De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Ulricehamn - 2020/2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zweden

Uitslagen 2020/2021

Ulricehamn 2020/2021

ZwedenZweden - 6 Februari 2021 - 7 Februari 2021


Sprint Dames - 6 Februari 2021


1SWEMaja Dahlqvist (SWE)
2SWEJohanna Hagström (SWE)
3USAJessica Diggins (USA)
4SWEHanna Falk (SWE)
5SLOEva Urevc (SLO)
6SWEJonna Sundling (SWE)
7SLOAnamarija Lampic (SLO)
8GERSofie Krehl (GER)
9CZETereza Beranova (CZE)
10FINJasmi Joensuu (FIN)
11NORMagni Smedaas (NOR)
12SUINadine Fähndrich (SUI)
13GERVictoria Carl (GER)
14SUILaurien Van Der Graaff (SUI)
15USASadie Maubet Bjornsen (USA)
16SUIAlina Meier (SUI)
17CZEKaterina Janatova (CZE)
18CANMaya MacIsaac-Jones (CAN)
19GERColetta Rydzek (GER)
20NORKristine Stavaas Skistad (NOR)
21NORJulie Myhre (NOR)
22SWEAnna Dyvik (SWE)
23USAHannah Halvorsen (USA)
24GERNadine Herrmann (GER)
25NORKristin Austgulen Fosnaes (NOR)
26SWELinn Svahn (SWE)
27CZEPetra Hyncicova (CZE)
28NORMathilde Myhrvold (NOR)
29ITAGreta Laurent (ITA)
30FINAnni Alakoski (FIN)
31FINAnne Kyllönen (FIN)
32CANDahria Beatty (CAN)
33SWEMaria Nordström (SWE)
34NORElena Rise Johnsen (NOR)
35BLRAnastasia Kirillova (BLR)
36GERAnne Winkler (GER)
37CANCendrine Browne (CAN)
38USAJulia Kern (USA)
39FRAEnora Latuillière (FRA)
40USASophie Caldwell Hamilton (USA)
41FINKatri Lylynpera (FIN)
42CANKatherine Stewart-Jones (CAN)
43USAAlayna Sonnesyn (USA)
44CANLaura Leclair (CAN)
45CHNBayani Jialin (CHN)
46SVKAlena Prochazkova (SVK)
47ITALucia Scardoni (ITA)
48SWEJenny Solin (SWE)
49AUTLisa Unterweger (AUT)
50CHNDinigeer Yilamujiang (CHN)
51SWELovisa Modig (SWE)
52FRALena Quintin (FRA)
53CZEZuzana Holikova (CZE)
54SWEIngrid Hallquist (SWE)
55UKRMaryna Antsybor (UKR)
56SVKBarbora Klementova (SVK)
57UKRViktoriya Olekh (UKR)

Sprint per Ploeg Dames - 7 Februari 2021


1SLO Slovenië (Anamarija Lampic, Eva Urevc)
2SWE Zweden (Linn Svahn, Maja Dahlqvist)+0.18
3SUI Zwitserland (Nadine Fähndrich, Laurien Van Der Graaff)+0.25
4USA Verenigde Staten (Jessica Diggins, Sadie Maubet Bjornsen)+0.31
5SWE Zweden II (Hanna Falk, Jonna Sundling)+1.26
6CZE Tsjechië (Katerina Janatova, Katerina Razymova)+1.37
7NOR Noorwegen (Mathilde Myhrvold, Julie Myhre)+1.74
8NOR Noorwegen II (Kristin Austgulen Fosnaes, Magni Smedaas)+27.03
9FIN Finland II (Katri Lylynpera, Anne Kyllönen)+1:00.73
10CHN China (Dinigeer Yilamujiang, Bayani Jialin)+1:20.73
11CZE Tsjechië II (Tereza Beranova, Petra Hyncicova)
12USA Verenigde Staten II (Julia Kern, Sophie Caldwell Hamilton)
13CAN Canada (Cendrine Browne, Maya MacIsaac-Jones)
14GER Duitsland II (Nadine Herrmann, Coletta Rydzek)
15GER Duitsland (Victoria Carl, Sofie Krehl)
16CAN Canada II (Katherine Stewart-Jones, Dahria Beatty)
17ITA Italië (Greta Laurent, Lucia Scardoni)
18FRA Frankrijk (Enora Latuillière, Lena Quintin)
19FIN Finland (Anni Alakoski, Jasmi Joensuu)
20SVK Slowakije (Barbora Klementova, Alena Prochazkova)
21UKR Oekraïne (Maryna Antsybor, Viktoriya Olekh)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden