De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - WK Noordse Ski Junioren - 2017/2018

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

WK Noordse Ski Junioren - Uitslagen Heren 2017/2018

ZwitserlandZwitserland - Goms - 28 Januari 2018 - 3 Februari 2018


Sprint Heren - 28 Januari 2018


1FRATom Mancini (FRA)
2NORJørgen Lippert (NOR)
3SUIValerio Grond (SUI)
4FRAVincent Buiatti (FRA)
5ITADavide Graz (ITA)
6NORJon Rolf Skamo Hope (NOR)
7NORThomas Helland Larsen (NOR)
8SWEAxel Aflodal (SWE)
9RUSSergey Ardashev (RUS)
10FRACamille Laude (FRA)
11SUIJanik Riebli (SUI)
12CANGraham Ritchie (CAN)
13RUSAlexander Terentev (RUS)
14ESTHenri Roos (EST)
15BLRYahor Shpuntau (BLR)
16SLOVili Crv (SLO)
17SWEJacob Nystedt (SWE)
18KORMagnus Kim (KOR)
19USAGus Schumacher (USA)
20FRAThéo Schely (FRA)
21RUSAndrey Nekrasov (RUS)
22KAZIvan Lyuft (KAZ)
23CZETomas Kalivoda (CZE)
24SWESimon Karlsson (SWE)
25ITAGiovanni Caola (ITA)
26RUSAndrey Kuznetsov (RUS)
27ITASimone Mocellini (ITA)
28FINLauri Mannila (FIN)
29FINLeo Rantahalvari (FIN)
30CANAntoine Cyr (CAN)
31CANReed Godfrey (CAN)
32SWEGustaf Berglund (SWE)
33CZEOndrej Cerny (CZE)
34SLOBlaz Persa (SLO)
35NORBrage Boee (NOR)
36CANEtienne Hébert (CAN)
37GERFlorian Knopf (GER)
38KAZNikita Gridin (KAZ)
39LATRaimo Vigants (LAT)
40FINVerneri Poikonen (FIN)
41USACanyon Tobin (USA)
42GERJosef Faessler (GER)
43KAZNikita Zharnossenko (KAZ)
44CZEVladimir Kozlovsky (CZE)
45SUIFlurin Grond (SUI)
46SUICedric Keller (SUI)
47FINLassi Vuorinen (FIN)
48POLMateusz Haratyk (POL)
49GERChris Ole Sauerbrey (GER)
50ESTMartin Himma (EST)
51ARMMikayel Mikayelyan (ARM)
52AUTFredrik Muehlbacher (AUT)
53CHNMingliang Zhu (CHN)
54USAKarl Schulz (USA)
55JAPHyuga Otaki (JAP)
56ITAFrancesco Manzoni (ITA)
57BELThibaut De Marre (BEL)
58BULNikolay Viyachev (BUL)
59SLOMiha Jan (SLO)
60USALuke Jager (USA)
61CHNChunyu Zhang (CHN)
62ROUSzabolcs Forika (ROU)
63GERPhilipp Unger (GER)
64CZEJiri Manek (CZE)
65UKRAndrii Orlyk (UKR)
66AUTDaniel Wallinger (AUT)
67SVKJan Mikus (SVK)
68AUTLukas Mrkonjic (AUT)
69ESTRisto Vaher (EST)
70ROUValentin Dirtu-Lunic (ROU)
71BULSimeon Ognyanov (BUL)
72JAPRyo Hirose (JAP)
73JAPYusei Tonozuka (JAP)
74LTUAzuolas Bajoravicius (LTU)
75LTUDeimantas Klisevicius (LTU)
76UKROleksandr Nikonovych (UKR)
77ROUVasile Rusu (ROU)
78CROFran Vukonic (CRO)
79TURYusuf Emre Firat (TUR)
80UKRYan Kostruba (UKR)
81BLRYauheni Lamaka (BLR)
82KAZNikita Moskalenko (KAZ)
83BULMartin Penchev (BUL)
84AUSLiam Burton (AUS)
85BLRAliaksandr Valynko (BLR)
86GBRHamish Wolfe (GBR)
87JAPKoya Yumoto (JAP)
88POLMichal Skowron (POL)
89CROMarko Skender (CRO)
90UKRIllia Yermolaiev (UKR)
91ESTChristopher Kalev (EST)
92ARGMarco Dal Farra (ARG)
93AUSSeve De Campo (AUS)
94BRALucas Lima (BRA)
95TURFirat Kurnaz (TUR)
96HUNMate Janos Gyallai (HUN)
97LIBSamer Tawk (LIB)
98LIBAnthony Tawk (LIB)

10 km Heren - 30 Januari 2018


1NORJon Rolf Skamo Hope (NOR)24:58.8
2RUSSergey Ardashev (RUS)25:07.8
3NORJørgen Lippert (NOR)25:26.7
4NORHarald Oestberg Amundsen (NOR)25:28.4
5NORHaavard Moseby (NOR)25:38.6
6RUSKirill Kilivnyuk (RUS)25:39.1
7USABen Ogden (USA)25:39.3
8FRAHugo Lapalus (FRA)25:42.7
9KORMagnus Kim (KOR)25:48.0
10RUSAlexander Terentev (RUS)25:55.9
11ITALuca Del Fabbro (ITA)25:56.1
12CANAntoine Cyr (CAN)26:06.5
13KAZIvan Lyuft (KAZ)26:09.0
14SWEJacob Nystedt (SWE)26:14.6
15GERPhilipp Unger (GER)26:16.0
16GERAlbert Kuchler (GER)26:17.6
17USAGus Schumacher (USA)26:17.9
18SWEGustaf Berglund (SWE)26:22.7
19ITAAlessandro Longo (ITA)26:27.4
20SWELeo Johansson (SWE)26:32.4
21GERFriedrich Moch (GER)26:33.1
22USAHunter Wonders (USA)26:37.9
23FRAJules Chappaz (FRA)26:41.8
24ITAMartin Coradazzi (ITA)26:42.0
25ITASimone Mocellini (ITA)26:46.5
26UKRAndrii Orlyk (UKR)26:48.9
27UKRYan Kostruba (UKR)26:57.1
28FRACamille Laude (FRA)27:02.1
29KAZNikita Moskalenko (KAZ)27:03.1
30KAZAlexandr Mukhin (KAZ)27:03.6
31SUICyril Fähndrich (SUI)27:07.0
32GERFlorian Knopf (GER)27:08.8
33ARMMikayel Mikayelyan (ARM)27:10.7
34CZEVladimir Kozlovsky (CZE)27:11.1
35ESTChristopher Kalev (EST)27:13.5
36SLOBlaz Persa (SLO)27:15.3
37USACanyon Tobin (USA)27:16.0
38FINJuuso Tossavainen (FIN)27:21.7
39ESTMartin Himma (EST)27:23.0
40FRAThéo Schely (FRA)27:23.9
41BLRUladzislau Hrybau (BLR)27:31.3
42SLOVili Crv (SLO)27:38.0
43RUSAndrey Kuznetsov (RUS)27:40.3
44CANEtienne Hébert (CAN)27:41.1
45JAPRyo Hirose (JAP)27:46.1
46CZETomas Kalivoda (CZE)27:47.7
47SWEEric Rosjoe (SWE)27:47.8
48SUIValerio Grond (SUI)27:56.7
49POLMateusz Haratyk (POL)27:57.2
50KAZNikita Zharnossenko (KAZ)27:59.0
51FINMiro Karppanen (FIN)28:03.2
52JAPYusei Tonozuka (JAP)28:06.9
53CHNMingliang Zhu (CHN)28:08.9
54FINLassi Vuorinen (FIN)28:16.4
55BULSimeon Ognyanov (BUL)28:21.6
56SUIFlurin Grond (SUI)28:22.5
57CANTy Godfrey (CAN)28:28.3
58CANFélix Longpré (CAN)28:28.5
59CHNChunyu Zhang (CHN)28:31.8
60AUTLukas Mrkonjic (AUT)28:34.8
61BLRYahor Shpuntau (BLR)28:37.2
62CZEOndrej Cerny (CZE)28:37.8
63SUIMaurus Lozza (SUI)28:38.3
64LTUAzuolas Bajoravicius (LTU)28:44.8
65ESTHenri Roos (EST)28:46.9
66CZEJiri Manek (CZE)28:48.2
67BLRTsimur Laskin (BLR)28:48.7
68JAPHyuga Otaki (JAP)28:48.9
69BULMartin Penchev (BUL)28:57.1
70AUTFredrik Muehlbacher (AUT)29:07.8
71JAPKoya Yumoto (JAP)29:08.0
72BELThibaut De Marre (BEL)29:14.5
73CROMarko Skender (CRO)29:16.1
74TURYusuf Emre Firat (TUR)29:28.6
75AUSSeve De Campo (AUS)29:30.3
76UKROleksandr Nikonovych (UKR)29:32.3
77ROUValentin Dirtu-Lunic (ROU)29:39.6
78AUTDaniel Wallinger (AUT)29:45.7
79FINLauri Mannila (FIN)29:50.6
80UKRIllia Yermolaiev (UKR)30:09.1
81BLRYauheni Lamaka (BLR)30:13.9
82ROUVasile Rusu (ROU)30:27.0
83CROFran Vukonic (CRO)30:32.1
84GBRHamish Wolfe (GBR)30:50.4
85ROUSzabolcs Forika (ROU)30:52.6
86BULNikolay Viyachev (BUL)30:57.7
87POLMichal Skowron (POL)31:09.0
88TURFirat Kurnaz (TUR)31:28.4
89SVKJan Mikus (SVK)31:46.4
90BRALucas Lima (BRA)31:58.3
91LTUDeimantas Klisevicius (LTU)32:02.3
92ARGMarco Dal Farra (ARG)32:53.1
93GBROliver Newman (GBR)33:49.2
94LIBSamer Tawk (LIB)35:15.1
95HUNMate Janos Gyallai (HUN)37:52.9
96LIBAnthony Tawk (LIB)44:04.6

Skiathlon Heren - 1 Februari 2018


1NORHarald Oestberg Amundsen (NOR)58:45.7
2NORJon Rolf Skamo Hope (NOR)59:20.4
3NORJørgen Lippert (NOR)59:45.8
4RUSKirill Kilivnyuk (RUS)59:50.6
5GERFriedrich Moch (GER)59:59.9
6KAZIvan Lyuft (KAZ)1:00:23.6
7ITAMartin Coradazzi (ITA)1:00:32.1
8FRAHugo Lapalus (FRA)1:00:45.5
9RUSSergey Ardashev (RUS)1:00:48.0
10RUSYaroslav Rybochkin (RUS)1:00:48.2
11SWEEric Rosjoe (SWE)1:00:58.6
12SWELeo Johansson (SWE)1:01:18.8
13KAZAlexandr Mukhin (KAZ)1:01:28.6
14ITALuca Del Fabbro (ITA)1:01:29.3
15USAGus Schumacher (USA)1:01:35.7
16FRATom Mancini (FRA)1:01:36.6
17GERFlorian Knopf (GER)1:01:36.9
18USABen Ogden (USA)1:01:49.3
19SWEJacob Nystedt (SWE)1:01:59.1
20GERAlbert Kuchler (GER)1:02:11.8
21RUSYaroslav Egoshin (RUS)1:02:14.9
22CZEVladimir Kozlovsky (CZE)1:02:22.5
23ARMMikayel Mikayelyan (ARM)1:02:27.3
24NORThomas Helland Larsen (NOR)1:02:33.7
25SUIJanik Riebli (SUI)1:02:41.7
26USAHunter Wonders (USA)1:02:44.5
27FINJuuso Tossavainen (FIN)1:02:52.7
28CANFélix Longpré (CAN)1:03:04.4
29CZETomas Kalivoda (CZE)1:03:19.0
30CANEtienne Hébert (CAN)1:03:22.2
31ITASimone Mocellini (ITA)1:03:31.1
32CANAntoine Cyr (CAN)1:03:31.3
33ITADavide Graz (ITA)1:03:36.1
34CZEKim Zalcik (CZE)1:03:37.7
35AUTFredrik Muehlbacher (AUT)1:03:38.8
36UKRAndrii Orlyk (UKR)1:03:41.8
37FRAPierre Tichit (FRA)1:03:44.1
38UKRYan Kostruba (UKR)1:03:48.6
39SLOVili Crv (SLO)1:03:51.5
40FINLassi Vuorinen (FIN)1:03:58.3
41JAPRyo Hirose (JAP)1:04:16.6
42BELThibaut De Marre (BEL)1:04:32.0
43SWEGustaf Berglund (SWE)1:04:38.2
44SUIMaurus Lozza (SUI)1:04:41.5
45JAPHyuga Otaki (JAP)1:04:41.8
46SUIAvelino Näpflin (SUI)1:04:42.9
47SLOBlaz Persa (SLO)1:04:45.8
48POLMateusz Haratyk (POL)1:04:59.2
49BLRTsimur Laskin (BLR)1:05:12.8
50GERJosef Faessler (GER)1:05:13.7
51AUTDaniel Wallinger (AUT)1:05:30.1
52CHNMingliang Zhu (CHN)
52FINLeo Rantahalvari (FIN)1:05:50.2
53BULMartin Penchev (BUL)1:06:04.1
54CANReed Godfrey (CAN)1:06:26.1
55ESTMartin Himma (EST)1:06:37.3
56FINMiro Karppanen (FIN)1:06:40.2
57BLRUladzislau Hrybau (BLR)1:06:45.0
58KAZAlexandr Vorobyov (KAZ)1:07:00.7
59JAPYusei Tonozuka (JAP)1:07:16.0
60USAKarl Schulz (USA)1:07:24.0
61BLRYauheni Lamaka (BLR)1:07:25.6
62CHNChunyu Zhang (CHN)1:07:26.1
63ESTChristopher Kalev (EST)1:07:55.8
64AUSLiam Burton (AUS)1:08:17.7
65UKROleksandr Nikonovych (UKR)1:08:38.7
66ESTHenri Roos (EST)1:08:39.3
67FRAJules Chappaz (FRA)1:08:54.3
68AUSSeve De Campo (AUS)1:08:56.3
69AUTLukas Mrkonjic (AUT)1:08:56.7
70BULSimeon Ognyanov (BUL)1:08:57.5
71GBRHamish Wolfe (GBR)1:09:06.4
72SUICyril Fähndrich (SUI)1:09:06.5
73UKRIllia Yermolaiev (UKR)1:09:54.4
74LTUAzuolas Bajoravicius (LTU)1:09:55.8
75CZEJiri Manek (CZE)1:10:12.0
76JAPKoya Yumoto (JAP)
77SVKJan Mikus (SVK)

Aflossing Junioren Heren - 3 Februari 2018

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden