De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Trondheim - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Noorwegen

Uitslagen 2019/2020

Trondheim 2019/2020

NoorwegenNoorwegen - Trondheim - 22 Februari 2020 - 23 Februari 2020


Sprint Heren - 22 Februari 2020


1NORJohannes Hoesflot Klaebo (NOR)
2NORPaal Golberg (NOR)
3NORErik Valnes (NOR)
4NOREmil Iversen (NOR)
5NORFinn Hågen Krogh (NOR)
6ITAFederico Pellegrino (ITA)
7RUSGleb Retivykh (RUS)
8ITAFrancesco De Fabiani (ITA)
9FINLauri Vuorinen (FIN)
10NORSimen Hegstad Krüger (NOR)
11SWEJohan Häggström (SWE)
12RUSAlexander Bolshunov (RUS)
13SWETeodor Peterson (SWE)
14NORMartin Loewstroem Nyenget (NOR)
15RUSAndrey Melnichenko (RUS)
16POLKamil Bury (POL)
17GBRAndrew Young (GBR)
18SWEKarl-Johan Westberg (SWE)
19RUSAndrey Larkov (RUS)
20RUSDenis Spitsov (RUS)
21SWEViktor Thorn (SWE)
22SWEMartin Bergstroem (SWE)
23FRARenaud Jay (FRA)
24JAPHiroyuki Miyazawa (JAP)
25CZEMichal Novak (CZE)
26RUSIvan Yakimushkin (RUS)
27CHNMaowulietibieke Entemake (CHN)
28FINIivo Niskanen (FIN)
29RUSEvgeniy Belov (RUS)
30SWEFilip Danielsson (SWE)
31IRLThomas Maloney Westgaard (IRL)
32RUSArtem Maltsev (RUS)
33NORHans Christer Holund (NOR)
34USALogan Hanneman (USA)
35ITASimone Dapra (ITA)
36SLOMiha Simenc (SLO)
37POLMaciej Starega (POL)
38ISLSnorri Eythor Einarsson (ISL)
39NORSjur Røthe (NOR)
40SWEJens Burman (SWE)
41SUIDario Cologna (SUI)
42KAZOlzhas Klimin (KAZ)
43CHNJincai Shang (CHN)
44SWEDaniel Richardsson (SWE)
45POLDominik Bury (POL)
46ITAGiandomenico Salvadori (ITA)
47SWEMarcus Ruus (SWE)
48USAKevin Bolger (USA)
49CANRussell Kennedy (CAN)
50ANDIrineu Esteve Altimiras (AND)
51JAPKeishin Yoshida (JAP)
52FRAMaurice Manificat (FRA)
53FINMarkus Vuorela (FIN)
54KAZVitaliy Pukhkalo (KAZ)
55SUIJason Rüesch (SUI)
56FRAClément Parisse (FRA)
57USABenjamin Lustgarten (USA)
58SLOJanez Lampic (SLO)
59CANAlexis Dumas (CAN)
60ESTAlvar Johannes Alev (EST)
61CANEvan Palmer-Charrette (CAN)
62CANRicardo Izquierdo-Bernier (CAN)
63SUIJonas Baumann (SUI)
64SUIRoman Furger (SUI)
65GBRAndrew Musgrave (GBR)
66FRAJean Tiberghien (FRA)
67SUIBeda Klee (SUI)
68JAPNaoto Baba (JAP)
69USADavid Norris (USA)
70KAZNail Bashmakov (KAZ)
71ESPImanol Rojo (ESP)
72ITAPaolo Ventura (ITA)
73KAZYevgeniy Velichko (KAZ)

30 km Achtervolging Heren - 23 Februari 2020


1NORPaal Golberg (NOR)1:23:51.6
2NORSimen Hegstad Krüger (NOR)1:24:20.5
3NORHans Christer Holund (NOR)1:24:21.7
4NOREmil Iversen (NOR)1:24:23.9
5NORMartin Loewstroem Nyenget (NOR)1:24:24.5
6NORJohannes Hoesflot Klaebo (NOR)1:24:25.8
7RUSAlexander Bolshunov (RUS)1:25:32.6
8FINIivo Niskanen (FIN)1:25:39.8
9NORSjur Røthe (NOR)1:26:44.4
10SUIDario Cologna (SUI)1:26:52.4
11NORFinn Hågen Krogh (NOR)1:26:59.7
12RUSEvgeniy Belov (RUS)1:28:26.7
13ITAFrancesco De Fabiani (ITA)1:29:29.2
14RUSAndrey Melnichenko (RUS)1:29:37.1
15SUIRoman Furger (SUI)1:29:39.3
16SWEJens Burman (SWE)1:29:40.2
17RUSAndrey Larkov (RUS)1:30:36.9
18RUSIvan Yakimushkin (RUS)1:31:07.1
19SWEDaniel Richardsson (SWE)1:31:10.6
20FRAClément Parisse (FRA)1:31:48.2
21RUSDenis Spitsov (RUS)1:32:17.4
22KAZVitaliy Pukhkalo (KAZ)1:32:43.4
23NORErik Valnes (NOR)1:32:46.3
24RUSArtem Maltsev (RUS)1:33:18.4
25ANDIrineu Esteve Altimiras (AND)1:33:25.4
26SWEJohan Häggström (SWE)1:34:04.1
27SWEKarl-Johan Westberg (SWE)1:34:21.3
28SWEMarcus Ruus (SWE)1:34:44.9
29FRAMaurice Manificat (FRA)1:34:55.1
30SUIJonas Baumann (SUI)1:34:55.4
31JAPKeishin Yoshida (JAP)1:34:55.4
32SUIBeda Klee (SUI)1:35:01.4
33SUIJason Rüesch (SUI)1:35:20.3
34USADavid Norris (USA)1:35:22.3
35ITASimone Dapra (ITA)1:35:33.8
36SWEFilip Danielsson (SWE)1:35:48.9
37ITAGiandomenico Salvadori (ITA)1:36:05.7
38ISLSnorri Eythor Einarsson (ISL)1:36:33.2
39CANRussell Kennedy (CAN)1:36:42.1
40JAPNaoto Baba (JAP)1:36:55.2
41FRAJean Tiberghien (FRA)1:37:13.8
42ITAPaolo Ventura (ITA)1:37:17.7
43CANEvan Palmer-Charrette (CAN)1:38:24.8
44IRLThomas Maloney Westgaard (IRL)1:39:05.8
45GBRAndrew Musgrave (GBR)1:39:06.2
46ESPImanol Rojo (ESP)1:39:12.4
47SWEMartin Bergstroem (SWE)1:39:55.2
48KAZYevgeniy Velichko (KAZ)1:40:31.2
49FINLauri Vuorinen (FIN)1:40:40.9
50KAZNail Bashmakov (KAZ)1:41:00.1
51KAZOlzhas Klimin (KAZ)1:41:14.8
52RUSGleb Retivykh (RUS)1:41:18.8
53CHNJincai Shang (CHN)1:43:07.6
54USABenjamin Lustgarten (USA)1:43:21.1
55CANAlexis Dumas (CAN)1:44:04.1
56CHNMaowulietibieke Entemake (CHN)1:45:54.4
57CANRicardo Izquierdo-Bernier (CAN)1:54:45.7

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden