De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Dresden - 2020/2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2020/2021

Dresden 2020/2021

DuitslandDuitsland - 19 December 2020 - 20 December 2020


Sprint Heren - 19 December 2020


1ITAFederico Pellegrino (ITA)
2GBRAndrew Young (GBR)
3RUSGleb Retivykh (RUS)
4RUSAlexander Bolshunov (RUS)
5USASimeon Hamilton (USA)
6USAKevin Bolger (USA)
7FRALucas Chanavat (FRA)
8FRARichard Jouve (FRA)
9SUIJanik Riebli (SUI)
10SUIRoman Schaad (SUI)
11RUSAlexander Terentev (RUS)
12USALogan Hanneman (USA)
13FRAValentin Chauvin (FRA)
14USAJames Clinton Schoonmaker (USA)
15SUIJovian Hediger (SUI)
16SLOJanez Lampic (SLO)
17ITAMichael Hellweger (ITA)
18AUTMichael Foettinger (AUT)
19SUIValerio Grond (SUI)
20CZEMichal Novak (CZE)
21CZEOndrej Cerny (CZE)
22RUSArtem Maltsev (RUS)
23CZEJan Pechousek (CZE)
24CZELudek Seller (CZE)
25FRAArnaud Chautemps (FRA)
26FRARenaud Jay (FRA)
27ESTMartin Himma (EST)
28LTUModestas Vaiciulis (LTU)
29GERSebastian Eisenlauer (GER)
30AUTLukas Mrkonjic (AUT)
31ESTMarko Kilp (EST)
32GERAnian Sossau (GER)
33AUTBenjamin Moser (AUT)
34GBRJames Clugnet (GBR)
35ITAMaicol Rastelli (ITA)
36SLOLuka Markun (SLO)
37SLOVili Crv (SLO)
38ITAGiacomo Gabrielli (ITA)
39ITAFrancesco De Fabiani (ITA)
40RUSErmil Vokuev (RUS)
41GERThomas Bing (GER)
42POLMaciej Starega (POL)
43USAGus Schumacher (USA)
44FRABaptiste Gros (FRA)
45GERJanosch Brugger (GER)
46ITAStefan Zelger (ITA)
47SUIRoman Furger (SUI)
48GERRichard Leupold (GER)
49RUSAnton Timashov (RUS)
50AUTTobias Habenicht (AUT)
51SUIErwan Käser (SUI)
52USATyler Kornfield (USA)
53AUSPhillip Bellingham (AUS)
54AUSSeve De Campo (AUS)
55GERMaxim Cervinka (GER)
56GERJonas Schröter (GER)
57GERMax Olex (GER)
58UKROleksii Krasovskyi (UKR)
59UKRDmytro Drahun (UKR)
60BIHStrahinja Eric (BIH)
61LTUTautvydas Strolia (LTU)
62POLPiotr Sobiczewski (POL)
63SVKJan Koristek (SVK)
64POLSebastian Bryja (POL)
65SVKDenis Tilesch (SVK)
66AUSMark Pollock (AUS)
67POLRobert Bugara (POL)
68SRBMilos Milosavljevic (SRB)
69BIHStefan Anic (BIH)

Sprint per Ploeg Heren - 20 December 2020


1RUS Rusland I (Alexander Bolshunov, Gleb Retivykh)15:01.14
2FRA Frankrijk I (Richard Jouve, Lucas Chanavat)15:01.33
3ITA Italië I (Francesco De Fabiani, Federico Pellegrino)15:01.72
4FRA Frankrijk II (Valentin Chauvin, Renaud Jay)15:07.19
5SUI Zwitserland I (Roman Schaad, Jovian Hediger)15:07.84
6RUS Rusland II (Artem Maltsev, Alexander Terentev)15:08.99
7GER Duitsland I (Thomas Bing, Sebastian Eisenlauer)15:09.35
8CZE Tsjechië II (Tomas Kalivoda, Ludek Seller)15:11.56
9USA Verenigde Staten I (Kevin Bolger, Simeon Hamilton)15:13.71
10SUI Zwitserland II (Janik Riebli, Valerio Grond)15:49.30
11GBR Groot-Brittannië (James Clugnet, Andrew Young)
12EST Estland (Marko Kilp, Martin Himma)
13AUT Oostenrijk II (Benjamin Moser, Tobias Habenicht)
14CZE Tsjechië I (Jan Pechousek, Michal Novak)
15ITA Italië II (Maicol Rastelli, Michael Hellweger)
16POL Polen I (Maciej Starega, Sebastian Bryja)
17AUT Oostenrijk I (Lukas Mrkonjic, Michael Foettinger)
18AUS Australië (Seve De Campo, Phillip Bellingham)
19GER Duitsland II (Janosch Brugger, Anian Sossau)
20USA Verenigde Staten II (Logan Hanneman, James Clinton Schoonmaker)
21LTU Litouwen (Tautvydas Strolia, Modestas Vaiciulis)
22UKR Oekraïne (Dmytro Drahun, Oleksii Krasovskyi)
23SLO Slovenië (Luka Markun, Janez Lampic)
24SVK Slowakije (Jan Koristek, Denis Tilesch)
25POL Polen II (Piotr Sobiczewski, Robert Bugara)
25BIH Bosnië en Herzegovina (Strahinja Eric, Stefan Anic)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden