De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Gree-Tour of Guangxi - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Gree-Tour of Guangxi - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Uitslagen 2019

Uitslagen voor etappe

Etappe 6 - Guilin - Guilin - 168,3 km - 22 Oktober 2019Sprint

Image Wanda Sports Corporation. Source : Site officiel du Tour of Guangxi.

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren

Etappe

1GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe3:38:10
2COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
3NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
4GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
5ITAJakub Mareczko (ITA)CCCzt
6DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Sunwebzt
7ITAMatteo Trentin (ITA)Mitchelton - Scottzt
8GBRDaniel McLay (GBR)EF Education Firstzt
9NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academyzt
10GERMax Kanter (GER)Sunwebzt
11AUSKaden Groves (AUS)Seg Racing Academyzt
12RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Datazt
13AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
14ITARiccardo Minali (ITA)Israel Cycling Academyzt
15ISRItamar Einhorn (ISR)Israel Cycling Academyzt
16FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
17NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobertzt
18NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
19NEDMartijn Tusveld (NED)Sunwebzt
20ERIMerhawi Kudus (ERI)Astanazt
21BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
22BELLoïc Vliegen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
23FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
24COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
25RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Datazt
26GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
27NEDBrian Van Goethem (NED)Lotto - Soudalzt
28BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
29BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudalzt
30IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredozt
31CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
32BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirateszt
33ITADavide Ballerini (ITA)Astanazt
34ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
35ITADavide Villella (ITA)Astanazt
36ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Toolszt
37ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Meridazt
38SUIGino Mäder (SUI)Dimension Datazt
39BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCCzt
40BELGijs Van Hoecke (BEL)CCCzt
41ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
42DENRasmus Byriel Iversen (DEN)Lotto - Soudalzt
43GERNiklas Arndt (GER)Sunwebzt
44ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirateszt
45POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
46FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energiezt
47USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredozt
48AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scottzt
49GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
50NZLShane Archbold (NZL)Evopro Racingzt
51FRALilian Calmejane (FRA)Total Direct Energiezt
52NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Vismazt
53BELFloris De Tier (BEL)Jumbo - Vismazt
54ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Team Ineoszt
55GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Meridazt
56ITADavide Martinelli (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
57ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Meridazt
58ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
59ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineoszt
60RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Datazt
61PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
62ITADiego Rosa (ITA)Team Ineoszt
63FRAJonathan Hivert (FRA)Total Direct Energiezt
64SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecinzt
65ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Stepzt
66ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energiezt
67DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
68RSALouis Meintjes (RSA)Dimension Datazt
69TPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain - Meridazt
70ITALeonardo Basso (ITA)Team Ineoszt
71RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecinzt
72SUIMatteo Badilatti (SUI)Israel Cycling Academyzt
73ESPDaniel Navarro García (ESP)Katusha - Alpecinzt
74BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
75AUSNichola Schultz (AUS)Mitchelton - Scottzt
76ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirateszt
77COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astanazt
78USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
79GERJohn Degenkolb (GER)Trek - Segafredozt
80GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunwebzt
81NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineoszt
82GBRBen Swift (GBR)Team Ineoszt
83CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Step0:46
84GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineoszt
85DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana0:51
86POLKamil Gradek (POL)CCC0:57
87ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida0:59
88ITANicola Conci (ITA)Trek - Segafredo0:59
89RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Katusha - Alpecin0:59
90NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudalzt
91AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal0:59
92BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecinzt
93AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - Scott1:02
94GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain - Meridazt
95COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)EF Education Firstzt
96NEDMoreno Hofland (NED)EF Education Firstzt
97BELSep Vanmarcke (BEL)EF Education Firstzt
98FRABryan Nauleau (FRA)Total Direct Energie1:07
99GERLennard Kämna (GER)Sunweb1:11
100GERFlorian Stork (GER)Sunweb1:11
101FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie1:11
102CANBenjamin Perry (CAN)Israel Cycling Academy1:13
103FRAJérôme Cousin (FRA)Total Direct Energie1:14
104CZEJan Hirt (CZE)Astana1:14
105CZEJosef Cerný (CZE)CCC1:14
106NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Visma1:18
107USATejay Van Garderen (USA)EF Education First1:21
108GBRHugh Carthy (GBR)EF Education First1:21
109ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC1:21
110NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education First1:25
111BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:33
112BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:33
113ITAEdoardo Affini (ITA)Mitchelton - Scott1:42
114BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step1:56
115RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data1:56
116CHNMeiyin Wang (CHN)Bahrain - Merida2:48
117BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:48
118BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal2:48
DNFBELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden