De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Nove Mesto - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen 2019/2020

Nove Mesto 2019/2020

TsjechiëTsjechië - Nove Mesto na Morave - 18 Januari 2020 - 19 Januari 2020


10 km Dames - 18 Januari 2020


1NORTherese Johaug (NOR)23:51.6
2RUSNatalia Nepryaeva (RUS)24:24.3
3NORHeidi Weng (NOR)24:31.9
4USAJessica Diggins (USA)24:40.1
5NORRagnhild Haga (NOR)24:40.4
6NORIngvild Flugstad Østberg (NOR)24:41.3
7FINKrista Parmakoski (FIN)24:42.6
8SWEMoa Lundgren (SWE)24:49.7
9SWEEbba Andersson (SWE)24:55.9
10CZEKaterina Razymova (CZE)24:59.2
11FINKerttu Niskanen (FIN)25:03.1
12SWECharlotte Kalla (SWE)25:05.7
13CZEKaterina Janatova (CZE)25:09.3
14FRADelphine Claudel (FRA)25:10.1
15NORJulie Myhre (NOR)25:14.9
16NORMagni Smedaas (NOR)25:17.7
17USARosie Brennan (USA)25:26.9
18FINAnne Kyllönen (FIN)25:27.4
19AUTTeresa Stadlober (AUT)25:30.0
20GERVictoria Carl (GER)25:30.9
21ITAAnna Comarella (ITA)25:33.4
22GERKatharina Hennig (GER)25:37.3
23FRACoralie Bentz (FRA)25:40.1
24CHNChunxue Chi (CHN)25:40.2
25RUSHristina Matsokina (RUS)25:41.1
26USASadie Maubet Bjornsen (USA)25:42.7
27LATPatricija Eiduka (LAT)25:42.8
28SWEAnna Dyvik (SWE)25:52.8
29RUSEkaterina Smirnova (RUS)25:54.0
30USAJulia Kern (USA)25:54.9
31SWEEmma Ribom (SWE)25:56.9
32ITAIlaria Debertolis (ITA)25:57.9
33GERPia Fink (GER)26:00.1
34KAZValeriya Tyuleneva (KAZ)26:02.1
35NORHedda Oestberg Amundsen (NOR)26:02.6
36KAZAnna Shevchenko (KAZ)26:03.5
37NORAnne Kjersti Kalvaa (NOR)26:05.8
38RUSNina Dubotolkina (RUS)26:08.8
39USACaitlin Patterson (USA)26:09.3
40FINVilma Nissinen (FIN)26:12.1
41POLIzabela Marcisz (POL)26:12.6
42CHNXin Li (CHN)26:16.3
43CZEPetra Novakova (CZE)26:25.7
44FINJohanna Matintalo (FIN)26:27.3
45RUSAnna Zherebyateva (RUS)26:29.2
46USAAlayna Sonnesyn (USA)26:29.7
47JAPMasako Ishida (JAP)26:30.1
48SWEEvelina Settlin (SWE)26:34.7
49CZESandra Schuetzova (CZE)26:40.6
50RUSLidia Durkina (RUS)26:45.7
51KAZOlga Mandrika (KAZ)26:53.5
52GERAntonia Fräbel (GER)27:02.3
53CZEPetra Hyncicova (CZE)27:16.4
54CZEAnna Sixtová (CZE)27:20.9
55POLWeronika Kaleta (POL)27:25.7
56KAZIrina Bykova (KAZ)27:25.9
57UKRValentyna Kaminska (UKR)27:41.1
58CZEKlara Moravcova (CZE)27:47.1
59SVKAlena Prochazkova (SVK)27:48.1
60CZEBarbora Havlickova (CZE)27:57.0
61UKRYuliia Krol (UKR)28:26.5
62CZEZuzana Holikova (CZE)28:43.9

10 km Achtervolging Dames - 19 Januari 2020


1NORTherese Johaug (NOR)26:49.7
2RUSNatalia Nepryaeva (RUS)27:54.5
3NORIngvild Flugstad Østberg (NOR)27:55.7
4NORHeidi Weng (NOR)27:55.7
5FINKrista Parmakoski (FIN)28:38.8
6SWEEbba Andersson (SWE)28:39.1
7FINKerttu Niskanen (FIN)28:46.4
8CZEKaterina Razymova (CZE)28:49.6
9NORRagnhild Haga (NOR)28:56.5
10USAJessica Diggins (USA)29:01.7
11GERKatharina Hennig (GER)29:19.2
12SWECharlotte Kalla (SWE)29:24.4
13USARosie Brennan (USA)29:24.8
14AUTTeresa Stadlober (AUT)29:25.0
15FINAnne Kyllönen (FIN)29:25.7
16CZEKaterina Janatova (CZE)29:30.1
17SWEMoa Lundgren (SWE)29:30.4
18GERVictoria Carl (GER)29:35.1
19NORJulie Myhre (NOR)29:48.8
20USASadie Maubet Bjornsen (USA)29:53.2
21SWEEmma Ribom (SWE)30:02.1
22SWEAnna Dyvik (SWE)30:13.0
23ITAAnna Comarella (ITA)30:23.1
24FRADelphine Claudel (FRA)30:27.0
25GERPia Fink (GER)30:32.7
26NORAnne Kjersti Kalvaa (NOR)30:34.1
27NORHedda Oestberg Amundsen (NOR)30:34.2
28FRACoralie Bentz (FRA)30:35.6
29RUSEkaterina Smirnova (RUS)30:36.8
30FINVilma Nissinen (FIN)30:39.1
31NORMagni Smedaas (NOR)30:42.5
32USAJulia Kern (USA)31:00.1
33POLIzabela Marcisz (POL)31:03.8
34RUSAnna Zherebyateva (RUS)31:07.1
35FINJohanna Matintalo (FIN)31:10.2
36CZEPetra Novakova (CZE)31:11.3
37RUSHristina Matsokina (RUS)31:15.0
38SWEEvelina Settlin (SWE)31:20.7
39ITAIlaria Debertolis (ITA)31:23.9
40RUSNina Dubotolkina (RUS)31:30.9
41CHNChunxue Chi (CHN)31:35.3
42GERAntonia Fräbel (GER)31:43.1
43LATPatricija Eiduka (LAT)31:45.7
44USACaitlin Patterson (USA)31:47.8
45JAPMasako Ishida (JAP)31:51.8
46KAZAnna Shevchenko (KAZ)31:53.5
47CHNXin Li (CHN)32:09.9
48RUSLidia Durkina (RUS)32:44.5
49CZESandra Schuetzova (CZE)32:45.4
50CZEPetra Hyncicova (CZE)32:58.0
51USAAlayna Sonnesyn (USA)33:02.9
52KAZOlga Mandrika (KAZ)33:07.8
53POLWeronika Kaleta (POL)33:46.7
54KAZIrina Bykova (KAZ)33:51.9
55CZEKlara Moravcova (CZE)33:59.9
56CZEBarbora Havlickova (CZE)34:21.9
57CZEAnna Sixtová (CZE)34:31.0
58SVKAlena Prochazkova (SVK)34:52.5
59UKRValentyna Kaminska (UKR)34:59.2
60CZEZuzana Holikova (CZE)35:29.5
61UKRYuliia Krol (UKR)36:06.2

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden