De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Ruka - 2020/2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Finland

Uitslagen 2020/2021

Ruka 2020/2021

FinlandFinland - 27 November 2020 - 29 November 2020


Sprint Heren - 27 November 2020


1NORErik Valnes (NOR)
2NORJohannes Hoesflot Klaebo (NOR)
3NOREmil Iversen (NOR)
4RUSAlexander Bolshunov (RUS)
5NORHaavard Solaas Taugboel (NOR)
6SUIJovian Hediger (SUI)
7RUSGleb Retivykh (RUS)
8FINRistomatti Hakola (FIN)
9NORSindre Bjørnestad Skar (NOR)
10SWEJohan Häggström (SWE)
11FINJoni Maeki (FIN)
12NORPaal Golberg (NOR)
13ITAFederico Pellegrino (ITA)
14FRALucas Chanavat (FRA)
15SWEOskar Svensson (SWE)
16RUSIvan Yakimushkin (RUS)
17FINJuho Mikkonen (FIN)
18RUSEvgeniy Belov (RUS)
19GBRAndrew Young (GBR)
20FINLauri Lepisto (FIN)
21FINLauri Vuorinen (FIN)
22CZELudek Seller (CZE)
23FINVerneri Suhonen (FIN)
24RUSAndrey Melnichenko (RUS)
25GBRAndrew Musgrave (GBR)
26FINIivo Niskanen (FIN)
27ESTMarko Kilp (EST)
28RUSIlia Semikov (RUS)
29CZEMichal Novak (CZE)
30ITAMaicol Rastelli (ITA)
31SWEMarcus Grate (SWE)
32FRARichard Jouve (FRA)
33RUSErmil Vokuev (RUS)
34SWEWilliam Poromaa (SWE)
35USAJames Clinton Schoonmaker (USA)
36GERSebastian Eisenlauer (GER)
37NORSimen Hegstad Krüger (NOR)
38SUIDario Cologna (SUI)
39NORDidrik Tønseth (NOR)
40FINPerttu Hyvärinen (FIN)
41FRARenaud Jay (FRA)
42FRAValentin Chauvin (FRA)
43USAGus Schumacher (USA)
44RUSAlexey Chervotkin (RUS)
45SLOJanez Lampic (SLO)
46USALogan Hanneman (USA)
47RUSIlia Poroshkin (RUS)
48ITAFrancesco De Fabiani (ITA)
49POLKamil Bury (POL)
50USASimeon Hamilton (USA)
51SUIBeda Klee (SUI)
52NORSjur Røthe (NOR)
53SWEAxel Ekström (SWE)
54CZEJan Pechousek (CZE)
55SUIJonas Baumann (SUI)
56POLDominik Bury (POL)
57IRLThomas Maloney Westgaard (IRL)
58USAKevin Bolger (USA)
59POLMaciej Starega (POL)
60CZEAdam Fellner (CZE)
61FINMiska Poikkimaki (FIN)
62SUIJason Rüesch (SUI)
63NORHans Christer Holund (NOR)
64FRAClément Parisse (FRA)
65ESTKaspar Paarson (EST)
66FINPetteri Koivisto (FIN)
67FRAAdrien Backscheider (FRA)
68UKRRuslan Perekhoda (UKR)
69UKROleksii Krasovskyi (UKR)
70POLKacper Antolec (POL)
71FRAHugo Lapalus (FRA)
72GERFriedrich Moch (GER)
73FINMarkus Vuorela (FIN)
74ITAGiandomenico Salvadori (ITA)
75FINJoel Ikonen (FIN)
76ESTKaarel Kasper Korge (EST)
77UKRDmytro Drahun (UKR)
78USAScott Patterson (USA)
79POLMateusz Haratyk (POL)
80GERAndreas Katz (GER)
81GERLucas Bögl (GER)
82SLOLuka Markun (SLO)
83GERJonas Dobler (GER)
84JAPNaoto Baba (JAP)
85GERFlorian Notz (GER)
86LTUTautvydas Strolia (LTU)

15 km Heren - 28 November 2020



15 km Achtervolging Heren - 29 November 2020



World Cup Opening Heren - 29 November 2020


Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden