De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Ruka - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Finland

Uitslagen 2018/2019

Ruka 2018/2019

FinlandFinland - 24 November 2018 - 25 November 2018


Sprint Dames - 24 November 2018


1RUSYulia Belorukova (RUS)
2SWEMaja Dahlqvist (SWE)
3SWEIda Ingemarsdotter (SWE)
4NORMaiken Caspersen Falla (NOR)
5FINKrista Parmakoski (FIN)
6SWEStina Nilsson (SWE)
7ITALucia Scardoni (ITA)
8SWEMoa Lundgren (SWE)
9RUSNatalia Nepryaeva (RUS)
10SWEAnna Dyvik (SWE)
11USASadie Bjornsen (USA)
12SLOKatja Visnar (SLO)
13RUSEvgenia Shapovalova (RUS)
14ITAGreta Laurent (ITA)
15SLOAnamarija Lampic (SLO)
16USASophie Caldwell Hamilton (USA)
17NORAnna Svendsen (NOR)
18GERLaura Gimmler (GER)
19NORTiril Udnes Weng (NOR)
20RUSNatalia Matveeva (RUS)
21SWEHanna Falk (SWE)
22NORLotta Udnes Weng (NOR)
23FINJohanna Matintalo (FIN)
24FINAndrea Julin (FIN)
25SUINadine Fähndrich (SUI)
26NORIngvild Flugstad Østberg (NOR)
27USAIda Sargent (USA)
28SLOAlenka Cebasek (SLO)
29GERSandra Ringwald (GER)
30RUSElena Soboleva (RUS)
31FINLeena Nurmi (FIN)
32NORRagnhild Haga (NOR)
33USAJessica Diggins (USA)
34NORKari Oeyre Slind (NOR)
35SUILaurien Van Der Graaff (SUI)
36FINKatri Lylynpera (FIN)
37GERAnne Winkler (GER)
38USARosie Brennan (USA)
39GERPia Fink (GER)
40RUSPolina Nekrasova (RUS)
41FINLaura Mononen (FIN)
42NORHeidi Weng (NOR)
43BLRPolina Seronosova (BLR)
44FINMaaret Pajunoja (FIN)
45AUTTeresa Stadlober (AUT)
46USAKelsey Phinney (USA)
47GERVictoria Carl (GER)
48FINVilma Nissinen (FIN)
49GERAntonia Fräbel (GER)
50FINHanna Varjus (FIN)
51CZEKaterina Razymova (CZE)
52CZEPetra Novakova (CZE)
53SVKAlena Prochazkova (SVK)
54FINAnne Kyllönen (FIN)
55CHNXin Li (CHN)
56ESTMariel Merlii Pulles (EST)
57BLRAnastasia Kirillova (BLR)
58USAKaitlynn Miller (USA)
59FINJohanna Ukkola (FIN)
60KAZAnna Shevchenko (KAZ)
61UKRValentyna Kaminska (UKR)
62CHNChunxue Chi (CHN)
63FINHeini Hokkanen (FIN)
64FINJosefiina Book (FIN)
65KAZElmira Mutagarova (KAZ)
66LATPatricija Eiduka (LAT)
67KAZIrina Bykova (KAZ)
68FINJulia Hager (FIN)
69UKRYuliia Krol (UKR)
70POLUrszula Letocha (POL)
71FINPetra Torvinen (FIN)
72KAZKseniya Shalygina (KAZ)
73RUSTatiana Aleshina (RUS)

10 km Dames - 25 November 2018


1NORTherese Johaug (NOR)28:02.5
2SWECharlotte Kalla (SWE)28:25.0
3SWEEbba Andersson (SWE)28:35.3
4NORIngvild Flugstad Østberg (NOR)28:52.0
5RUSYulia Belorukova (RUS)28:57.4
6FINKrista Parmakoski (FIN)28:58.0
7RUSNatalia Nepryaeva (RUS)29:09.6
8USASadie Bjornsen (USA)29:13.0
9NORAstrid Uhrenholdt Jacobsen (NOR)29:18.1
10NORRagnhild Haga (NOR)29:28.7
11SWEStina Nilsson (SWE)29:34.3
12AUTTeresa Stadlober (AUT)29:39.4
13NORHeidi Weng (NOR)29:39.7
14USAJessica Diggins (USA)29:41.0
15RUSLidia Durkina (RUS)29:43.4
16SWEIda Ingemarsdotter (SWE)29:44.2
17SWEEvelina Settlin (SWE)29:48.7
18GERVictoria Carl (GER)29:56.6
19NORKari Oeyre Slind (NOR)29:57.3
20GERKatharina Hennig (GER)30:00.7
21GERSandra Ringwald (GER)30:03.5
21JAPMasako Ishida (JAP)30:03.5
23USARosie Brennan (USA)30:05.3
24SWEHanna Falk (SWE)30:10.2
25FINLaura Mononen (FIN)30:10.5
26RUSAnna Zherebyateva (RUS)30:13.9
27NORAnna Svendsen (NOR)30:16.8
28NORTiril Udnes Weng (NOR)30:20.1
29GERLaura Gimmler (GER)30:24.7
30FINKerttu Niskanen (FIN)30:25.2
31SUINadine Fähndrich (SUI)30:26.2
32FINRiitta Liisa Roponen (FIN)30:26.9
33RUSYana Kirpichenko (RUS)30:34.0
34FINJohanna Matintalo (FIN)30:37.1
35SLOAnamarija Lampic (SLO)30:37.6
36SUINathalie von Siebenthal (SUI)30:41.6
37GERAntonia Fräbel (GER)30:41.7
38RUSTatiana Aleshina (RUS)30:46.9
39ITALucia Scardoni (ITA)30:47.0
40FINEveliina Piippo (FIN)30:51.0
41FINKatri Lylynpera (FIN)30:52.9
42GERPia Fink (GER)30:53.5
43USASophie Caldwell Hamilton (USA)30:54.8
44KAZAnna Shevchenko (KAZ)30:58.1
45BLRPolina Seronosova (BLR)30:59.0
46USACaitlin Patterson (USA)30:59.3
47FINSusanna Saapunki (FIN)31:01.1
48CZEPetra Novakova (CZE)31:01.3
49FINVilma Nissinen (FIN)31:11.3
50FINAndrea Julin (FIN)31:14.7
51CHNXin Li (CHN)31:15.8
52SLOAlenka Cebasek (SLO)31:17.0
53FINAnne Kyllönen (FIN)31:22.9
54POLUrszula Letocha (POL)31:28.1
55SUILaurien Van Der Graaff (SUI)31:33.5
56USAIda Sargent (USA)31:33.6
57RUSPolina Nekrasova (RUS)31:36.5
58SVKAlena Prochazkova (SVK)31:42.0
59FINJohanna Ukkola (FIN)31:50.5
60KAZValeriya Tyuleneva (KAZ)31:57.5
61USAKaitlynn Miller (USA)31:58.2
62FINRebecca Immonen (FIN)32:03.5
63CHNChunxue Chi (CHN)32:10.1
64FINMarjaana Pitkanen (FIN)32:15.7
65UKRValentyna Kaminska (UKR)32:18.6
66JAPKozue Takizawa (JAP)32:21.2
66JAPMiki Kodama (JAP)32:21.2
68KAZIrina Bykova (KAZ)32:27.4
69FINHeini Hokkanen (FIN)32:37.5
70KAZElmira Mutagarova (KAZ)32:50.0

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden