De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Dresden - 2017/2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2017/2018

Dresden 2017/2018

DuitslandDuitsland - 13 Januari 2018 - 14 Januari 2018


Sprint Heren - 13 Januari 2018


1ITAFederico Pellegrino (ITA)
2NORJohannes Hoesflot Klaebo (NOR)
3FRALucas Chanavat (FRA)
4FRARichard Jouve (FRA)
5SWEEmil Jönsson (SWE)
6NOREven Northug (NOR)
7NORPaal Troean Aune (NOR)
8RUSAndrey Krasnov (RUS)
9NORKasper Stadaas (NOR)
10USASimeon Hamilton (USA)
11NORFredrik Riseth (NOR)
12SUIRoman Schaad (SUI)
13GBRAndrew Young (GBR)
14SWETeodor Peterson (SWE)
15CANJulien Locke (CAN)
16GERSebastian Eisenlauer (GER)
17AUTDominik Baldauf (AUT)
18FRABaptiste Gros (FRA)
19FRAClément Arnault (FRA)
20SUIJovian Hediger (SUI)
21SLOJanez Lampic (SLO)
22NORErik Valnes (NOR)
23SLOMiha Simenc (SLO)
24ITAMichael Hellweger (ITA)
25SWEEmil Johansson (SWE)
26RUSGleb Retivykh (RUS)
27USAAndrew Newell (USA)
28FRARenaud Jay (FRA)
29SWEKarl-Johan Dyvik (SWE)
30AUSPhillip Bellingham (AUS)
31GERLukas Gross (GER)
32USAErik Bjornsen (USA)
33SWEJohan Häggström (SWE)
34SUIErwan Käser (SUI)
35GBRJames Clugnet (GBR)
36SLOLuka Prosen (SLO)
37LTUModestas Vaiciulis (LTU)
38SUIGianluca Cologna (SUI)
39ITAStefan Zelger (ITA)
40GERMarius Cebulla (GER)
41SWEKarl-Johan Westberg (SWE)
42ITADietmar Nöckler (ITA)
43GERValentin Mättig (GER)
44RUSAlexander Panzhinskiy (RUS)
45RUSAndrey Parfenov (RUS)
46ITAGiacomo Gabrielli (ITA)
47RUSArtem Maltsev (RUS)
48RUSNikita Stupak (RUS)
49USABenjamin Lustgarten (USA)
50CANBob Thompson (CAN)
51FRAPaul Goalabre (FRA)
52AUTBernhard Tritscher (AUT)
53GERMax Olex (GER)
54GERJanosch Brugger (GER)
55AUTTobias Habenicht (AUT)
56SUIRoman Furger (SUI)
57GERJakob Leismueller (GER)
58SLOMiha Dolar (SLO)
59CANDominique Moncion-Groulx (CAN)
60CANAntoine Briand (CAN)
61AUSCallum Watson (AUS)
62LTUStepan Terentjev (LTU)
63ESPImanol Rojo (ESP)
64GERRichard Leupold (GER)
65SVKMiroslav Sulek (SVK)
66SVKAndrej Segec (SVK)
67ESPMarti Vigo del Arco (ESP)

Sprint per Ploeg Heren - 14 Januari 2018


1ITA Italië I (Dietmar Nöckler, Federico Pellegrino)12:18.31
2SWE Zweden I (Emil Jönsson, Teodor Peterson)12:19.38
3RUS Rusland I (Andrey Krasnov, Gleb Retivykh)12:19.54
4SUI Zwitserland I (Jovian Hediger, Roman Schaad)12:19.76
5NOR Noorwegen I (Kasper Stadaas, Johannes Hoesflot Klaebo)12:20.24
6SWE Zweden II (Johan Häggström, Karl-Johan Westberg)12:20.25
7ITA Italië II (Stefan Zelger, Giacomo Gabrielli)12:25.62
8USA Verenigde Staten I (Erik Bjornsen, Simeon Hamilton)12:32.59
9GBR Groot-Brittannië (James Clugnet, Andrew Young)12:32.99
10SUI Zwitserland II (Erwan Käser, Roman Furger)12:39.24
11NOR Noorwegen II (Paal Troean Aune, Even Northug)
12AUS Australië (Callum Watson, Phillip Bellingham)
13CAN Canada I (Bob Thompson, Julien Locke)
14GER Duitsland I (Sebastian Eisenlauer, Thomas Bing)
15USA Verenigde Staten II (Andrew Newell, Benjamin Lustgarten)
16AUT Oostenrijk (Bernhard Tritscher, Dominik Baldauf)
17SLO Slovenia I (Miha Simenc, Janez Lampic)
18FRA Frankrijk I (Clément Arnault, Lucas Chanavat)
19RUS Rusland II (Artem Maltsev, Alexander Panzhinskiy)
20FRA Frankrijk II (Renaud Jay, Baptiste Gros)
21LTU Litouwen (Modestas Vaiciulis, Stepan Terentjev)
22ESP Spanje (Imanol Rojo, Marti Vigo del Arco)
23GER Duitsland II (Janosch Brugger, Lukas Gross)
24SVK Slowakije (Andrej Segec, Miroslav Sulek)
25CAN Canada II (Antoine Briand, Dominique Moncion-Groulx)
26SLO Slovenia II (Luka Prosen, Miha Dolar)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden