De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Oestersund - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zweden

Uitslagen 2019/2020

Oestersund 2019/2020

ZwedenZweden - 15 Februari 2020 - 16 Februari 2020


10 km Dames - 15 Februari 2020


1NORTherese Johaug (NOR)21:49.7
2NORHeidi Weng (NOR)22:35.3
3NORIngvild Flugstad Østberg (NOR)22:37.0
4SWEEbba Andersson (SWE)22:42.8
5NORRagnhild Haga (NOR)22:54.0
6NORAstrid Uhrenholdt Jacobsen (NOR)22:54.7
7FINKrista Parmakoski (FIN)23:04.7
8USAJessica Diggins (USA)23:07.8
9USARosie Brennan (USA)23:15.4
10RUSNatalia Nepryaeva (RUS)23:17.4
11AUTTeresa Stadlober (AUT)23:19.7
12NORTiril Udnes Weng (NOR)23:22.9
13SWECharlotte Kalla (SWE)23:23.2
14SWEEmma Ribom (SWE)23:25.1
15FRADelphine Claudel (FRA)23:26.8
16SLOAnamarija Lampic (SLO)23:32.2
17ITAAnna Comarella (ITA)23:34.3
18NORJulie Myhre (NOR)23:35.5
19SWEFrida Karlsson (SWE)23:35.7
20ITAElisa Brocard (ITA)23:39.8
21RUSAnna Nechaevskaya (RUS)23:40.6
22USASadie Maubet Bjornsen (USA)23:41.1
23JAPMasako Ishida (JAP)23:41.3
24SWEAnna Dyvik (SWE)23:42.0
25SWELinn Svahn (SWE)23:42.5
26NORLotta Udnes Weng (NOR)23:43.4
27FINKerttu Niskanen (FIN)23:48.7
28CHNChunxue Chi (CHN)23:49.1
29RUSYana Kirpichenko (RUS)23:51.4
30SUINadine Fähndrich (SUI)23:51.5
31RUSAlisa Zhambalova (RUS)23:54.3
32CANEmily Nishikawa (CAN)23:54.7
33FRACoralie Bentz (FRA)23:55.4
34FINLaura Mononen (FIN)23:57.5
35CANCendrine Browne (CAN)23:58.7
36USAHailey Swirbul (USA)23:59.0
37CZEKaterina Janatova (CZE)24:05.2
38SUILaurien Van Der Graaff (SUI)24:05.7
39SWEJonna Sundling (SWE)24:08.0
40USACaitlin Patterson (USA)24:08.8
41SWELinn Sömskar (SWE)24:09.7
42FINAnne Kyllönen (FIN)24:12.4
43USAAlayna Sonnesyn (USA)24:17.0
44SWEMoa Molander Kristiansen (SWE)24:18.4
45KAZAnna Shevchenko (KAZ)24:19.0
46CANKatherine Stewart-Jones (CAN)24:19.5
47CHNXin Li (CHN)24:23.0
48RUSAlija Iksanova (RUS)24:24.3
49ITAIlaria Debertolis (ITA)24:26.9
50USAJulia Kern (USA)24:27.7
51USASophie Caldwell (USA)24:29.0
52KAZOlga Mandrika (KAZ)24:32.4
53USAKatharine Ogden (USA)24:37.7
54CHNBayani Jialin (CHN)24:39.2
55NORMaiken Caspersen Falla (NOR)24:39.6
56USARosie Frankowski (USA)24:39.7
57ITAGreta Laurent (ITA)24:43.0
58ITALucia Scardoni (ITA)24:45.1
59AUTLisa Unterweger (AUT)24:47.4
60NORAnna Svendsen (NOR)24:49.4
61KAZIrina Bykova (KAZ)24:49.6
62RUSDiana Golovan (RUS)24:51.0
63KAZAngelina Shuryga (KAZ)24:56.9
64ANDCarola Vila Obiols (AND)24:57.1
65SWEEvelina Settlin (SWE)25:04.5
66SLOKatja Visnar (SLO)25:26.2
67CHNDinigeer Yilamujiang (CHN)25:46.5
68ARMKatya Galstyan (ARM)27:05.3

10 km Achtervolging Dames - 16 Februari 2020


1NORTherese Johaug (NOR)27:29.0
2NORHeidi Weng (NOR)28:26.4
3NORIngvild Flugstad Østberg (NOR)28:26.8
4SWEEbba Andersson (SWE)28:27.6
5SLOAnamarija Lampic (SLO)29:07.7
6FINKrista Parmakoski (FIN)29:08.4
7AUTTeresa Stadlober (AUT)29:09.0
8NORAstrid Uhrenholdt Jacobsen (NOR)29:11.4
9SWEEmma Ribom (SWE)29:12.2
10USARosie Brennan (USA)29:12.3
11USAJessica Diggins (USA)29:12.6
12RUSNatalia Nepryaeva (RUS)29:13.3
13SWEFrida Karlsson (SWE)29:13.8
14NORRagnhild Haga (NOR)29:18.1
15SWECharlotte Kalla (SWE)29:18.8
16SUINadine Fähndrich (SUI)29:39.2
17SWELinn Svahn (SWE)29:40.9
18JAPMasako Ishida (JAP)29:41.2
19USASadie Maubet Bjornsen (USA)29:41.5
20FINKerttu Niskanen (FIN)29:42.0
21SWEAnna Dyvik (SWE)29:43.0
22FINLaura Mononen (FIN)29:43.5
23RUSYana Kirpichenko (RUS)29:47.3
24USAHailey Swirbul (USA)29:49.2
25RUSAnna Nechaevskaya (RUS)29:50.5
26FINAnne Kyllönen (FIN)29:55.6
27FRADelphine Claudel (FRA)29:57.4
28SWEJonna Sundling (SWE)29:59.3
29ITAAnna Comarella (ITA)29:59.6
30NORLotta Udnes Weng (NOR)30:00.0
31SWELinn Sömskar (SWE)30:01.9
32CANKatherine Stewart-Jones (CAN)30:06.5
33NORTiril Udnes Weng (NOR)30:07.2
34RUSAlisa Zhambalova (RUS)30:11.7
35CHNChunxue Chi (CHN)30:12.1
36USAJulia Kern (USA)30:12.8
37SUILaurien Van Der Graaff (SUI)30:13.0
38NORJulie Myhre (NOR)30:13.3
39CANCendrine Browne (CAN)30:14.9
40FRACoralie Bentz (FRA)30:20.3
41USACaitlin Patterson (USA)30:23.1
42ITAElisa Brocard (ITA)30:24.4
43SWEMoa Molander Kristiansen (SWE)30:25.6
44CANEmily Nishikawa (CAN)30:28.8
45CHNXin Li (CHN)30:30.3
46NORMaiken Caspersen Falla (NOR)30:36.0
47USASophie Caldwell (USA)30:36.4
48KAZAnna Shevchenko (KAZ)30:38.6
49ITAIlaria Debertolis (ITA)30:49.3
50NORAnna Svendsen (NOR)30:51.9
51ITALucia Scardoni (ITA)31:03.1
52RUSAlija Iksanova (RUS)31:13.2
53AUTLisa Unterweger (AUT)31:14.5
54USAAlayna Sonnesyn (USA)31:24.7
55USAKatharine Ogden (USA)31:32.8
56KAZIrina Bykova (KAZ)31:45.3
57SWEEvelina Settlin (SWE)32:11.4
58CZEKaterina Janatova (CZE)32:17.5
59KAZOlga Mandrika (KAZ)32:17.9
60RUSDiana Golovan (RUS)32:20.7
61ANDCarola Vila Obiols (AND)32:25.9
62USARosie Frankowski (USA)32:28.7
63KAZAngelina Shuryga (KAZ)32:32.2
64ITAGreta Laurent (ITA)32:54.5
65CHNDinigeer Yilamujiang (CHN)33:07.6
66CHNBayani Jialin (CHN)34:59.1
67SLOKatja Visnar (SLO)36:22.9

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden