De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Falun - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zweden

Uitslagen 2019/2020

Falun 2019/2020

ZwedenZweden - Falun - 8 Februari 2020 - 9 Februari 2020


Sprint Heren - 8 Februari 2020


1NORPaal Golberg (NOR)
2NORErik Valnes (NOR)
3RUSAlexander Bolshunov (RUS)
4ITAFederico Pellegrino (ITA)
5NORHaavard Solaas Taugboel (NOR)
6SWETeodor Peterson (SWE)
7FINRistomatti Hakola (FIN)
8FRALucas Chanavat (FRA)
9SWECalle Halfvarsson (SWE)
10RUSAndrey Krasnov (RUS)
11SWEJohan Häggström (SWE)
12NORPaal Troean Aune (NOR)
13CZEMichal Novak (CZE)
14RUSAndrey Sobakarev (RUS)
15SWEMarcus Grate (SWE)
16SWEMartin Bergstroem (SWE)
17FRARichard Jouve (FRA)
18RUSSergey Ustiugov (RUS)
19GBRAndrew Young (GBR)
20RUSGleb Retivykh (RUS)
21FINLauri Vuorinen (FIN)
22SWEOskar Svensson (SWE)
23FRAValentin Chauvin (FRA)
24SWEViktor Thorn (SWE)
25JAPHiroyuki Miyazawa (JAP)
26NORFredrik Riseth (NOR)
27SLOMiha Simenc (SLO)
28SWEAnton Persson (SWE)
29NOREirik Brandsdal (NOR)
30SUIJovian Hediger (SUI)
31FINIivo Niskanen (FIN)
32ITAMaicol Rastelli (ITA)
33RUSAlexander Terentev (RUS)
34ITAFrancesco De Fabiani (ITA)
35FRARenaud Jay (FRA)
36SWEGustav Eriksson (SWE)
37ESTMarko Kilp (EST)
38CHNQinghai Sun (CHN)
39SLOJanez Lampic (SLO)
40RUSSergey Ardashev (RUS)
41ITAGilberto Panisi (ITA)
42BLRAliaksandr Voranau (BLR)
43CANBob Thompson (CAN)
44POLMaciej Starega (POL)
45FINLauri Lepisto (FIN)
46CZELudek Seller (CZE)
47SWEHugo Jacobsson (SWE)
48SWEOlof Jonsson (SWE)
49SWEKarl-Johan Westberg (SWE)
50KAZKonstantin Bortsov (KAZ)
51POLKamil Bury (POL)
52USALogan Hanneman (USA)
53USAKevin Bolger (USA)
54KAZOlzhas Klimin (KAZ)
55USABenjamin Saxton (USA)
56ESTKaarel Kasper Korge (EST)
57SWEPontus Hermansson (SWE)
58SWEJens Andersson (SWE)
59SWEGustav Aflodal (SWE)
60KAZVitaliy Pukhkalo (KAZ)
61KAZDenis Volotka (KAZ)
62CANAlexis Dumas (CAN)
63LATIndulis Bikse (LAT)
64CANRicardo Izquierdo-Bernier (CAN)
65CHNKuerbanjiang Wuerkaixi (CHN)

15 km Massa start Heren - 9 Februari 2020


1RUSAlexander Bolshunov (RUS)33:10.3
2NORSjur Røthe (NOR)33:11.1
3RUSIvan Yakimushkin (RUS)33:20.0
4RUSAndrey Melnichenko (RUS)33:20.8
5NORHans Christer Holund (NOR)33:21.3
6NORSimen Hegstad Krüger (NOR)33:40.5
7NORFinn Hågen Krogh (NOR)33:41.8
8NORJan Thomas Jenssen (NOR)33:41.9
9FINIivo Niskanen (FIN)33:42.4
10FRAClément Parisse (FRA)33:44.1
11FINRistomatti Hakola (FIN)33:55.8
12KAZVitaliy Pukhkalo (KAZ)33:56.9
13SWECalle Halfvarsson (SWE)33:57.4
14FRAJean-Marc Gaillard (FRA)34:06.3
15FRAAdrien Backscheider (FRA)34:09.4
16RUSEvgeniy Belov (RUS)34:10.6
17RUSArtem Maltsev (RUS)34:14.7
18NORMartin Johnsrud Sundby (NOR)34:16.2
19RUSSergey Ustiugov (RUS)34:17.7
20ITAFederico Pellegrino (ITA)34:19.1
21RUSDenis Spitsov (RUS)34:21.4
22FINPerttu Hyvärinen (FIN)34:25.7
23SWEJohan Häggström (SWE)34:31.5
24USADavid Norris (USA)34:32.7
25FRAMaurice Manificat (FRA)34:35.3
26SWEViktor Thorn (SWE)34:35.8
27SWEKarl-Johan Westberg (SWE)34:42.7
28SWEMarcus Ruus (SWE)34:46.1
29FRAHugo Lapalus (FRA)34:48.1
30ITAFrancesco De Fabiani (ITA)34:54.7
31SWEGustav Eriksson (SWE)34:55.2
32SWEFilip Danielsson (SWE)34:57.0
33ANDIrineu Esteve Altimiras (AND)34:57.1
34JAPKeishin Yoshida (JAP)34:59.1
35JAPHiroyuki Miyazawa (JAP)35:01.7
36RUSMichail Semenov (RUS)35:10.0
37SWEViktor Braennmark (SWE)35:11.4
38SWEBjoern Sandstroem (SWE)35:11.8
39CZEPetr Knop (CZE)35:13.3
40NORGjoeran Tefre (NOR)35:15.9
41SUIDajan Danuser (SUI)35:22.0
42SUIRoman Furger (SUI)35:27.2
43KAZYevgeniy Velichko (KAZ)35:27.2
44SWEMartin Bergstroem (SWE)35:31.7
45GBRAndrew Musgrave (GBR)35:31.7
46SWEAxel Ekström (SWE)35:40.4
47FRAClément Arnault (FRA)35:40.7
48SWEFredrik Andersson (SWE)35:41.3
49SUIJason Rüesch (SUI)35:45.4
50ESPImanol Rojo (ESP)35:45.5
51SWEOskar Svensson (SWE)35:55.9
52CANEvan Palmer-Charrette (CAN)35:56.1
53SWESimon Andersson (SWE)35:56.5
54CZEAdam Fellner (CZE)35:56.9
55ITAGilberto Panisi (ITA)36:11.2
56FINLauri Lepisto (FIN)36:12.3
57JAPNaoto Baba (JAP)36:14.0
58KAZOlzhas Klimin (KAZ)36:18.4
59GBRAndrew Young (GBR)36:22.9
60USABenjamin Lustgarten (USA)36:31.3
61ITAMaicol Rastelli (ITA)36:40.7
62SWEFredrik Jonsson (SWE)36:41.0
63LATIndulis Bikse (LAT)36:43.0
64CANAlexis Dumas (CAN)36:43.6
65USAIan Torchia (USA)36:48.0
66ESTKaarel Kasper Korge (EST)36:50.9
67CANBob Thompson (CAN)36:55.8
68USAKevin Bolger (USA)37:09.4
69KAZNail Bashmakov (KAZ)37:11.8
70SUIJovian Hediger (SUI)37:26.7
71FINLauri Vuorinen (FIN)37:41.3
72SLOMiha Simenc (SLO)37:42.6
73POLMaciej Starega (POL)37:49.7
74CANRicardo Izquierdo-Bernier (CAN)38:47.0
75SLOJanez Lampic (SLO)38:51.2
76CHNKuerbanjiang Wuerkaixi (CHN)39:06.9
77KAZDenis Volotka (KAZ)39:16.3
78CHNQinghai Sun (CHN)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden