De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Are - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zweden

Uitslagen 2019/2020

Are 2019/2020

ZwedenZweden - 18 Februari 2020


Sprint Heren - Kwalificaties - 18 Februari 2020


1NORJohannes Hoesflot Klaebo (NOR)1:49.64
2NORPaal Golberg (NOR)1:52.22
3NORErik Valnes (NOR)1:52.29
4ITAFederico Pellegrino (ITA)1:53.65
5FRARenaud Jay (FRA)1:53.76
6RUSAndrey Melnichenko (RUS)1:54.03
7NORFinn Hågen Krogh (NOR)1:54.74
8GBRJames Clugnet (GBR)1:54.89
9RUSDenis Spitsov (RUS)1:54.93
10NORSjur Røthe (NOR)1:55.12
11NORSimen Hegstad Krüger (NOR)1:55.60
12RUSArtem Maltsev (RUS)1:55.77
13NOREmil Iversen (NOR)1:55.91
14NORMartin Johnsrud Sundby (NOR)1:56.23
15JAPHiroyuki Miyazawa (JAP)1:56.43
16FRAAdrien Backscheider (FRA)1:56.61
17USASimeon Hamilton (USA)1:56.76
18FINLauri Vuorinen (FIN)1:56.76
19SWEViktor Thorn (SWE)1:56.95
20RUSAndrey Larkov (RUS)1:57.56
21ITAFrancesco De Fabiani (ITA)1:57.98
22FRAValentin Chauvin (FRA)1:58.05
23RUSAlexander Bolshunov (RUS)1:58.23
24FRALucas Chanavat (FRA)1:58.25
25SLOMiha Simenc (SLO)1:58.37
26FRARichard Jouve (FRA)1:58.54
27FRAClément Parisse (FRA)1:58.59
28POLMaciej Starega (POL)1:58.73
29SWEMartin Bergstroem (SWE)1:58.75
30CZEMichal Novak (CZE)1:58.85
31SWEJohan Häggström (SWE)1:59.21
32NORHans Christer Holund (NOR)1:59.24
33RUSGleb Retivykh (RUS)1:59.57
34SUIJason Rüesch (SUI)2:00.50
35ITAGiandomenico Salvadori (ITA)2:00.54
36SUIDario Cologna (SUI)2:00.68
37FRAJean Tiberghien (FRA)2:00.85
38RUSIvan Yakimushkin (RUS)2:00.95
39SWEJens Burman (SWE)2:01.11
40FINMarkus Vuorela (FIN)2:01.14
41GBRAndrew Young (GBR)2:01.33
42FINIivo Niskanen (FIN)2:01.48
43FRAMaurice Manificat (FRA)2:01.58
44SWETeodor Peterson (SWE)2:01.59
45USALogan Hanneman (USA)2:01.99
46KAZOlzhas Klimin (KAZ)2:02.29
47CHNMaowulietibieke Entemake (CHN)2:02.38
48SUIBeda Klee (SUI)2:02.39
49FINLari Lehtonen (FIN)2:02.68
50NORMartin Loewstroem Nyenget (NOR)2:02.93
51AUTBernhard Tritscher (AUT)2:02.95
52FRAJean-Marc Gaillard (FRA)2:03.22
53ISLSnorri Eythor Einarsson (ISL)2:03.31
54JAPNaoto Baba (JAP)2:03.56
55SLOJanez Lampic (SLO)2:03.72
56SWEKarl-Johan Westberg (SWE)2:04.16
57RUSEvgeniy Belov (RUS)2:04.48
58SWEFilip Danielsson (SWE)2:04.53
59POLKamil Bury (POL)2:04.88
60USAKevin Bolger (USA)2:04.91
61SUIRoman Furger (SUI)2:05.19
62KAZVitaliy Pukhkalo (KAZ)2:05.56
63JAPKeishin Yoshida (JAP)2:05.75
64KAZYevgeniy Velichko (KAZ)2:06.27
65USADavid Norris (USA)2:06.57
66SWEMarcus Ruus (SWE)2:06.64
67ITASimone Dapra (ITA)2:06.74
68GBRAndrew Musgrave (GBR)2:07.07
69SWEDaniel Richardsson (SWE)2:07.59
70ESTAlvar Johannes Alev (EST)2:07.97
71POLDominik Bury (POL)2:08.19
72ESPImanol Rojo (ESP)2:08.56
73CANRussell Kennedy (CAN)2:09.79
74SUIJonas Baumann (SUI)2:10.80
75CANEvan Palmer-Charrette (CAN)2:10.96
76CANAlexis Dumas (CAN)2:11.62
77IRLThomas Maloney Westgaard (IRL)2:11.86
78CANRicardo Izquierdo-Bernier (CAN)2:12.01
79ANDIrineu Esteve Altimiras (AND)2:12.04
80KAZNail Bashmakov (KAZ)2:12.07
81USABenjamin Lustgarten (USA)2:13.60
82ITAPaolo Ventura (ITA)2:13.91
83CHNJincai Shang (CHN)2:21.82
84CHNLin Bao (CHN)2:38.45

Sprint Heren - 18 Februari 2020


1NORJohannes Hoesflot Klaebo (NOR)
2ITAFederico Pellegrino (ITA)
3FRARenaud Jay (FRA)
4NORPaal Golberg (NOR)
5FRALucas Chanavat (FRA)
6NORErik Valnes (NOR)
7SLOMiha Simenc (SLO)
8RUSAlexander Bolshunov (RUS)
9GBRJames Clugnet (GBR)
10RUSDenis Spitsov (RUS)
11NORSimen Hegstad Krüger (NOR)
12FRAValentin Chauvin (FRA)
13NORSjur Røthe (NOR)
14USASimeon Hamilton (USA)
15FRAClément Parisse (FRA)
16NORFinn Hågen Krogh (NOR)
17NORMartin Johnsrud Sundby (NOR)
18JAPHiroyuki Miyazawa (JAP)
19POLMaciej Starega (POL)
20SWEMartin Bergstroem (SWE)
21RUSAndrey Melnichenko (RUS)
22RUSArtem Maltsev (RUS)
23SWEViktor Thorn (SWE)
24FRARichard Jouve (FRA)
25CZEMichal Novak (CZE)
26NOREmil Iversen (NOR)
27FRAAdrien Backscheider (FRA)
28FINLauri Vuorinen (FIN)
29RUSAndrey Larkov (RUS)
30ITAFrancesco De Fabiani (ITA)
31SWEJohan Häggström (SWE)
32NORHans Christer Holund (NOR)
33RUSGleb Retivykh (RUS)
34SUIJason Rüesch (SUI)
35ITAGiandomenico Salvadori (ITA)
36SUIDario Cologna (SUI)
37FRAJean Tiberghien (FRA)
38RUSIvan Yakimushkin (RUS)
39SWEJens Burman (SWE)
40FINMarkus Vuorela (FIN)
41GBRAndrew Young (GBR)
42FINIivo Niskanen (FIN)
43FRAMaurice Manificat (FRA)
44SWETeodor Peterson (SWE)
45USALogan Hanneman (USA)
46KAZOlzhas Klimin (KAZ)
47CHNMaowulietibieke Entemake (CHN)
48SUIBeda Klee (SUI)
49FINLari Lehtonen (FIN)
50NORMartin Loewstroem Nyenget (NOR)
51AUTBernhard Tritscher (AUT)
52FRAJean-Marc Gaillard (FRA)
53ISLSnorri Eythor Einarsson (ISL)
54JAPNaoto Baba (JAP)
55SLOJanez Lampic (SLO)
56SWEKarl-Johan Westberg (SWE)
57RUSEvgeniy Belov (RUS)
58SWEFilip Danielsson (SWE)
59POLKamil Bury (POL)
60USAKevin Bolger (USA)
61SUIRoman Furger (SUI)
62KAZVitaliy Pukhkalo (KAZ)
63JAPKeishin Yoshida (JAP)
64KAZYevgeniy Velichko (KAZ)
65USADavid Norris (USA)
66SWEMarcus Ruus (SWE)
67ITASimone Dapra (ITA)
68GBRAndrew Musgrave (GBR)
69SWEDaniel Richardsson (SWE)
70ESTAlvar Johannes Alev (EST)
71POLDominik Bury (POL)
72ESPImanol Rojo (ESP)
73CANRussell Kennedy (CAN)
74SUIJonas Baumann (SUI)
75CANEvan Palmer-Charrette (CAN)
76CANAlexis Dumas (CAN)
77IRLThomas Maloney Westgaard (IRL)
78CANRicardo Izquierdo-Bernier (CAN)
79ANDIrineu Esteve Altimiras (AND)
80KAZNail Bashmakov (KAZ)
81USABenjamin Lustgarten (USA)
82ITAPaolo Ventura (ITA)
83CHNJincai Shang (CHN)
84CHNLin Bao (CHN)

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden