De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - WK Noordse Ski Junioren - 2020/2021

Keuze van een seizoen :

Finland

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

WK Noordse Ski Junioren - Uitslagen Heren 2020/2021

FinlandFinland - Vuokatti - 9 Februari 2021 - 14 Februari 2021


Sprint Heren - 9 Februari 2021


1FINNiilo Moilanen (FIN)
2NORLars Agnar Hjelmeset (NOR)
3SWEEmil Danielsson (SWE)
4SWEGeorge Ersson (SWE)
5NORNikolai Holmboe (NOR)
6RUSVladimir Rybkin (RUS)
7SWEEdvin Anger (SWE)
8RUSViktor Zhul (RUS)
9SWETruls Gisselman (SWE)
10GERJan Stoelben (GER)
11NORJonas Vika (NOR)
12CANThomas Stephen (CAN)
13ESPJaume Pueyo (ESP)
14GERElias Keck (GER)
15ITAAlessandro Chiocchetti (ITA)
16FINValtteri Pennanen (FIN)
17RUSSergey Volkov (RUS)
18FRAJulien Arnaud (FRA)
19SUIIlan Pittier (SUI)
20POLLukasz Gazurek (POL)
21USAZanden McMullen (USA)
22FINJussi Hyytiainen (FIN)
23SUIAntonin Savary (SUI)
24ITAElia Barp (ITA)
25CANOlivier Léveillé (CAN)
26FINAlexander Stahlberg (FIN)
27NORAleksander Holmboe (NOR)
28ESTAnders Veerpalu (EST)
29RUSSaveliy Korostelev (RUS)
30CROMarko Skender (CRO)
31SLOAnze Gros (SLO)
32GERJan-Friedrich Doerks (GER)
33JAPSatoshi Kikuchi (JAP)
34KAZDidar Kassenov (KAZ)
35SUINicola Wigger (SUI)
36FRAAntoine Hericher (FRA)
37USAMichael Earnhart (USA)
38CANXavier McKeever (CAN)
39SUICla-Ursin Nufer (SUI)
40ITAFabio Longo (ITA)
41FRARemi Bourdin (FRA)
42ESTKarl Sebastian Dremljuga (EST)
43USAWill Koch (USA)
44USAFinn Sweet (USA)
45ESTKaspar Paarson (EST)
46CZETomas Lengyel (CZE)
47UKROleksandr Lisohor (UKR)
48CANJoe Davies (CAN)
49AUTErik Engel (AUT)
50FRAGaspard Rousset (FRA)
51LTUEdvinas Simonutis (LTU)
52POLSebastian Bryja (POL)
53KAZIlyas Issabek (KAZ)
54GERKorbinian Heiland (GER)
55SLOBostjan Korosec (SLO)
56ITANicolo Cusini (ITA)
57CZEJakub Strouhal (CZE)
58BLRMikita Buben (BLR)
59SLOJost Mulej (SLO)
60POLPiotr Sobiczewski (POL)
61GBRGabriel Gledhill (GBR)
62KAZTemirlan Ramash (KAZ)
63SLOIzidor Karnicar (SLO)
64POLRobert Bugara (POL)
65SVKJachym Cenek (SVK)
66SVKDenis Tilesch (SVK)
67LIERobin Frommelt (LIE)
68ESPMiquel Auladell (ESP)
69TURAbdullah Yilmaz (TUR)
70CZESimon Pavlasek (CZE)
71JAPIkuya Takizawa (JAP)
72UKRVitalii Kolupaiko (UKR)
73TURMehmet Turun (TUR)
74JAPKosei Kobayashi (JAP)
75LATEdijs Eiduks (LAT)
76ROUFlorin Robert Dolhascu (ROU)
77UKRRuslan Denysenko (UKR)
78KAZRamil Shamsutdinov (KAZ)
79BULAleksandar Ognyanov (BUL)
80JAPKanta Sakai (JAP)
81LATLauris Kaparkalejs (LAT)
82UKRVolodymyr Aksiuta (UKR)
83AUTPhilip Wieser (AUT)
84BULDaniel Peshkov (BUL)
85MGLZolbayar Otgonlkhagva (MGL)
86KORJinbok Lee (KOR)
87LIETobias Frommelt (LIE)
88TURYusuf Talay (TUR)
89GBRJames Slimon (GBR)
90TUROguzhan Ayyildiz (TUR)
91LTUNerijus Dikas (LTU)
92LTUErnest Tretjakov (LTU)
93CHIJuan Luis Uberuaga (CHI)
94MGLGanbayar Bayarsaikhan (MGL)
95CHINicolas Lazo (CHI)
96CHITomas Diaz (CHI)
97LTUKasparas Misiunas (LTU)

10 km Heren - 12 Februari 2021


1NORMartin Kirkeberg Moerk (NOR)24:26.6
2FINAlexander Stahlberg (FIN)24:41.5
3CANOlivier Léveillé (CAN)24:53.9
4NORJonas Vika (NOR)24:59.3
5USAZanden McMullen (USA)25:06.6
6NOREdvard Sandvik (NOR)25:15.8
7ITAElia Barp (ITA)25:20.3
8FINNiko Anttola (FIN)25:24.4
9RUSAlexander Ivshin (RUS)25:25.4
10CANThomas Stephen (CAN)25:29.8
11NORLars Agnar Hjelmeset (NOR)25:32.0
12RUSPavel Soloviev (RUS)25:49.0
13SWEEdvin Anger (SWE)25:49.3
14FRARemi Bourdin (FRA)25:51.5
15GERJan-Friedrich Doerks (GER)25:52.3
16RUSSaveliy Korostelev (RUS)25:55.6
17USAJohnny Hagenbuch (USA)25:55.7
18ITALuca Sclisizzo (ITA)25:57.4
19ESPJaume Pueyo (ESP)25:58.2
20ITAFabio Longo (ITA)25:58.3
21SWEEmil Danielsson (SWE)26:02.7
22FINEemil Helander (FIN)26:07.4
23FINMatias Hyvonen (FIN)26:16.3
24AUTPhilip Wieser (AUT)26:18.4
25JAPKanta Sakai (JAP)26:19.4
26RUSNikita Denisov (RUS)26:19.6
27FRAJulien Arnaud (FRA)26:22.3
28SUIAntonin Savary (SUI)26:22.4
29GERJan Stoelben (GER)26:22.5
30SWENils Bergstroem (SWE)26:22.9
31CZESimon Pavlasek (CZE)26:23.3
32FRAFlorian Perez (FRA)26:24.3
33POLSebastian Bryja (POL)26:25.5
34FRAGaspard Rousset (FRA)26:27.2
35ITANicolo Cusini (ITA)26:29.9
36USAWill Koch (USA)26:32.1
37CANXavier McKeever (CAN)26:33.2
38CANFelix-Olivier Moreau (CAN)26:36.1
39GBRGabriel Gledhill (GBR)26:39.0
40SUICla-Ursin Nufer (SUI)26:40.0
41CZEMartin Kocandrle (CZE)26:42.7
42JAPSatoshi Kikuchi (JAP)26:43.0
43SWEGeorge Ersson (SWE)26:48.7
44AUTErik Engel (AUT)26:53.1
45CZEKrystof Zatloukal (CZE)26:54.1
46UKROleksandr Lisohor (UKR)26:58.7
47BLRMikita Buben (BLR)27:05.2
48GERKilian Koller (GER)27:06.3
49POLLukasz Gazurek (POL)27:10.8
50UKRRuslan Denysenko (UKR)27:17.8
51SUINiclas Steiger (SUI)27:17.9
52BULAleksandar Ognyanov (BUL)27:20.2
53ESTAndreas Koppa (EST)27:25.8
54GERAlexander Brandner (GER)27:26.0
55ESPMiquel Auladell (ESP)27:26.8
56SLOJost Mulej (SLO)27:31.0
57ESTKaspar Paarson (EST)27:31.4
58SLOBostjan Korosec (SLO)27:32.5
59CZEJakub Strouhal (CZE)27:34.8
60LIEMicha Buechel (LIE)27:38.8
61KAZIlyas Issabek (KAZ)27:39.2
62LATLauris Kaparkalejs (LAT)27:43.7
63JAPIkuya Takizawa (JAP)27:44.0
64USAWally Magill (USA)27:46.0
65BULDaniel Peshkov (BUL)27:48.6
66POLRobert Bugara (POL)27:51.2
67LIERobin Frommelt (LIE)27:51.5
68KAZTemirlan Tolegenov (KAZ)27:52.0
69TURAbdullah Yilmaz (TUR)27:54.9
70UKRVitalii Kolupaiko (UKR)27:55.9
71LATEdijs Eiduks (LAT)27:58.3
72ESTAleksander Tamm (EST)27:59.9
73SVKJachym Cenek (SVK)28:00.0
74SLOAnze Gros (SLO)28:01.2
75CROMarko Skender (CRO)28:08.3
76ROUFlorin Robert Dolhascu (ROU)28:13.9
77KORJinbok Lee (KOR)28:15.0
78SLOIzidor Karnicar (SLO)28:25.6
79JAPKosei Kobayashi (JAP)28:29.7
80GBRJames Slimon (GBR)28:32.6
81POLBartosz Cielniak (POL)28:40.2
82KAZRamil Shamsutdinov (KAZ)28:49.8
83TURYusuf Talay (TUR)28:56.9
84MGLZolbayar Otgonlkhagva (MGL)29:02.3
85UKRVolodymyr Aksiuta (UKR)29:03.1
86TURMehmet Turun (TUR)29:23.5
87SVKDenis Tilesch (SVK)29:33.3
88TUROguzhan Ayyildiz (TUR)29:44.4
89LTUEdvinas Simonutis (LTU)29:57.6
90LTUErnest Tretjakov (LTU)33:47.1
91LTUNerijus Dikas (LTU)34:29.8
92CHIJuan Luis Uberuaga (CHI)35:17.0
93CHITomas Diaz (CHI)35:36.3
94MGLGanbayar Bayarsaikhan (MGL)36:52.2
95CHINicolas Lazo (CHI)38:05.5
96LTUKasparas Misiunas (LTU)40:40.6

Aflossing Junioren Heren - 13 Februari 2021


1NOR Noorwegen (Edvard Sandvik, Jonas Vika, Martin Kirkeberg Moerk, Lars Agnar Hjelmeset)49:45.3
2FIN Finland (Niilo Moilanen, Niko Anttola, Eemil Helander, Alexander Stahlberg)50:05.3
3ITA Italië (Fabio Longo, Alessandro Chiocchetti, Luca Sclisizzo, Elia Barp)50:07.9
4RUS Rusland (Viktor Zhul, Alexander Ivshin, Nikita Rodionov, Sergey Volkov)50:08.0
5GER Duitsland (Elias Keck, Korbinian Heiland, Jan-Friedrich Doerks, Jan Stoelben)50:52.9
6CAN Canada (Xavier McKeever, Thomas Stephen, Joe Davies, Olivier Léveillé)50:55.1
7SWE Zweden (George Ersson, Emil Danielsson, Truls Gisselman, Edvin Anger)51:11.2
8USA Verenigde Staten (Michael Earnhart, Zanden McMullen, Will Koch, Johnny Hagenbuch)51:12.7
9SUI Zwitserland (Nicola Wigger, Cla-Ursin Nufer, Antonin Savary, Niclas Steiger)51:27.7
10FRA Frankrijk (Gaspard Rousset, Antoine Hericher, Julien Arnaud, Remi Bourdin)52:22.3
11POL Polen (Lukasz Gazurek, Robert Bugara, Bartosz Cielniak, Sebastian Bryja)53:16.3
12JAP Japan (Satoshi Kikuchi, Kanta Sakai, Ikuya Takizawa, Kosei Kobayashi)53:49.8
13CZE Tsjechië (Martin Kocandrle, Krystof Zatloukal, Simon Pavlasek, Tomas Lengyel)54:12.6
14UKR Oekraïne (Oleksandr Lisohor, Vitalii Kolupaiko, Ruslan Denysenko, Volodymyr Aksiuta)54:32.1
15SLO Slovenië (Anze Gros, Jost Mulej, Bostjan Korosec, Izidor Karnicar)54:53.4
16EST Estland (Anders Veerpalu, Kaspar Paarson, Andreas Koppa, Aleksander Tamm)55:11.1
17KAZ Kazachstan (Didar Kassenov, Temirlan Ramash, Temirlan Tolegenov, Ilyas Issabek)55:45.3
18TUR Turkije (Abdullah Yilmaz, Mehmet Turun, Yusuf Talay, Oguzhan Ayyildiz)56:42.3
19LTU Litouwen (Edvinas Simonutis, Nerijus Dikas, Ernest Tretjakov, Kasparas Misiunas)1:08:45.8

30 km Massa start Heren - 14 Februari 2021


1RUSAlexander Ivshin (RUS)1:21:22.2
2GERJan-Friedrich Doerks (GER)1:21:24.8
3FINAlexander Stahlberg (FIN)1:21:27.8
4RUSViktor Zhul (RUS)1:22:00.7
5CANThomas Stephen (CAN)1:22:02.1
6GERKorbinian Heiland (GER)1:22:02.5
7ITAAlessandro Chiocchetti (ITA)1:22:02.8
8SWETruls Gisselman (SWE)1:22:03.5
9NORLars Agnar Hjelmeset (NOR)1:22:14.2
10NORMartin Kirkeberg Moerk (NOR)1:22:18.2
11RUSPavel Soloviev (RUS)1:22:22.5
12NORJonas Vika (NOR)1:22:42.0
13SUINicola Wigger (SUI)1:22:44.2
14USAZanden McMullen (USA)1:22:44.7
15ITAElia Barp (ITA)1:23:08.2
16RUSSergey Volkov (RUS)1:23:36.3
17SUICla-Ursin Nufer (SUI)1:23:38.3
18FRAJulien Arnaud (FRA)1:23:59.5
19JAPIkuya Takizawa (JAP)1:24:35.7
20FINNiko Anttola (FIN)1:24:41.5
21NOREdvard Sandvik (NOR)1:24:52.4
22SWEEdvin Anger (SWE)1:24:54.0
23USAJohnny Hagenbuch (USA)1:25:04.7
24FINEero Rantala (FIN)1:25:17.8
25GERKilian Koller (GER)1:25:28.6
26CANOlivier Léveillé (CAN)1:25:30.6
27USAMichael Earnhart (USA)1:25:46.5
28SWEEmil Danielsson (SWE)1:25:47.7
29FRAGaspard Rousset (FRA)1:26:27.8
30FINMatias Hyvonen (FIN)1:26:28.3
31CANJoe Davies (CAN)1:26:31.2
32CANFelix-Olivier Moreau (CAN)1:26:52.1
33SUIAntonin Savary (SUI)1:26:54.3
34ITANicolo Cusini (ITA)1:27:10.6
35CZEMartin Kocandrle (CZE)1:27:18.3
36CZEKrystof Zatloukal (CZE)1:27:42.1
37POLBartosz Cielniak (POL)1:28:26.5
38FRARemi Bourdin (FRA)1:28:42.6
39JAPSatoshi Kikuchi (JAP)1:28:46.3
40JAPKosei Kobayashi (JAP)1:28:46.8
41GBRGabriel Gledhill (GBR)1:28:56.6
42POLPiotr Sobiczewski (POL)1:28:57.1
43POLSebastian Bryja (POL)1:29:10.3
44LIERobin Frommelt (LIE)1:29:17.1
45ESPJaume Pueyo (ESP)1:29:21.0
46SLOAnze Gros (SLO)1:29:30.9
47LIEMicha Buechel (LIE)1:29:50.5
48ESPMiquel Auladell (ESP)1:29:55.6
49UKRRuslan Denysenko (UKR)1:29:55.7
50CZESimon Pavlasek (CZE)1:30:25.9
51UKRVitalii Kolupaiko (UKR)1:30:38.3
52JAPKanta Sakai (JAP)1:30:38.4
53KAZTemirlan Ramash (KAZ)1:31:02.5
54ITALuca Sclisizzo (ITA)1:31:02.6
55SWEPaal Jonsson (SWE)1:31:24.4
56AUTPhilip Wieser (AUT)1:31:41.9
57KORJinbok Lee (KOR)1:31:45.6
58CZEJakub Strouhal (CZE)1:31:55.3
59USAWally Magill (USA)1:32:37.4
60KAZTemirlan Tolegenov (KAZ)1:32:52.5
61SUIIlan Pittier (SUI)1:33:03.1
62KAZRamil Shamsutdinov (KAZ)1:33:46.3
63UKRVolodymyr Aksiuta (UKR)1:34:46.8
64FRAFlorian Perez (FRA)1:35:04.1
65SLOIzidor Karnicar (SLO)1:35:25.0
66GBRJames Slimon (GBR)1:35:37.0
67LTUEdvinas Simonutis (LTU)1:36:17.1
68AUTErik Engel (AUT)1:36:33.6
69SVKDenis Tilesch (SVK)1:36:50.7
70LIETobias Frommelt (LIE)1:37:07.2
71KAZIlyas Issabek (KAZ)1:37:22.9

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden