De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Dresden - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2019/2020

Dresden 2019/2020

DuitslandDuitsland - 11 Januari 2020 - 12 Januari 2020


Sprint Heren - 11 Januari 2020


1FRALucas Chanavat (FRA)
2NORSindre Bjørnestad Skar (NOR)
3SWEJohan Häggström (SWE)
4NORPaal Troean Aune (NOR)
5FRARenaud Jay (FRA)
6NORHaavard Solaas Taugboel (NOR)
7RUSGleb Retivykh (RUS)
8NORHarald Astrup Arnesen (NOR)
9NORKasper Stadaas (NOR)
10SWEMarcus Grate (SWE)
11NOREirik Brandsdal (NOR)
12GBRJames Clugnet (GBR)
13SWETeodor Peterson (SWE)
14GBRAndrew Young (GBR)
15SWEOskar Svensson (SWE)
16CHNQinghai Sun (CHN)
17SUIJovian Hediger (SUI)
18FINVerneri Suhonen (FIN)
19CZEJan Pechousek (CZE)
20ITAMaicol Rastelli (ITA)
21RUSAndrey Krasnov (RUS)
22FRARichard Jouve (FRA)
23FINJoni Maeki (FIN)
24SLOMiha Simenc (SLO)
25USAKevin Bolger (USA)
26NORGjoeran Tefre (NOR)
27ITAFederico Pellegrino (ITA)
28FRAValentin Chauvin (FRA)
29USALogan Hanneman (USA)
30USAJames Clinton Schoonmaker (USA)
31CZELudek Seller (CZE)
32SWEMartin Bergstroem (SWE)
33FINLauri Vuorinen (FIN)
34CANBob Thompson (CAN)
35RUSAndrey Sobakarev (RUS)
36SLOLuka Markun (SLO)
37GERMax Olex (GER)
38SUIJanik Riebli (SUI)
39SLOJanez Lampic (SLO)
40FRAArnaud Chautemps (FRA)
41ITAMichael Hellweger (ITA)
42RUSAlexander Terentev (RUS)
43POLMaciej Starega (POL)
44CZEOndrej Cerny (CZE)
45FINRistomatti Hakola (FIN)
46CANGraham Ritchie (CAN)
47AUTTobias Habenicht (AUT)
48ESTMarko Kilp (EST)
49ITAStefan Zelger (ITA)
50GERAnian Sossau (GER)
51CANAntoine Cyr (CAN)
52GERJonas Schröter (GER)
53RUSDenis Filimonov (RUS)
54AUTBenjamin Moser (AUT)
55SUIRoman Schaad (SUI)
56AUTMichael Foettinger (AUT)
57FRATom Mancini (FRA)
58AUTLukas Mrkonjic (AUT)
59CHNMaowulietibieke Entemake (CHN)
60SUIErwan Käser (SUI)
61ESTHenri Roos (EST)
62GERMaxim Cervinka (GER)
63SWEKarl-Johan Westberg (SWE)
64GERRichard Leupold (GER)
65CHNMeng Wei (CHN)
66CANPierre Grall-Johnson (CAN)
67LTUJaunius Drusys (LTU)
68CHNKuerbanjiang Wuerkaixi (CHN)
69AUSDe Seve Campo (AUS)
70AUSPhillip Bellingham (AUS)
71LTUStepan Terentjev (LTU)
72UKROleksii Krasovskyi (UKR)
73POLMateusz Haratyk (POL)
74AUSMark Pollock (AUS)
75UKRYan Kostruba (UKR)

Sprint per Ploeg Heren - 12 Januari 2020


1FRA Frankrijk I (Lucas Chanavat, Renaud Jay)14:30.66
2SWE Zweden I (Johan Häggström, Marcus Grate)14:30.75
3RUS Rusland I (Gleb Retivykh, Andrey Krasnov)14:30.84
4NOR Noorwegen I (Sindre Bjørnestad Skar, Haavard Solaas Taugboel)14:31.22
5NOR Noorwegen II (Eirik Brandsdal, Paal Troean Aune)14:31.54
6ITA Italië I (Federico Pellegrino, Stefan Zelger)14:37.21
7FRA Frankrijk II (Richard Jouve, Valentin Chauvin)14:37.59
8GBR Groot-Brittannië (Andrew Young, James Clugnet)14:37.73
9SUI Zwitserland II (Roman Schaad, Erwan Käser)14:37.81
10SLO Slovenië (Miha Simenc, Luka Markun)14:37.86
11SWE Zweden II (Teodor Peterson, Oskar Svensson)
12SUI Zwitserland I (Jovian Hediger, Janik Riebli)
13FIN Finland I (Joni Maeki, Ristomatti Hakola)
14CAN Canada I (Bob Thompson, Graham Ritchie)
15AUT Oostenrijk I (Tobias Habenicht, Benjamin Moser)
16FIN Finland II (Verneri Suhonen, Lauri Vuorinen)
17GER Duitsland I (Max Olex, Anian Sossau)
18CHN China (Qinghai Sun, Maowulietibieke Entemake)
19EST Estland (Henri Roos, Marko Kilp)
20CAN Canada II (Antoine Cyr, Pierre Grall-Johnson)
21USA Verenigde Staten (Kevin Bolger, James Clinton Schoonmaker)
22POL Polen (Maciej Starega, Mateusz Haratyk)
23RUS Rusland II (Andrey Sobakarev, Alexander Terentev)
24ITA Italië II (Michael Hellweger, Maicol Rastelli)
25CZE Tsjechië (Ondrej Cerny, Ludek Seller)
26AUT Oostenrijk II (Michael Foettinger, Lukas Mrkonjic)
27AUS Australië (Seve De Campo, Phillip Bellingham)
28GER Duitsland II (Jonas Schröter, Maxim Cervinka)
29CHN China II (Meng Wei, Kuerbanjiang Wuerkaixi)
30UKR Oekraïne (Oleksii Krasovskyi, Yan Kostruba)
31LTU Litouwen (Stepan Terentjev, Jaunius Drusys)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden