team23
6ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates23
7COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohe18
8COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Team17
9BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix17
10ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis15
11RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux14
12FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj13
13ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis11
14USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco11
15BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix11
16UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypost2
17ITAEdoardo Zambanini (ITA)8
18ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victorious7
19NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohe6
20GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious6
21AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Visma5
22USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates5
23ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi5
24ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team5
25GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost4
26FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj4
27NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma4
28ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH4
29COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypost2
30NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost3
31AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe3
32SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious3
33NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers3
34AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar3
35ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredo3
36BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal2
37ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirates2
38PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates2
39AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën2
40SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates2
41PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar2
42FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsic2
43ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Gazprom - Rusvelo2
44ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BH2
45FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo2
46ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers1
47ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar1
48ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team1
49SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj1
50BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1
51ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team1
52FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic1
53ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost1
54KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team1
55GERMarco Brenner (GER)Team Dsm1
56ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadi1
57RSADaryl Impey (RSA)Israel - Premier Tech1
58ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi1

Jongerenklassement - 11 September 2022


1BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team80:26:59
2ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirates4:57
3PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates7:24
4NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm7:45
5ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers7:57
6SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious52:25
7COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohe1:01:23
8ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharma1:05:02
9FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën1:24:39
10ITAEdoardo Zambanini (ITA)1:31:40
11KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Team1:35:03
12BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:45:24
13ESPRaul Garcia Pierna (ESP)2:15:48
14FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic2:40:00
15COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team3:01:54
16ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma3:06:38
17GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious3:07:51
18USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates3:13:18
19GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadiers3:15:34
20FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën3:16:03
21GERMarco Brenner (GER)Team Dsm3:19:54
22CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharma3:27:42
23AUSRobert Stannard (AUS)Alpecin - Fenix3:33:44
24ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi3:43:14
25ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadi3:43:36
26ITAAntonio Tiberi (ITA)3:52:58
27ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi3:59:57
28AUSLuke Plapp (AUS)Ineos Grenadiers4:00:04
29ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo4:03:39
30FRAThomas Champion (FRA)Cofidis4:07:57
31ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma4:16:50
32BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Soudal4:25:23
33NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsm4:33:12
34AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jayco4:38:00
35FRAAntoine Raugel (FRA)AG2R Citroën4:41:39
36KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Team4:54:32
37DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux5:14:17

Ploegenklassement - 11 September 2022


1UAE UAE Team Emirates240:36:32
2GBR INEOS Grenadiers55:35
3ESP Movistar1:16:52
4BRN Bahrain Victorious1:17:36
5KAZ Astana Qazaqstan Team1:34:18
6GER Bora - Hansgrohe1:38:20
7NED Jumbo - Visma2:12:14
8USA EF Education - EasyPost2:25:47
9FRA Groupama - FDJ2:33:37
10BEL Quick-Step Alpha Vinyl Team2:47:09
11BEL Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:04:02
12ESP Burgos - BH3:07:17
13FRA AG2R Citroën3:21:24
14ESP Equipo Kern Pharma4:32:50
15ESP Euskaltel - Euskadi4:36:48
16NED Team DSM5:42:54
17BEL Alpecin - Deceuninck5:57:29
18ISR Israel - Premier Tech6:31:49
19FRA Cofidis6:59:07
20FRA Team Arkéa Samsic7:21:36
21AUS Team BikeExchange - Jayco8:15:22
22USA Trek - Segafredo8:37:21
23BEL Lotto - Soudal9:36:58

Etappe 1 - Utrecht - Utrecht - 23,2 km - 19 Augustus 2022Ploegentijdrit

Image © Unipublic. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1NED Jumbo - Visma (Primoz Roglic, Sepp Kuss, Rohan Dennis, Chris Harper, Robert Gesink, Mike Teunissen, Edoardo Affini, Sam Oomen)24:40
2GBR INEOS Grenadiers (Tao Geoghegan-Hart, Luke Plapp, Pavel Sivakov, Dylan Van Baarle, Richard Antonio Carapaz Montenegro, Ethan Hayter, Carlos Rodriguez Cano, Ben Turner)0:13
3BEL Quick-Step Alpha Vinyl Team (Remco Evenepoel, Louis Vervaeke, Fausto Masnada, Rémi Cavagna, Ilan Van Wilder, Julian Alaphilippe, Dries Devenyns, Pieter Serry)0:14
4AUS Team BikeExchange - Jayco (Luke Durbridge, Lucas Hamilton, Kelland O'Brien, Simon Yates, Gregory Lawson Craddock, Kaden Groves, Michael Hepburn, Callum Scotson)0:31
5UAE UAE Team Emirates (João Pedro Almeida Gonçalves, Pascal Ackermann, Juan Ayuso Pesquera, Juan Sebastián Molano Benavides, Marc Soler Gimenez, Jan Polanc, Brandon McNulty, Ivo Emanuel Alves Oliveira)0:33
6FRA Groupama - FDJ (Fabian Lienhard, Quentin Pacher, Sébastien Reichenbach, Jake Stewart, Bruno Armirail, Rudy Molard, Thibaut Pinot, Miles Scotson)0:38
7GER Bora - Hansgrohe (Jai Hindley, Sergio Andres Higuita Garcia, Danny Van Poppel, Ryan Mullen, Wilco Kelderman, Sam Bennett, Jonas Koch, Matteo Fabbro)0:41
8USA Trek - Segafredo (Dario Cataldo, Juan Pedro Lopez Perez, Daan Hoole, Julien Bernard, Mads Pedersen, Alex Kirsch, Kenny Elissonde, Antonio Tiberi)0:42
9BRN Bahrain Victorious (Wout Poels, Gino Mäder, Luis León Sánchez Gil, Alfred Wright, Mikel Landa Meana, Santiago Buitrago Sanchez, Jasha Sütterlin, Edoardo Zambanini)0:42
10ESP Movistar (Carlos Verona Quintanilla, José Joaquin Rojas Gil, Lluís Guillermo Mas Bonet, Gregor Mühlberger, Alejandro Valverde Belmonte, Enric Mas Nicolau, Nelson Filipe Santos Simoes Oliveira, Mathias Norsgaard Jørgensen)0:43
11KAZ Astana Qazaqstan Team (Miguel Angel López Moreno, Alexey Lutsenko, Yevgeniy Fedorov, Samuele Battistella, Harold Alfonso Tejada Canacue, Vadim Pronskiy, Vincenzo Nibali, David De La Cruz Melgarejo)0:46
12NED Team DSM (Niklas Arndt, Mark Donovan, Joris Nieuwenhuis, Marco Brenner, Thymen Arensman, John Degenkolb, Jonas Hvideberg, Henri Vandenabeele)0:53
13FRA AG2R Citroën (Nans Peters, Clément Champoussin, Jaakko Hänninen, Nicolas Prodhomme, Ben O'Connor, Andrea Vendrame, Bob Jungels, Antoine Raugel)0:55
14ESP Equipo Kern Pharma (José Félix Parra Cuerda, Raul Garcia Pierna, Francisco Galvan Fernandez, Roger Adriá Oliveras, Vojtech Repa, Pau Miquel Delgado, Héctor Carretero Milla, Urko Berrade Fernandez)0:57
15BEL Alpecin - Deceuninck (Jimmy Janssens, Xandro Meurisse, Lionel Taminiaux, Jay Vine, Tim Merlier, Robert Stannard, Gianni Vermeersch, Floris De Tier)1:03
16ISR Israel - Premier Tech (Alessandro De Marchi, Chris Froome, Carl Fredrik Hagen, Michael Woods, Patrick Bevin, Itamar Einhorn, Omer Goldstein, Daryl Impey)1:04
17USA EF Education - EasyPost (Johan Esteban Chaves Rubio, Rigoberto Uran Uran, James Shaw, Julius Van Den Berg, Mark Padun, Hugh Carthy, Merhawi Kudus, Jonathan Klever Caicedo Cepeda)1:19
18FRA Team Arkéa Samsic (Clément Russo, Anthony Delaplace, Lukasz Owsian, Elie Gesbert, Thibault Guernalec, Simon Guglielmi, Daniel McLay)1:25
19BEL Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux (Louis Meintjes, Julius Johansen, Jan Bakelants, Boy Van Poppel, Gerben Thijssen, Domenico Pozzovivo, Jan Hirt, Rein Taaramäe)1:25
20ESP Euskaltel - Euskadi (Mikel Bizkarra Etxeguibel, Carlos Canal Blanco, Mikel Iturria Segurola, Ibai Azurmendi Sagastibeltza, Joan Bou Company, Gotzon Martin Sanz, Luis Angel Maté Mardones, Xabier Mikel Azparren Irurzun)1:32
21BEL Lotto - Soudal (Thomas De Gendt, Harry Sweeny, Filippo Conca, Kamil Malecki, Steff Cras, Maxim Van Gils, Jarrod Drisners, Cédric Beullens)1:49
22FRA Cofidis (Davide Cimolai, José Herrada Lopez, Remy Rochas, Jesús Herrada Lopez, Rubén Fernández Andújar, Thomas Champion, Davide Villella, Bryan Coquard)1:50
23ESP Burgos - BH (Ander Okamika Bengoetxea, Óscar Cabedo Cardá, José Manuel Díaz Gallego, Victor Langellotti, Jesús Ezquerra Muela, Jetse Bol, Daniel Navarro García)1:58

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - 's-Hertogenbosch - Utrecht - 175,1 km - 20 Augustus 2022Sprint

Image © Unipublic. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe3:49:34
2DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
3BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
4NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
5GERPascal Ackermann (GER)Uae Team Emirateszt
6GBRDaniel McLay (GBR)Team Arkéa Samsiczt
7ISRItamar Einhorn (ISR)Israel - Premier Techzt
8GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
9GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
10AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
11ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Soudalzt
13NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
14BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
15ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
17AUSHarry Sweeny (AUS)Lotto - Soudalzt
18FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
19FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
20ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
21ITAAntonio Tiberi (ITA)zt
22ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
23COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
24COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
25GERMarco Brenner (GER)Team Dsmzt
26IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
27ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
28COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypostzt
29CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Techzt
30NEDDaan Hoole (NED)Trek - Segafredozt
31GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
32SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
33FRAAnthony Delaplace (FRA)Team Arkéa Samsiczt
34PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
35GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
36ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
37BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
38BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
39AUSRobert Stannard (AUS)Alpecin - Fenixzt
40ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
41AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
42SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
43GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadierszt
44NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
45USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
46FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
47NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
48FRAPavel Sivakov (FRA)Ineos Grenadierszt
49ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
50AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
51ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
52ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
53GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
54FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsiczt
55ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
56SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
57POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
58ITADavide Villella (ITA)Cofidiszt
59NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
60FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsiczt
61GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
62NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
63AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
64NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Techzt
65NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
66NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
67SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
68GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
69ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
70NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
71ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
72USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
73FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
74NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel - Premier Techzt
75FRAClément Russo (FRA)Team Arkéa Samsiczt
76PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
77PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
78FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
79FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
80NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsmzt
81BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
82ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Gazprom - Rusvelozt
83FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
84ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën0:26
85AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
86FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
87GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
88FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
89GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victorious0:31
90COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
91ISROmer Goldstein (ISR)Israel - Premier Techzt
92FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdj0:35
93ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
94ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
95ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
96ESPRaul Garcia Pierna (ESP)zt
97ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
98ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
99ESPPau Miquel Delgado (ESP)Equipo Kern Pharmazt
100NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
101FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
102BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
103ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
104ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
105ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
106ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
107FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
108ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
109AUSLuke Plapp (AUS)Ineos Grenadierszt
110ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
111FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
112SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
113BELDries Devenyns (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
114ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BHzt
115ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
116ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharmazt
117ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost0:41
118FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
119GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypost0:43
120CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
121BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
122GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
123AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
124COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
125LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
126ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
127MONVictor Langellotti (MON)Burgos - BHzt
128GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
129NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
130ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
131COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
132ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
133ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
134NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
135DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:47
136GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Techzt
137BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal0:55
138ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
139ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Equipo Kern Pharmazt
140FRAAntoine Raugel (FRA)AG2R Citroënzt
141AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Visma0:58
142AUSMichael Hepburn (AUS)1:00
143RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
144BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
145BELLouis Vervaeke (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
146ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
147AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
148ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
149AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
150ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
151ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
152AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
153FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
154KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Team1:07
155KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
156ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Team1:09
157KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
158ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
159ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
160COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
161AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Soudalzt
162AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenix1:12
163ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadi1:20
164AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma1:23
165BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:26
166FRAThibault Guernalec (FRA)Team Arkéa Samsic1:27
167BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix1:36
168DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Movistar1:57
168DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Movistarzt
169ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
169ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
170UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypostzt
171BELHenri Vandenabeele (BEL)Team Dsmzt
172USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
173ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech2:22
174ITAEdoardo Zambanini (ITA)2:28
175RSADaryl Impey (RSA)Israel - Premier Tech2:53
176CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:58
177BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:03
178ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharma3:26
179ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi3:32
180POLKamil Malecki (POL)Lotto - Soudal11:12
181BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenixzt
184BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Breda - Breda - 193,2 km - 21 Augustus 2022Sprint

Image © Unipublic. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe4:05:53
2DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
3GBRDaniel McLay (GBR)Team Arkéa Samsiczt
4FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
5SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
6BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
7AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
8BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Soudalzt
9GERPascal Ackermann (GER)Uae Team Emirateszt
10NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
11BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
12GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
13GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadierszt
14ISRItamar Einhorn (ISR)Israel - Premier Techzt
15BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
16GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
17ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadizt
18AUSHarry Sweeny (AUS)Lotto - Soudalzt
19LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
20ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
21NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
22NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
23COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypostzt
24ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
25ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
26KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
27AUSLuke Plapp (AUS)Ineos Grenadierszt
28FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
29FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
30AUSRobert Stannard (AUS)Alpecin - Fenixzt
31FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
32ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
33FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsiczt
34NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
35SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
36PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
37SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
38USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
39AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
40FRAClément Russo (FRA)Team Arkéa Samsiczt
41GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
42ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
43FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
44POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
45ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
46PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
47ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
48SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
49ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
50COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
51NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsmzt
52GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
53AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
54BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
55ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
56NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Techzt
57COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
58ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
59BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
60FRAPavel Sivakov (FRA)Ineos Grenadierszt
61ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
62AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
63NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
64BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
65GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
66GERMarco Brenner (GER)Team Dsmzt
67ISROmer Goldstein (ISR)Israel - Premier Techzt
68RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
69FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
70BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
71ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
72NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
73USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
74ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
75AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
76FRAAnthony Delaplace (FRA)Team Arkéa Samsiczt
77AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
78FRAAntoine Raugel (FRA)AG2R Citroënzt
79NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
80COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
81NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel - Premier Techzt
82IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
83GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
84GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
85ITAAntonio Tiberi (ITA)zt
86GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypostzt
87FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
88FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
89FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsiczt
90ITADavide Villella (ITA)Cofidiszt
91ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
92ITAEdoardo Zambanini (ITA)zt
93ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Gazprom - Rusvelozt
94FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
95ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
96GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
97ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
98NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
99ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharmazt
100NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
101ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
102ESPRaul Garcia Pierna (ESP)zt
103ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
104ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
105GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
106BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
107FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
108ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
109COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
110ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
111ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
112ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
113MONVictor Langellotti (MON)Burgos - BHzt
114ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
115FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
116PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
117ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
118ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
119FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
120LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
121CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
122ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
123ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
124SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
125FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
126ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharmazt
127NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
128AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
129ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
130AUSMichael Hepburn (AUS)zt
131COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
132COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
133GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
134ESPPau Miquel Delgado (ESP)Equipo Kern Pharmazt
135BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
136UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypostzt
137ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
138AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
139USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
140GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Techzt
141POLKamil Malecki (POL)Lotto - Soudalzt
142ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
143ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
144NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
145FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
146ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
147FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
148AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Soudalzt
149KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
150NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
151ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Equipo Kern Pharmazt
152ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
153BELLouis Vervaeke (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
154BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
155ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BHzt
156ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
157KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
158CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
159DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
160GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
161FRAThibault Guernalec (FRA)Team Arkéa Samsiczt
162AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco0:31
163BELDries Devenyns (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:32
164AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenix0:39
165DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Movistar0:54
166NEDDaan Hoole (NED)Trek - Segafredozt
167ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
168ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech1:18
169AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jayco1:34
170ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis1:52
171ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
172AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Visma2:09
173BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix2:55
174BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal4:12
175RSADaryl Impey (RSA)Israel - Premier Techzt
176ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
177BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenixzt
178BELHenri Vandenabeele (BEL)Team Dsmzt
179ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
180ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadi7:28
181CANMichael Woods (CAN)Israel - Premier Tech

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Vitoria-Gasteiz - Laguardia - 153,5 km - 23 Augustus 2022Medium berg

Image © Unipublic. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma3:31:05
2DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
3ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
4FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
5FRAPavel Sivakov (FRA)Ineos Grenadierszt
6AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
7GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadierszt
8BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
9NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
10AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
11GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
12USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
13GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jayco0:07
14NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel - Premier Techzt
15ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
16ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
17SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
18ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
19FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
20COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypostzt
21COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
22AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
23BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
24ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
25ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
26GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
27PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
28COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
29GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
30RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
31USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
32ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
33USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
34ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
35FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
36COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
37ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
38NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
39ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
40ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
41ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
42FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
43COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
44ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
45ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
46SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj0:17
47ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH0:19
48FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsiczt
49UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypost0:20
50FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
51FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:28
52ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Gazprom - Rusvelo0:33
53ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharmazt
54ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
55SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates0:35
56NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
57ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
58FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsiczt
59ESPRaul Garcia Pierna (ESP)0:42
60ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team0:45
61NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma0:49
62ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
63BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:53
64FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj0:59
65GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
66ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar1:03
67FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
68ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
69AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenix1:08
70ITADavide Villella (ITA)Cofidis1:13
71FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo1:19
72AUSLuke Plapp (AUS)Ineos Grenadiers1:43
73ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
74ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
75PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar1:45
76GERMarco Brenner (GER)Team Dsm2:33
77AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco2:47
78AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma2:55
79NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers4:33
80NEDDaan Hoole (NED)Trek - Segafredozt
81ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadi5:58
82ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
83FRAAntoine Raugel (FRA)AG2R Citroënzt
84NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
85ITAEdoardo Zambanini (ITA)zt
86ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharmazt
87FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
88LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
89BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
90AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
91ISROmer Goldstein (ISR)Israel - Premier Techzt
92COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
93KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Team6:09
94FRAThibault Guernalec (FRA)Team Arkéa Samsic6:14
95FRAAnthony Delaplace (FRA)Team Arkéa Samsiczt
96FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
97ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredo6:30
98GBRMark Donovan (GBR)Team Dsm7:54
99ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma8:02
100AUSHarry Sweeny (AUS)Lotto - Soudal8:07
101BELDries Devenyns (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team9:56
102BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
103ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
104FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
105NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma10:16
106AUSMichael Hepburn (AUS)zt
107BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
108NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Techzt
109POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
110KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Team10:29
111KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
112AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Visma10:42
113ESPPau Miquel Delgado (ESP)Equipo Kern Pharma11:18
114CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
115BELLouis Vervaeke (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team11:57
116AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jayco11:59
117FRAClément Russo (FRA)Team Arkéa Samsic14:13
118GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
119NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
120ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
121POLKamil Malecki (POL)Lotto - Soudalzt
122GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Techzt
123RSADaryl Impey (RSA)Israel - Premier Techzt
124DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Movistarzt
125NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsmzt
126GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
127ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
128ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
129ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
130AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Soudalzt
131AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
132AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
133GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
134COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
135SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
136LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
137ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
138ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech14:18
139FRABryan Coquard (FRA)Cofidis15:16
140FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
141GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypost15:54
142PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates16:00
143GERPascal Ackermann (GER)Uae Team Emirateszt
144ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudal17:43
145BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal18:20
146ITAAntonio Tiberi (ITA)zt
147ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
148ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
149ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Equipo Kern Pharmazt
150ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BHzt
151BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Soudalzt
152ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
153ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
154FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
155MONVictor Langellotti (MON)Burgos - BHzt
156BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
157NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsm18:26
158AUSRobert Stannard (AUS)Alpecin - Fenix18:29
159BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenix18:33
160GBRDaniel McLay (GBR)Team Arkéa Samsic18:39
161NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
162IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
163ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
164IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
165GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
166GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
167BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
168BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
169AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
170ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadizt
171ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
172ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
173ISRItamar Einhorn (ISR)Israel - Premier Techzt
174NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
175CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux18:51
176BELHenri Vandenabeele (BEL)Team Dsmzt
177BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
178NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux20:49
179DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux20:52
180BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Irún - Bilbao - 187 km - 24 Augustus 2022Medium berg

Image © Unipublic. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates4:15:23
2RSADaryl Impey (RSA)Israel - Premier Tech0:04
3GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
4FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
5USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
6GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
7MONVictor Langellotti (MON)Burgos - BHzt
8KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
9AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
10ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharmazt
11ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
12GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdj3:30
13BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:18
14NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma5:09
15AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
16AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
17ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
18AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
19GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
20PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
21USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
22ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
23SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
24ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
25ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
26ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadizt
27ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Gazprom - Rusvelozt
28FRAPavel Sivakov (FRA)Ineos Grenadierszt
29ITADavide Villella (ITA)Cofidiszt
30FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
31FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
32GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
33ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
34AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
35FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
36ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
37ESPRaul Garcia Pierna (ESP)zt
38FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
39ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharmazt
40NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
41ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
42NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
43SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
44AUSHarry Sweeny (AUS)Lotto - Soudalzt
45ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
46SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
47FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
48BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
49AUSRobert Stannard (AUS)Alpecin - Fenixzt
50NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel - Premier Techzt
51FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsiczt
52RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
53ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
54AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
55FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
56ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
57NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
58ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
59ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
60USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
61ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
62COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
63SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
64COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
65ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
66PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
67COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypostzt
68COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
69NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
70FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
71ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
72BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
73ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
74GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
75UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypostzt
76BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
77ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
78ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
79ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
80COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
81BELDries Devenyns (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
82ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
83ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
84ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar7:03
85ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
86ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
87ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
88FRAAnthony Delaplace (FRA)Team Arkéa Samsic9:07
89AUSLuke Plapp (AUS)Ineos Grenadierszt
90BELLouis Vervaeke (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
91GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadiers9:21
92ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadi9:47
93BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
94AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenixzt
95ITAEdoardo Zambanini (ITA)zt
96AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
97FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
98ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
99BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
100LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
101FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
102ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BHzt
103ISROmer Goldstein (ISR)Israel - Premier Techzt
104GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
105ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
106BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix10:32
107NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
108BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Soudalzt
109ITAAntonio Tiberi (ITA)zt
110CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
111ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadi10:47
112ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudal11:39
113DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
114GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
115POLKamil Malecki (POL)Lotto - Soudalzt
116ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
117NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsmzt
118COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
119ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi13:24
120GERMarco Brenner (GER)Team Dsmzt
121ESPPau Miquel Delgado (ESP)Equipo Kern Pharmazt
122ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Techzt
123FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
124ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
125FRAThibault Guernalec (FRA)Team Arkéa Samsiczt
126NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Techzt
127NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
128GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
129POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
130GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
131GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Techzt
132NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
133AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Vismazt
134ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
135KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
136KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
137SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdj15:03
138LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo15:05
139DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
140BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenix16:47
141BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
142GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
143FRAClément Russo (FRA)Team Arkéa Samsiczt
144FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
145ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
146DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Movistarzt
147FRAAntoine Raugel (FRA)AG2R Citroënzt
148FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
149NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
150NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
151BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenixzt
152ISRItamar Einhorn (ISR)Israel - Premier Techzt
153BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
154BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
155FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsiczt
156FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
157PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
158COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
159IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
160GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypostzt
161ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
162AUSMichael Hepburn (AUS)zt
163GERPascal Ackermann (GER)Uae Team Emirateszt
164GBRDaniel McLay (GBR)Team Arkéa Samsiczt
165NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
166AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
167AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
168ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
169ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Equipo Kern Pharmazt
170AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
171IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
172BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
173BELHenri Vandenabeele (BEL)Team Dsmzt
174NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
175ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
176FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
177AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Soudalzt
178ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
179CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
180NEDDaan Hoole (NED)Trek - Segafredo

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Bilbao - Ascensión al Pico Jano, San Miguel de Aguayo - 180 km - 25 Augustus 2022Berg

Image © Unipublic. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenix4:38:00
2BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:15
3ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar0:16
4ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirates0:55
5SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma1:37
6FRAPavel Sivakov (FRA)Ineos Grenadierszt
7GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
8AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
9ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
10GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
11PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
12SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
13NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
14NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
15AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
16COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Team1:50
17COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohe1:57
18GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost2:13
19USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma2:32
20UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypost2:39
21COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypost2:42
22ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar2:43
23ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
24ITADomenico Pozzovivo (ITA)2:50
25ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers2:59
26ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team3:15
27RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:17
28ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH3:30
29FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo3:53
30ITADavide Villella (ITA)Cofidis4:34
31NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious4:41
32FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsic4:49
33COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
34AUSRobert Stannard (AUS)Alpecin - Fenix5:06
35FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
36ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadi5:46
37AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
38AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco5:54
39ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious6:07
40SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates6:32
41BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
42PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
43FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo8:07
44ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma8:20
45ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
46FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj8:29
47ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi10:57
48ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH11:00
49ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharma12:26
50ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team12:38
51NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma12:58
52ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis13:29
53FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdj13:50
54SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
55ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
56ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
57BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
58COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypostzt
59FRAAnthony Delaplace (FRA)Team Arkéa Samsiczt
60ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team14:58
61GERMarco Brenner (GER)Team Dsmzt
62FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
63AUSHarry Sweeny (AUS)Lotto - Soudal15:38
64ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis17:58
65FRARemy Rochas (FRA)Cofidis19:19
66ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe19:53
67ITAEdoardo Zambanini (ITA)zt
68ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
69ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
70ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BHzt
71GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
72AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Vismazt
73BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal22:13
74NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
75BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
76BELLouis Vervaeke (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
77ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
78FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën22:24
79GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
80ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredo23:43
81ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
82ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
83ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi25:19
84ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadizt
85GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypost26:11
86AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jayco26:26
87FRAThomas Champion (FRA)Cofidis26:40
88USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
89LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
90FRAAntoine Raugel (FRA)AG2R Citroënzt
91ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
92NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
93NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
94BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Soudalzt
95BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
96POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
97FRAClément Russo (FRA)Team Arkéa Samsiczt
98ESPPau Miquel Delgado (ESP)Equipo Kern Pharmazt
99FRAThibault Guernalec (FRA)Team Arkéa Samsiczt
100ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
101ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharmazt
102FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
103ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
104ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Gazprom - Rusvelozt
105KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
106FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
107NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
108GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
109POLKamil Malecki (POL)Lotto - Soudalzt
110GBRDaniel McLay (GBR)Team Arkéa Samsiczt
111ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
112AUSMichael Hepburn (AUS)zt
113ISROmer Goldstein (ISR)Israel - Premier Techzt
114AUSLuke Plapp (AUS)Ineos Grenadierszt
115FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
116NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsmzt
117BELDries Devenyns (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
118GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
119AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
120ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Equipo Kern Pharmazt
121ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
122NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
123GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
124GERPascal Ackermann (GER)Uae Team Emirateszt
125ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
126KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
127ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
128KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
129SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
130BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
131CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
132FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
133GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
134DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Movistarzt
135ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
136FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
137FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
138AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
139AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
140USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
141AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
142AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
143ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Team26:51
144BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
145LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo26:53
146AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Soudalzt
147BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
148COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
149NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
150ITAAntonio Tiberi (ITA)30:06
151ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH30:14
152MONVictor Langellotti (MON)Burgos - BHzt
153BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix30:48
154BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenixzt
155BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
156FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsiczt
157GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Tech31:19
158RSADaryl Impey (RSA)Israel - Premier Techzt
159NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Techzt
160ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Techzt
161COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team33:15
162ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
163GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
164DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux33:46
165NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohe34:22
166IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohe36:18
167DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
168ESPRaul Garcia Pierna (ESP)zt
169PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
170NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel - Premier Techzt
171ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
172IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
173BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
174NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
175GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
176BELHenri Vandenabeele (BEL)Team Dsmzt
177GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadiers36:28
178ISRItamar Einhorn (ISR)Israel - Premier Tech38:40
179CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Camargo - Cistierna - 190,1 km - 26 Augustus 2022Medium berg

Image © Unipublic. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis4:30:58
2ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
3GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
4BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
5AUSHarry Sweeny (AUS)Lotto - Soudalzt
6IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe0:29
7GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
8AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
9DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
10GBRDaniel McLay (GBR)Team Arkéa Samsiczt
11BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
12GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadierszt
13GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
14ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
15BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
16ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
17ESPPau Miquel Delgado (ESP)Equipo Kern Pharmazt
18FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
19ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
20BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
21ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
23NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
24GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
25AUSRobert Stannard (AUS)Alpecin - Fenixzt
26NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
27FRAPavel Sivakov (FRA)Ineos Grenadierszt
28ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
29ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
30ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
31SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
32ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
33NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
34ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
35ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
36BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
37USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
38ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
39AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
40FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
41GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
42SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
43ITAEdoardo Zambanini (ITA)zt
44ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
45COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
46NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
47NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
48ITADavide Villella (ITA)Cofidiszt
49NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
50ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
51AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
52ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
53RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
54GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
55GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
56COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypostzt
57PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
58ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
59ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
60KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
61ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
62GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
63AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
64AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenixzt
65ESPRaul Garcia Pierna (ESP)zt
66PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
67FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
68COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
69ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharmazt
70ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
71ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
72GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
73ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
74SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
75FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
76ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
77NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel - Premier Techzt
78AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
79NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
80ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
81COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
82UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypostzt
83NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
84FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
85ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
86ITAAntonio Tiberi (ITA)zt
87ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
88USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
89FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsiczt
90BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
91RSADaryl Impey (RSA)Israel - Premier Techzt
92ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
93FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
94BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
95SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
96FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
97FRAAnthony Delaplace (FRA)Team Arkéa Samsiczt
98BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
99LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
100ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
101AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Vismazt
102FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
103ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
104ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharmazt
105ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BHzt
106POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
107FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
108ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
109ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
110ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Equipo Kern Pharmazt
111FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
112BELDries Devenyns (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
113BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
114AUSLuke Plapp (AUS)Ineos Grenadierszt
115ISROmer Goldstein (ISR)Israel - Premier Techzt
116AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
117FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic0:52
118GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohe1:09
119BELLouis Vervaeke (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:41
120ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo1:44
121ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech2:05
122AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jayco3:49
123USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
124AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
125KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team4:41
126FRAThibault Guernalec (FRA)Team Arkéa Samsic10:13
127BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Soudal15:38
128COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
129CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
130AUSMichael Hepburn (AUS)zt
131NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Techzt
132NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsmzt
133ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
134FRAAntoine Raugel (FRA)AG2R Citroënzt
135FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
136FRAClément Russo (FRA)Team Arkéa Samsiczt
137GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Techzt
138DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Movistarzt
138DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Movistarzt
139FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
140LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
141ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
141ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
142COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
143FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
144ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
145COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
146NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
147NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
148GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
149GERPascal Ackermann (GER)Uae Team Emirateszt
150GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypostzt
151PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
152MONVictor Langellotti (MON)Burgos - BH21:11
153POLKamil Malecki (POL)Lotto - Soudalzt
154KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
155ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Gazprom - Rusvelozt
156BELHenri Vandenabeele (BEL)Team Dsmzt
157GERMarco Brenner (GER)Team Dsmzt
158ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
159ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
160AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Soudalzt
161IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
162SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdj23:32
163ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
164ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
165ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
166NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
167NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux24:56
168AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
169ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
170ISRItamar Einhorn (ISR)Israel - Premier Techzt
171BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
172BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenixzt
173DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
174BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
175BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
178FRARemy Rochas (FRA)Cofidis
179ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën
180FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroën

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - La Pola Llaviana/Pola de Laviana - Colláu Fancuaya - 154,5 km - 27 Augustus 2022Berg

Image © Unipublic. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenix4:05:25
2ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates0:43
3ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
4FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj0:47
5BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:20
6ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
7SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
8GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jayco1:33
9ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
10SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj1:42
11GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers1:47
12PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates2:10
13ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
14AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
15GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost2:16
16AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
17NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm2:24
18ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar2:31
19COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohe2:39
20COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
21KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
22COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypost2:43
23ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious2:57
24SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious3:00
25ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team3:24
26FRAPavel Sivakov (FRA)Ineos Grenadierszt
27AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma3:32
28ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
29UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypost3:34
30ITADomenico Pozzovivo (ITA)3:37
31ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH3:45
32NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious4:03
33FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën4:07
34SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates4:31
35ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharma4:35
36NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel - Premier Tech4:39
37NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohe4:53
38ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadi5:04
39ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers5:10
40AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jayco5:16
41RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux5:22
42USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma6:02
43ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Gazprom - Rusvelozt
44COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious6:24
45NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma6:46
46ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadi6:56
47CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
48BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team7:58
49ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar8:07
50ITAEdoardo Zambanini (ITA)8:09
51FRAThomas Champion (FRA)Cofidis8:39
52ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BH9:19
53NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma9:29
54AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Vismazt
55BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
56AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
57USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco10:13
58BELLouis Vervaeke (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team10:15
59BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
60NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Tech10:18
61ISROmer Goldstein (ISR)Israel - Premier Tech10:20
62FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj10:26
63FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
64FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën11:25
65BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix11:42
66ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH11:45
67PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar12:11
68GERMarco Brenner (GER)Team Dsm12:49
69FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
70NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
71GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadiers13:05
72ESPPau Miquel Delgado (ESP)Equipo Kern Pharma13:18
73ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Equipo Kern Pharmazt
74FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
75FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic13:28
76ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar13:41
77ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
78ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
79COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypostzt
80BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
81ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
82ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
83LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
84ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
85KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
86COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
87ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis13:49
88ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis13:58
89ITADavide Villella (ITA)Cofidiszt
90AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco15:43
91NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsm16:39
92AUSLuke Plapp (AUS)Ineos Grenadierszt
93BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenix16:40
94FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën16:47
95GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadiers16:49
96ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
97ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team17:43
98NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH19:26
99ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma21:22
100ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
101AUSMichael Hepburn (AUS)zt
102AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
103RSADaryl Impey (RSA)Israel - Premier Tech22:10
104GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Techzt
105USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
106ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi22:14
107GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypost22:43
108BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team22:53
109BELDries Devenyns (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team23:02
110DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo24:25
111LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
112ITAAntonio Tiberi (ITA)zt
113FRAAntoine Raugel (FRA)AG2R Citroënzt
114FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
115FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
116ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadizt
117BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Soudalzt
118GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
119KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
120BELHenri Vandenabeele (BEL)Team Dsm24:30
121ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudal24:55
122ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech24:57
123ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi25:35
124AUSRobert Stannard (AUS)Alpecin - Fenix26:09
125FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
126AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jayco26:16
127POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
128ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharma26:21
129ESPRaul Garcia Pierna (ESP)zt
130ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadi26:39
131FRAClément Russo (FRA)Team Arkéa Samsiczt
132ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH27:39
133ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar27:40
134GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
135NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsm27:42
136GBRDaniel McLay (GBR)Team Arkéa Samsiczt
137BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenix27:46
138GERPascal Ackermann (GER)Uae Team Emirateszt
139BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
140FRAThibault Guernalec (FRA)Team Arkéa Samsiczt
141BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
142FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
143POLKamil Malecki (POL)Lotto - Soudalzt
144ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
145ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
146FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsiczt
147ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
148AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
149ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
150AUSHarry Sweeny (AUS)Lotto - Soudalzt
151GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
152AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Soudalzt
153GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
154BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
155DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Movistarzt
156ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo27:55
157SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
158DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux28:05
159NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
160ITADavide Cimolai (ITA)Cofidis28:13
161NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux28:31
162BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
163IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohe28:54
164IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
165NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
166AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
167COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates29:10
168PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates29:13
169NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma29:32
170ISRItamar Einhorn (ISR)Israel - Premier Tech
171MONVictor Langellotti (MON)Burgos - BH
172GERNiklas Arndt (GER)Team Dsm
173FRAAnthony Delaplace (FRA)Team Arkéa Samsic
174GBRMark Donovan (GBR)Team Dsm
175GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdj

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 9 - Villaviciosa - Les Praeres, Nava - 175,5 km - 28 Augustus 2022Medium berg

Image © Unipublic. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:32:39
2ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Team1:01
3ITAEdoardo Zambanini (ITA)1:14
4BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:34
5ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudal1:58
6ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirates2:08
7FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsiczt
8ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar2:18
9ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers2:20
10SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma2:26
11BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix2:37
12GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
13COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Team2:58
14ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar3:06
15UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypost3:15
16NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers3:17
17GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost3:20
18PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates3:22
19ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:42
20ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
21FRAPavel Sivakov (FRA)Ineos Grenadierszt
22NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm4:01
23SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
24AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe4:19
25ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharma4:23
26AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën4:28
27ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BH5:01
28ITADomenico Pozzovivo (ITA)5:07
29COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypost5:08
30ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Gazprom - Rusvelo5:20
31NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel - Premier Tech5:23
32GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers5:31
33SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious6:06
34NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma6:18
35NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohe6:24
36AUSRobert Stannard (AUS)Alpecin - Fenix6:25
37ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadi6:27
38BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux6:32
39CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
40FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdj6:37
41FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo7:17
42ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victorious7:38
43ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
44ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
45KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
46COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
47ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis7:50
48NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma7:59
49ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar8:02
50SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
51BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
52FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
53ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
54BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team8:28
55ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH8:30
56ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers9:22
57AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar9:24
58ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
59NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Tech9:31
60FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
61FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën9:43
62AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jayco9:57
63PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar10:01
64FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj10:05
65USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco10:09
66ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis10:19
67ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious10:24
68ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
69FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team10:45
70COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious10:54
71ISROmer Goldstein (ISR)Israel - Premier Tech10:58
72ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis11:22
73GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadiers11:42
74ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharmazt
75COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypost12:05
76ITADavide Villella (ITA)Cofidiszt
77AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Visma12:20
78AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco12:34
79LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroën12:36
80COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team12:54
81ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team13:34
82BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal13:49
83ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
84GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
85ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadi14:04
86AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma14:19
87ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates14:25
88USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
89FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën14:28
90AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenix14:47
91BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenix15:17
92FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
93FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
94GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
95AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jayco15:23
96ESPRaul Garcia Pierna (ESP)15:33
97GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadiers15:46
98BELLouis Vervaeke (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
99ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadi15:56
100ESPPau Miquel Delgado (ESP)Equipo Kern Pharmazt
101GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Tech16:11
102GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm16:16
103GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
104ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredo16:51
105GERPascal Ackermann (GER)Uae Team Emirates17:00
106ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
107ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma17:05
108ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi17:14
109ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma17:23
110ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo17:34
111POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsic17:36
112GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypost17:47
113LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo18:37
114FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
115DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
116AUSLuke Plapp (AUS)Ineos Grenadierszt
117ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech18:44
118RSADaryl Impey (RSA)Israel - Premier Techzt
119AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
120AUSHarry Sweeny (AUS)Lotto - Soudal18:48
121AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Soudalzt
122AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jayco19:26
123BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudal20:25
124BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Soudalzt
125ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH21:21
126POLKamil Malecki (POL)Lotto - Soudal22:03
127FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
128NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH22:30
129ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma22:35
130FRABryan Coquard (FRA)Cofidis22:55
131SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdj23:23
132AUSMichael Hepburn (AUS)23:30
133ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost23:33
134ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Equipo Kern Pharma23:37
135FRAThibault Guernalec (FRA)Team Arkéa Samsic23:42
136GBRDaniel McLay (GBR)Team Arkéa Samsic24:05
137AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jayco24:18
138BELDries Devenyns (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team24:29
139FRAAntoine Raugel (FRA)AG2R Citroënzt
140FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsic24:50
141NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsm25:05
142ITADavide Cimolai (ITA)Cofidis25:37
143NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsm25:40
144ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadi26:14
145GERMarco Brenner (GER)Team Dsm26:39
146FRAClément Russo (FRA)Team Arkéa Samsic26:58
147KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Team27:11
148ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
149NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost27:17
150NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohe27:48
151IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
152IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
153BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenix27:51
154BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenix27:57
155COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates28:05
156ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar28:24
157BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenixzt
158PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates28:33
159DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux30:26
160ITAAntonio Tiberi (ITA)zt
161NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux30:47
162KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team31:08
163DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Movistar32:40
164NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma33:20
165BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
166BELHenri Vandenabeele (BEL)Team Dsm
167USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma
168NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious
169BELPieter Serry (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 10 - Elche - Alicante - 31,1 km - 30 Augustus 2022Individuele Tijdrit

Image © Unipublic. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:33:18
2SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma0:48
3FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:00
4ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers1:22
5FRAPavel Sivakov (FRA)Ineos Grenadiers1:27
6USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco1:37
7GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jayco1:42
8GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers1:46
9COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Team1:47
10ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar1:51
11AUSMichael Hepburn (AUS)1:53
12AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
13GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
14PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar1:59
15PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates2:13
16ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team2:16
17ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirates2:17
18SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates2:18
19AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Visma2:21
20AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jayco2:22
21NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
22LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo2:24
23AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenix2:26
24ESPRaul Garcia Pierna (ESP)2:43
25ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victorious2:46
26RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:48
27ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi2:52
28AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jayco2:56
29FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
30ITAAntonio Tiberi (ITA)2:57
31UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypostzt
32NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm2:59
33DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo3:03
34FRAThibault Guernalec (FRA)Team Arkéa Samsic3:05
35COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypost3:07
36KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Team3:11
37NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma3:13
38LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroën3:15
39ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH3:21
40BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal3:25
41BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:30
42SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious3:37
43NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohe3:46
44AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe3:48
45COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohe3:51
46SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj3:58
47ITADomenico Pozzovivo (ITA)4:02
48DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:04
49GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
50GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost4:10
51ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar4:14
52ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadi4:24
53IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohe4:25
54GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypost4:26
55FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team4:30
56KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
57BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix4:32
58NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel - Premier Tech4:38
59AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
60ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
61ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Team4:40
62ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech4:41
63NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:44
64COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team4:47
65FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën4:48
66ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost4:50
67FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
68ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers4:52
69ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
70ITAEdoardo Zambanini (ITA)4:53
71NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsm4:54
72GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Techzt
73ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
74ESPPau Miquel Delgado (ESP)Equipo Kern Pharma4:58
75ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma4:59
76ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
77ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharma5:02
78ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Equipo Kern Pharmazt
79FRAClément Russo (FRA)Team Arkéa Samsiczt
80RSADaryl Impey (RSA)Israel - Premier Tech5:05
81NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Techzt
82COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious5:06
83AUSLuke Plapp (AUS)Ineos Grenadierszt
84AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jayco5:08
85NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
86GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
87ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar5:10
88ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi5:11
89POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsic5:12
90ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe5:13
91GBRDaniel McLay (GBR)Team Arkéa Samsic5:14
92FRAAntoine Raugel (FRA)AG2R Citroën5:15
93ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadi5:16
94ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Team5:17
95FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
96AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar5:18
97ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
98FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj5:19
99AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
100KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Team5:22
101COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypostzt
102ISROmer Goldstein (ISR)Israel - Premier Techzt
103FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo5:23
104COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
105BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Soudalzt
106AUSRobert Stannard (AUS)Alpecin - Fenix5:25
107FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj5:26
108SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdj5:27
109ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis5:29
110NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
111ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
112GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
113FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdj5:35
114BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
115BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenix5:38
116NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
117ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar5:42
118BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
119ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi5:46
120ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadi5:47
121PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates5:48
122ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
123ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
124FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic5:49
125USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates5:52
126GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
127CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharma5:53
128ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypost5:54
129BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudal5:58
130ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadi6:03
131ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo6:11
132GERPascal Ackermann (GER)Uae Team Emirates6:13
133BELDries Devenyns (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team6:15
134ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharma6:17
135POLKamil Malecki (POL)Lotto - Soudal6:20
136ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma6:22
137AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco6:24
138FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsic6:25
139ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BH6:26
140NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsm6:31
141ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadi6:32
142ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Gazprom - Rusvelo6:33
143FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo6:40
144BELLouis Vervaeke (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
145AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj6:45
146NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma6:47
147ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates6:52
148BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenix6:56
149FRAThomas Champion (FRA)Cofidis7:06
150ITADavide Villella (ITA)Cofidis7:12
151GERMarco Brenner (GER)Team Dsm7:16
152ITADavide Cimolai (ITA)Cofidis7:20
153FRABryan Coquard (FRA)Cofidis7:24
154ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH7:28
155BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team7:44
156NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohe8:07
157AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Soudal
158ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis
159ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma
160BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenix
161AUSHarry Sweeny (AUS)Lotto - Soudal
162GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadiers
163IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe
164DENMathias Norsgaard Jørgensen (DEN)Movistar

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 11 - ElPozo Alimentación - Cabo de Gata - 193 km - 31 Augustus 2022Sprint

Image © Unipublic. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jayco5:03:14
2NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
3BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
4COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
5DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
6GBRDaniel McLay (GBR)Team Arkéa Samsiczt
7GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
8GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
9BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Soudalzt
10NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
11NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
12FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
13KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
14ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15GERPascal Ackermann (GER)Uae Team Emirateszt
16PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
17FRAClément Russo (FRA)Team Arkéa Samsiczt
18ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
20NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsmzt
21FRAAntoine Raugel (FRA)AG2R Citroënzt
22SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
23ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
24IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
25ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
26BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
27ISROmer Goldstein (ISR)Israel - Premier Techzt
28ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
29FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
30GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypostzt
31ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
32GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
33AUSMichael Hepburn (AUS)zt
34AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
35ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
36DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
37NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Techzt
38SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
39AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
40NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
41PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
42NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
43NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
44NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
45FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
46FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsiczt
47ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
48BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
49ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
50ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
51GERMarco Brenner (GER)Team Dsmzt
52UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypostzt
53SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
54AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
55ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
56SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
57ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
58ITAEdoardo Zambanini (ITA)zt
59COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
60AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
61GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
62ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
63COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypostzt
64RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
65ITADavide Villella (ITA)Cofidiszt
66PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
67ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
68KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
69GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
70ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
71AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenixzt
72BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
73GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
74ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
75POLKamil Malecki (POL)Lotto - Soudalzt
76BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
77AUSLuke Plapp (AUS)Ineos Grenadierszt
78ITAAntonio Tiberi (ITA)zt
79LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
80NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
81ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
82AUSRobert Stannard (AUS)Alpecin - Fenixzt
83FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
84FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
85ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
86ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
87SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
88COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
89ESPRaul Garcia Pierna (ESP)zt
90FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
91NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
92ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
93ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
94ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharmazt
95COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
96LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
97FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
98NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel - Premier Techzt
99BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
100FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
101ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
102COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
103ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
104FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
105ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
106ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Gazprom - Rusvelozt
107ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
108ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
109RSADaryl Impey (RSA)Israel - Premier Techzt
110POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
111COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
112ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
113NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
114AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Vismazt
115AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
116ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
117ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
118BELDries Devenyns (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
119BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
120ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
121FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsic0:35
122NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers0:49
123BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:07
124FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
125CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
126ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
127FRAThibault Guernalec (FRA)Team Arkéa Samsiczt
128ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BHzt
129ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
130ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadi1:42
131ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
132USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco1:49
133USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
134BELLouis Vervaeke (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:56
135ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
136AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
137FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
138GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Techzt
139ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
140ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
141ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
142KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
143FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
144AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jayco2:20
145ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Techzt
146AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
147ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
148BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
149AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco2:22
150GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadiers2:38
151FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team
152ESPPau Miquel Delgado (ESP)Equipo Kern Pharma
153ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharma
154GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jayco
155ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Equipo Kern Pharma
156FRAPavel Sivakov (FRA)Ineos Grenadiers

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 12 - Salobreña - Peñas Blancas, Estepona - 195,5 km - 1 September 2022Berg

Image © Unipublic. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers4:38:26
2NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohe0:09
3ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates0:24
4SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates0:26
5GERMarco Brenner (GER)Team Dsm0:34
6FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsic0:56
7AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenix1:12
8NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel - Premier Tech1:23
9GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypost3:04
10ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe3:17
11BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:02
12ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Gazprom - Rusvelo5:01
13ITAEdoardo Zambanini (ITA)zt
14ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost5:07
15BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team7:39
16ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
17SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
18ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
19COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Team7:45
20FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
21ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers7:50
22GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers8:07
23PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates8:12
24NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm8:14
25ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team8:35
26AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
27KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team9:02
28BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenix9:10
29ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadi9:11
30AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
31ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
32COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypost9:18
33ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux9:22
34RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
35GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
36ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BH11:05
37ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
38FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
39UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypost11:24
40PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar11:44
41ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadi12:42
42ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar13:11
43COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohe13:29
44NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma14:25
45ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious14:41
46ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
47ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
48ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharmazt
49KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
50ISROmer Goldstein (ISR)Israel - Premier Tech15:00
51ITAAntonio Tiberi (ITA)15:02
52BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team15:09
53USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco17:19
54NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsm17:34
55NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Techzt
56SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj19:37
57ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
58BELLouis Vervaeke (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
59AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
60NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
61ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
62POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsic19:41
63ESPRaul Garcia Pierna (ESP)20:15
64BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudal20:30
65BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
66AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
67NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers21:13
68FRAThomas Champion (FRA)Cofidis21:47
69FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdj22:59
70NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma23:48
71AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Vismazt
72LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroën23:59
73IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohe24:01
74ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Team24:09
75COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
76BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenix24:16
77ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudal24:45
78PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates25:29
79ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadi26:05
80ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
81ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
82CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
83COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypostzt
84FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
85FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
86FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
87FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
88ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
89NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
90BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
91GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
92ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
93FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
94USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
95AUSLuke Plapp (AUS)Ineos Grenadierszt
96ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
97GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
98ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
99ITADavide Villella (ITA)Cofidis27:24
100ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team28:30
101ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi29:01
102ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
103BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Soudalzt
104POLKamil Malecki (POL)Lotto - Soudalzt
105GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
106RSADaryl Impey (RSA)Israel - Premier Techzt
107FRAAntoine Raugel (FRA)AG2R Citroënzt
108GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Techzt
109ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
110AUSRobert Stannard (AUS)Alpecin - Fenixzt
111ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
112ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
113ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
114BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
115AUSMichael Hepburn (AUS)zt
116AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
117AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
118AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
119GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
120ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
121FRAThibault Guernalec (FRA)Team Arkéa Samsiczt
122GERPascal Ackermann (GER)Uae Team Emirateszt
123SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
124SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
125BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
126GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
127ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Techzt
128DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
129COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
130NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsm29:14
131FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team29:21
132FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic30:29
133FRAClément Russo (FRA)Team Arkéa Samsiczt
134FRABryan Coquard (FRA)Cofidis32:40
135ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
136NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohe33:01
137BELDries Devenyns (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
138KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
139GBRDaniel McLay (GBR)Team Arkéa Samsiczt
140ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
141NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
142AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
143DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo33:08
144LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
145ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
146FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
147AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
148AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco
149COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious
150NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 13 - Ronda - Montilla - 171 km - 2 September 2022Sprint

Image © Unipublic. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo3:46:01
2FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
3GERPascal Ackermann (GER)Uae Team Emirateszt
4GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
5NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
6FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
7ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
8BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
9SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
10ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
11ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
12FRAClément Russo (FRA)Team Arkéa Samsiczt
13ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
14GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
15RSADaryl Impey (RSA)Israel - Premier Techzt
16NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
17BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
18ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
20NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
21BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Soudalzt
22ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
23AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
24NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
25BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
26SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
27ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
28ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
29AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
30COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
31GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
32NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
33AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
34ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
35ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
36GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
37RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
38ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
39PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
40FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
41NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
42ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
43SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
44ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
45KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
46COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
47COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypostzt
48ESPRaul Garcia Pierna (ESP)zt
49GBRDaniel McLay (GBR)Team Arkéa Samsiczt
50ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharmazt
51ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
52ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
53ITAEdoardo Zambanini (ITA)zt
54NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel - Premier Techzt
55FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
56FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj0:20
57AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
58ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudal0:24
59GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm0:27
60SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
61GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypost0:31
62BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
63FRAAntoine Raugel (FRA)AG2R Citroën0:33
64BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal0:42
65IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
66COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
67AUSRobert Stannard (AUS)Alpecin - Fenixzt
68ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
69UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypostzt
70GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
71ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
72ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
73ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
74ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BHzt
75NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma0:47
76USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates0:51
77ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar0:54
78ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Gazprom - Rusvelozt
79FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën1:00
80BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
81ITAAntonio Tiberi (ITA)zt
82KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
83PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates1:06
84ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates1:10
85FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
86PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
87BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenix1:13
88ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypost1:17
89AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
90BELLouis Vervaeke (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:20
91ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi1:27
92ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar1:39
93AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
94USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
95BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenix1:46
96BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix1:48
97CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
98COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
99ISROmer Goldstein (ISR)Israel - Premier Tech1:56
100NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Techzt
101ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
102ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
103LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo2:08
104ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis2:12
105ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
106COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team2:14
107FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsic2:23
108FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
109FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
110SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
111NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsm2:33
112POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsic2:35
113POLKamil Malecki (POL)Lotto - Soudal2:37
114ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo2:39
115DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
116ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe2:41
117ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
118ITADavide Cimolai (ITA)Cofidis2:48
119NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers3:03
120ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadi3:15
121LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
122ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
123AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Vismazt
124AUSMichael Hepburn (AUS)zt
125ITADavide Villella (ITA)Cofidis3:35
126NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
127AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
128ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
129GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Techzt
130ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
131FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo3:41
132GERMarco Brenner (GER)Team Dsm3:44
133FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic3:45
134ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH4:11
135AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenix4:33
136FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo4:51
137ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
138FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
139NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
140AUSLuke Plapp (AUS)Ineos Grenadierszt
141GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
142BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix5:28
143ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech6:12
144AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jayco6:45
145BELDries Devenyns (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
146AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jayco14:44
147FRAThibault Guernalec (FRA)Team Arkéa Samsic

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 14 - Montoro - Sierra de La Pandera - 160,3 km - 3 September 2022Berg

Image © Unipublic. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers4:09:27
2COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Team0:08
3SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
4PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates0:27
5ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers0:36
6ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
7NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm0:51
8BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:56
9ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
10NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohe1:24
11AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën1:26
12RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
13GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers1:40
14AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
15ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
16COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
17ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
18ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudal1:47
19FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën2:21
20ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadi2:35
21ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
22ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:42
23SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates3:06
24FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
25ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team3:15
26ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharma3:17
27ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Gazprom - Rusvelo4:15
28AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma4:56
29KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
30ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH5:07
31ESPRaul Garcia Pierna (ESP)5:18
32KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Team5:54
33FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj6:37
34SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
35BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team6:40
36SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj8:55
37ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates8:57
38FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj9:05
39ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadi9:17
40CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharma9:18
41AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Visma9:50
42ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
43ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
44ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BH10:03
45BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
46ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
47NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel - Premier Tech10:22
48BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
49USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
50GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost11:06
51NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma11:37
52ITAEdoardo Zambanini (ITA)zt
53ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team11:46
54NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma12:00
55FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo12:10
56ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar13:03
57FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsiczt
58AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
59ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
60LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
61ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis13:32
62NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers13:44
63GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadierszt
64COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team13:46
65COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
66FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
67BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudal13:55
68ISROmer Goldstein (ISR)Israel - Premier Techzt
69PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
70COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypostzt
71ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis15:20
72BELLouis Vervaeke (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team16:59
73ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadi18:08
74RSADaryl Impey (RSA)Israel - Premier Techzt
75FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
76NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Techzt
77GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Techzt
78POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
79FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
80ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
81FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
82ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
83ITADomenico Pozzovivo (ITA)zt
84FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
85BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
86NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
87ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
88ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
89AUSLuke Plapp (AUS)Ineos Grenadierszt
90ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
91USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
92AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
93GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
94BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
95ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Team19:09
96AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenixzt
97ITADavide Villella (ITA)Cofidis19:12
98ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
99ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma19:18
100GERMarco Brenner (GER)Team Dsm19:48
101FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic20:03
102ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech21:34
103NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH22:46
104NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsmzt
105BELDries Devenyns (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
106UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypost23:05
107GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
108BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenix24:03
109BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
110GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
111GERPascal Ackermann (GER)Uae Team Emirateszt
112FRAClément Russo (FRA)Team Arkéa Samsiczt
113POLKamil Malecki (POL)Lotto - Soudalzt
114NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
115BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Soudalzt
116FRAAntoine Raugel (FRA)AG2R Citroënzt
117ITAAntonio Tiberi (ITA)zt
118BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
119NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
120ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
121ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
122IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
123GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
124ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadizt
125GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypostzt
126KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
127ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
128SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
129DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
130GBRDaniel McLay (GBR)Team Arkéa Samsic24:55
131ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredo25:36
132LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo26:16
133DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
134FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team26:54
135AUSMichael Hepburn (AUS)zt
136AUSRobert Stannard (AUS)Alpecin - Fenixzt
137AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
138AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
139AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
140ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar26:59
141FRABryan Coquard (FRA)Cofidis27:07
142ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
143NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost28:00
144COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates29:02
145PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
146AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jayco

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 15 - Martos - Sierra Nevada - 148,1 km - 4 September 2022Berg

Image © Unipublic. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm4:17:17
2ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar1:23
3COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Team1:25
4AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenix1:30
5SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma1:44
6AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
7ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirates1:55
8AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
9RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
10BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:59
11PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates2:10
12COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypost2:33
13ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates3:10
14ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadiers3:29
15ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team4:33
16ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux5:33
17ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers6:18
18ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar6:57
19SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
20SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
21ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious7:00
22SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious7:05
23BELLouis Vervaeke (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team8:00
24ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharma9:50
25BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
26ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH10:06
27AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma10:19
28COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohe10:42
29NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
30ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
31KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
32AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
33ITAEdoardo Zambanini (ITA)10:56
34PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar11:16
35ITAAntonio Tiberi (ITA)11:53
36ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar12:50
37ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadi12:53
38FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj13:11
39FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsiczt
40COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team14:36
41ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victorious15:20
42ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
43NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma15:50
44FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj16:25
45NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma16:46
46USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco17:33
47ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma18:04
48FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic18:36
49ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH18:53
50ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadizt
51ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
52NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel - Premier Techzt
53ISROmer Goldstein (ISR)Israel - Premier Techzt
54ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BHzt
55CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
56LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
57ESPRaul Garcia Pierna (ESP)zt
58BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team20:43
59ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
60GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
61BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
62ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Team20:45
63ITADavide Villella (ITA)Cofidis21:25
64GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadiers22:32
65NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
66GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
67ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis22:51
68AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Vismazt
69COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypostzt
70FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën24:02
71FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
72FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
73ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Gazprom - Rusvelozt
74NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Techzt
75NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
76USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
77ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
78ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadizt
79ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadizt
80GERPascal Ackermann (GER)Uae Team Emirateszt
81BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
82FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdj24:09
83AUSRobert Stannard (AUS)Alpecin - Fenix25:15
84BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Soudal25:35
85NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsm26:16
86BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal27:10
87ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudal27:36
88ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
89ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
90UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypostzt
91ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
92GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
93BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenix27:57
94FRABryan Coquard (FRA)Cofidis30:25
95POLKamil Malecki (POL)Lotto - Soudal32:22
96ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
97RSADaryl Impey (RSA)Israel - Premier Techzt
98GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Techzt
99POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
100BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
101ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
102ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
103NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
104AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
105AUSMichael Hepburn (AUS)zt
106AUSLuke Plapp (AUS)Ineos Grenadierszt
107AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
108GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
109ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Techzt
110GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
111FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
112AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jayco32:31
113FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team32:35
114BELDries Devenyns (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team32:54
115AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj35:38
116ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
117PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
118ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
119DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
120COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
121NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
122ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
123FRAClément Russo (FRA)Team Arkéa Samsiczt
124NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
125GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypostzt
126NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
127IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
128KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
129GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
130BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
131GERMarco Brenner (GER)Team Dsmzt
132GBRDaniel McLay (GBR)Team Arkéa Samsiczt
133FRAAntoine Raugel (FRA)AG2R Citroënzt
134ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
135KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
136ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
137FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
138SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
139FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
140FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
141DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
142LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
143BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
144ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredo37:33
145ITADomenico Pozzovivo (ITA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 16 - Sanlúcar de Barrameda - Tomares - 188,9 km - 6 September 2022Ontsnapping

Image © Unipublic. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


1DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo4:45:29
2GERPascal Ackermann (GER)Uae Team Emirateszt
3NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
4GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
5FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdj0:08
6ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
7BELCédric Beullens (BEL)Lotto - Soudalzt
8FRAClément Russo (FRA)Team Arkéa Samsiczt
9ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
10NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
11NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
12FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
13ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
14BELJan Bakelants (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
15ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
16COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypostzt
17COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
18ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
19FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
20NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
21ITAEdoardo Zambanini (ITA)zt
22NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
23SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
24ERIMerhawi Kudus (ERI)EF Education - Easypostzt
25ISROmer Goldstein (ISR)Israel - Premier Techzt
26AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
27PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
28AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohezt
29RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
30SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
31ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
32LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo0:19
33NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers0:37
34NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma0:47
35SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
36NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH0:53
37ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
38ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharmazt
39ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
40KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
41ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
42ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
43BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenix0:56
44ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
45ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar0:59
46ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma1:24
47BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenix1:36
48FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo1:43
49IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
50AUSMichael Hepburn (AUS)zt
51FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
52SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
53FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
54PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
55AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
56FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
57NEDWilco Kelderman (NED)Bora - Hansgrohezt
58GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
59GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
60BELIlan Van Wilder (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
61BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
62NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel - Premier Techzt
63PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
64FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsic2:13
65POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
66USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
67DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:25
68BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix2:26
69ESPGotzon Martin Sanz (ESP)Euskaltel - Euskadi2:28
70KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Team2:30
71ESPFrancisco Galvan Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma2:32
72COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates2:35
73COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
74GBRDaniel McLay (GBR)Team Arkéa Samsic2:37
75FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsiczt
76FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
77NZLPatrick Bevin (NZL)Israel - Premier Techzt
78ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
79ESPJoan Bou Company (ESP)Euskaltel - Euskadizt
80GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victorious2:41
81ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
82LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroënzt
83ESPRaul Garcia Pierna (ESP)zt
84ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:08
85FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën2:41
86ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
87BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal2:53
88BELDries Devenyns (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team2:57
89NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma2:59
90CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
91AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Vismazt
92AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
93COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
94ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Euskaltel - Euskadi3:05
95ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
96USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates3:08
97BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:08
98FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team3:10
99ITAFausto Masnada (ITA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
100ITADavide Villella (ITA)Cofidiszt
101ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
102ESPCarlos Canal Blanco (ESP)Euskaltel - Euskadizt
103KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
104SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious3:19
105FRAAntoine Raugel (FRA)AG2R Citroën3:30
106GBRJames Shaw (GBR)EF Education - Easypost3:33
107BELLouis Vervaeke (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team3:43
108GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost3:10
109GBRBen Turner (GBR)Ineos Grenadiers3:45
110GERMarco Brenner (GER)Team Dsmzt
111ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
112ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
113AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenixzt
114BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix3:52
115AUSLuke Plapp (AUS)Ineos Grenadiers3:58
116AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar4:02
117ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskaltel - Euskadizt
118ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
119NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsmzt
120UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypostzt
121FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
122AUSRobert Stannard (AUS)Alpecin - Fenix4:17
123ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates5:12
124GBRChris Froome (GBR)Israel - Premier Techzt
125ITAAntonio Tiberi (ITA)zt
126ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Gazprom - Rusvelozt
127ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BHzt
128ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
129ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
130ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
131ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
132AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jayco5:15
133AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
134ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech5:48
135GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohe5:56
136POLKamil Malecki (POL)Lotto - Soudal6:05
137AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jayco6:07
138ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudal6:25
139ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH6:35
140ITADario Cataldo (ITA)Trek - Segafredozt
141RSADaryl Impey (RSA)Israel - Premier Tech7:53
142FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
143BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudal
144COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)EF Education - Easypost

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 17 - Aracena - Monasterio de Tentudía - 160 km - 7 September 2022Berg

Image © Unipublic. Source : Site officiel de la Vuelta a España.


<
1COLRigoberto Uran Uran (COL)EF Education - Easypost3:42:28
2FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
3ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis0:02
4ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates0:15
5FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo0:26
6FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën0:29
7ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech0:46
8LUXBob Jungels (LUX)AG2R Citroën0:55
9FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsic1:09
10USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco1:30
11SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious2:06
12FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic2:43
13PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates5:02
14BELRemco Evenepoel (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team5:11
15ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
16ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirates5:13
17AUSJai Hindley (AUS)Bora - Hansgrohe5:15
18FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt