De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - FIS Race - 2020/2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2020/2021

FIS Race 2020/2021

Klassement

StaSportmanPunOverPodIMA
IMA
IMA
IMA
VUO
VUO
BEI
BEI
BRU
BRU
BEI
BEI
BRU
VER
BRU
VER
BRU
VER
BRU
VER
BEI
BEI
VAI
ZLA
VAI
ZLA
NOV
NOV
ZLA
VAI
BEL
LAC
ZLA
VAI
BEL
LAC
TOR
IGN
TOR
IGN
NOV
HAK
NOV
HAK
LAC
ZLA
BEL
LAC
TOR
IGN
TOR
IGN
NOV
NOV
LAC
LAC
LAC
ZLA
BEL
1CZEPetra Novakova0335111
2CZEJan Pechousek033111
3NORMagnus Boee02234536411
4FINMaija Hakala023311
5NORTherese Johaug02211
6ROUTimea Lorincz02211
7ROUPaul Constantin Pepene02211
8LTUModestas Vaiciulis02211
9FINVille Ahonen012126
10SWEEbba Andersson0121112
11FRAMelina Berthet011221
12ESPMarta Cester01212
13FRADelphine Claudel0111
14ESPIrati Cuadrado01221
15SWEMaja Dahlqvist01213
16SWEAnna Dyvik012271
17RUSAnastasiya Faleeva011125
18NORMikael Gunnulfsen01110118
19NORHans Christer Holund01231
20FINNiko Husu0118125
21CZEPetra Hyncicova01212
22FINPerttu Hyvärinen0111
23FINJasmi Joensuu0111
24FINAnni Kainulainen01115
25SWEFrida Karlsson01221
26NORJohannes Hoesflot Klaebo01212
27RUSMaxim Kovalev011191
28FRAMilhan Laissus011671
29ESPLander Martin01141
30USANovie McCabe01212
31SWEMax Novak011141
32FRAClément Parisse0111
33FINAleksi Parttimaa0111
34SWEAnton Persson012192812
35SWEWilliam Poromaa01221
36FRALena Quintin011110
37FRAGaspard Rousset011281
38ESPDiego Ruiz01212
39SWEMarcus Ruus011108141
40LTUEgle Savickaite01213
41FRAThéo Schely011116
42NORAstrid Stav01221
43RUSVeronika Stepanova01181
44SWEOskar Svensson01171
45LTUJudita Traubaite0111
46RUSStanislav Volzhentsev01151
47NORLotta Udnes Weng01118
48NOREirik Bergene Aabrekk00054
49FINPinja Aaltonen00019
50SWEOscar Aarebaeck0003728
51SWEMaja Aarebaeck0003947
52NORNora Lian Aarrestad00040
53NORJonas Aasboe00033
54SWESimon Aastot00044154344
55RUSDariya Abonosimova0003653
56SWEIda Abrahamson00045
57SWEHanna Abrahamsson00025283524
58RUSRoman Abramov000195190
59RUSKseniya Abramova00010583
60RUSDmitriy Adeykin000119204
61RUSVladislav Afanasiev00025138
62SWEGustav Aflodal0006810
63SWEAxel Aflodal0002073
64RUSKlimentiy Agalakov00013269
65FRAGerard Agnellet001242
66SWEOskar Ahnbrink0009790
67FINOlli Ahonen00045
68FINRasmus Ahtava00072
69RUSLenur Akhmetshin000191131
70RUSErik Akopyan000103
71FINAnni Alakoski0007
72ESPPena Gala Albertin00012
73SWEJulia Albertsson000384429
74USAEmma Albrecht0003731
75LTUVilius Aleliunas0009

Uitslagen en kalender

FinlandImatra - 5 km Dames - 31/10/2020
1FinlandAnni Kainulainen15:20.2
2FinlandSiiri Kaijansinkko15:59.7
3FinlandMaija Hakala16:00.8
4FinlandNea Katajala16:22.9
4FinlandRebecca Ehrnrooth16:22.9
6FinlandTiia Huuskonen16:27.5
7FinlandEevi-Inkeri Tossavainen16:28.7
8FinlandVilma Jylha16:37.9
9FinlandNoora Tivinen16:46.9
10FinlandMerja Eronen17:05.7

FinlandImatra - 10 km Heren - 31/10/2020
1FinlandVille Ahonen28:36.2
2FinlandAntti Honkimaa28:54.1
3FinlandTuro Sipila29:04.4
4FinlandOlli Ahonen29:09.6
5FinlandTopi Huttunen29:16.3
6FinlandEero Rantala29:24.2
7FinlandTomi Mikkonen29:27.6
8FinlandNiko Husu29:28.1
9FinlandArsi Ruuskanen29:39.7
10FinlandMatias Heinonen29:42.9

FinlandImatra - 15 km Heren - 31/10/2020
1FinlandNiko Husu42:53.0
2FinlandVille Ahonen43:25.6
3FinlandJussi Karkkulainen43:58.1
4FinlandMatias Heinonen44:10.0
5FinlandOlli Ahonen44:13.9
6FinlandMiika Heikkila44:43.1
7FinlandKari Varis44:55.4
8FinlandAntti Honkimaa45:20.9
9FinlandVille Maunuksela45:30.0
10FinlandOlli Jarva46:01.6

FinlandImatra - 10 km Dames - 31/10/2020
1FinlandMaija Hakala32:08.9
2FinlandSiiri Kaijansinkko32:44.3
3FinlandLaura Karkkulainen33:40.4
4FinlandMiia Kemppainen33:56.7
5FinlandTiia Huuskonen34:36.2
6FinlandEevi-Inkeri Tossavainen34:56.9
7FinlandElsa Torvinen34:57.9
8FinlandNea Katajala35:06.1
9FinlandVenla Rantala35:33.6
10FinlandAnnu Virtanen36:20.1

FinlandVuokatti - 10 km Dames - 14/11/2020
1FinlandJasmi Joensuu27:39.5
2FinlandLaura Mononen28:12.5
3JapanMasako Ishida28:21.0
4FinlandJohanna Matintalo28:34.3
5FinlandAnni Kainulainen28:46.3
6FinlandHennariikka Rahkola28:48.7
7FinlandAnni Alakoski29:18.6
8FinlandMarjaana Pitkanen29:21.4
9FinlandEveliina Piippo29:23.7
10FinlandTiia Olkkonen29:35.0

FinlandVuokatti - 15 km Heren - 14/11/2020
1FinlandPerttu Hyvärinen40:59.9
2FinlandMarkus Vuorela41:16.7
3JapanHiroyuki Miyazawa41:51.9
4FinlandLauri Lepisto41:58.7
5FinlandJoel Ikonen42:05.1
6FinlandVille Ahonen42:22.3
7FinlandPetteri Koivisto42:28.1
8FinlandVerneri Suhonen42:37.2
9FinlandLauri Vuorinen42:46.7
10FinlandNiko Koskela42:49.2

NoorwegenBeitostoelen - Sprint Heren - 20/11/2020
1NoorwegenJohannes Hoesflot Klaebo
2NoorwegenErik Valnes
3NoorwegenHaavard Solaas Taugboel
4NoorwegenAnsgar Evensen
5NoorwegenSindre Bjørnestad Skar
6NoorwegenAron Aakre Rysstad
7NoorwegenSivert Wiig
8NoorwegenSivert Knotten
9NoorwegenHarald Astrup Arnesen
10NoorwegenMikael Gunnulfsen

NoorwegenBeitostoelen - Sprint Dames - 20/11/2020
1NoorwegenLotta Udnes Weng
2NoorwegenAne Appelkvist Stenseth
3NoorwegenAnna Svendsen
4NoorwegenMathilde Myhrvold
5NoorwegenAnikken Gjerde Alnaes
6NoorwegenIngrid Gulbrandsen
7NoorwegenTiril Udnes Weng
8NoorwegenKristine Stavaas Skistad
9NoorwegenHedda Oestberg Amundsen
10NoorwegenElena Rise Johnsen

ZwedenBruksvallarna - 15 km Heren - 20/11/2020
1ZwedenMax Novak41:41.6
2ZwedenWilliam Poromaa41:49.0
3ZwedenGustav Eriksson41:54.1
4ZwedenAxel Ekström42:17.7
5ZwedenBjoern Sandstroem42:19.8
6ZwedenEmil Persson42:22.2
7ZwedenOskar Svensson42:29.5
8ZwedenJohan Ekberg42:41.4
9ZwedenFilip Danielsson42:46.0
10ZwedenMarcus Ruus42:53.6

ZwedenBruksvallarna - 10 km Dames - 20/11/2020
1ZwedenEbba Andersson30:15.0
2ZwedenFrida Karlsson30:18.2
3ZwedenEmma Ribom31:36.9
4ZwedenLinn Svahn31:40.9
5ZwedenJonna Sundling32:03.6
6ZwedenLina Korsgren32:15.6
7ZwedenSofia Henriksson32:19.3
8ZwedenJohanna Hagström32:40.5
9ZwedenEvelina Settlin33:16.8
10ZwedenLovisa Modig33:18.9

NoorwegenBeitostoelen - 15 km Heren - 20/11/2020
1NoorwegenMikael Gunnulfsen37:46.8
2NoorwegenJohannes Hoesflot Klaebo38:14.1
3NoorwegenHans Christer Holund38:21.6
4NoorwegenJon Rolf Skamo Hope38:30.4
5NoorwegenDidrik Tønseth38:37.0
6NoorwegenSimen Hegstad Krüger38:44.0
7NoorwegenKasper Stadaas38:48.6
8NoorwegenMartin Kirkeberg Moerk38:50.6
9NoorwegenSivert Knotten38:55.0
10NoorwegenLars Agnar Hjelmeset38:58.5

NoorwegenBeitostoelen - 10 km Dames - 20/11/2020
1NoorwegenTherese Johaug26:52.4
2NoorwegenHelene Marie Fossesholm27:51.3
3NoorwegenHeidi Weng28:05.3
4NoorwegenSilje Theodorsen28:30.1
5NoorwegenAnne Kjersti Kalvaa28:36.0
6NoorwegenKaroline Simpson-Larsen28:38.9
7NoorwegenHedda Oestberg Amundsen28:53.9
8NoorwegenMarte Skaanes28:56.1
9NoorwegenEmilie Fleten29:08.7
10NoorwegenKathrine Rolsted Harsem29:15.3

ZwedenBruksvallarna - Sprint Heren - 20/11/2020
1ZwedenOskar Svensson
2ZwedenCalle Halfvarsson
3ZwedenMarcus Grate
4ZwedenOlof Jonsson
5ZwedenKarl-Johan Westberg
6ZwedenHugo Jacobsson
7ZwedenJohan Häggström
8ZwedenOssian Rosenberg
9ZwedenErik Silfver
10ZwedenJohan Ekberg

RuslandVershina Tea - Sprint Heren - 21/11/2020
1RuslandMaxim Kovalev
2RuslandVladislav Vechkanov
3RuslandAlexey Vitsenko
4RuslandIvan Gorbunov
5RuslandStanislav Volzhentsev
6RuslandAndrey Kuznetsov
7RuslandAndrey Krasnov
8RuslandDenis Filimonov
9RuslandSergey Kanev
10RuslandAndrey Parfenov

ZwedenBruksvallarna - Sprint Dames - 20/11/2020
1ZwedenMaja Dahlqvist
2ZwedenAnna Dyvik
3ZwedenHanna Falk
4ZwedenEmma Ribom
5ZwedenMaria Nordström
6ZwedenMoa Lundgren
7ZwedenJohanna Hagström
8ZwedenLinn Svahn
9ZwedenJonna Sundling
10ZwedenJenny Larsson

RuslandVershina Tea - Sprint Dames - 21/11/2020
1RuslandAnastasiya Faleeva
2RuslandAlena Baranova
3RuslandOlga Tsareva
4RuslandAnastasia Vlasova
5Wit-RuslandAnastasia Kirillova
6RuslandNina Dubotolkina
7RuslandLilia Vasilieva
8RuslandVeronika Stepanova
9RuslandOlga Kucheruk
10RuslandMarina Chernousova

ZwedenBruksvallarna - 15 km Heren - 20/11/2020
1ZwedenWilliam Poromaa34:48.4
2ZwedenJohan Häggström35:09.9
3ZwedenAxel Ekström35:14.3
4ZwedenCalle Halfvarsson35:19.2
5ZwedenBjoern Sandstroem35:19.8
6ZwedenKarl-Johan Westberg35:35.3
7ZwedenJens Burman35:46.1
8ZwedenMarcus Ruus35:47.9
9ZwedenDaniel Richardsson35:54.4
10ZwedenJens Andersson35:55.4

RuslandVershina Tea - 5 km Dames - 21/11/2020
1RuslandVeronika Stepanova12:59.1
2RuslandViktoria Kalinina13:19.0
3Wit-RuslandPolina Seronosova13:19.7
4RuslandEvgeniya Krupitskaya13:21.7
5RuslandElmira Gaianova13:23.3
6RuslandMarina Chernousova13:28.5
7RuslandAlexandra Kononova13:28.6
8RuslandOlga Zholudeva13:29.6
9RuslandAlija Iksanova13:32.4
10RuslandOlga Tsareva13:32.9
10RuslandNatalia Babchina13:32.9

ZwedenBruksvallarna - 10 km Dames - 20/11/2020
1ZwedenFrida Karlsson26:12.3
2ZwedenEbba Andersson26:22.2
3ZwedenMaja Dahlqvist26:29.7
4ZwedenMoa Lundgren27:09.0
5ZwedenJonna Sundling27:12.5
6ZwedenEmma Ribom27:22.3
7ZwedenAnna Dyvik27:24.1
8ZwedenLovisa Modig27:30.7
9ZwedenEvelina Settlin27:40.2
10ZwedenMoa Olsson27:49.6

RuslandVershina Tea - 10 km Heren - 21/11/2020
1RuslandStanislav Volzhentsev23:11.5
2RuslandAndrey Krasnov23:21.4
3RuslandVladimir Frolov23:33.5
4RuslandAlmaz Taipov23:34.4
5RuslandIvan Gorbunov23:40.6
5RuslandAndrey Kuznetsov23:40.6
7RuslandEvgeniy Semyashkin23:47.1
8RuslandVladislav Vechkanov23:48.4
9RuslandAnton Bykov23:49.2
10RuslandDenis Filimonov23:51.1

NoorwegenBeitostoelen - 15 km Heren - 20/11/2020
1NoorwegenHans Christer Holund32:36.2
2NoorwegenHarald Oestberg Amundsen32:57.4
3NoorwegenSjur Røthe33:08.2
4NoorwegenJon Rolf Skamo Hope33:15.5
5NoorwegenChris Andre Jespersen33:19.3
6NoorwegenOle Joergen Bruvoll33:20.2
7NoorwegenMartin Loewstroem Nyenget33:22.4
8NoorwegenHaavard Moseby33:31.4
9NoorwegenDidrik Tønseth33:40.1
10Groot-BrittanniŽAndrew Musgrave33:43.4

NoorwegenBeitostoelen - 10 km Dames - 20/11/2020
1NoorwegenTherese Johaug23:20.6
2NoorwegenHeidi Weng23:56.6
3NoorwegenHelene Marie Fossesholm24:11.4
4NoorwegenKaroline Simpson-Larsen24:19.2
5NoorwegenAnne Kjersti Kalvaa24:39.3
6NoorwegenMagni Smedaas24:43.7
7NoorwegenMarte Skaanes24:45.7
8NoorwegenLotta Udnes Weng24:47.8
9NoorwegenMathilde Myhrvold24:52.3
10NoorwegenTiril Udnes Weng24:53.9

Verenigde StatenVail Mountain - 7.5km freestyle Heren - 22/01/2021
1NoorwegenMagnus Boee19:07.9
2CanadaSamuel Gary Hendry19:08.2
3Verenigde StatenFinn O'Connell19:14.8
4NoorwegenOeyvind Haugan19:21.6
5Verenigde StatenZanden McMullen19:36.5
6OostenrijkBernhard Flaschberger19:38.5
7NoorwegenBjoern Georg Riksaasen19:49.5
8NoorwegenOla Jordheim19:52.0
9Verenigde StatenWill Koch19:56.9
10NoorwegenEspen Persen20:05.9

ServiëZlatibor - 5 km Dames - 22/01/2021
1RoemeniŽTimea Lorincz18:20.2
2ServiŽMaida Drndic19:19.1
3ServiŽAnja Ilic20:09.6
4GriekenlandMaria Ntanou20:18.7
5GriekenlandParaskevi Ladopoulou20:41.2
6GriekenlandNefeli Tita21:01.7
7BosniŽ en HerzegovinaSanja Kusmuk21:30.7
8BosniŽ en HerzegovinaSara Plakalovic21:59.7
9BulgarijeKalina Nedyalkova22:07.4
10ServiŽDzenana Hodzic24:18.6

Verenigde StatenVail Mountain - 5 km freestyle Dames - 22/01/2021
1Verenigde StatenNovie McCabe14:27.4
2NoorwegenAstrid Stav14:31.9
3AustraliŽTuva Bygrave15:27.8
4DuitslandAnna-Maria Dietze15:40.3
5Verenigde StatenMariah Bredal15:43.8
6Verenigde StatenEzra Smith15:43.9
7DuitslandJulia Richter15:56.5
8Verenigde StatenSydney Palmer-Leger15:57.0
9PolenWeronika Kaleta15:57.5
10NoorwegenVera Johanne Norli16:09.7

ServiëZlatibor - 10 km Heren - 22/01/2021
1RoemeniŽPaul Constantin Pepene30:11.9
2RoemeniŽPetrica Hogiu30:42.9
3RoemeniŽRaul Mihai Popa31:32.7
4RoemeniŽFlorin Robert Dolhascu32:32.8
5ArgentiniŽFranco Dal Farra32:43.7
6RoemeniŽValentin Dirtu-Lunic32:55.9
7BulgarijeTodor Malchov33:39.0
8KroatiŽMarko Skender33:47.2
9BulgarijeAleksandar Ognyanov33:50.7
10BulgarijeDaniel Peshkov34:29.8

TsjechiëNove Mesto - Sprint Heren - 22/01/2021
1TsjechiŽJan Pechousek
2TsjechiŽLudek Seller
3OostenrijkBenjamin Moser
4SpanjeJaume Pueyo
5OostenrijkMichael Foettinger
6OostenrijkTobias Habenicht
7TsjechiŽTomas Kalivoda
8TsjechiŽTomas Lukes
9TsjechiŽOndrej Cerny
10TsjechiŽTomas Dufek

TsjechiëNove Mesto - Sprint Dames - 22/01/2021
1TsjechiŽPetra Hyncicova
2TsjechiŽTereza Beranova
3TsjechiŽAdela Novakova
4TsjechiŽSandra Schuetzova
5TsjechiŽPetra Novakova
6TsjechiŽBarbora Antosova
7OostenrijkBarbara Walchhofer
8TsjechiŽZuzana Holikova
9TsjechiŽPavlina Votockova
10SlowakijeBarbora Klementova

ServiëZlatibor - 5 km Dames - 22/01/2021
1RoemeniŽTimea Lorincz17:55.8
2ServiŽAnja Ilic18:24.3
3GriekenlandParaskevi Ladopoulou19:28.1
4GriekenlandNefeli Tita19:52.2
5BulgarijeKalina Nedyalkova20:06.8
6ServiŽDzenana Hodzic25:30.8
7ServiŽEmilija Bucic25:55.3
8ServiŽIsidora Cupovic26:39.8
9ServiŽSara Piplovic27:22.4
10ServiŽAndrea Markovic27:37.9

Verenigde StatenVail Mountain - 7.5km klassiek Dames - 22/01/2021
1NoorwegenAstrid Stav25:55.2
2Verenigde StatenNovie McCabe25:59.2
3Verenigde StatenSydney Palmer-Leger26:14.9
4Verenigde StatenMariah Bredal26:33.9
5AustraliŽTuva Bygrave26:54.8
6NoorwegenVera Johanne Norli27:00.3
7NoorwegenKarianne Moe27:10.6
8DuitslandJulia Richter27:12.3
9Verenigde StatenEzra Smith27:22.6
10PolenWeronika Kaleta27:34.8

SpanjeBelagua - 15 km Heren - 23/01/2021
1SpanjeDiego Ruiz39:27.7
2SpanjeMiquel Auladell40:35.8
3SpanjeBernat Selles Gasch40:42.1
4SpanjeLander Martin40:53.0
5SpanjeAniol Borrell41:35.0
6SpanjeHugo Escudero Casajus43:16.8
7SpanjeXavier Lopez Sagales43:45.5
8SpanjeJorge Andres Garcia Sansano44:21.6
9SpanjeJurgi Irurieta Echeveste44:37.1
10SpanjeMarc Alonso Roca44:55.1

FrankrijkLa Clusaz - Sprint Dames - 23/01/2021
1FrankrijkLena Quintin2:51.95
2FrankrijkMélissa Gal2:52.53
3FrankrijkCoralie Bentz2:55.11
4FrankrijkEnora Latuillière2:56.42
5FrankrijkMaelle Veyre2:57.32
6FrankrijkJulie Pierrel3:00.94
7FrankrijkTania Kurek3:01.17
8FrankrijkMaya Even3:01.71
9FrankrijkFlora Dolci3:02.16
10FrankrijkEve Ondine Duchaufour3:02.62

ServiëZlatibor - 10 km Heren - 22/01/2021
1RoemeniŽPaul Constantin Pepene28:48.5
2RoemeniŽPetrica Hogiu29:14.0
3RoemeniŽRaul Mihai Popa29:22.5
4KroatiŽMarko Skender30:21.1
5RoemeniŽFlorin Robert Dolhascu30:48.4
6RoemeniŽValentin Dirtu-Lunic31:34.9
7ArgentiniŽFranco Dal Farra31:37.7
8BulgarijeDaniel Peshkov31:50.7
9BulgarijeTodor Malchov31:54.9
10BulgarijeAleksandar Ognyanov32:02.9

Verenigde StatenVail Mountain - 10 km klassiek Heren - 22/01/2021
1NoorwegenMagnus Boee27:39.4
2CanadaSamuel Gary Hendry27:41.2
3NoorwegenSigurd Roenning28:08.1
4Verenigde StatenZanden McMullen28:10.9
5Verenigde StatenFinn O'Connell28:11.8
6NoorwegenOla Jordheim28:21.4
7NoorwegenOeyvind Haugan28:39.2
8NoorwegenBjoern Georg Riksaasen28:41.1
9Verenigde StatenWill Koch28:42.3
10OostenrijkBernhard Flaschberger29:03.8

SpanjeBelagua - 10 km Dames - 23/01/2021
1SpanjeMarta Cester31:48.3
2SpanjeIrati Cuadrado32:10.0
3SpanjeMarta Moreno Ramos33:19.8
4SpanjeAlaia Juaristi Etxabe33:43.4
5SpanjeAdriana Serra Betran35:18.1
6SpanjeMartina Miquel Folch35:45.4
7SpanjeClaustre Montaner Mangas36:51.4
8SpanjeJulia Pueyo37:04.2
9SpanjeNaroa Amantegi Larrea37:19.4
10SpanjeOlaia Plazas Iriberri37:32.9

FrankrijkLa Clusaz - Sprint Heren - 23/01/2021
1FrankrijkThéo Schely2:57.14
2FrankrijkTom Mancini2:57.90
3FrankrijkRenaud Jay2:59.47
4FrankrijkJules Chappaz3:00.10
5ZwitserlandCédric Steiner3:01.46
6FrankrijkJeremy Royer3:02.34
7FrankrijkCamille Laude3:02.37
8FrankrijkBaptiste Gros3:03.33
9FrankrijkQuentin Joly3:03.49
10ZwitserlandErwan Käser3:03.55

ZwedenTorsby - Sprint Heren - 23/01/2021
1ZwedenAnton Persson
2ZwedenGustav Eriksson
3ZwedenErik Silfver
4ZwedenGustav Nordström
5ZwedenWilliam Karlsson
6ZwedenAlfred Buskqvist
7ZwedenMarcus Lennartsson
8ZwedenEddie Edstroem
9ZwedenJohan Ekberg
10ZwedenGustav Aflodal

LitouwenIgnalina - Sprint Heren - 23/01/2021
1LitouwenModestas Vaiciulis
2LitouwenTautvydas Strolia
3LitouwenPaulius Januskevicius
4LitouwenEdvinas Simonutis
5LitouwenErnest Tretjakov
6LitouwenNerijus Dikas
7LitouwenLaimis Raudeliunas
8LitouwenKasparas Misiunas
9LitouwenAironas Puras
10LitouwenKristupas Merkelis

ZwedenTorsby - Sprint Dames - 23/01/2021
1ZwedenAnna Dyvik
2ZwedenHanna Falk
3ZwedenJohanna Hagström
4ZwedenLouise Lindström
5ZwedenJenny Solin
6ZwedenMaria Nordström
7ZwedenIngrid Hallquist
8ZwedenElla Olsson
9ZwedenMaria Jonasson
10ZwedenMoa Olsson

LitouwenIgnalina - Sprint Dames - 23/01/2021
1LitouwenEgle Savickaite
2LitouwenEmilija Bucyte
3LitouwenMartyna Biliunaite
4LitouwenIeva Dainyte
5LitouwenRuta Zemaityte
6LitouwenIlma Kasperunaite
7LitouwenGabija Bucyte
8LitouwenSamanta Grigorjeva

TsjechiëNove Mesto - 5 km Dames - 22/01/2021
1TsjechiŽPetra Novakova13:12.4
2TsjechiŽPetra Hyncicova13:14.1
3OostenrijkBarbara Walchhofer13:41.2
4TsjechiŽAdela Novakova13:53.9
5TsjechiŽSandra Schuetzova13:54.2
6TsjechiŽBarbora Antosova14:06.5
7TsjechiŽJolanta Byrtus14:15.2
8TsjechiŽPavlina Votockova14:28.5
9TsjechiŽZuzana Holikova14:29.6
10TsjechiŽBarbora Berouskova14:32.9

FinlandHakunila - 5 km Dames - 23/01/2021
1FinlandMaija Hakala13:01.2
2FinlandKatariina Lonka13:20.5
3FinlandIda Haapala13:23.8
4FinlandSonja Eskelinen13:35.9
5FinlandOona Kettunen13:55.4
6FinlandVilja Kauranen14:07.3
7FinlandRiina Perkio14:24.9
8FinlandAira-Maarit Mantsinen14:30.7
9FinlandEeva Haasanen14:30.8
10FinlandNea Katajala14:33.3

TsjechiëNove Mesto - 10 km Heren - 22/01/2021
1TsjechiŽJan Pechousek24:09.3
2TsjechiŽAdam Fellner24:14.1
3TsjechiŽJonas Bestak24:43.5
4TsjechiŽLudek Seller25:00.7
5TsjechiŽKrystof Zatloukal25:01.1
6TsjechiŽVladimir Kozlovsky25:03.3
7SlowakijePeter Mlynar25:21.8
8TsjechiŽTomas Kalivoda25:24.5
9CanadaRicardo Izquierdo-Bernier25:42.1
10OostenrijkBenjamin Moser25:55.2

FinlandHakunila - 10 km Heren - 23/01/2021
1FinlandAleksi Parttimaa23:38.3
2FinlandWaltteri Vinkanharju24:00.9
2FinlandKari Varis24:00.9
4FinlandNico Bennert24:13.1
5FinlandMikko Kuusela24:15.5
6FinlandMatias Heinonen24:26.2
7FinlandTino Stenman24:53.8
8FinlandKalle Parantainen25:04.6
9FinlandVilho Moilanen25:13.6
10FinlandHenri Erkkila25:14.3

FrankrijkLa Clusaz - 7.5km freestyle Heren - 23/01/2021
1FrankrijkMilhan Laissus20:38.4
2FrankrijkElohann Magini21:03.2
3FrankrijkLennie Vincent21:28.1
4FrankrijkSimon Clavel21:36.4
5FrankrijkTitouan Blanchard21:37.0
6FrankrijkCharly Deuffic21:46.3
7FrankrijkNoa Genest21:53.8
8FrankrijkLeo Leuenberger21:58.4
9FrankrijkFélix Caillot22:03.8
10FrankrijkAntoine Lanne22:11.6

ServiëZlatibor - Sprint Dames - 22/01/2021

SpanjeBelagua - 10 km Heren - 23/01/2021
1SpanjeLander Martin26:26.7
2SpanjeDiego Ruiz27:19.1
3SpanjeBernat Selles Gasch28:18.1
4SpanjeMiquel Auladell28:42.7
5SpanjeAniol Borrell28:51.9
6SpanjeXavier Lopez Sagales29:13.6
7SpanjeHugo Escudero Casajus29:39.7
8SpanjeJurgi Irurieta Echeveste30:07.3
9SpanjePantebre Marc Colell30:36.2
10SpanjeJorge Andres Garcia Sansano30:48.1

FrankrijkLa Clusaz - 15 km Heren - 23/01/2021
1FrankrijkClément Parisse36:27.0
2FrankrijkGerard Agnellet36:33.4
3FrankrijkTom Mancini36:41.8
4FrankrijkHugo Lapalus36:57.8
5FrankrijkArnaud Chautemps37:42.0
6FrankrijkSabin Coupat37:43.0
7FrankrijkSimon Vuillet38:15.4
8FrankrijkJean Tiberghien38:15.7
9FrankrijkQuentin Joly38:31.0
10FrankrijkJeremy Royer38:35.8

ZwedenTorsby - 10 km Dames - 23/01/2021
1TsjechiŽPetra Novakova22:54.3
2TsjechiŽSandra Schuetzova23:30.7
3TsjechiŽAdela Novakova23:52.2
4OostenrijkBarbara Walchhofer23:55.5
5SlowakijeBarbora Klementova24:06.1
6TsjechiŽZuzana Holikova24:15.4
7TsjechiŽPavlina Votockova24:26.8
8TsjechiŽJolanta Byrtus25:04.3
9TsjechiŽBarbora Berouskova25:22.1
10TsjechiŽNina Rambova25:59.3

LitouwenIgnalina - 5 km Dames - 23/01/2021
1LitouwenJudita Traubaite16:28.6
2LitouwenIeva Dainyte16:29.8
3LitouwenEgle Savickaite16:58.4
4LitouwenMartyna Biliunaite17:35.1
5LitouwenEmilija Tomoseviciute17:46.7
6LitouwenEmilija Bucyte17:48.9
7LitouwenRuta Zemaityte19:00.3
8LitouwenGabija Bucyte19:53.6
9LitouwenSamanta Grigorjeva20:07.1
10LitouwenUla Einigyte20:53.8

ZwedenTorsby - 15 km Heren - 23/01/2021
1ZwedenMarcus Ruus37:15.1
2ZwedenAnton Persson37:22.3
3ZwedenKarl-Johan Westberg37:23.5
4ZwedenLeo Johansson37:24.2
5ZwedenDaniel Richardsson37:25.2
6ZwedenEric Rosjoe37:25.8
7ZwedenGustav Eriksson37:38.2
8ZwedenSimon Andersson37:41.5
9ZwedenSimon Lageson37:42.3
10ZwedenEddie Edstroem37:49.2

LitouwenIgnalina - 10 km Heren - 23/01/2021
1LitouwenModestas Vaiciulis21:55.4
2LitouwenTautvydas Strolia22:45.6
3LitouwenIgnas Ambrazas22:58.2
4LitouwenEdvinas Simonutis23:30.0
5LitouwenVitalijus Petrulis23:45.9
6LitouwenPaulius Januskevicius24:15.5
7LitouwenRegimantas Kavaliauskas24:39.6
8LitouwenKasparas Sulcys24:45.1
9LitouwenVilius Aleliunas24:50.8
10LitouwenAndrej Gerasimov24:55.0

TsjechiëNove Mesto - 15 km Massa start Heren - 22/01/2021
1TsjechiŽJan Pechousek32:35.3
2TsjechiŽTomas Kalivoda32:37.1
3TsjechiŽAdam Fellner32:37.2
4TsjechiŽJonas Bestak32:48.6
5TsjechiŽKim Zalcik32:48.9
6TsjechiŽVladimir Kozlovsky32:59.4
7CanadaRicardo Izquierdo-Bernier33:02.6
8TsjechiŽTomas Lukes33:21.3
9TsjechiŽLudek Seller33:43.0
10SlowakijePeter Mlynar33:43.8

TsjechiëNove Mesto - 10 km Massa start Dames - 22/01/2021
1TsjechiŽPetra Novakova22:54.3
2TsjechiŽSandra Schuetzova23:30.7
3TsjechiŽAdela Novakova23:52.2
4OostenrijkBarbara Walchhofer23:55.5
5SlowakijeBarbora Klementova24:06.1
6TsjechiŽZuzana Holikova24:15.4
7TsjechiŽPavlina Votockova24:26.8
8TsjechiŽJolanta Byrtus25:04.3
9TsjechiŽBarbora Berouskova25:22.1
10TsjechiŽNina Rambova25:59.3

FrankrijkLa Clusaz - 10 km Dames - 23/01/2021
1FrankrijkDelphine Claudel28:23.9
2FrankrijkFlora Dolci29:04.7
3FrankrijkEmilie Bulle29:11.1
4FrankrijkEnora Latuillière29:25.9
5AndorraCarola Vila Obiols30:04.9
6FrankrijkJulie Pierrel30:33.2
7FrankrijkMélissa Gal30:43.9
8FrankrijkLiv Coupat31:00.2
9FrankrijkAlexiane Gauthier31:22.5
10FrankrijkLena Quintin31:25.1

FrankrijkLa Clusaz - 10 km Heren - 23/01/2021
1FrankrijkGaspard Rousset24:59.2
2FrankrijkJulien Arnaud25:12.0
3FrankrijkFlorian Perez25:33.4
4FrankrijkRemi Bourdin25:48.4
5FrankrijkSimon Chappaz26:05.8
6FrankrijkRoman Gallois26:08.3
7FrankrijkMatteo Correia26:21.8
8FrankrijkAntoine Hericher26:36.0
9FrankrijkJulien Thovex26:52.7
10FrankrijkHugo Malgrand26:55.8

FrankrijkLa Clusaz - 5 km Dames - 23/01/2021
1FrankrijkMelina Berthet15:42.9
2FrankrijkMargot Tirloy16:16.2
3AndorraGina Del Rio16:45.0
4FrankrijkHeidi Convard16:49.4
5FrankrijkLéonie Perry17:01.8
6FrankrijkManon Favre Bonvin17:06.1
7FrankrijkMaya Desseux17:13.2
8FrankrijkLorena Miollany17:26.9
9FrankrijkCandice Flochon Joly17:29.1
10FrankrijkLeane Charrier17:36.6

ServiëZlatibor - Sprint Heren - 22/01/2021

SpanjeBelagua - 5 km Dames - 23/01/2021
1SpanjeIrati Cuadrado15:33.5
2SpanjeMarta Cester15:44.7
3SpanjeMarta Moreno Ramos16:04.7
4SpanjeMartina Miquel Folch16:31.1
5SpanjeAlaia Juaristi Etxabe16:51.3
6SpanjeAdriana Serra Betran17:30.9
7SpanjeOlaia Plazas Iriberri18:00.5
8SpanjeClaustre Montaner Mangas18:11.2
9SpanjeNaroa Amantegi Larrea18:11.3
10SpanjeJulia Pueyo18:46.9

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden