De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Dresden - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2018/2019

Dresden 2018/2019

DuitslandDuitsland - 12 Januari 2019 - 13 Januari 2019


Sprint Heren - 12 Januari 2019


1NORSindre Bjørnestad Skar (NOR)
2RUSGleb Retivykh (RUS)
3NORErik Valnes (NOR)
4FRARichard Jouve (FRA)
5FRALucas Chanavat (FRA)
6FRABaptiste Gros (FRA)
7NOREirik Brandsdal (NOR)
8FRARenaud Jay (FRA)
9NORPaal Golberg (NOR)
10SLOMiha Simenc (SLO)
11FRAClément Arnault (FRA)
12SWEJohan Häggström (SWE)
13GBRAndrew Young (GBR)
14NORGjoeran Tefre (NOR)
15SUIJovian Hediger (SUI)
16GERSebastian Eisenlauer (GER)
17RUSAlexander Terentev (RUS)
18SUIRoman Schaad (SUI)
19RUSArtem Maltsev (RUS)
20NORKasper Stadaas (NOR)
21RUSAndrey Krasnov (RUS)
22SWEGustaf Berglund (SWE)
23GBRJames Clugnet (GBR)
24CZEMichal Novak (CZE)
25USAAndrew Newell (USA)
26FRAValentin Chauvin (FRA)
27GERJanosch Brugger (GER)
28SWEGustav Nordström (SWE)
29USAKevin Bolger (USA)
30ITAFederico Pellegrino (ITA)
31ITAMichael Hellweger (ITA)
32CANBob Thompson (CAN)
33POLMaciej Starega (POL)
33USAErik Bjornsen (USA)
35GERMax Olex (GER)
36ITADietmar Nöckler (ITA)
37RUSIvan Yakimushkin (RUS)
38SUIJoeri Kindschi (SUI)
39CZELudek Seller (CZE)
40SUIRoman Furger (SUI)
41ITAStefan Zelger (ITA)
42ITAEnrico Nizzi (ITA)
43GERThomas Bing (GER)
44SLOJanez Lampic (SLO)
45CHNQiang Wang (CHN)
46AUTLuis Stadlober (AUT)
47CANLen Väljas (CAN)
48SUIErwan Käser (SUI)
49AUTDominik Baldauf (AUT)
50SWETeodor Peterson (SWE)
51RUSSergey Ardashev (RUS)
52SLOLuka Prosen (SLO)
53SWEHugo Jacobsson (SWE)
54ESTMarko Kilp (EST)
55GERLukas Gross (GER)
56SLOAndrej Jenko (SLO)
57GERRichard Leupold (GER)
58SWEMartin Bergstroem (SWE)
59AUTTobias Habenicht (AUT)
60AUTClemens Blassnig (AUT)
61GERMarius Cebulla (GER)
62BULNikolay Viyachev (BUL)
63CHNJincai Shang (CHN)

Sprint per Ploeg Heren - 13 Januari 2019


1NOR Noorwegen I (Sindre Bjørnestad Skar, Erik Valnes)
2NOR Noorwegen II (Eirik Brandsdal, Paal Golberg)
3RUS Rusland I (Gleb Retivykh, Artem Maltsev)
4SUI Zwitserland I (Jovian Hediger, Roman Schaad)
5RUS Rusland II (Alexander Terentev, Andrey Krasnov)
6GBR Groot-Brittannië (Andrew Young, James Clugnet)
7FRA Frankrijk I (Richard Jouve, Lucas Chanavat)
8SWE Zweden I (Johan Häggström, Gustaf Berglund)
9AUT Oostenrijk I (Dominik Baldauf, Tobias Habenicht)
10ITA Italië I (Federico Pellegrino, Dietmar Nöckler)
11FRA Frankrijk II (Baptiste Gros, Renaud Jay)
12SUI Zwitserland II (Roman Furger, Joeri Kindschi)
13GER Duitsland I (Thomas Bing, Janosch Brugger)
14SWE Zweden II (Teodor Peterson, Gustav Nordström)
15CAN Canada (Len Väljas, Bob Thompson)
16ITA Italië II (Stefan Zelger, Enrico Nizzi)
17SLO Slovenia I (Miha Simenc, Janez Lampic)
18CZE Tsjechië (Michal Novak, Ludek Seller)
19USA Verenigde Staten (Erik Bjornsen, Andrew Newell)
20GER Duitsland II (Sebastian Eisenlauer, Max Olex)
21SLO Slovenia II (Luka Prosen, Andrej Jenko)
22CHN China (Jincai Shang, Qiang Wang)
23AUT Oostenrijk II (Clemens Blassnig, Luis Stadlober)
24EST Estland (Raul Seema, Marko Kilp)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden