De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Drammen - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Noorwegen

Uitslagen 2019/2020

Drammen 2019/2020

NoorwegenNoorwegen - Drammen - 4 Maart 2020


Sprint Dames - Kwalificaties - 4 Maart 2020


1SLOKatja Visnar (SLO)2:41.14
2SWEJonna Sundling (SWE)2:41.49
3SLOAnamarija Lampic (SLO)2:41.84
4USASadie Maubet Bjornsen (USA)2:42.34
5NORMathilde Myhrvold (NOR)2:43.14
6SWELinn Svahn (SWE)2:43.15
7NORAne Appelkvist Stenseth (NOR)2:43.39
8SUINadine Fähndrich (SUI)2:43.46
9FINKrista Parmakoski (FIN)2:43.70
10ITAGreta Laurent (ITA)2:44.13
11SWEMaja Dahlqvist (SWE)2:44.33
12USAJessica Diggins (USA)2:44.84
13SUILaurien Van Der Graaff (SUI)2:44.99
14NORTiril Udnes Weng (NOR)2:45.28
15NORKristine Stavaas Skistad (NOR)2:45.72
16SWELinn Sömskar (SWE)2:45.90
17NORMagni Smedaas (NOR)2:46.10
18FINAnne Kyllönen (FIN)2:46.20
19GERNadine Herrmann (GER)2:46.59
20NORLotta Udnes Weng (NOR)2:46.96
21NORAstrid Uhrenholdt Jacobsen (NOR)2:46.97
22RUSNatalia Nepryaeva (RUS)2:47.01
23GERLaura Gimmler (GER)2:47.05
24FINKatri Lylynpera (FIN)2:47.08
25NORKathrine Rolsted Harsem (NOR)2:47.21
26GERSofie Krehl (GER)2:47.28
27FINJasmi Joensuu (FIN)2:47.54
28NORSilje Oeyre Slind (NOR)2:47.61
29SWEHanna Falk (SWE)2:47.87
30NORMartine Engebretsen (NOR)2:47.87
31NORMaiken Caspersen Falla (NOR)2:47.90
32GERPia Fink (GER)2:48.64
33NORMari Eide (NOR)2:48.67
34CZEPetra Hyncicova (CZE)2:48.82
35GERVictoria Carl (GER)2:48.85
35NORAnne Kjersti Kalvaa (NOR)2:48.85
37SWEJennie Öberg (SWE)2:48.92
38GERAnne Winkler (GER)2:48.93
39CHNQinghua Ma (CHN)2:49.06
40CZETereza Beranova (CZE)2:49.56
41NORAnna Svendsen (NOR)2:49.66
42SLOVesna Fabjan (SLO)2:49.80
43NORAnikken Gjerde Alnaes (NOR)2:49.88
44ITALucia Scardoni (ITA)2:49.98
45CHNXin Li (CHN)2:50.01
46SUIAlina Meier (SUI)2:50.51
47AUTLisa Unterweger (AUT)2:50.78
48RUSEvgenia Shapovalova (RUS)2:51.54
49RUSOlga Kucheruk (RUS)2:53.09
50USAKaitlynn Miller (USA)2:54.97
51RUSEkaterina Smirnova (RUS)2:55.06
52BLRPolina Seronosova (BLR)2:55.07
53FRAEnora Latuillière (FRA)2:56.22
54USABecca Rorabaugh (USA)2:57.28
55CHNLei Li (CHN)2:57.85

Sprint Dames - 4 Maart 2020


1SWEJonna Sundling (SWE)
2SUINadine Fähndrich (SUI)
3SWELinn Svahn (SWE)
4NORKristine Stavaas Skistad (NOR)
5SWEMaja Dahlqvist (SWE)
6SLOAnamarija Lampic (SLO)
7NORAne Appelkvist Stenseth (NOR)
8NORLotta Udnes Weng (NOR)
9NORMathilde Myhrvold (NOR)
10NORTiril Udnes Weng (NOR)
11SUILaurien Van Der Graaff (SUI)
12NORKathrine Rolsted Harsem (NOR)
13SLOKatja Visnar (SLO)
14FINKatri Lylynpera (FIN)
15NORMartine Engebretsen (NOR)
16USASadie Maubet Bjornsen (USA)
17NORMagni Smedaas (NOR)
18NORAstrid Uhrenholdt Jacobsen (NOR)
19GERLaura Gimmler (GER)
20GERSofie Krehl (GER)
21FINKrista Parmakoski (FIN)
22GERNadine Herrmann (GER)
23RUSNatalia Nepryaeva (RUS)
24FINJasmi Joensuu (FIN)
25NORSilje Oeyre Slind (NOR)
26ITAGreta Laurent (ITA)
27USAJessica Diggins (USA)
28SWELinn Sömskar (SWE)
29FINAnne Kyllönen (FIN)
30SWEHanna Falk (SWE)
31NORMaiken Caspersen Falla (NOR)
32GERPia Fink (GER)
33NORMari Eide (NOR)
34CZEPetra Hyncicova (CZE)
35GERVictoria Carl (GER)
35NORAnne Kjersti Kalvaa (NOR)
37SWEJennie Öberg (SWE)
38GERAnne Winkler (GER)
39CHNQinghua Ma (CHN)
40CZETereza Beranova (CZE)
41NORAnna Svendsen (NOR)
42SLOVesna Fabjan (SLO)
43NORAnikken Gjerde Alnaes (NOR)
44ITALucia Scardoni (ITA)
45CHNXin Li (CHN)
46SUIAlina Meier (SUI)
47AUTLisa Unterweger (AUT)
48RUSEvgenia Shapovalova (RUS)
49RUSOlga Kucheruk (RUS)
50USAKaitlynn Miller (USA)
51RUSEkaterina Smirnova (RUS)
52BLRPolina Seronosova (BLR)
53FRAEnora Latuillière (FRA)
54USABecca Rorabaugh (USA)
55CHNLei Li (CHN)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden