De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Planica - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Slovenië

Uitslagen 2019/2020

Planica 2019/2020

SloveniëSlovenië - 21 December 2019 - 22 December 2019


Sprint Heren - 21 December 2019


1FRALucas Chanavat (FRA)
2ITAFederico Pellegrino (ITA)
3NORErik Valnes (NOR)
4NORSindre Bjørnestad Skar (NOR)
5FRARichard Jouve (FRA)
6NORHaavard Solaas Taugboel (NOR)
7SWEMarcus Grate (SWE)
8RUSGleb Retivykh (RUS)
9NORGjoeran Tefre (NOR)
10NORPaal Troean Aune (NOR)
11SWEJohan Häggström (SWE)
12USASimeon Hamilton (USA)
13FINJoni Maeki (FIN)
14SWETeodor Peterson (SWE)
15ITAMichael Hellweger (ITA)
16NOREirik Brandsdal (NOR)
17CHNQiang Wang (CHN)
18USAKevin Bolger (USA)
19FRARenaud Jay (FRA)
20RUSAlexander Bolshunov (RUS)
21CHNQinghai Sun (CHN)
22CZEJan Pechousek (CZE)
23RUSAndrey Krasnov (RUS)
24ITAStefan Zelger (ITA)
25USALogan Hanneman (USA)
26CZEOndrej Cerny (CZE)
27SLOJanez Lampic (SLO)
28SWEOlof Jonsson (SWE)
29SWEOskar Svensson (SWE)
30SUIRoman Schaad (SUI)
31SUIJovian Hediger (SUI)
32SUIRoman Furger (SUI)
33SUIErwan Käser (SUI)
34BLRAliaksandr Voranau (BLR)
35FRAArnaud Chautemps (FRA)
36SLOMiha Simenc (SLO)
37FINLauri Vuorinen (FIN)
38GERSebastian Eisenlauer (GER)
39FINRistomatti Hakola (FIN)
40FRABaptiste Gros (FRA)
41AUTTobias Habenicht (AUT)
42GBRAndrew Young (GBR)
43SUIJanik Riebli (SUI)
44FINVerneri Suhonen (FIN)
45SWEAnton Persson (SWE)
46AUTBenjamin Moser (AUT)
47ITAGiacomo Gabrielli (ITA)
48GBRJames Clugnet (GBR)
49FRATom Mancini (FRA)
50RUSAlexander Terentev (RUS)
51CZELudek Seller (CZE)
52ITADavide Graz (ITA)
53POLMaciej Starega (POL)
54POLKamil Bury (POL)
55CANRussell Kennedy (CAN)
56RUSSergey Ustiugov (RUS)
57RUSAndrey Sobakarev (RUS)
58ESTMarko Kilp (EST)
59SLOAndrej Jenko (SLO)
60ITAFrancesco De Fabiani (ITA)
61GERJanosch Brugger (GER)
62ESTHenri Roos (EST)
63SLOMiha Jan (SLO)
64LATRaimo Vigants (LAT)
65SLOVili Crv (SLO)
66ESTMartin Himma (EST)
67RUSIlia Poroshkin (RUS)
68ESTAlvar Johannes Alev (EST)
69CHNMaowulietibieke Entemake (CHN)
70RUSMichail Semenov (RUS)
71BIHStrahinja Eric (BIH)
72CROMarko Skender (CRO)
73SLOBenjamin Crv (SLO)
74SLOGal Gros (SLO)
75SRBMilos Milosavljevic (SRB)
76CHNMeng Wei (CHN)

Sprint per Ploeg Heren - 22 December 2019


1NOR Noorwegen I (Erik Valnes, Sindre Bjørnestad Skar)16:54.52
2NOR Noorwegen II (Haavard Solaas Taugboel, Gjoeran Tefre)16:55.81
3FIN Finland I (Joni Maeki, Ristomatti Hakola)16:55.95
4FRA Frankrijk I (Lucas Chanavat, Richard Jouve)16:56.02
5ITA Italië I (Federico Pellegrino, Stefan Zelger)17:07.94
6SUI Zwitserland I (Jovian Hediger, Roman Furger)17:10.68
7USA Verenigde Staten (Logan Hanneman, Kevin Bolger)17:15.71
8FRA Frankrijk II (Renaud Jay, Arnaud Chautemps)17:21.72
9SWE Zweden II (Marcus Grate, Oskar Svensson)17:27.41
10ITA Italië II (Michael Hellweger, Davide Graz)17:39.28
11RUS Rusland I (Gleb Retivykh, Andrey Krasnov)17:15.57
12EST Estland II (Martin Himma, Alvar Johannes Alev)17:18.24
13POL Polen (Dominik Bury, Maciej Starega)17:20.25
14SUI Zwitserland II (Roman Schaad, Erwan Käser)17:20.41
15GER Duitsland (Janosch Brugger, Sebastian Eisenlauer)17:20.49
16EST Estland I (Henri Roos, Marko Kilp)17:33.73
17RUS Rusland II (Alexander Terentev, Andrey Sobakarev)15:52.35
18GBR Groot-Brittannië (Andrew Young, James Clugnet)17:43.41
19FIN Finland II (Verneri Suhonen, Lauri Vuorinen)15:53.87
20SWE Zweden I (Teodor Peterson, Johan Häggström)17:46.16
21BLR Wit-Rusland (Aliaksandr Voranau, Michail Semenov)15:58.93
22CHN China (Qinghai Sun, Qiang Wang)17:51.18
23CZE Tsjechië (Ludek Seller, Jan Pechousek)16:03.95
24SLO Slovenia I (Janez Lampic, Miha Simenc)17:51.71
25CHN China II (Maowulietibieke Entemake, Meng Wei)16:55.20
26AUT Oostenrijk (Bernhard Tritscher, Tobias Habenicht)18:17.60
27SLO Slovenia II (Miha Jan, Andrej Jenko)17:26.56

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden