De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Falun - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zweden

Uitslagen 2019/2020

Falun 2019/2020

ZwedenZweden - Falun - 8 Februari 2020 - 9 Februari 2020


Sprint Dames - 8 Februari 2020


1SWELinn Svahn (SWE)
2RUSNatalia Nepryaeva (RUS)
3SWEJonna Sundling (SWE)
4SLOAnamarija Lampic (SLO)
5NORMaiken Caspersen Falla (NOR)
6NORAstrid Uhrenholdt Jacobsen (NOR)
7USASophie Caldwell (USA)
8NORHeidi Weng (NOR)
9SWEJohanna Hagström (SWE)
10SWEEmma Ribom (SWE)
11SWEAnna Dyvik (SWE)
12NORTherese Johaug (NOR)
13SWELinn Sömskar (SWE)
14SLOKatja Visnar (SLO)
15NORTiril Udnes Weng (NOR)
16SWEMaja Dahlqvist (SWE)
17USASadie Maubet Bjornsen (USA)
18NORAnna Svendsen (NOR)
19FINKatri Lylynpera (FIN)
20USAJessica Diggins (USA)
21NORAne Appelkvist Stenseth (NOR)
22SUILaurien Van Der Graaff (SUI)
23ITAGreta Laurent (ITA)
24CANMaya MacIsaac-Jones (CAN)
25USAHailey Swirbul (USA)
26SWEMoa Lundgren (SWE)
27FINAnne Kyllönen (FIN)
28FINLaura Mononen (FIN)
29FINKerttu Niskanen (FIN)
30RUSOlga Kucheruk (RUS)
31RUSNatalia Matveeva (RUS)
32NORJulie Myhre (NOR)
33SWEMaria Nordström (SWE)
34SWEAlicia Persson (SWE)
35FINJohanna Matintalo (FIN)
36SWEMoa Molander Kristiansen (SWE)
37CANDahria Beatty (CAN)
38SWEJennie Öberg (SWE)
39SWEEvelina Settlin (SWE)
40CHNChunxue Chi (CHN)
41BLRPolina Seronosova (BLR)
42CHNQinghua Ma (CHN)
43CANCendrine Browne (CAN)
44CZEPetra Hyncicova (CZE)
45KAZAnna Shevchenko (KAZ)
46USAAlayna Sonnesyn (USA)
47USACaitlin Patterson (USA)
48CANKatherine Weaver (CAN)
49CHNXin Li (CHN)
50KAZDarya Ryazhko (KAZ)
51SWEMoa Olsson (SWE)
52KAZIrina Bykova (KAZ)
53SWETilde Baangman (SWE)
54KAZOlga Mandrika (KAZ)

10 km Massa start Dames - 9 Februari 2020


1NORTherese Johaug (NOR)25:04.1
2SWEEbba Andersson (SWE)25:10.6
3NORHeidi Weng (NOR)25:27.9
4NORAstrid Uhrenholdt Jacobsen (NOR)25:34.4
5NORHelene Marie Fossesholm (NOR)25:41.0
6RUSNatalia Nepryaeva (RUS)25:48.9
7SLOAnamarija Lampic (SLO)25:50.3
8NORRagnhild Haga (NOR)25:51.9
9SWEFrida Karlsson (SWE)25:54.2
10FINKrista Parmakoski (FIN)25:55.4
11SWEJonna Sundling (SWE)25:55.5
12AUTTeresa Stadlober (AUT)25:58.2
13CZEKaterina Razymova (CZE)25:59.1
14USAJessica Diggins (USA)26:01.1
15SWECharlotte Kalla (SWE)26:07.4
16SWEEmma Ribom (SWE)26:08.3
17NORTiril Udnes Weng (NOR)26:09.3
18FINLaura Mononen (FIN)26:09.6
19NORIngvild Flugstad Østberg (NOR)26:15.5
20FINKerttu Niskanen (FIN)26:22.9
21USASadie Maubet Bjornsen (USA)26:32.3
22SWEMoa Olsson (SWE)26:33.8
23USARosie Brennan (USA)26:35.2
24NORJulie Myhre (NOR)26:37.7
25SWEMaja Dahlqvist (SWE)26:41.0
26FRADelphine Claudel (FRA)26:42.0
27RUSAnna Nechaevskaya (RUS)26:42.8
28RUSYana Kirpichenko (RUS)26:44.2
29CANCendrine Browne (CAN)26:44.3
30RUSAlisa Zhambalova (RUS)26:48.6
31SWELinn Sömskar (SWE)26:54.4
32JAPMasako Ishida (JAP)26:55.8
33RUSEkaterina Smirnova (RUS)26:58.4
34SWEMoa Lundgren (SWE)26:59.1
35USAHailey Swirbul (USA)27:00.3
36FINAnne Kyllönen (FIN)27:01.8
37CANKatherine Stewart-Jones (CAN)27:04.0
38USASophie Caldwell (USA)27:15.4
39FRACoralie Bentz (FRA)27:15.9
40CANDahria Beatty (CAN)27:18.2
41SWEMoa Molander Kristiansen (SWE)27:26.6
42FRAFlora Dolci (FRA)27:26.7
43BLRPolina Seronosova (BLR)27:30.2
44CHNChunxue Chi (CHN)27:34.8
45RUSDiana Golovan (RUS)27:35.0
46CANEmily Nishikawa (CAN)27:39.6
47CHNBayani Jialin (CHN)27:41.4
48SWEAnna Dyvik (SWE)27:41.4
49USAAlayna Sonnesyn (USA)27:42.9
50KAZAnna Shevchenko (KAZ)27:43.1
51SWELisa Vinsa (SWE)27:45.9
52SWEEvelina Settlin (SWE)27:52.9
53SWEMaria Nordström (SWE)27:53.1
54KAZOlga Mandrika (KAZ)28:07.4
55CHNXin Li (CHN)28:10.8
56FINJohanna Matintalo (FIN)28:14.6
57USAJulia Kern (USA)28:24.2
58SWEJohanna Hagström (SWE)28:27.6
59FRAEnora Latuillière (FRA)28:28.4
60CZEPetra Hyncicova (CZE)28:31.6
61KAZIrina Bykova (KAZ)28:50.0
62FINKatri Lylynpera (FIN)28:54.6
63CHNQinghua Ma (CHN)29:19.1
64CANMaya MacIsaac-Jones (CAN)29:20.8
65KAZAngelina Shuryga (KAZ)29:48.5

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden