De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Oberstdorf - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2019/2020

Oberstdorf 2019/2020

DuitslandDuitsland - Oberstdorf - 25 Januari 2020 - 26 Januari 2020


Skiathlon Heren - 25 Januari 2020


1RUSAlexander Bolshunov (RUS)1:13:40.6
2NORSimen Hegstad Krüger (NOR)1:13:41.5
3NORSjur Røthe (NOR)1:13:41.8
4NORMartin Johnsrud Sundby (NOR)1:13:43.1
5NORHans Christer Holund (NOR)1:13:43.5
6RUSAndrey Larkov (RUS)1:13:46.7
7SUIDario Cologna (SUI)1:13:48.3
8FINIivo Niskanen (FIN)1:13:57.9
9RUSEvgeniy Belov (RUS)1:13:59.4
10RUSAlexander Bessmertnykh (RUS)1:13:59.7
11GERJonas Dobler (GER)1:14:01.5
12GERAndreas Katz (GER)1:14:02.9
13SUIJonas Baumann (SUI)1:14:08.5
14GERFlorian Notz (GER)1:14:16.7
15RUSDenis Spitsov (RUS)1:14:24.5
16SWEJens Burman (SWE)1:14:27.1
17JAPNaoto Baba (JAP)1:14:35.6
18ITAFrancesco De Fabiani (ITA)1:15:07.4
19RUSAlexey Chervotkin (RUS)1:15:08.3
20GERLucas Bögl (GER)1:15:20.1
21FINRistomatti Hakola (FIN)1:15:23.4
22RUSErmil Vokuev (RUS)1:15:24.1
23SUIJason Rüesch (SUI)1:15:24.6
24FINPerttu Hyvärinen (FIN)1:15:26.5
25RUSSergey Ustiugov (RUS)1:15:28.6
26FRAHugo Lapalus (FRA)1:15:32.2
27ISLSnorri Eythor Einarsson (ISL)1:15:34.9
28USADavid Norris (USA)1:15:41.6
29SWEDaniel Richardsson (SWE)1:16:00.5
30POLDominik Bury (POL)1:16:04.8
31GERFriedrich Moch (GER)1:16:08.9
32FRAClément Parisse (FRA)1:16:14.2
33GERThomas Wick (GER)1:16:27.1
34ITASimone Dapra (ITA)1:16:28.3
35SUIBeda Klee (SUI)1:16:38.9
36FINLari Lehtonen (FIN)1:16:39.8
37ITAPaolo Ventura (ITA)1:16:42.2
38FRAAdrien Backscheider (FRA)1:16:45.3
39SWEJohan Häggström (SWE)1:16:49.3
40KAZVitaliy Pukhkalo (KAZ)1:16:50.2
41SUIMarino Capelli (SUI)1:16:54.9
42ANDIrineu Esteve Altimiras (AND)1:16:55.6
43SUICandide Pralong (SUI)1:16:56.0
44ROUPaul Constantin Pepene (ROU)1:16:58.8
45ESPImanol Rojo (ESP)1:17:10.1
46GERJosef Faessler (GER)1:17:34.4
47CZEAdam Fellner (CZE)1:17:34.5
48ITAGiandomenico Salvadori (ITA)1:17:37.7
49ITADietmar Nöckler (ITA)1:18:02.0
50FINLauri Lepisto (FIN)1:18:41.1
51ITALorenzo Romano (ITA)1:19:55.2
52SVKJan Koristek (SVK)1:20:27.3
53IRLThomas Maloney Westgaard (IRL)1:20:55.9
54JAPKeishin Yoshida (JAP)1:21:01.6
55KAZOlzhas Klimin (KAZ)1:21:31.9
56KAZYevgeniy Velichko (KAZ)1:21:33.4
57GERValentin Mättig (GER)1:21:34.1
58SWEOskar Svensson (SWE)1:22:16.8
59POLMateusz Haratyk (POL)1:22:41.3
60ESTMartin Himma (EST)1:23:27.8
61SWEKarl-Johan Westberg (SWE)1:24:10.8
62CHNMaowulietibieke Entemake (CHN)
63POLMichal Skowron (POL)
64ROUPetrica Hogiu (ROU)

Sprint Heren - 26 Januari 2020


1NORJohannes Hoesflot Klaebo (NOR)
2NORPaal Golberg (NOR)
3NORErik Valnes (NOR)
4ITAFederico Pellegrino (ITA)
5SWEOskar Svensson (SWE)
6RUSGleb Retivykh (RUS)
7RUSAlexander Bolshunov (RUS)
8NORGjoeran Tefre (NOR)
9NORHaavard Solaas Taugboel (NOR)
10FRAValentin Chauvin (FRA)
11RUSSergey Ardashev (RUS)
12NORSindre Bjørnestad Skar (NOR)
13FINLauri Vuorinen (FIN)
14SUIJovian Hediger (SUI)
15SWETeodor Peterson (SWE)
16SLOMiha Simenc (SLO)
17ITAMaicol Rastelli (ITA)
18RUSAlexander Terentev (RUS)
19FINIivo Niskanen (FIN)
20SWECalle Halfvarsson (SWE)
21RUSAndrey Krasnov (RUS)
22SWEMarcus Grate (SWE)
23FINLauri Lepisto (FIN)
24SWEJohan Häggström (SWE)
25GERRichard Leupold (GER)
26FINRistomatti Hakola (FIN)
27POLKamil Bury (POL)
28RUSIlia Semikov (RUS)
29FRALucas Chanavat (FRA)
30KAZAsset Dyussenov (KAZ)
31RUSSergey Ustiugov (RUS)
32USASimeon Hamilton (USA)
33FINJoni Maeki (FIN)
34GERSebastian Eisenlauer (GER)
35SWEOlof Jonsson (SWE)
36KAZKonstantin Bortsov (KAZ)
37NOREmil Iversen (NOR)
38POLMaciej Starega (POL)
39JAPHiroyuki Miyazawa (JAP)
40FINVerneri Suhonen (FIN)
41USAAndrew Newell (USA)
42FRAArnaud Chautemps (FRA)
43FRAJules Chappaz (FRA)
44FRARenaud Jay (FRA)
45SUIErwan Käser (SUI)
46SLOJanez Lampic (SLO)
47ITAStefan Zelger (ITA)
48CZEMichal Novak (CZE)
49CZELudek Seller (CZE)
50KAZOlzhas Klimin (KAZ)
51CHNQinghai Sun (CHN)
52GERAndreas Katz (GER)
53RUSErmil Vokuev (RUS)
54CANBob Thompson (CAN)
55USATyler Kornfield (USA)
56FRABaptiste Gros (FRA)
57ITAFrancesco De Fabiani (ITA)
58CANPierre Grall-Johnson (CAN)
59GERMax Olex (GER)
60ESTMarko Kilp (EST)
61CANGraham Ritchie (CAN)
62KAZDenis Volotka (KAZ)
63IRLThomas Maloney Westgaard (IRL)
64USANoel Keeffe (USA)
65CZEOndrej Cerny (CZE)
66ESTMartin Himma (EST)
67ESTHenri Roos (EST)
68BLRAliaksandr Voranau (BLR)
69ISLSnorri Eythor Einarsson (ISL)
70POLMichal Skowron (POL)
71KAZYevgeniy Velichko (KAZ)
72SLOLuka Markun (SLO)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden