De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Ruka - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Finland

Uitslagen 2019/2020

Ruka 2019/2020

FinlandFinland - 29 November 2019 - 1 December 2019


Sprint Dames - 29 November 2019


1NORMaiken Caspersen Falla (NOR)
2SWEJonna Sundling (SWE)
3USASadie Maubet Bjornsen (USA)
4NORAne Appelkvist Stenseth (NOR)
5SWEStina Nilsson (SWE)
6NORTiril Udnes Weng (NOR)
7RUSNatalia Nepryaeva (RUS)
8SLOKatja Visnar (SLO)
9SLOAnamarija Lampic (SLO)
10NORAstrid Uhrenholdt Jacobsen (NOR)
11USASophie Caldwell Hamilton (USA)
12SWEEmma Ribom (SWE)
13NORAnna Svendsen (NOR)
14GERLaura Gimmler (GER)
15SUINadine Fähndrich (SUI)
16ITALucia Scardoni (ITA)
17USAJessica Diggins (USA)
18SWEJohanna Hagström (SWE)
19GERKatharina Hennig (GER)
20NORTherese Johaug (NOR)
21ITAGreta Laurent (ITA)
22SWEEvelina Settlin (SWE)
23SUILaurien Van Der Graaff (SUI)
24FINAnne Kyllönen (FIN)
25USARosie Brennan (USA)
26FINKrista Parmakoski (FIN)
27FINKerttu Niskanen (FIN)
28NORMari Eide (NOR)
29SWEElina Rönnlund (SWE)
30FINKatri Lylynpera (FIN)
31NORHeidi Weng (NOR)
32POLMonika Skinder (POL)
33ITACaterina Ganz (ITA)
34SWEMoa Lundgren (SWE)
35SWECharlotte Kalla (SWE)
36FINJohanna Matintalo (FIN)
36AUTLisa Unterweger (AUT)
38BLRPolina Seronosova (BLR)
39SWEMaja Dahlqvist (SWE)
40SWEFrida Karlsson (SWE)
41BLRAnastasia Kirillova (BLR)
42NORRagnhild Haga (NOR)
43USAJulia Kern (USA)
44CZEKaterina Razymova (CZE)
45FINLaura Mononen (FIN)
46NORAnne Kjersti Kalvaa (NOR)
47AUTTeresa Stadlober (AUT)
48JAPMasako Ishida (JAP)
49CZESandra Schuetzova (CZE)
50GERSofie Krehl (GER)
51FINAndrea Julin (FIN)
52CZEKaterina Janatova (CZE)
53FINAnni Alakoski (FIN)
54RUSEkaterina Smirnova (RUS)
55CZETereza Beranova (CZE)
56POLWeronika Kaleta (POL)
57GERPia Fink (GER)
58CZEPetra Novakova (CZE)
59POLIzabela Marcisz (POL)
60USAHailey Swirbul (USA)
61FINAnni Kainulainen (FIN)
62RUSAlisa Zhambalova (RUS)
63RUSOlga Tsareva (RUS)
64FINVilma Nissinen (FIN)
65RUSLidia Durkina (RUS)
66FINTiia Olkkonen (FIN)
67SVKAlena Prochazkova (SVK)
68GERAntonia Fräbel (GER)
69CHNXin Li (CHN)
70ITAAnna Comarella (ITA)
71FINMaaret Pajunoja (FIN)
72GERVictoria Carl (GER)
73FINJasmi Joensuu (FIN)
74RUSYana Kirpichenko (RUS)
75LATPatricija Eiduka (LAT)
76FINAnita Korva (FIN)
77KAZAnna Shevchenko (KAZ)
78CHNChunxue Chi (CHN)
79UKRValentyna Kaminska (UKR)
80FINSusanna Saapunki (FIN)
81RUSAnna Zherebyateva (RUS)
82USACaitlin Patterson (USA)
83USARosie Frankowski (USA)
84KAZIrina Bykova (KAZ)
85KAZOlga Mandrika (KAZ)
86UKRYuliia Krol (UKR)
87RUSDiana Golovan (RUS)
88KAZValeriya Tyuleneva (KAZ)
89KORDasom Han (KOR)
90CHNChun Ma (CHN)
91KOREui Jin Lee (KOR)
92ARMKatya Galstyan (ARM)

10 km Dames - 30 November 2019


1NORTherese Johaug (NOR)26:47.5
2FINKrista Parmakoski (FIN)27:17.6
3RUSNatalia Nepryaeva (RUS)27:31.9
4USASadie Maubet Bjornsen (USA)27:33.2
5CZEKaterina Razymova (CZE)27:34.2
6USARosie Brennan (USA)27:45.4
7NORHeidi Weng (NOR)27:45.5
8NORAstrid Uhrenholdt Jacobsen (NOR)27:47.1
9JAPMasako Ishida (JAP)27:52.0
10FINKerttu Niskanen (FIN)27:54.7
11SWEFrida Karlsson (SWE)27:57.9
12SWEJonna Sundling (SWE)28:01.7
13USAJessica Diggins (USA)28:02.9
14SLOAnamarija Lampic (SLO)28:05.8
15SWEElina Rönnlund (SWE)28:05.9
16AUTTeresa Stadlober (AUT)28:07.0
17SWECharlotte Kalla (SWE)28:10.1
18GERVictoria Carl (GER)28:11.8
19GERKatharina Hennig (GER)28:14.7
20RUSAlisa Zhambalova (RUS)28:15.2
21NORAnna Svendsen (NOR)28:16.5
22NORTiril Udnes Weng (NOR)28:16.8
23SWEMoa Lundgren (SWE)28:18.4
24NORAnne Kjersti Kalvaa (NOR)28:21.2
25FINJohanna Matintalo (FIN)28:21.9
26SWEEvelina Settlin (SWE)28:27.0
27SUINadine Fähndrich (SUI)28:29.5
28SWEEmma Ribom (SWE)28:33.4
29RUSYana Kirpichenko (RUS)28:35.6
30SWEStina Nilsson (SWE)28:38.9
31RUSLidia Durkina (RUS)28:47.8
32GERSofie Krehl (GER)28:49.7
33POLIzabela Marcisz (POL)28:50.5
34CZEPetra Novakova (CZE)28:50.9
35ITALucia Scardoni (ITA)28:52.7
36RUSDiana Golovan (RUS)28:55.2
37SUILaurien Van Der Graaff (SUI)28:55.6
38FINAnne Kyllönen (FIN)28:56.3
39FINSusanna Saapunki (FIN)28:56.8
40SWEJohanna Hagström (SWE)28:58.6
41ITACaterina Ganz (ITA)28:59.0
42RUSAnna Zherebyateva (RUS)28:59.7
43GERLaura Gimmler (GER)29:03.1
43GERPia Fink (GER)29:03.1
45FINLaura Mononen (FIN)29:03.2
46NORRagnhild Haga (NOR)29:04.1
47POLMonika Skinder (POL)29:06.5
48RUSEkaterina Smirnova (RUS)29:07.0
49FINVilma Nissinen (FIN)29:07.1
50GERAntonia Fräbel (GER)29:08.8
51SWEMaja Dahlqvist (SWE)29:09.1
52FINAnni Kainulainen (FIN)29:14.7
53BLRPolina Seronosova (BLR)29:15.8
54RUSOlga Tsareva (RUS)29:17.4
55KAZValeriya Tyuleneva (KAZ)29:26.3
56CZESandra Schuetzova (CZE)29:27.4
57ITAAnna Comarella (ITA)29:29.4
58FINAnita Korva (FIN)29:29.8
59USAJulia Kern (USA)29:31.2
60LATPatricija Eiduka (LAT)29:31.5
61KAZIrina Bykova (KAZ)29:31.6
62USASophie Caldwell Hamilton (USA)29:35.3
63AUTLisa Unterweger (AUT)29:37.5
64CHNXin Li (CHN)29:38.1
65USACaitlin Patterson (USA)29:40.5
66KAZOlga Mandrika (KAZ)29:49.1
67USARosie Frankowski (USA)29:52.6
68KAZAnna Shevchenko (KAZ)29:54.9
69FINAnni Alakoski (FIN)29:57.6
70SVKAlena Prochazkova (SVK)29:58.1
71USAHailey Swirbul (USA)29:58.4
72FINMaaret Pajunoja (FIN)29:58.6
73NORMari Eide (NOR)29:58.9
74FINAndrea Julin (FIN)30:05.1
75CHNChunxue Chi (CHN)30:06.0
76POLWeronika Kaleta (POL)30:12.2
77FINTiia Olkkonen (FIN)30:24.0
78NORAne Appelkvist Stenseth (NOR)30:25.2
79CZEKaterina Janatova (CZE)30:27.9
80ITAGreta Laurent (ITA)30:28.3
81UKRYuliia Krol (UKR)31:10.9
82UKRValentyna Kaminska (UKR)31:26.0
83KORDasom Han (KOR)32:03.1
84KOREui Jin Lee (KOR)32:18.7

10km Achtervolging Dames - 1 December 2019


1NORTherese Johaug (NOR)25:48.0
2NORHeidi Weng (NOR)26:59.3
3NORAstrid Uhrenholdt Jacobsen (NOR)27:01.3
4USASadie Maubet Bjornsen (USA)27:15.9
5USAJessica Diggins (USA)27:18.9
6FINKrista Parmakoski (FIN)27:29.0
7NORTiril Udnes Weng (NOR)27:40.5
8SWEFrida Karlsson (SWE)27:41.9
9CZEKaterina Razymova (CZE)27:48.1
10USARosie Brennan (USA)28:03.3
11SWEStina Nilsson (SWE)28:12.5
12FINKerttu Niskanen (FIN)28:14.1
13NORAnne Kjersti Kalvaa (NOR)28:15.3
14SWECharlotte Kalla (SWE)28:16.9
15GERVictoria Carl (GER)28:20.0
16AUTTeresa Stadlober (AUT)28:20.4
17SWEJonna Sundling (SWE)28:24.1
18RUSNatalia Nepryaeva (RUS)28:27.6
19SWEMoa Lundgren (SWE)28:32.8
20JAPMasako Ishida (JAP)28:36.8
21SLOAnamarija Lampic (SLO)28:55.1
22SWEElina Rönnlund (SWE)28:55.7
23SWEEvelina Settlin (SWE)29:04.4
24SUINadine Fähndrich (SUI)29:16.5
25NORAnna Svendsen (NOR)29:20.1
26SWEEmma Ribom (SWE)29:25.3
27GERKatharina Hennig (GER)29:28.4
28NORRagnhild Haga (NOR)29:31.3
29CZEPetra Novakova (CZE)29:34.1
30GERPia Fink (GER)29:54.1
31GERSofie Krehl (GER)29:54.8
32GERLaura Gimmler (GER)29:57.2
33RUSYana Kirpichenko (RUS)29:57.8
34FINLaura Mononen (FIN)29:59.3
35FINJohanna Matintalo (FIN)29:59.3
36SUILaurien Van Der Graaff (SUI)29:59.6
37FINAnne Kyllönen (FIN)30:00.0
38RUSLidia Durkina (RUS)30:01.7
39POLIzabela Marcisz (POL)30:03.6
40RUSAlisa Zhambalova (RUS)30:08.8
41ITALucia Scardoni (ITA)30:16.3
42RUSEkaterina Smirnova (RUS)30:19.5
43ITACaterina Ganz (ITA)30:40.0
44RUSDiana Golovan (RUS)30:42.0
45SWEMaja Dahlqvist (SWE)30:47.4
46GERAntonia Fräbel (GER)30:55.5
47RUSOlga Tsareva (RUS)30:55.6
48RUSAnna Zherebyateva (RUS)30:58.4
49USAJulia Kern (USA)31:01.1
50CHNXin Li (CHN)31:03.0
51KAZValeriya Tyuleneva (KAZ)31:07.0
52USACaitlin Patterson (USA)31:09.6
53LATPatricija Eiduka (LAT)31:18.0
54USAHailey Swirbul (USA)31:20.8
55ITAAnna Comarella (ITA)31:21.3
56USARosie Frankowski (USA)31:23.9
57BLRPolina Seronosova (BLR)31:26.0
58SWEJohanna Hagström (SWE)31:41.2
59KAZOlga Mandrika (KAZ)31:42.7
60CZESandra Schuetzova (CZE)31:43.7
61AUTLisa Unterweger (AUT)31:46.8
62KAZIrina Bykova (KAZ)32:00.6
63FINAnita Korva (FIN)32:10.7
64KAZAnna Shevchenko (KAZ)32:11.3
65CHNChunxue Chi (CHN)32:28.2
66FINAnni Kainulainen (FIN)32:29.7
67NORAne Appelkvist Stenseth (NOR)33:32.9
68FINMaaret Pajunoja (FIN)33:39.2
69POLWeronika Kaleta (POL)33:40.0
70SVKAlena Prochazkova (SVK)34:06.0
71FINTiia Olkkonen (FIN)34:44.2
72UKRValentyna Kaminska (UKR)35:47.2
73UKRYuliia Krol (UKR)

World Cup Opening Dames - 1 December 2019


1NORTherese Johaug (NOR)55:43.0
2NORHeidi Weng (NOR)56:54.3
3NORAstrid Uhrenholdt Jacobsen (NOR)56:56.3
4USASadie Maubet Bjornsen (USA)57:10.9
5USAJessica Diggins (USA)57:13.9
6FINKrista Parmakoski (FIN)57:24.0
7NORTiril Udnes Weng (NOR)57:35.5
8SWEFrida Karlsson (SWE)57:36.9
9CZEKaterina Razymova (CZE)57:43.1
10USARosie Brennan (USA)57:58.3
11SWEStina Nilsson (SWE)58:07.5
12FINKerttu Niskanen (FIN)58:09.1
13NORAnne Kjersti Kalvaa (NOR)58:10.3
14SWECharlotte Kalla (SWE)58:11.9
15GERVictoria Carl (GER)58:15.0
16AUTTeresa Stadlober (AUT)58:15.4
17SWEJonna Sundling (SWE)58:19.1
18RUSNatalia Nepryaeva (RUS)58:22.6
19SWEMoa Lundgren (SWE)58:27.8
20JAPMasako Ishida (JAP)58:31.8
21SLOAnamarija Lampic (SLO)58:50.1
22SWEElina Rönnlund (SWE)58:50.7
23SWEEvelina Settlin (SWE)58:59.4
24SUINadine Fähndrich (SUI)59:11.5
25NORAnna Svendsen (NOR)59:15.1
26SWEEmma Ribom (SWE)59:20.3
27GERKatharina Hennig (GER)59:23.4
28NORRagnhild Haga (NOR)59:26.3
29CZEPetra Novakova (CZE)59:29.1
30GERPia Fink (GER)59:49.1
31GERSofie Krehl (GER)59:49.8
32GERLaura Gimmler (GER)59:52.2
33RUSYana Kirpichenko (RUS)59:52.8
34FINLaura Mononen (FIN)59:54.3
35FINJohanna Matintalo (FIN)59:54.3
36SUILaurien Van Der Graaff (SUI)59:54.6
37FINAnne Kyllönen (FIN)59:55.0
38RUSLidia Durkina (RUS)59:56.7
39POLIzabela Marcisz (POL)59:58.6
40RUSAlisa Zhambalova (RUS)1:00:03.8
41ITALucia Scardoni (ITA)1:00:11.3
42RUSEkaterina Smirnova (RUS)1:00:14.5
43ITACaterina Ganz (ITA)1:00:35.0
44RUSDiana Golovan (RUS)1:00:37.0
45SWEMaja Dahlqvist (SWE)1:00:42.4
46GERAntonia Fräbel (GER)1:00:50.5
47RUSOlga Tsareva (RUS)1:00:50.6
48RUSAnna Zherebyateva (RUS)1:00:53.4
49USAJulia Kern (USA)1:00:56.1
50CHNXin Li (CHN)1:00:58.0
51KAZValeriya Tyuleneva (KAZ)1:01:02.0
52USACaitlin Patterson (USA)1:01:04.6
53LATPatricija Eiduka (LAT)1:01:13.0
54USAHailey Swirbul (USA)1:01:15.8
55ITAAnna Comarella (ITA)1:01:16.3
56USARosie Frankowski (USA)1:01:18.9
57BLRPolina Seronosova (BLR)1:01:21.0
58SWEJohanna Hagström (SWE)1:01:36.2
59KAZOlga Mandrika (KAZ)1:01:37.7
60CZESandra Schuetzova (CZE)1:01:38.7
61AUTLisa Unterweger (AUT)1:01:41.8
62KAZIrina Bykova (KAZ)1:01:55.6
63FINAnita Korva (FIN)1:02:05.7
64KAZAnna Shevchenko (KAZ)1:02:06.3
65CHNChunxue Chi (CHN)1:02:23.2
66FINAnni Kainulainen (FIN)1:02:24.7
67NORAne Appelkvist Stenseth (NOR)1:03:27.9
68FINMaaret Pajunoja (FIN)1:03:34.2
69POLWeronika Kaleta (POL)1:03:35.0
70SVKAlena Prochazkova (SVK)1:04:01.0
71FINTiia Olkkonen (FIN)1:04:39.2
72UKRValentyna Kaminska (UKR)1:05:42.2

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden