De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Oberstdorf - 2010/2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2010/2011

Oberstdorf 2010/2011

DuitslandDuitsland - 2 Januari 2011 - 3 Januari 2011


Sprint Heren - 2 Januari 2011


1SWEEmil Jönsson (SWE)
2CANDevon Kershaw (CAN)
3SUIDario Cologna (SUI)
4NORSimen Østensen (NOR)
5RUSAlexey Petukhov (RUS)
6RUSAlexander Legkov (RUS)
7CANAlex Harvey (CAN)
8SWEMarcus Hellner (SWE)
9SWEJesper Modin (SWE)
10RUSDmitriy Japarov (RUS)
11RUSNikolay Morilov (RUS)
12USAAndrew Newell (USA)
13ESTTimo Simonlatser (EST)
14FINMatti Heikkinen (FIN)
15NORPetter Jr. Northug (NOR)
16ITAFulvio Scola (ITA)
17FRACyril Miranda (FRA)
18GERSebastian Eisenlauer (GER)
19ITADavid Hofer (ITA)
20RUSIlia Chernousov (RUS)
21FINSami Jauhojärvi (FIN)
22ITALoris Frasnelli (ITA)
23SWEDaniel Rickardsson (SWE)
24USAKris Freeman (USA)
25NORRoger Aa Djupvik (NOR)
26ESTPeeter Kummel (EST)
27GERTim Tscharnke (GER)
28CZEMartin Jaks (CZE)
29JAPKeishin Yoshida (JAP)
30FRAMaurice Manificat (FRA)
31AUTManuel Hirner (AUT)
32FRAJean-Marc Gaillard (FRA)
33GERHannes Dotzler (GER)
34NORTord Asle Gjerdalen (NOR)
35RUSAlexander Bessmertnykh (RUS)
36GERAxel Teichmann (GER)
37ITAGiorgio Di Centa (ITA)
38AUTBernhard Tritscher (AUT)
39ITARoland Clara (ITA)
40SUICurdin Perl (SUI)
41NORSnorri Einarsson (NOR)
42RUSSergey Turychev (RUS)
43GERFranz Göring (GER)
44FINVille Nousiainen (FIN)
45CZEMartin Koukal (CZE)
46NORKristian Tettli Rennemo (NOR)
47SWEJohan Olsson (SWE)
48GERJens Filbrich (GER)
49POLMaciej Kreczmer (POL)
50ITAThomas Moriggl (ITA)
51FRABenoit-Gilles Dufourd (FRA)
52CZELukas Bauer (CZE)
53GERTom Reichelt (GER)
54FRAVincent Vittoz (FRA)
55CZEDusan Kozisek (CZE)
56SUIRemo Fischer (SUI)
57ITAValerio Checchi (ITA)
58AUTJuergen Pinter (AUT)
59SWEAnders Södergren (SWE)
60FRARobin Duvillard (FRA)
61SUIToni Livers (SUI)
62UKRRoman Leybyuk (UKR)
63GERLucas Bögl (GER)
64ESTJaak Mae (EST)
65CANIvan Babikov (CAN)
66POLMariusz Michalek (POL)
67AUSCallum Watson (AUS)
68FRAChristophe Perrillat-Collomb (FRA)
69ANDFrancois Soulie (AND)

20 km Achtervolging Heren - 3 Januari 2011


1FINMatti Heikkinen (FIN)49:20.1
2SUIDario Cologna (SUI)49:21.1
3CZEMartin Jaks (CZE)49:25.0
4FRAJean-Marc Gaillard (FRA)49:25.1
5CZELukas Bauer (CZE)49:26.0
6SWEDaniel Rickardsson (SWE)49:27.5
7CANDevon Kershaw (CAN)49:28.3
8RUSAlexander Legkov (RUS)49:29.7
9NORTord Asle Gjerdalen (NOR)49:30.7
10SWEMarcus Hellner (SWE)49:31.2
11USAKris Freeman (USA)49:31.3
12SUICurdin Perl (SUI)49:31.7
13ITARoland Clara (ITA)49:31.9
14ITAGiorgio Di Centa (ITA)49:32.0
15CANAlex Harvey (CAN)49:33.0
16ITALoris Frasnelli (ITA)49:33.1
17NORPetter Jr. Northug (NOR)49:34.2
18SWEJohan Olsson (SWE)49:34.3
19FRAVincent Vittoz (FRA)49:34.4
20GERTom Reichelt (GER)49:34.5
21RUSIlia Chernousov (RUS)49:35.3
22NORSimen Østensen (NOR)49:35.4
23GERHannes Dotzler (GER)49:36.3
24SUIRemo Fischer (SUI)49:36.8
25JAPKeishin Yoshida (JAP)49:36.9
26ITAThomas Moriggl (ITA)49:37.0
27FRAChristophe Perrillat-Collomb (FRA)49:37.8
28FRAMaurice Manificat (FRA)49:39.1
29SWEAnders Södergren (SWE)49:40.0
30GERJens Filbrich (GER)49:40.2
31FRARobin Duvillard (FRA)49:45.0
32ITAValerio Checchi (ITA)49:45.7
33SWEEmil Jönsson (SWE)50:00.5
34RUSSergey Turychev (RUS)50:05.1
35FRACyril Miranda (FRA)50:05.7
36ITADavid Hofer (ITA)50:25.1
37CANIvan Babikov (CAN)50:25.2
38AUTJuergen Pinter (AUT)50:37.7
39RUSAlexander Bessmertnykh (RUS)50:46.1
40RUSDmitriy Japarov (RUS)50:50.7
41FINVille Nousiainen (FIN)50:52.8
42SUIToni Livers (SUI)51:00.5
43NORSnorri Einarsson (NOR)51:03.8
44NORKristian Tettli Rennemo (NOR)51:04.1
45ITAFulvio Scola (ITA)51:06.9
46ESTJaak Mae (EST)51:08.9
47FINSami Jauhojärvi (FIN)51:13.4
48CZEMartin Koukal (CZE)51:24.0
49POLMaciej Kreczmer (POL)51:35.1
50FRABenoit-Gilles Dufourd (FRA)51:39.9
51AUTBernhard Tritscher (AUT)51:45.5
52AUTManuel Hirner (AUT)51:49.8
53SWEJesper Modin (SWE)52:10.5
54POLMariusz Michalek (POL)52:15.9
55NORRoger Aa Djupvik (NOR)52:16.7
56GERAxel Teichmann (GER)52:24.5
57UKRRoman Leybyuk (UKR)52:29.0
58CZEDusan Kozisek (CZE)52:55.9
59RUSAlexey Petukhov (RUS)52:56.1
60RUSNikolay Morilov (RUS)52:59.4
61ESTTimo Simonlatser (EST)53:21.0
62USAAndrew Newell (USA)53:50.6
63ANDFrancois Soulie (AND)53:52.5
64AUSCallum Watson (AUS)54:49.7

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden