De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Gree-Tour of Guangxi - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Gree-Tour of Guangxi - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Uitslagen 2019

Gree-Tour of Guangxi 2019

ChinaChina - 17 Oktober 2019 - 22 Oktober 2019


Algemeen klassement - 22 Oktober 2019


1ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Step22:42:42
2COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First0:05
3ITADiego Rosa (ITA)Team Ineos0:14
4NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma0:22
5AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe0:29
6NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert0:29
7NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal0:29
8ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Team Ineos0:29
9ITADavide Villella (ITA)Astana0:37
10NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb0:38
11FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step0:41
12FRALilian Calmejane (FRA)Total Direct Energie0:41
13GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe0:41
14BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecin0:41
15USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredo0:46
16ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scott0:53
17ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana0:53
18FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:53
19POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal1:07
20BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates1:15
21BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal1:18
22RSALouis Meintjes (RSA)Dimension Data1:19
23AUSNichola Schultz (AUS)Mitchelton - Scott1:21
24SUIGino Mäder (SUI)Dimension Data1:31
25RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data1:34
26ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirates1:34
27ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Merida1:35
28ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Tools1:55
29CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy2:01
30BELLoïc Vliegen (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:05
31FRAJonathan Hivert (FRA)Total Direct Energie2:07
32BELGijs Van Hoecke (BEL)CCC2:16
33SUIMatteo Badilatti (SUI)Israel Cycling Academy2:16
34ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos2:23
35FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energie2:50
36RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Data4:13
37BELLaurens De Vreese (BEL)Astana4:24
38CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Step4:24
39BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First4:37
40GERNiklas Arndt (GER)Sunweb5:31
41ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energie5:38
42DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step5:44
43BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobert5:46
44ESPDaniel Navarro García (ESP)Katusha - Alpecin6:37
45NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma6:38
46NEDMoreno Hofland (NED)EF Education First6:42
47GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain - Merida6:42
48BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step6:42
49ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC6:58
50ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida7:14
51ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida7:25
52GERMax Kanter (GER)Sunweb7:52
53RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin8:11
54RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data8:13
55AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott8:13
56GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb8:17
57BELFloris De Tier (BEL)Jumbo - Visma8:26
58FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie8:29
59DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana9:19
60GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe9:31
61USATejay Van Garderen (USA)EF Education First9:36
62ITADavide Martinelli (ITA)Deceuninck - Quick Step10:10
63GERJohn Degenkolb (GER)Trek - Segafredo10:10
64NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Visma10:13
65GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Merida10:13
66AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal10:18
67DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Sunweb10:34
68CZEJosef Cerný (CZE)CCC10:35
69GBRBen Swift (GBR)Team Ineos10:50
70SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin10:50
71COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana10:50
72COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates11:02
73FRAJérôme Cousin (FRA)Total Direct Energie11:12
74ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Cycling Academy11:28
75GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First12:26
76ITADavide Ballerini (ITA)Astana12:43
77GERLennard Kämna (GER)Sunweb13:00
78NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy13:26
79CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Merida13:31
80GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineos13:41
81ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo13:41
82ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo14:03
83COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates14:12
84NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education First14:30
85BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCC15:36
86CZEJan Hirt (CZE)Astana15:55
87ITARiccardo Minali (ITA)Israel Cycling Academy16:07
88GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe16:35
89FRABryan Nauleau (FRA)Total Direct Energie16:43
90BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal16:44
91USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo17:27
92GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First17:59
93TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Merida18:08
94GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe18:13
95CANBenjamin Perry (CAN)Israel Cycling Academy18:57
96ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates19:09
97PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates19:21
98ITAJakub Mareczko (ITA)CCC19:33
99NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineos19:33
100AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - Scott19:39
101GERFlorian Stork (GER)Sunweb19:53
102BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert20:22
103BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert21:18
104RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data21:20
105POLKamil Gradek (POL)CCC21:32
106IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo21:32
107RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin22:14
108NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Visma23:49
109ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scott24:12
110ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineos24:37
111ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy25:13
112BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step25:39
113NEDBrian Van Goethem (NED)Lotto - Soudal25:40
114DENRasmus Byriel Iversen (DEN)Lotto - Soudal26:19
115ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirates27:07
116AUSKaden Groves (AUS)Seg Racing Academy27:26
117NZLShane Archbold (NZL)Evopro Racing27:49
118BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert30:05

Etappe 1 - Beihai - Beihai - 135,6 km - 17 Oktober 2019Sprint


1COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates2:53:42
2GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
3ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scottzt
4GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain - Meridazt
5ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
6GERMax Kanter (GER)Sunwebzt
7ITADavide Martinelli (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
8ITAJakub Mareczko (ITA)CCCzt
9ITARiccardo Minali (ITA)Israel Cycling Academyzt
10ITADavide Ballerini (ITA)Astanazt
11GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineoszt
12ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Cycling Academyzt
13NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
14ERIMerhawi Kudus (ERI)Astanazt
15BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
16AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scottzt
17GERNiklas Arndt (GER)Sunwebzt
18BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
19BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
20FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
21RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Datazt
22GBRBen Swift (GBR)Team Ineoszt
23GBRDaniel McLay (GBR)EF Education Firstzt
24BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
25FRALilian Calmejane (FRA)Total Direct Energiezt
26FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
27NEDMoreno Hofland (NED)EF Education Firstzt
28ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineoszt
29RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Datazt
30ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
31PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
32TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Meridazt
33BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecinzt
34POLKamil Gradek (POL)CCCzt
35SUIGino Mäder (SUI)Dimension Datazt
36NEDMartijn Tusveld (NED)Sunwebzt
37CZEJosef Cerný (CZE)CCCzt
38BELGijs Van Hoecke (BEL)CCCzt
39BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education Firstzt
40FRAJonathan Hivert (FRA)Total Direct Energiezt
41NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudalzt
42BELLoïc Vliegen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
43RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Datazt
44NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Vismazt
45AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
46GERJonas Koch (GER)CCCzt
47RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Datazt
48GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
49NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academyzt
50DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astanazt
51COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education Firstzt
52BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirateszt
53RSALouis Meintjes (RSA)Dimension Datazt
54ITADavide Villella (ITA)Astanazt
55ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energiezt
56USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredozt
57POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
58BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
59GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
60ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Stepzt
61AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudalzt
62ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Meridazt
63ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Team Ineoszt
64NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Vismazt
65ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCCzt
66BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCCzt
67DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
68ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirateszt
69NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineoszt
70NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
71GERJohn Degenkolb (GER)Trek - Segafredozt
72FRAJérôme Cousin (FRA)Total Direct Energiezt
73CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
74BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
75AUSKaden Groves (AUS)Seg Racing Academyzt
76IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredozt
77ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirateszt
78COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astanazt
79SUIMatteo Badilatti (SUI)Israel Cycling Academyzt
80NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobertzt
81AUSNichola Schultz (AUS)Mitchelton - Scottzt
82ITAEnrico Gasparotto (ITA)Dimension Datazt
83ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Meridazt
84ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Toolszt
85NEDBrian Van Goethem (NED)Lotto - Soudalzt
86SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecinzt
87CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
88DENRasmus Byriel Iversen (DEN)Lotto - Soudalzt
89FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energiezt
90ITADiego Rosa (ITA)Team Ineoszt
91ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Meridazt
92ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredozt
93BELFloris De Tier (BEL)Jumbo - Vismazt
94BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudalzt
95RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecinzt
96ESPDaniel Navarro García (ESP)Katusha - Alpecinzt
97GBRHugh Carthy (GBR)EF Education Firstzt
98USATejay Van Garderen (USA)EF Education Firstzt
99ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineoszt
100CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Meridazt
101GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunwebzt
102COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
103FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energiezt
104BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
105FRABryan Nauleau (FRA)Total Direct Energiezt
106NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education Firstzt
107DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Sunwebzt
108CZEJan Hirt (CZE)Astanazt
109GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Meridazt
110GERFlorian Stork (GER)Sunweb0:19
111GERLennard Kämna (GER)Sunweb0:19
112USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo0:29
113ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scott0:37
114AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - Scott0:37
115BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step0:42
116RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin1:39
117BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:49
118GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe4:00
119ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy5:47
120NZLShane Archbold (NZL)Evopro Racing8:13
121CANBenjamin Perry (CAN)Israel Cycling Academy8:13
122GBRHarry Tanfield (GBR)Katusha - Alpecin9:30
123GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Beihai - Qinzhou - 152,3 km - 18 Oktober 2019Sprint


1GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First3:45:04
2GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
3ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scottzt
4GERJonas Koch (GER)CCCzt
5ITADavide Ballerini (ITA)Astanazt
6ITAJakub Mareczko (ITA)CCCzt
7BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
8COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
9GERJohn Degenkolb (GER)Trek - Segafredozt
10ITARiccardo Minali (ITA)Israel Cycling Academyzt
11GERMax Kanter (GER)Sunwebzt
12COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
13ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Cycling Academyzt
14NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
15GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineoszt
16ITADavide Martinelli (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
17NEDMoreno Hofland (NED)EF Education Firstzt
18NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education Firstzt
19BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
20POLKamil Gradek (POL)CCCzt
21GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
22BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
23RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Datazt
24GBRBen Swift (GBR)Team Ineoszt
25ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineoszt
26BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
27RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Datazt
28FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
29BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirateszt
30FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
31FRALilian Calmejane (FRA)Total Direct Energiezt
32BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
33BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecinzt
34BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudalzt
35DENRasmus Byriel Iversen (DEN)Lotto - Soudalzt
36ERIMerhawi Kudus (ERI)Astanazt
37TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Meridazt
38AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudalzt
39ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
40NEDMartijn Tusveld (NED)Sunwebzt
41BELLoïc Vliegen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
42DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astanazt
43GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunwebzt
44RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Datazt
45FRAJonathan Hivert (FRA)Total Direct Energiezt
46SUIGino Mäder (SUI)Dimension Datazt
47COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education Firstzt
48RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Datazt
49BELFloris De Tier (BEL)Jumbo - Vismazt
50ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineoszt
51BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
52BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
53RSALouis Meintjes (RSA)Dimension Datazt
54ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energiezt
55NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudalzt
56CZEJosef Cerný (CZE)CCCzt
57USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredozt
58FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energiezt
59GERNiklas Arndt (GER)Sunwebzt
60ITADavide Villella (ITA)Astanazt
61BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCCzt
62AUSKaden Groves (AUS)Seg Racing Academyzt
63CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
64NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobertzt
65NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
66BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
67ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Stepzt
68AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
69GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
70BELGijs Van Hoecke (BEL)CCCzt
71CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
72SUIMatteo Badilatti (SUI)Israel Cycling Academyzt
73ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Meridazt
74NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineoszt
75POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
76FRAJérôme Cousin (FRA)Total Direct Energiezt
77ITADiego Rosa (ITA)Team Ineoszt
78ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirateszt
79ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Toolszt
80FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energiezt
81COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astanazt
82USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
83AUSNichola Schultz (AUS)Mitchelton - Scottzt
84NEDBrian Van Goethem (NED)Lotto - Soudalzt
85SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecinzt
86ITAEnrico Gasparotto (ITA)Dimension Datazt
87ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredozt
88GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Meridazt
89CZEJan Hirt (CZE)Astanazt
90CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Meridazt
91ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Meridazt
92ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Team Ineoszt
93RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecinzt
94DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
95ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Meridazt
96USATejay Van Garderen (USA)EF Education Firstzt
97NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Vismazt
98RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecinzt
99FRABryan Nauleau (FRA)Total Direct Energiezt
100ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
101GERLennard Kämna (GER)Sunwebzt
102GBRHugh Carthy (GBR)EF Education Firstzt
103ESPDaniel Navarro García (ESP)Katusha - Alpecinzt
104BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
105BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education Firstzt
106GERFlorian Stork (GER)Sunwebzt
107AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scottzt
108GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain - Meridazt
109IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo0:12
110NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy0:20
111DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:21
112NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Visma0:24
113ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scott0:30
114ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC0:31
115AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - Scott0:32
116ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirates0:34
117GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe0:34
118CANBenjamin Perry (CAN)Israel Cycling Academy1:39
119PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates2:25
120ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates2:25
121NZLShane Archbold (NZL)Evopro Racing3:31
122GBRHarry Tanfield (GBR)Katusha - Alpecin

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Nanning - Nanning - 143 km - 19 Oktober 2019Sprint


1GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe3:19:21
2BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirateszt
3ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scottzt
4GERNiklas Arndt (GER)Sunwebzt
5CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
6FRALilian Calmejane (FRA)Total Direct Energiezt
7BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education Firstzt
8USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
9ITADavide Martinelli (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
10ERIMerhawi Kudus (ERI)Astanazt
11NEDMartijn Tusveld (NED)Sunwebzt
12BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
13GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain - Meridazt
14FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
15ITADavide Villella (ITA)Astanazt
16GERMax Kanter (GER)Sunwebzt
17BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudalzt
18DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
19SUIGino Mäder (SUI)Dimension Datazt
20ITADiego Rosa (ITA)Team Ineoszt
21AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scottzt
22NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudalzt
23FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
24ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Cycling Academyzt
25NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobertzt
26BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecinzt
27GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
28ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirateszt
29NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
30AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
31ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Stepzt
32COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education Firstzt
33NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
34AUSNichola Schultz (AUS)Mitchelton - Scottzt
35ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredozt
36POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
37RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Datazt
38NEDMoreno Hofland (NED)EF Education Firstzt
39GERJonas Koch (GER)CCCzt
40GERJohn Degenkolb (GER)Trek - Segafredozt
41ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Toolszt
42BELGijs Van Hoecke (BEL)CCCzt
43BELLoïc Vliegen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
44USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredozt
45ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Team Ineoszt
46DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astanazt
47BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
48CANBenjamin Perry (CAN)Israel Cycling Academyzt
49CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
50RSALouis Meintjes (RSA)Dimension Data0:26
51ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC0:26
52ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Merida0:35
53BELLaurens De Vreese (BEL)Astana0:46
54FRAJonathan Hivert (FRA)Total Direct Energie0:46
55FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energie1:03
56BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:06
57SUIMatteo Badilatti (SUI)Israel Cycling Academy1:06
58ITARiccardo Minali (ITA)Israel Cycling Academy1:28
59ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos1:28
60RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data1:33
61RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Data1:33
62CZEJosef Cerný (CZE)CCC1:33
63ITAJakub Mareczko (ITA)CCC2:21
64NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy3:00
65FRAJérôme Cousin (FRA)Total Direct Energie3:00
66ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energie3:17
67COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates3:31
68BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step3:31
69GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Merida3:31
70BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal3:31
71RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data3:31
72AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal3:31
73GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First3:31
74USATejay Van Garderen (USA)EF Education First3:31
75ESPDaniel Navarro García (ESP)Katusha - Alpecin3:31
76RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin3:31
77GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe3:31
78GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe3:31
79NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Visma3:31
80NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineos3:31
81IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo3:31
82ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy3:31
83GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineos3:31
84GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb3:31
85ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo3:31
86FRABryan Nauleau (FRA)Total Direct Energie4:08
87FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie4:08
88COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates4:08
89COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana4:08
90ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida4:08
91TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Merida4:08
92SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin4:08
93ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida4:08
94ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scott4:08
95ITADavide Ballerini (ITA)Astana4:08
96CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Merida4:08
97BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCC4:08
98GBRBen Swift (GBR)Team Ineos4:08
99NZLShane Archbold (NZL)Evopro Racing4:08
100GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First4:08
101DENRasmus Byriel Iversen (DEN)Lotto - Soudal4:08
102DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Sunweb4:08
103BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:08
104ITAEnrico Gasparotto (ITA)Dimension Data4:08
105POLKamil Gradek (POL)CCC4:33
106NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education First4:33
107RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin4:33
108BELFloris De Tier (BEL)Jumbo - Visma4:33
109GERFlorian Stork (GER)Sunweb4:33
110GERLennard Kämna (GER)Sunweb4:33
111NEDBrian Van Goethem (NED)Lotto - Soudal6:07
112NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Visma6:07
113ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineos6:34
114ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates6:34
115CZEJan Hirt (CZE)Astana6:34
116BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert6:46
117BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert6:46
118ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirates6:46
119PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates6:46
120AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - Scott6:58
121AUSKaden Groves (AUS)Seg Racing Academy6:58

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Nanning - Nongla Scenic Area - 161,4 km - 20 Oktober 2019Berg


1ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Step3:52:53
2COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education First0:01
3ITADiego Rosa (ITA)Team Ineos0:08
4NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma0:12
5AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe0:19
6NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert0:19
7NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal0:19
8ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Team Ineos0:19
9NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb0:28
10ITADavide Villella (ITA)Astana0:28
11GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe0:31
12FRALilian Calmejane (FRA)Total Direct Energie0:31
13GERJonas Koch (GER)CCC0:31
14BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecin0:31
15FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step0:31
16USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredo0:36
17FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:43
18ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana0:43
19RSALouis Meintjes (RSA)Dimension Data0:43
20ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Merida0:50
21POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal0:57
22SUIMatteo Badilatti (SUI)Israel Cycling Academy1:00
23ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scott1:02
24BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal1:08
25BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates1:11
26AUSNichola Schultz (AUS)Mitchelton - Scott1:11
27FRAJonathan Hivert (FRA)Total Direct Energie1:11
28SUIGino Mäder (SUI)Dimension Data1:21
29ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirates1:24
30RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data1:24
31DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana1:30
32FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energie1:37
33ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Tools1:48
34CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy1:51
35BELLoïc Vliegen (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:55
36BELGijs Van Hoecke (BEL)CCC2:06
37ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida2:08
38ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energie2:11
39ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos2:13
40GERFlorian Stork (GER)Sunweb2:19
41RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Data2:30
42ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida2:56
43ESPDaniel Navarro García (ESP)Katusha - Alpecin2:56
44FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie3:05
45CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Step3:28
46BELLaurens De Vreese (BEL)Astana3:31
47BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin3:41
48BELFloris De Tier (BEL)Jumbo - Visma3:43
49BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCC4:30
50BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:30
51ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Cycling Academy4:30
52FRABryan Nauleau (FRA)Total Direct Energie4:30
53ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy4:30
54BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education First4:30
55RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin4:30
56ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC4:30
57TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Merida4:30
58USATejay Van Garderen (USA)EF Education First4:34
59GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb4:36
60GERNiklas Arndt (GER)Sunweb5:21
61DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step5:38
62DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Sunweb5:38
63AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal5:38
64RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data6:32
65NEDMoreno Hofland (NED)EF Education First6:32
66GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Merida6:32
67NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Visma6:32
68NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma6:32
69ITAEnrico Gasparotto (ITA)Dimension Data6:32
70RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data6:32
71BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert6:32
72SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin6:32
73ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineos6:32
74NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Visma6:32
75CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Merida6:32
76COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana6:32
77GBRBen Swift (GBR)Team Ineos6:32
78NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineos6:32
79GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First6:32
80BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step6:32
81GERLennard Kämna (GER)Sunweb6:32
82GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain - Merida6:32
83POLKamil Gradek (POL)CCC6:32
84FRAJérôme Cousin (FRA)Total Direct Energie6:54
85COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates7:41
86ITARiccardo Minali (ITA)Israel Cycling Academy7:41
87ITAJakub Mareczko (ITA)CCC7:42
88CZEJosef Cerný (CZE)CCC7:42
89GERMax Kanter (GER)Sunweb7:42
90CZEJan Hirt (CZE)Astana7:42
91GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First7:42
92CANBenjamin Perry (CAN)Israel Cycling Academy7:42
93AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott8:03
94NEDBrian Van Goethem (NED)Lotto - Soudal8:03
95RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin8:05
96NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education First8:22
97ITADavide Ballerini (ITA)Astana8:25
98IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo8:31
99AUSKaden Groves (AUS)Seg Racing Academy8:57
100BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert10:00
101ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates10:00
102ITADavide Martinelli (ITA)Deceuninck - Quick Step10:00
103BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step10:00
104USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo10:00
105GERJohn Degenkolb (GER)Trek - Segafredo10:00
106BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal10:00
107GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe10:00
108PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates10:00
109COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates10:00
110ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo10:00
111NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy10:00
112GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe10:00
113GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineos10:00
114ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scott10:17
115ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirates10:17
116NZLShane Archbold (NZL)Evopro Racing10:18
117AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - Scott10:20
118DENRasmus Byriel Iversen (DEN)Lotto - Soudal10:40
119BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert12:16
120GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe12:54
121ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo12:54

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Liuzhou - Guilin - 212,2 km - 21 Oktober 2019Sprint


1COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates5:13:42
2GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
3ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scottzt
4GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain - Meridazt
5BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
6GBRBen Swift (GBR)Team Ineoszt
7GERMax Kanter (GER)Sunwebzt
8ITADavide Martinelli (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
9GERJohn Degenkolb (GER)Trek - Segafredozt
10BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudalzt
11NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
12ITADavide Ballerini (ITA)Astanazt
13NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academyzt
14RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Datazt
15ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Toolszt
16COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education Firstzt
17PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
18NEDMartijn Tusveld (NED)Sunwebzt
19SUIGino Mäder (SUI)Dimension Datazt
20FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
21CZEJosef Cerný (CZE)CCCzt
22ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Team Ineoszt
23CANBenjamin Perry (CAN)Israel Cycling Academyzt
24BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
25GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
26NEDMoreno Hofland (NED)EF Education Firstzt
27GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineoszt
28NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudalzt
29ERIMerhawi Kudus (ERI)Astanazt
30ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineoszt
31NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobertzt
32BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
33FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
34AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
35GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
36BELLoïc Vliegen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
37BELGijs Van Hoecke (BEL)CCCzt
38ITADiego Rosa (ITA)Team Ineoszt
39BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecinzt
40ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Stepzt
41NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Vismazt
42FRALilian Calmejane (FRA)Total Direct Energiezt
43BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education Firstzt
44AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scottzt
45USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredozt
46BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirateszt
47GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
48GERNiklas Arndt (GER)Sunwebzt
49RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecinzt
50ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
51ITADavide Villella (ITA)Astanazt
52AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudalzt
53FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energiezt
54RSALouis Meintjes (RSA)Dimension Datazt
55ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Meridazt
56ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Meridazt
57NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education Firstzt
58ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirateszt
59RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Datazt
60RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Datazt
61GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunwebzt
62NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
63AUSNichola Schultz (AUS)Mitchelton - Scottzt
64BELFloris De Tier (BEL)Jumbo - Vismazt
65ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energiezt
66CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Meridazt
67ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Meridazt
68CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
69ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCCzt
70CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
71POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
72SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecinzt
73FRAJonathan Hivert (FRA)Total Direct Energiezt
74SUIMatteo Badilatti (SUI)Israel Cycling Academyzt
75GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Meridazt
76BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
77COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astanazt
78FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energiezt
79FRAJérôme Cousin (FRA)Total Direct Energiezt
80ESPDaniel Navarro García (ESP)Katusha - Alpecinzt
81AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - Scottzt
82ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredozt
83USATejay Van Garderen (USA)EF Education Firstzt
84DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
85ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
86COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
87GERLennard Kämna (GER)Sunweb0:15
88BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal0:15
89GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First0:15
90CZEJan Hirt (CZE)Astana0:15
91DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:17
92NZLShane Archbold (NZL)Evopro Racing1:29
93FRABryan Nauleau (FRA)Total Direct Energie6:48
94BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert6:48
95BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCC6:48
96RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin6:48
97DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana6:48
98ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scott6:48
99ITARiccardo Minali (ITA)Israel Cycling Academy6:48
100USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo6:48
101GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First6:48
102ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Cycling Academy6:48
103NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Visma9:20
104TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Merida9:20
105POLKamil Gradek (POL)CCC9:20
106ITAJakub Mareczko (ITA)CCC9:20
107BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step9:20
108RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data9:20
109ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirates9:20
110IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo9:20
111BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert9:20
112BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin9:20
113NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineos9:20
114NEDBrian Van Goethem (NED)Lotto - Soudal11:21
115DENRasmus Byriel Iversen (DEN)Lotto - Soudal11:21
116AUSKaden Groves (AUS)Seg Racing Academy11:21
117ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy11:21
118GERFlorian Stork (GER)Sunweb11:21
119ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineos11:21
120ITAEnrico Gasparotto (ITA)Dimension Data
121GERJonas Koch (GER)CCC

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Guilin - Guilin - 168,3 km - 22 Oktober 2019Sprint


1GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe3:38:10
2COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
3NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
4GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
5ITAJakub Mareczko (ITA)CCCzt
6DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Sunwebzt
7ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scottzt
8GBRDaniel McLay (GBR)EF Education Firstzt
9NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academyzt
10GERMax Kanter (GER)Sunwebzt
11AUSKaden Groves (AUS)Seg Racing Academyzt
12RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Datazt
13AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
14ITARiccardo Minali (ITA)Israel Cycling Academyzt
15ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Cycling Academyzt
16FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
17NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobertzt
18NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
19NEDMartijn Tusveld (NED)Sunwebzt
20ERIMerhawi Kudus (ERI)Astanazt
21BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
22BELLoïc Vliegen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
23FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
24COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
25RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Datazt
26GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
27NEDBrian Van Goethem (NED)Lotto - Soudalzt
28BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
29BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudalzt
30IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredozt
31CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
32BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirateszt
33ITADavide Ballerini (ITA)Astanazt
34ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
35ITADavide Villella (ITA)Astanazt
36ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Toolszt
37ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Meridazt
38SUIGino Mäder (SUI)Dimension Datazt
39BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCCzt
40BELGijs Van Hoecke (BEL)CCCzt
41ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
42DENRasmus Byriel Iversen (DEN)Lotto - Soudalzt
43GERNiklas Arndt (GER)Sunwebzt
44ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirateszt
45POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
46FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energiezt
47USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredozt
48AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scottzt
49GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
50NZLShane Archbold (NZL)Evopro Racingzt
51FRALilian Calmejane (FRA)Total Direct Energiezt
52NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Vismazt
53BELFloris De Tier (BEL)Jumbo - Vismazt
54ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Team Ineoszt
55GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Meridazt
56ITADavide Martinelli (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
57ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Meridazt
58ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
59ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineoszt
60RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Datazt
61PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
62ITADiego Rosa (ITA)Team Ineoszt
63FRAJonathan Hivert (FRA)Total Direct Energiezt
64SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecinzt
65ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Stepzt
66ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energiezt
67DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
68RSALouis Meintjes (RSA)Dimension Datazt
69TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Meridazt
70ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineoszt
71RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecinzt
72SUIMatteo Badilatti (SUI)Israel Cycling Academyzt
73ESPDaniel Navarro García (ESP)Katusha - Alpecinzt
74BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
75AUSNichola Schultz (AUS)Mitchelton - Scottzt
76ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirateszt
77COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astanazt
78USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
79GERJohn Degenkolb (GER)Trek - Segafredozt
80GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunwebzt
81NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineoszt
82GBRBen Swift (GBR)Team Ineoszt
83CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Step0:46
84GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineoszt
85DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana0:51
86POLKamil Gradek (POL)CCC0:57
87ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida0:59
88ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo0:59
89RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin0:59
90NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudalzt
91AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal0:59
92BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecinzt
93AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - Scott1:02
94GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain - Meridazt
95COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education Firstzt
96NEDMoreno Hofland (NED)EF Education Firstzt
97BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education Firstzt
98FRABryan Nauleau (FRA)Total Direct Energie1:07
99GERLennard Kämna (GER)Sunweb1:11
100GERFlorian Stork (GER)Sunweb1:11
101FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie1:11
102CANBenjamin Perry (CAN)Israel Cycling Academy1:13
103FRAJérôme Cousin (FRA)Total Direct Energie1:14
104CZEJan Hirt (CZE)Astana1:14
105CZEJosef Cerný (CZE)CCC1:14
106NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Visma1:18
107USATejay Van Garderen (USA)EF Education First1:21
108GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First1:21
109ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC1:21
110NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education First1:25
111BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:33
112BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:33
113ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scott1:42
114BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step1:56
115RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data1:56
116CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Merida2:48
117BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:48
118BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal2:48
119BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden