De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Budapest - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Budapest - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Hongarije

Volledige uitslagen

Budapest 2018

HongarijeHongarije - Budapest - 23 April 2018 - 29 April 2018 - Gravel


Finale

29 Apr - 16h15Marco CecchinatoverslaatJohn Millman7-5 6-4


Halve Finale

29 Apr - 12h35John MillmanverslaatAljaz Bedene2-6 7-6 7-6
28 Apr - 15h10Marco CecchinatoverslaatAndreas Seppi5-7 7-6 6-3


Kwartfinales

28 Apr - 12h30John MillmanverslaatYannick Maden2-6 6-1 6-4
27 Apr - 15h20Aljaz BedeneverslaatLorenzo Sonego6-3 2-6 6-2
27 Apr - 13h10Andreas SeppiverslaatNikoloz Basilashvili6-4 7-6
27 Apr - 11h10Marco CecchinatoverslaatJan-Lennard Struff5-7 6-4 6-2


Achtste finales

26 Apr - 16h40John MillmanverslaatLucas Pouille6-3 6-4
26 Apr - 14h40Yannick MadenverslaatMaximilian Marterer6-1 6-3
25 Apr - 14h20Lorenzo SonegoverslaatRichard Gasquet6-4 7-6
25 Apr - 16h20Aljaz BedeneverslaatMatteo Berrettini7-6 4-6 6-4
26 Apr - 11h10Andreas SeppiverslaatMikhail Youzhny6-1 6-2
26 Apr - 12h35Nikoloz BasilashviliverslaatDenis Shapovalov6-2 6-4
25 Apr - 13h30Jan-Lennard StruffverslaatAlexander Bublik6-1 6-4
25 Apr - 11h10Marco CecchinatoverslaatDamir Dzumhur6-3 6-1


1/16de finales

Lucas Pouille Bye
23 Apr - 11h10John MillmanverslaatRadu Albot6-4 7-5
24 Apr - 13h15Maximilian MartererverslaatViktor Troicki3-6 6-4 6-4
24 Apr - 13h10Yannick MadenverslaatMarton Fucsovics4-6 6-3 6-2
Richard Gasquet Bye
23 Apr - 14h40Lorenzo SonegoverslaatHubert Hurkacz6-7 7-6 6-4
24 Apr - 15h55Matteo BerrettiniverslaatAttila Balázs6-4 3-6 7-6
24 Apr - 14h50Aljaz BedeneverslaatMarius Copil6-7 7-5 6-3
24 Apr - 15h30Andreas SeppiverslaatThomas Fabbiano4-6 7-5 6-3
25 Apr - 12h35Mikhail YouzhnyverslaatZsombor Piros6-3 6-3
24 Apr - 14h10Nikoloz BasilashviliverslaatPaolo Lorenzi6-4 6-2
Denis Shapovalov Bye
24 Apr - 11h10Jan-Lennard StruffverslaatJürgen Zopp2-6 6-4 7-5
24 Apr - 11h10Alexander BublikverslaatDenis Istomin6-7 7-6 7-5
23 Apr - 13h15Marco CecchinatoverslaatMirza Basic6-3 6-4
Damir Dzumhur Bye


Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

22 Apr - 13h00Hubert HurkaczverslaatThiago Monteiro2-6 7-5 6-3
22 Apr - 11h10Jürgen ZoppverslaatMarco Cecchinato6-4 6-2
22 Apr - 11h10Matteo BerrettiniverslaatElias Ymer6-4 7-5
22 Apr - 12h50Lorenzo SonegoverslaatYannick Maden6-4 6-4


Kwalificaties - Eerste ronde

21 Apr - 14h00Hubert HurkaczverslaatMarcos Baghdatis6-2 6-4
21 Apr - 14h15Thiago MonteiroverslaatStefano Napolitano6-1 6-4
21 Apr - 12h30Marco CecchinatoverslaatMate Valkusz7-5 6-1
21 Apr - 10h40Jürgen ZoppverslaatTim Smyczek1-6 6-4 6-4
21 Apr - 10h40Matteo BerrettiniverslaatPéter Nagy6-3 6-4
21 Apr - 12h35Elias YmerverslaatSergiy Stakhovsky6-3 6-3
21 Apr - 13h25Lorenzo SonegoverslaatGerald Melzer6-3 6-2
21 Apr - 12h05Yannick MadenverslaatSebastian Ofner6-1 6-1

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden