De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Toblach - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2018/2019

Toblach 2018/2019

ItaliëItalië - 29 December 2018 - 30 December 2018


Sprint Heren - 29 December 2018


1NORJohannes Hoesflot Klaebo (NOR)
2FRARichard Jouve (FRA)
3FRALucas Chanavat (FRA)
4NORSindre Bjørnestad Skar (NOR)
5NOREmil Iversen (NOR)
6RUSAlexander Bolshunov (RUS)
7ITAFederico Pellegrino (ITA)
8NOREirik Brandsdal (NOR)
9SWEOskar Svensson (SWE)
10NORFinn Hågen Krogh (NOR)
11POLMaciej Starega (POL)
12SWEKarl-Johan Westberg (SWE)
13SWECalle Halfvarsson (SWE)
14SWETeodor Peterson (SWE)
15ITAFrancesco De Fabiani (ITA)
16SWEViktor Thorn (SWE)
17GBRJames Clugnet (GBR)
18FRABaptiste Gros (FRA)
19FRARenaud Jay (FRA)
20ITAEnrico Nizzi (ITA)
21USAKevin Bolger (USA)
22RUSGleb Retivykh (RUS)
23SLOMiha Simenc (SLO)
24RUSSergey Ustiugov (RUS)
25CZEJan Pechousek (CZE)
26USASimeon Hamilton (USA)
27AUTDominik Baldauf (AUT)
28SUIJovian Hediger (SUI)
29ITAStefan Zelger (ITA)
30SUIJason Rüesch (SUI)
31RUSAndrey Melnichenko (RUS)
32SUIRoman Schaad (SUI)
33FINLauri Vuorinen (FIN)
34JAPHiroyuki Miyazawa (JAP)
35RUSAndrey Larkov (RUS)
36ITAMaicol Rastelli (ITA)
37SUIRoman Furger (SUI)
38RUSAndrey Sobakarev (RUS)
39FRAAdrien Backscheider (FRA)
40FINRistomatti Hakola (FIN)
41NORSimen Hegstad Krüger (NOR)
42GERMax Olex (GER)
43NORMartin Johnsrud Sundby (NOR)
44ESTKarel Tammjärv (EST)
45POLKamil Bury (POL)
46AUTTobias Habenicht (AUT)
47SUIErwan Käser (SUI)
48ITADietmar Nöckler (ITA)
49ITAClaudio Muller (ITA)
50CANAlex Harvey (CAN)
51GBRAndrew Young (GBR)
52POLDominik Bury (POL)
53RUSDenis Spitsov (RUS)
54SUIDario Cologna (SUI)
55ESTMarko Kilp (EST)
55CANLen Väljas (CAN)
57RUSEvgeniy Belov (RUS)
58GERSebastian Eisenlauer (GER)
59ESTRaido Rankel (EST)
60SWESimon Lageson (SWE)
61AUTMax Hauke (AUT)
62CANBob Thompson (CAN)
63SUILivio Bieler (SUI)
64SUIBeda Klee (SUI)
65RUSAlexander Bessmertnykh (RUS)
66GBRAndrew Musgrave (GBR)
67NORDidrik Tønseth (NOR)
68ITAGiandomenico Salvadori (ITA)
69GERThomas Bing (GER)
70CZEAdam Fellner (CZE)
71GERJanosch Brugger (GER)
72SUIJonas Baumann (SUI)
73NORHans Christer Holund (NOR)
74GERValentin Mättig (GER)
74FRAMaurice Manificat (FRA)
76USAErik Bjornsen (USA)
77NORSjur Røthe (NOR)
78KAZAlexey Poltaranin (KAZ)
79GERAndreas Katz (GER)
80FRAJean-Marc Gaillard (FRA)
81AUTLuis Stadlober (AUT)
82LIEMichael Biedermann (LIE)
83FRAJules Lapierre (FRA)
83CZEPetr Knop (CZE)
85JAPKeishin Yoshida (JAP)
86THAMark Chanloung (THA)
87FRAClément Parisse (FRA)
88LATIndulis Bikse (LAT)
89SWEDaniel Rickardsson (SWE)
90RUSMaxim Vylegzhanin (RUS)
91GERJonas Dobler (GER)
92GERLucas Bögl (GER)
93CHNMaowulietibieke Entemake (CHN)
94UKROleksii Krasovskyi (UKR)
95ISLSnorri Eythor Einarsson (ISL)
96ITAStefano Gardener (ITA)
97GERThomas Wick (GER)
98ITASimone Dapra (ITA)
99ANDIrineu Esteve Altimiras (AND)
100SUIToni Livers (SUI)
101FINMatti Heikkinen (FIN)
102LIEMartin Voegeli (LIE)
103GERFlorian Notz (GER)
104CROEdi Dadic (CRO)
105USABenjamin Lustgarten (USA)

15 km Heren - 30 December 2018


1RUSSergey Ustiugov (RUS)30:34.1
2NORSimen Hegstad Krüger (NOR)30:46.3
3RUSAlexander Bolshunov (RUS)30:56.0
4RUSAndrey Melnichenko (RUS)31:01.5
5NORDidrik Tønseth (NOR)31:02.1
6FRAClément Parisse (FRA)31:04.2
7RUSDenis Spitsov (RUS)31:07.8
8SWECalle Halfvarsson (SWE)31:17.1
9GERFlorian Notz (GER)31:19.0
10NORMartin Johnsrud Sundby (NOR)31:19.3
11SUIDario Cologna (SUI)31:21.7
12NORJohannes Hoesflot Klaebo (NOR)31:22.7
13NORFinn Hågen Krogh (NOR)31:23.8
14FRAMaurice Manificat (FRA)31:27.0
14CANAlex Harvey (CAN)31:27.0
16NORSjur Røthe (NOR)31:30.3
17NOREmil Iversen (NOR)31:31.9
18RUSEvgeniy Belov (RUS)31:32.4
18ITAFrancesco De Fabiani (ITA)31:32.4
20GBRAndrew Musgrave (GBR)31:34.4
21NORHans Christer Holund (NOR)31:35.4
22KAZAlexey Poltaranin (KAZ)31:39.6
23NORSindre Bjørnestad Skar (NOR)31:41.2
24FRAJean-Marc Gaillard (FRA)31:41.7
25AUTDominik Baldauf (AUT)31:43.2
26SUIBeda Klee (SUI)31:44.5
27FRAAdrien Backscheider (FRA)31:48.9
28JAPKeishin Yoshida (JAP)31:49.0
29RUSAlexander Bessmertnykh (RUS)31:51.2
30ANDIrineu Esteve Altimiras (AND)31:51.9
31GERLucas Bögl (GER)31:54.3
32GERThomas Bing (GER)31:57.1
33RUSAndrey Larkov (RUS)31:57.8
34FRAJules Lapierre (FRA)31:58.4
35GBRAndrew Young (GBR)32:00.9
36SUIToni Livers (SUI)32:02.9
37ITAFederico Pellegrino (ITA)32:03.9
38SWEOskar Svensson (SWE)32:06.0
38RUSMaxim Vylegzhanin (RUS)32:06.0
40ESTKarel Tammjärv (EST)32:07.2
41FRARichard Jouve (FRA)32:07.5
42JAPHiroyuki Miyazawa (JAP)32:08.3
43GERJanosch Brugger (GER)32:14.3
44SWEViktor Thorn (SWE)32:17.3
45SWEDaniel Rickardsson (SWE)32:18.3
46ISLSnorri Eythor Einarsson (ISL)32:18.4
47FINRistomatti Hakola (FIN)32:21.3
48POLDominik Bury (POL)32:21.6
49SUIJason Rüesch (SUI)32:24.0
50ITAGiandomenico Salvadori (ITA)32:24.3
51GERAndreas Katz (GER)32:29.0
52ITADietmar Nöckler (ITA)32:30.3
53ITAStefano Gardener (ITA)32:30.6
54GERValentin Mättig (GER)32:31.1
55USASimeon Hamilton (USA)32:33.9
56SUIJonas Baumann (SUI)32:35.0
57GERSebastian Eisenlauer (GER)32:35.9
58CZEPetr Knop (CZE)32:36.9
59RUSGleb Retivykh (RUS)32:37.1
60USAErik Bjornsen (USA)32:38.3
61SUILivio Bieler (SUI)32:40.0
62FRARenaud Jay (FRA)32:41.1
63FINMatti Heikkinen (FIN)32:45.6
63RUSAndrey Sobakarev (RUS)32:45.6
65GERJonas Dobler (GER)32:50.5
66CZEAdam Fellner (CZE)32:53.2
67ITASimone Dapra (ITA)32:54.3
68SWESimon Lageson (SWE)32:54.4
69SWEKarl-Johan Westberg (SWE)32:56.2
70CANLen Väljas (CAN)33:02.5
71USAKevin Bolger (USA)33:10.5
72GERThomas Wick (GER)33:18.3
73FRABaptiste Gros (FRA)33:20.2
74USABenjamin Lustgarten (USA)33:26.4
75ITAMaicol Rastelli (ITA)33:26.6
76NOREirik Brandsdal (NOR)33:27.8
77ITAEnrico Nizzi (ITA)33:29.9
78SUIRoman Furger (SUI)33:34.1
79SUIErwan Käser (SUI)33:40.0
80FRALucas Chanavat (FRA)33:49.1
81ITAStefan Zelger (ITA)33:52.4
82SWETeodor Peterson (SWE)33:56.4
83CANBob Thompson (CAN)33:57.1
84POLKamil Bury (POL)34:00.6
85GERMax Olex (GER)34:00.7
86FINLauri Vuorinen (FIN)34:05.8
87SUIRoman Schaad (SUI)34:18.7
88SUIJovian Hediger (SUI)34:23.0
89ESTRaido Rankel (EST)34:23.4
90AUTTobias Habenicht (AUT)34:30.4
91LATIndulis Bikse (LAT)34:30.5
92ITAClaudio Muller (ITA)34:32.3
93SLOMiha Simenc (SLO)34:40.5
94CHNMaowulietibieke Entemake (CHN)34:48.6
95AUTLuis Stadlober (AUT)34:49.5
96GBRJames Clugnet (GBR)34:58.2
97LIEMartin Voegeli (LIE)35:02.4
98POLMaciej Starega (POL)35:24.2
99UKROleksii Krasovskyi (UKR)35:27.7
100THAMark Chanloung (THA)35:35.1
101ESTMarko Kilp (EST)35:55.0
102LIEMichael Biedermann (LIE)36:00.8
103CROEdi Dadic (CRO)36:12.3

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden