De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Wereldkampioenschappen noords skiën - 2020/2021

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschappen noords skiën - Uitslagen Heren 2020/2021

DuitslandDuitsland - Oberstdorf - 24 Februari 2021 - 7 Maart 2021


10 km Heren - Kwalificaties - 24 Februari 2021


1THAMark Chanloung (THA)24:23.8
2NZLCampbell Wright (NZL)24:53.2
3DENMartin Møller (DEN)25:17.0
4ISLAlbert Jonsson (ISL)25:37.9
5DENJoachim Weel Rosbo (DEN)26:09.2
6BELTitouan Serot (BEL)26:09.8
7AUSMark Pollock (AUS)26:14.2
8MGLAchbadrakh Batmunkh (MGL)26:14.3
9LATLauris Kaparkalejs (LAT)26:21.4
10LATNiks Saulitis (LAT)26:23.8
11BRAManex Silva (BRA)26:23.9
12HUNKristof Lagler (HUN)26:27.4
12HUNÁdám Kónya (HUN)26:27.4
14DENJacob Weel Rosbo (DEN)26:35.9
15IRISeyed Sattar Seyd (IRI)26:36.9
16ISLDagur Benediktsson (ISL)26:37.5
17NGRSamuel Uduigowme Ikpefan (NGR)26:44.0
18LTUTautvydas Strolia (LTU)26:53.0
19BRASteve Hiestand (BRA)26:57.0
20HUNSoma Gergely Gyallai (HUN)27:01.4
21MNEAleksandar Grbovic (MNE)27:02.8
22BELMathis Poutot (BEL)27:08.5
23BOLTimo Juhani Gronlund (BOL)27:15.6
24LATIlvars Bisenieks (LAT)27:16.9
25HUNAdam Buki (HUN)27:20.9
26DENHjalmar Michelsen (DEN)27:27.5
27ARGGonzalo Angel Gomez (ARG)27:31.5
28BIHMilos Stevic (BIH)27:41.5
29BRAMatheus Vasconcellos (BRA)27:46.0
30BULMario Matikanov (BUL)27:47.8
31ARMSpartak Voskanyan (ARM)27:53.9
32IRIDanial Savehshemshaki (IRI)27:56.2
33SRBRejhan Smrkovic (SRB)27:58.9
34LTUEdvinas Simonutis (LTU)28:01.0
35IRLBrian Kennedy (IRL)28:06.9
36CROPetar Perusic (CRO)28:07.5
37LUXKari Peters (LUX)28:10.7
38LATAleksandrs Arturs Lule (LAT)28:19.9
39MGLZolbayar Otgonlkhagva (MGL)28:28.5
40IRIYasin Shemshaki (IRI)28:37.7
41BULIvan Rankov (BUL)28:44.7
42COLAndrew Theall (COL)28:53.7
43MEXJonathan Soto Moreno (MEX)28:57.7
44GREDimitris Velivassis (GRE)29:06.3
45GREAngelos Antoniadis (GRE)29:11.1
46COLCarlos Andres Quintana (COL)29:12.9
47GREKleanthis Karamichas (GRE)29:13.3
48PORJose Cabeca (POR)29:14.2
49ARGMateo Lorenzo Sauma (ARG)29:18.6
50CROIvan Zaharija (CRO)29:19.2
51BULDimitar Rankov (BUL)29:22.7
52CHIYonathan Jesus Fernandez Garcia (CHI)29:23.1
53MACDejvid Velichkovski (MAC)29:32.7
54LIBElie Tawk (LIB)29:36.3
55MACDarko Krsteski (MAC)29:48.5
56IRIAlireza Moghdid (IRI)29:57.0
57LTUPaulius Januskevicius (LTU)30:01.9
58GREAthanasios Gastis (GRE)30:38.7
59MACAndonaki Kostoski (MAC)30:53.2
60BULKristiyan Bozhilov (BUL)30:58.9
61MGLMunkhgerel Dashdondog (MGL)31:32.2
62SRBDjordje Paunovic (SRB)31:39.9
63BIHStefan Anic (BIH)31:42.6
64ECUKlaus Jungbluth Rodriguez (ECU)31:48.4
65LIBPaul Keyrouz (LIB)31:52.1
66MEXAntonio Pineyro (MEX)32:02.0
67SRBMilos Djordjevic (SRB)32:03.1
68ARMHrachya Panoyan (ARM)32:04.8
69MEXPedro Montes de Oca (MEX)32:07.3
70PERJaime Luis Huerta Osorio (PER)32:16.1
71CHIJuan Luis Uberuaga (CHI)32:26.5
72LIBSalim Lozom (LIB)34:04.0
73TRINicholas Lau (TRI)34:07.0
74MACNikola Kostoski (MAC)34:24.4
75PORAndre Goncalves (POR)35:10.4
76PORFilipe Cabrita (POR)35:11.0
77LIBCharbel Neemeh (LIB)35:23.5
78CHINicolas Lazo (CHI)35:37.5
79MGLGanbayar Bayarsaikhan (MGL)35:39.1
80ISRWarren Aubrey Samberg (ISR)36:09.5
81TANNzumbe Nyanduga (TAN)36:45.1
82MEXRodrigo Rangel (MEX)36:45.6
83VENEduardo Arteaga (VEN)37:01.1
84MASWei Yan Tang (MAS)37:46.1
85CHIBenjamin Amestica (CHI)39:39.7

Sprint Heren - 25 Februari 2021


1NORJohannes Hoesflot Klaebo (NOR)
2NORErik Valnes (NOR)
3NORHaavard Solaas Taugboel (NOR)
4RUSAlexander Bolshunov (RUS)
5RUSSergey Ustiugov (RUS)
6SWEOskar Svensson (SWE)
7FRARichard Jouve (FRA)
8NORPaal Golberg (NOR)
9RUSGleb Retivykh (RUS)
10NOREmil Iversen (NOR)
11ITAFederico Pellegrino (ITA)
12SUIJovian Hediger (SUI)
13FINJoni Maki (FIN)
14RUSAlexander Terentev (RUS)
15FINLauri Vuorinen (FIN)
16FINRistomatti Hakola (FIN)
17USABen Ogden (USA)
18SWEMarcus Grate (SWE)
19SWEJohan Häggström (SWE)
20ESTMarko Kilp (EST)
21CZEOndrej Cerny (CZE)
22FRALucas Chanavat (FRA)
23CZEMichal Novak (CZE)
24CZELudek Seller (CZE)
25FRAValentin Chauvin (FRA)
26USAJames Clinton Schoonmaker (USA)
27ITAMaicol Rastelli (ITA)
28ITAFrancesco De Fabiani (ITA)
29GERJanosch Brugger (GER)
30SWEAnton Persson (SWE)
31CANAntoine Cyr (CAN)
32FRARenaud Jay (FRA)
33POLMaciej Starega (POL)
34CANGraham Ritchie (CAN)
35USAKevin Bolger (USA)
36SUIValerio Grond (SUI)
37GERSebastian Eisenlauer (GER)
38GERAnian Sossau (GER)
39USALogan Hanneman (USA)
40GBRJames Clugnet (GBR)
41CZEJan Pechousek (CZE)
42ESTMartin Himma (EST)
43AUTBenjamin Moser (AUT)
44IRLThomas Maloney Westgaard (IRL)
45BLRAliaksandr Voranau (BLR)
46POLKamil Bury (POL)
47BLRYahor Shpuntau (BLR)
48SLOVili Crv (SLO)
49GERThomas Bing (GER)
50ITASimone Mocellini (ITA)
51ESTKaarel Kasper Korge (EST)
52SUIErwan Käser (SUI)
53SUIRoman Schaad (SUI)
54KAZKonstantin Bortsov (KAZ)
55SLOJanez Lampic (SLO)
56CANRémi Drolet (CAN)
57FINJuho Mikkonen (FIN)
58ESPJaume Pueyo (ESP)
59AUTMichael Foettinger (AUT)
60KAZOlzhas Klimin (KAZ)
61KAZVitaliy Pukhkalo (KAZ)
62JAPHiroyuki Miyazawa (JAP)
63UKRRuslan Perekhoda (UKR)
64AUTMika Vermeulen (AUT)
65AUTLukas Mrkonjic (AUT)
66AUSPhillip Bellingham (AUS)
67CROMarko Skender (CRO)
68ROUPaul Constantin Pepene (ROU)
69THAMark Chanloung (THA)
70LATRaimo Vigants (LAT)
71LTUModestas Vaiciulis (LTU)
72ROURaul Mihai Popa (ROU)
73UKRDmytro Drahun (UKR)
74BELThibaut De Marre (BEL)
75LATIndulis Bikse (LAT)
76ISLIsak Stianson Pedersen (ISL)
77KOREunho Kim (KOR)
77BELTitouan Serot (BEL)
79ESTAlvar Johannes Alev (EST)
80NGRSamuel Uduigowme Ikpefan (NGR)
81HUNÁdám Kónya (HUN)
82ROUPetrica Hogiu (ROU)
83LATNiks Saulitis (LAT)
84LTUTautvydas Strolia (LTU)
85AUSSeve De Campo (AUS)
86BRAManex Silva (BRA)
87ISLDagur Benediktsson (ISL)
88CROKresimir Crnkovic (CRO)
89KORJongwon Jeong (KOR)
90DENMartin Møller (DEN)
91DENHjalmar Michelsen (DEN)
92TURAmed Oglago (TUR)
93TURYusuf Emre Firat (TUR)
94AUSMark Pollock (AUS)
95ARGFranco Dal Farra (ARG)
96TUROmer Aycicek (TUR)
97SRBMilos Milosavljevic (SRB)
98KORMinwoo Kim (KOR)
99LTUEdvinas Simonutis (LTU)
100TURHamza Dursun (TUR)
101LATLauris Kaparkalejs (LAT)
102BULDaniel Peshkov (BUL)
103BULKristiyan Bozhilov (BUL)
104BELMathis Poutot (BEL)
105CROPetar Perusic (CRO)
106DENJacob Weel Rosbo (DEN)
107IRISeyed Sattar Seyd (IRI)
108MGLAchbadrakh Batmunkh (MGL)
109BIHStrahinja Eric (BIH)
110MNEAleksandar Grbovic (MNE)
111BRAVictor Santos (BRA)
112BULTodor Malchov (BUL)
113LTUJaunius Drusys (LTU)
114ARGGonzalo Angel Gomez (ARG)
115MGLZolbayar Otgonlkhagva (MGL)
116CROIvan Zaharija (CRO)
117BULMario Matikanov (BUL)
118BRASteve Hiestand (BRA)
119HUNKristof Lagler (HUN)
120BRAMatheus Vasconcellos (BRA)
121IRIYasin Shemshaki (IRI)
122ARMSpartak Voskanyan (ARM)
123IRIDanial Savehshemshaki (IRI)
124SRBRejhan Smrkovic (SRB)
125BOLTimo Juhani Gronlund (BOL)
126ARGMateo Lorenzo Sauma (ARG)
127MACStavre Jada (MAC)
128CHIYonathan Jesus Fernandez Garcia (CHI)
129MGLMunkhgerel Dashdondog (MGL)
130IRLBrian Kennedy (IRL)
131BIHMilos Colic (BIH)
132DENJoachim Weel Rosbo (DEN)
133BIHStefan Anic (BIH)
134IRIAlireza Moghdid (IRI)
135GREAngelos Antoniadis (GRE)
136HUNSoma Gergely Gyallai (HUN)
137BIHMilos Stevic (BIH)
138GREDimitris Velivassis (GRE)
139MEXRodrigo Rangel (MEX)
140COLCarlos Andres Quintana (COL)
141GREKleanthis Karamichas (GRE)
142LIBElie Tawk (LIB)
143ARMHrachya Panoyan (ARM)
144CHIJuan Luis Uberuaga (CHI)
145SRBMilos Djordjevic (SRB)
146CHIMartin Flores (CHI)
147SRBDjordje Paunovic (SRB)
148PORFilipe Cabrita (POR)
149LIBPaul Keyrouz (LIB)
150CHITomas Diaz (CHI)
151PORJose Cabeca (POR)
152MEXPedro Montes de Oca (MEX)
153TRINicholas Lau (TRI)
154LIBCharbel Neemeh (LIB)
155MACNikola Petkovski (MAC)
156VENEduardo Arteaga (VEN)

Skiathlon Heren - 27 Februari 2021


1RUSAlexander Bolshunov (RUS)1:11:33.9
2NORSimen Hegstad Krüger (NOR)1:11:35.0
3NORHans Christer Holund (NOR)1:11:35.6
4NORJohannes Hoesflot Klaebo (NOR)1:11:55.4
5NOREmil Iversen (NOR)1:11:56.0
6NORSjur Røthe (NOR)1:12:21.2
7GBRAndrew Musgrave (GBR)1:13:07.2
8RUSIvan Yakimushkin (RUS)1:13:34.2
9SWEWilliam Poromaa (SWE)1:13:34.3
10SUIDario Cologna (SUI)1:13:34.7
11SWEJens Burman (SWE)1:13:35.8
12FRAClément Parisse (FRA)1:13:36.2
13FINIivo Niskanen (FIN)1:13:37.1
14USAScott Patterson (USA)1:13:37.2
15SUIJason Rüesch (SUI)1:13:38.0
16FRAJules Lapierre (FRA)1:13:38.2
17USADavid Norris (USA)1:13:53.7
18RUSAlexey Chervotkin (RUS)1:14:23.4
19ESPImanol Rojo (ESP)1:14:23.5
20SUIJonas Baumann (SUI)1:15:04.9
21ANDIrineu Esteve Altimiras (AND)1:15:10.0
22ITAStefano Gardener (ITA)1:15:34.8
23RUSEvgeniy Belov (RUS)1:15:35.1
24ITAGiandomenico Salvadori (ITA)1:15:35.3
25JAPNaoto Baba (JAP)1:15:35.4
26CZEAdam Fellner (CZE)1:15:35.5
27CANAntoine Cyr (CAN)1:15:35.8
28FRAJean-Marc Gaillard (FRA)1:15:39.5
29GERLucas Bögl (GER)1:15:44.1
30SUICandide Pralong (SUI)1:15:44.4
31USAHunter Wonders (USA)1:15:59.6
32IRLThomas Maloney Westgaard (IRL)1:16:08.3
33ITASimone Dapra (ITA)1:16:28.8
34FINMarkus Vuorela (FIN)1:16:29.5
35JAPKeishin Yoshida (JAP)1:16:29.6
36GERJonas Dobler (GER)1:16:34.0
37CZEPetr Knop (CZE)1:16:34.2
38GERFriedrich Moch (GER)1:16:34.5
39CANRémi Drolet (CAN)1:16:36.3
40SWEBjoern Sandstroem (SWE)1:16:37.2
41ITAPaolo Ventura (ITA)1:17:22.8
42LATRaimo Vigants (LAT)1:17:33.2
43FINJuho Mikkonen (FIN)1:17:34.5
44JAPTakatsugu Uda (JAP)1:17:40.3
45USABen Ogden (USA)1:18:01.3
46KAZYevgeniy Velichko (KAZ)1:18:11.9
47KAZVitaliy Pukhkalo (KAZ)1:19:02.9
48GERFlorian Notz (GER)1:19:13.9
49ROUPaul Constantin Pepene (ROU)1:19:14.6
50ESTKaarel Kasper Korge (EST)1:19:18.4
51CANPhilippe Boucher (CAN)1:19:20.0
52FINLauri Lepisto (FIN)1:19:21.9
53CZEJonas Bestak (CZE)1:19:43.3
54ESTAlvar Johannes Alev (EST)1:20:39.3
55POLMateusz Haratyk (POL)1:20:39.6
56KAZNail Bashmakov (KAZ)1:20:41.1
57ISLSnorri Eythor Einarsson (ISL)1:21:12.7
58SVKJan Koristek (SVK)1:22:11.1
59ARMMikayel Mikayelyan (ARM)
60POLKacper Antolec (POL)
61AUSPhillip Bellingham (AUS)
62ARMTadevos Poghosyan (ARM)
63KORJongwon Jeong (KOR)
64ARGFranco Dal Farra (ARG)
65AUSMark Pollock (AUS)
66UKRDmytro Drahun (UKR)
67BIHStrahinja Eric (BIH)
68BULTodor Malchov (BUL)
69SRBMilos Milosavljevic (SRB)
70BIHMilos Colic (BIH)

Sprint per Ploeg Heren - 28 Februari 2021


1NOR Noorwegen (Johannes Hoesflot Klaebo, Erik Valnes)15:01.74
2FIN Finland (Joni Maki, Ristomatti Hakola)+1.68
3RUS Rusland (Gleb Retivykh, Alexander Bolshunov)+2.09
4FRA Frankrijk (Richard Jouve, Lucas Chanavat)+13.91
5ITA Italië (Federico Pellegrino, Francesco De Fabiani)+16.66
6SWE Zweden (Karl-Johan Westberg, Oskar Svensson)+17.02
7CAN Canada (Antoine Cyr, Graham Ritchie)+17.06
8CZE Tsjechië (Ludek Seller, Michal Novak)+25.41
9SUI Zwitserland (Jovian Hediger, Roman Furger)+29.64
10POL Polen (Maciej Starega, Dominik Bury)+37.40
11AUT Oostenrijk (Mika Vermeulen, Benjamin Moser)
12GER Duitsland (Janosch Brugger, Sebastian Eisenlauer)
13GBR Groot-Brittannië (James Clugnet, Andrew Young)
14USA Verenigde Staten (Gus Schumacher, Simeon Hamilton)
15EST Estland (Marko Kilp, Martin Himma)
16KAZ Kazachstan (Olzhas Klimin, Konstantin Bortsov)
17AUS Australië (Phillip Bellingham, Seve De Campo)
18ESP Spanje (Ricardo Izquierdo-Bernier, Jaume Pueyo)
19SLO Slovenië (Vili Crv, Janez Lampic)
20LAT Letland (Indulis Bikse, Raimo Vigants)
21UKR Oekraïne (Dmytro Drahun, Ruslan Perekhoda)
22BEL Belgie (Titouan Serot, Thibaut De Marre)
23KOR Zuid-Korea (Eunho Kim, Jongwon Jeong)
24CRO Kroatië (Marko Skender, Kresimir Crnkovic)
25ROU Roemenië (Petrica Hogiu, Raul Mihai Popa)
26LTU Litouwen (Modestas Vaiciulis, Tautvydas Strolia)
27ISL Ijsland (Snorri Eythor Einarsson, Isak Stianson Pedersen)
28HUN Hongarije (Ádám Kónya, Kristof Lagler)
29BUL Bulgarije (Simeon Deyanov, Daniel Peshkov)
30DEN Denemarken (Hjalmar Michelsen, Jacob Weel Rosbo)
31GRE Griekenland (Apostolos Angelis, Georgios Anastasiadis)
32BIH Bosnië en Herzegovina (Strahinja Eric, Milos Colic)
33BRA Brazilië (Manex Silva, Victor Santos)
34TUR Turkije (Yusuf Emre Firat, Amed Oglago)
35MGL Mongolië (Zolbayar Otgonlkhagva, Achbadrakh Batmunkh)

15 km Heren - 3 Maart 2021


1NORHans Christer Holund (NOR)33:48.7
2NORSimen Hegstad Krüger (NOR)34:08.9
3NORHarald Oestberg Amundsen (NOR)34:24.3
4RUSAlexander Bolshunov (RUS)34:32.4
5RUSArtem Maltsev (RUS)34:39.4
6NORSjur Røthe (NOR)34:44.0
7NORMartin Johnsrud Sundby (NOR)34:44.6
8SWEJens Burman (SWE)34:45.6
9SWEWilliam Poromaa (SWE)34:51.4
10GBRAndrew Musgrave (GBR)34:55.0
11RUSIvan Yakimushkin (RUS)34:56.2
12RUSAndrey Melnichenko (RUS)35:00.8
13SUIDario Cologna (SUI)35:01.9
14FRAClément Parisse (FRA)35:03.4
15ANDIrineu Esteve Altimiras (AND)35:07.7
16FRAMaurice Manificat (FRA)35:12.9
17FINPerttu Hyvärinen (FIN)35:13.1
18FINIivo Niskanen (FIN)35:13.6
19JAPNaoto Baba (JAP)35:21.1
20SUIJason Rüesch (SUI)35:41.5
21FRAHugo Lapalus (FRA)35:43.2
22FRAAdrien Backscheider (FRA)35:44.8
23GERJonas Dobler (GER)35:46.5
24GERFriedrich Moch (GER)35:50.7
25SUIBeda Klee (SUI)35:50.9
26GERFlorian Notz (GER)36:03.7
27USAScott Patterson (USA)36:10.7
28GERLucas Bögl (GER)36:19.0
28FINMarkus Vuorela (FIN)36:19.0
30CANRussell Kennedy (CAN)36:22.8
31USASimeon Hamilton (USA)36:22.9
32POLDominik Bury (POL)36:30.9
33ESPImanol Rojo (ESP)36:34.5
34USADavid Norris (USA)36:36.3
35CZEMichal Novak (CZE)36:39.8
36ROUPaul Constantin Pepene (ROU)36:42.7
37SWEKarl-Johan Westberg (SWE)36:43.5
38SWEBjoern Sandstroem (SWE)36:44.4
39JAPTakatsugu Uda (JAP)36:45.7
40JAPHiroyuki Miyazawa (JAP)36:49.0
41IRLThomas Maloney Westgaard (IRL)36:49.5
42AUTMika Vermeulen (AUT)37:11.8
43CZEPetr Knop (CZE)37:15.0
44JAPKeishin Yoshida (JAP)37:15.5
45GBRAndrew Young (GBR)37:29.2
46CZEAdam Fellner (CZE)37:30.0
47ARMMikayel Mikayelyan (ARM)37:39.9
47ESTKaarel Kasper Korge (EST)37:39.9
49KAZYevgeniy Velichko (KAZ)37:42.9
50CANPhilippe Boucher (CAN)37:48.9
51USAGus Schumacher (USA)37:51.0
52CANRémi Drolet (CAN)37:51.4
53KAZVitaliy Pukhkalo (KAZ)37:53.4
54SUIRoman Furger (SUI)38:01.8
55CZEJonas Bestak (CZE)38:06.4
56ESTAlvar Johannes Alev (EST)38:08.4
57ROUPetrica Hogiu (ROU)38:11.4
58CROKresimir Crnkovic (CRO)38:12.1
59ISLSnorri Eythor Einarsson (ISL)38:13.0
60SLOBenjamin Crv (SLO)38:13.9
61LATRaimo Vigants (LAT)38:22.3
62GBRJames Clugnet (GBR)38:37.4
63KAZOlzhas Klimin (KAZ)38:40.3
64SVKJan Koristek (SVK)38:41.3
65LATIndulis Bikse (LAT)38:50.3
66ESTMartin Himma (EST)38:57.5
67CANGraham Ritchie (CAN)39:04.0
68ARGFranco Dal Farra (ARG)39:19.6
69KAZNail Bashmakov (KAZ)39:20.3
70BULSimeon Deyanov (BUL)39:28.0
71THAMark Chanloung (THA)39:34.0
72AUSSeve De Campo (AUS)39:41.6
73BELThibaut De Marre (BEL)39:45.3
74POLMateusz Haratyk (POL)39:50.5
75KOREunho Kim (KOR)39:53.8
76SLOVili Crv (SLO)39:54.9
77GREApostolos Angelis (GRE)40:15.0
78DENMartin Møller (DEN)40:22.1
79UKRRuslan Perekhoda (UKR)40:22.3
80BIHStrahinja Eric (BIH)40:27.9
81AUSPhillip Bellingham (AUS)40:29.4
82POLKacper Antolec (POL)40:34.2
83KORJongwon Jeong (KOR)40:58.3
84KORMinwoo Kim (KOR)41:17.0
85ARMTadevos Poghosyan (ARM)41:17.1
86BULAleksandar Ognyanov (BUL)41:29.9
87TUROmer Aycicek (TUR)41:31.2
88TURYusuf Emre Firat (TUR)41:45.7
89BULTodor Malchov (BUL)41:50.8
90LATNiks Saulitis (LAT)41:58.8
91TURHamza Dursun (TUR)41:59.3
92BULDaniel Peshkov (BUL)42:04.3
93UKRDmytro Drahun (UKR)42:09.5
94AUSMark Pollock (AUS)42:10.0
95ROURaul Mihai Popa (ROU)42:16.8
96ISLAlbert Jonsson (ISL)42:28.1
97LATLauris Kaparkalejs (LAT)42:38.6
98TURAmed Oglago (TUR)42:41.9
99MGLAchbadrakh Batmunkh (MGL)42:48.3
100DENJoachim Weel Rosbo (DEN)42:54.1
101SRBMilos Milosavljevic (SRB)43:15.9
102BIHMilos Colic (BIH)44:50.8
103NZLCampbell Wright (NZL)
104BRAManex Silva (BRA)
105HUNKristof Lagler (HUN)
105HUNÁdám Kónya (HUN)
107DENJacob Weel Rosbo (DEN)
108IRISeyed Sattar Seyd (IRI)
109ISLDagur Benediktsson (ISL)
110NGRSamuel Uduigowme Ikpefan (NGR)
111LTUTautvydas Strolia (LTU)
112BRASteve Hiestand (BRA)
113HUNSoma Gergely Gyallai (HUN)
114MNEAleksandar Grbovic (MNE)
115BELMathis Poutot (BEL)
116BOLTimo Juhani Gronlund (BOL)
117LATIlvars Bisenieks (LAT)
118HUNAdam Buki (HUN)
119DENHjalmar Michelsen (DEN)
120ARGGonzalo Angel Gomez (ARG)
121BIHMilos Stevic (BIH)
122BRAMatheus Vasconcellos (BRA)
123BULMario Matikanov (BUL)
124ARMSpartak Voskanyan (ARM)
125IRIDanial Savehshemshaki (IRI)
126SRBRejhan Smrkovic (SRB)
127LTUEdvinas Simonutis (LTU)
128IRLBrian Kennedy (IRL)
129CROPetar Perusic (CRO)
130LUXKari Peters (LUX)
131LATAleksandrs Arturs Lule (LAT)
132MGLZolbayar Otgonlkhagva (MGL)
133IRIYasin Shemshaki (IRI)
134BULIvan Rankov (BUL)
135COLAndrew Theall (COL)
136MEXJonathan Soto Moreno (MEX)
137GREDimitris Velivassis (GRE)
138GREAngelos Antoniadis (GRE)
139COLCarlos Andres Quintana (COL)
140GREKleanthis Karamichas (GRE)
141PORJose Cabeca (POR)
142ARGMateo Lorenzo Sauma (ARG)
143CROIvan Zaharija (CRO)
144BULDimitar Rankov (BUL)
145CHIYonathan Jesus Fernandez Garcia (CHI)
146MACDejvid Velichkovski (MAC)
147LIBElie Tawk (LIB)
148MACDarko Krsteski (MAC)
149IRIAlireza Moghdid (IRI)
150LTUPaulius Januskevicius (LTU)
151GREAthanasios Gastis (GRE)
152MACAndonaki Kostoski (MAC)
153BULKristiyan Bozhilov (BUL)
154MGLMunkhgerel Dashdondog (MGL)
155SRBDjordje Paunovic (SRB)
156BIHStefan Anic (BIH)
157ECUKlaus Jungbluth Rodriguez (ECU)
158LIBPaul Keyrouz (LIB)
159MEXAntonio Pineyro (MEX)
160SRBMilos Djordjevic (SRB)
161ARMHrachya Panoyan (ARM)
162MEXPedro Montes de Oca (MEX)
163PERJaime Luis Huerta Osorio (PER)
164CHIJuan Luis Uberuaga (CHI)
165LIBSalim Lozom (LIB)
166TRINicholas Lau (TRI)
167MACNikola Kostoski (MAC)
168PORAndre Goncalves (POR)
169PORFilipe Cabrita (POR)
170LIBCharbel Neemeh (LIB)
171CHINicolas Lazo (CHI)
172MGLGanbayar Bayarsaikhan (MGL)
173ISRWarren Aubrey Samberg (ISR)
174TANNzumbe Nyanduga (TAN)
175MEXRodrigo Rangel (MEX)
176VENEduardo Arteaga (VEN)
177MASWei Yan Tang (MAS)
178CHIBenjamin Amestica (CHI)

4x10 km Aflossing Heren - 5 Maart 2021


1NOR Noorwegen (Paal Golberg, Emil Iversen, Hans Christer Holund, Johannes Hoesflot Klaebo)1:52:39.0
2RUS Rusland (Alexey Chervotkin, Ivan Yakimushkin, Artem Maltsev, Alexander Bolshunov)+12.0
3FRA Frankrijk (Hugo Lapalus, Maurice Manificat, Clément Parisse, Jules Lapierre)+1:12.6
4SWE Zweden (Johan Häggström, Oskar Svensson, Jens Burman, William Poromaa)+1:16.5
5SUI Zwitserland (Beda Klee, Dario Cologna, Jason Rüesch, Roman Furger)+1:32.2
6FIN Finland (Ristomatti Hakola, Iivo Niskanen, Perttu Hyvärinen, Joni Maki)+1:49.4
7GER Duitsland (Jonas Dobler, Janosch Brugger, Lucas Bögl, Friedrich Moch)+2:37.9
8USA Verenigde Staten (David Norris, Scott Patterson, Simeon Hamilton, Gus Schumacher)+2:53.7
9JAP Japan (Naoto Baba, Hiroyuki Miyazawa, Takatsugu Uda, Keishin Yoshida)+4:19.3
10CAN Canada (Graham Ritchie, Antoine Cyr, Russell Kennedy, Rémi Drolet)+4:31.9
11CZE Tsjechië (Michal Novak, Adam Fellner, Petr Knop, Jan Pechousek)+4:58.1
12KAZ Kazachstan (Yevgeniy Velichko, Vitaliy Pukhkalo, Olzhas Klimin, Nail Bashmakov)+7:41.2
13EST Estland (Marko Kilp, Kaarel Kasper Korge, Alvar Johannes Alev, Martin Himma)+8:11.9
14POL Polen (Maciej Starega, Kamil Bury, Dominik Bury, Mateusz Haratyk)ronde
15LAT Letland (Raimo Vigants, Indulis Bikse, Niks Saulitis, Lauris Kaparkalejs)ronde
16HUN Hongarije (Ádám Kónya, Kristof Lagler, Soma Gergely Gyallai, Adam Buki)ronde
17LTU Litouwen (Modestas Vaiciulis, Tautvydas Strolia, Edvinas Simonutis, Paulius Januskevicius)ronde
18BRA Brazilië (Manex Silva, Steve Hiestand, Matheus Vasconcellos, Victor Santos)ronde

50 km Heren - 7 Maart 2021


1NOREmil Iversen (NOR)2:10:52.9
2RUSAlexander Bolshunov (RUS)2:10:53.6
3NORSimen Hegstad Krüger (NOR)2:11:01.1
4NORHans Christer Holund (NOR)2:11:01.5
5SWEJens Burman (SWE)2:11:18.5
6FINIivo Niskanen (FIN)2:11:24.3
7GBRAndrew Musgrave (GBR)2:11:36.4
8NORPaal Golberg (NOR)2:11:51.6
9SUIDario Cologna (SUI)2:11:52.0
10USAScott Patterson (USA)2:12:17.6
11SUIJason Rüesch (SUI)2:12:31.1
12SWEWilliam Poromaa (SWE)2:12:40.1
13FRAClément Parisse (FRA)2:12:46.0
14RUSAlexey Chervotkin (RUS)2:12:55.2
15RUSIlia Semikov (RUS)2:13:19.7
16USADavid Norris (USA)2:13:20.8
17GERJonas Dobler (GER)2:13:39.3
18ESPImanol Rojo (ESP)2:13:44.9
19RUSEvgeniy Belov (RUS)2:13:49.2
20GERFriedrich Moch (GER)2:13:49.7
21SUICandide Pralong (SUI)2:14:04.9
22SUIJonas Baumann (SUI)2:14:47.4
23JAPKeishin Yoshida (JAP)2:14:52.7
24CZEMichal Novak (CZE)2:15:02.3
25IRLThomas Maloney Westgaard (IRL)2:15:13.6
26FRAMaurice Manificat (FRA)2:15:27.8
27CANAntoine Cyr (CAN)2:15:31.2
28CANRussell Kennedy (CAN)2:15:45.6
29USAGus Schumacher (USA)2:15:51.3
30SWEBjoern Sandstroem (SWE)2:16:03.1
31CANRémi Drolet (CAN)2:17:05.7
32FINPerttu Hyvärinen (FIN)2:17:24.0
33GERLucas Bögl (GER)2:17:50.1
34ANDIrineu Esteve Altimiras (AND)2:18:02.2
35ESTKaarel Kasper Korge (EST)2:18:09.5
36FINLauri Lepisto (FIN)2:18:52.3
37USAHunter Wonders (USA)2:19:21.2
38POLDominik Bury (POL)2:19:44.5
39GERJanosch Brugger (GER)2:19:54.4
40FRAJean-Marc Gaillard (FRA)2:19:56.1
41CZEPetr Knop (CZE)2:20:33.5
42JAPTakatsugu Uda (JAP)2:20:53.9
43FINJuho Mikkonen (FIN)2:21:25.8
44SWEJohan Häggström (SWE)2:25:08.8
45KAZNail Bashmakov (KAZ)2:25:24.9
46POLMateusz Haratyk (POL)2:25:58.4
47AUSPhillip Bellingham (AUS)2:27:18.6
48CZEAdam Fellner (CZE)2:27:45.7
49LATIndulis Bikse (LAT)
50POLKacper Antolec (POL)
51ARGFranco Dal Farra (ARG)
52KOREunho Kim (KOR)
53KORMinwoo Kim (KOR)

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden