De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Dresden - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2019/2020

Dresden 2019/2020

DuitslandDuitsland - 11 Januari 2020 - 12 Januari 2020


Sprint Dames - 11 Januari 2020


1SWELinn Svahn (SWE)
2SLOAnamarija Lampic (SLO)
3SWEMaja Dahlqvist (SWE)
4USASophie Caldwell (USA)
5SWELinn Sömskar (SWE)
6SUILaurien Van Der Graaff (SUI)
7NORJulie Myhre (NOR)
8NORAnikken Gjerde Alnaes (NOR)
9SUINadine Fähndrich (SUI)
10NORMaiken Caspersen Falla (NOR)
11NORMari Eide (NOR)
12FINKatri Lylynpera (FIN)
13SWEEvelina Settlin (SWE)
14NORAne Appelkvist Stenseth (NOR)
15GERColetta Rydzek (GER)
16GERAnne Winkler (GER)
17SLOKatja Visnar (SLO)
18USAJulia Kern (USA)
19RUSHristina Matsokina (RUS)
20CZETereza Beranova (CZE)
21CZEKaterina Janatova (CZE)
22ITAGreta Laurent (ITA)
23SLOVesna Fabjan (SLO)
24GERNadine Herrmann (GER)
25RUSNina Dubotolkina (RUS)
26FINKrista Parmakoski (FIN)
27NORKristine Stavaas Skistad (NOR)
28GERSofie Krehl (GER)
29CANDahria Beatty (CAN)
30ITAAlice Canclini (ITA)
31GERAlexandra Danner (GER)
32RUSNatalia Matveeva (RUS)
33NORLotta Udnes Weng (NOR)
34FRAEnora Latuillière (FRA)
35LATPatricija Eiduka (LAT)
36FINJasmi Joensuu (FIN)
37CANMaya MacIsaac-Jones (CAN)
38CZEPetra Hyncicova (CZE)
39CZEZuzana Holikova (CZE)
39FRALena Quintin (FRA)
41RUSEvgenia Shapovalova (RUS)
42ITALucia Scardoni (ITA)
43SWEMaria Nordström (SWE)
44CHNChunxue Chi (CHN)
45CHNQinghua Ma (CHN)
46SUIAlina Meier (SUI)
47SUIDesiree Steiner (SUI)
48ITAIlaria Debertolis (ITA)
49POLWeronika Kaleta (POL)
50GERJulia Richter (GER)
51POLMonika Skinder (POL)
52UKRValentyna Kaminska (UKR)
53CANKatherine Weaver (CAN)
54POLIzabela Marcisz (POL)
55RUSMaya Yakunina (RUS)
56FINTiia Olkkonen (FIN)
57CHNDinigeer Yilamujiang (CHN)
58RUSAida Bayazitova (RUS)
59AUSCasey Wright (AUS)
60CHNBayani Jialin (CHN)
61UKRYuliia Krol (UKR)
62CROVedrana Malec (CRO)

Sprint per Ploeg Dames - 12 Januari 2020


1SWE Zweden I (Maja Dahlqvist, Linn Svahn)15:43.70
2SUI Zwitserland I (Laurien Van Der Graaff, Nadine Fähndrich)15:43.79
3SWE Zweden II (Evelina Settlin, Linn Sömskar)15:46.97
4NOR Noorwegen I (Julie Myhre, Maiken Caspersen Falla)15:47.28
5USA Verenigde Staten (Julia Kern, Sophie Caldwell)15:50.31
6RUS Rusland I (Nina Dubotolkina, Hristina Matsokina)15:52.83
7CZE Tsjechië I (Katerina Janatova, Petra Hyncicova)15:54.93
8GER Duitsland I (Sofie Krehl, Anne Winkler)15:55.99
9RUS Rusland II (Evgenia Shapovalova, Natalia Matveeva)15:56.59
10NOR Noorwegen II (Mari Eide, Anikken Gjerde Alnaes)15:57.13
11CAN Canada I (Katherine Stewart-Jones, Dahria Beatty)
12SLO Slovenië (Katja Visnar, Vesna Fabjan)
13FIN Finland I (Krista Parmakoski, Katri Lylynpera)
14ITA Italië I (Greta Laurent, Lucia Scardoni)
15FRA Frankrijk (Enora Latuillière, Lena Quintin)
16POL Polen (Monika Skinder, Izabela Marcisz)
17CHN China (Qinghua Ma, Chunxue Chi)
18FIN Finland II (Jasmi Joensuu, Tiia Olkkonen)
19GER Duitsland II (Nadine Herrmann, Alexandra Danner)
20CZE Tsjechië II (Tereza Beranova, Zuzana Holikova)
21SUI Zwitserland II (Desiree Steiner, Alina Meier)
22CHN China II (Bayani Jialin, Dinigeer Yilamujiang)
23ITA Italië II (Alice Canclini, Ilaria Debertolis)
24UKR Oekraïne (Yuliia Krol, Valentyna Kaminska)
25CAN Canada II (Maya MacIsaac-Jones, Katherine Weaver)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden