De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Ulricehamn - 2020/2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zweden

Uitslagen 2020/2021

Ulricehamn 2020/2021

ZwedenZweden - 6 Februari 2021 - 7 Februari 2021


Sprint Heren - 6 Februari 2021


1SWEOskar Svensson (SWE)
2RUSGleb Retivykh (RUS)
3ITAFederico Pellegrino (ITA)
4FRARichard Jouve (FRA)
5FRALucas Chanavat (FRA)
6RUSSergey Ustiugov (RUS)
7NORSindre Bjørnestad Skar (NOR)
8SUIJanik Riebli (SUI)
9CZEMichal Novak (CZE)
10FINVerneri Suhonen (FIN)
11NORFinn Hågen Krogh (NOR)
12SWEMarcus Grate (SWE)
13FINJoni Maki (FIN)
14NORPaal Troean Aune (NOR)
15NOREven Northug (NOR)
16GBRJames Clugnet (GBR)
17CANGraham Ritchie (CAN)
18FINLauri Vuorinen (FIN)
19FRAValentin Chauvin (FRA)
20SWEErik Silfver (SWE)
21NORThomas Helland Larsen (NOR)
22SUIRoman Schaad (SUI)
23USAKevin Bolger (USA)
24FRARenaud Jay (FRA)
25SUIErwan Käser (SUI)
26NORSivert Wiig (NOR)
27FINJuuso Haarala (FIN)
28USASimeon Hamilton (USA)
29USALogan Hanneman (USA)
30ITAMichael Hellweger (ITA)
31CZEJan Pechousek (CZE)
32FRATom Mancini (FRA)
33SUIValerio Grond (SUI)
34SUIJovian Hediger (SUI)
35SWEAnton Persson (SWE)
35USAJames Clinton Schoonmaker (USA)
37ITAGiacomo Gabrielli (ITA)
38SUIRoman Furger (SUI)
39CZETomas Kalivoda (CZE)
40SLOJanez Lampic (SLO)
41CZELudek Seller (CZE)
42SWEHugo Jacobsson (SWE)
43SWEGustav Aflodal (SWE)
44CANRussell Kennedy (CAN)
45ITADavide Graz (ITA)
46SWEViktor Thorn (SWE)
47SWEAlfred Buskqvist (SWE)
48FRAArnaud Chautemps (FRA)
49POLMaciej Starega (POL)
50SWEKarl-Johan Westberg (SWE)
51CANPierre Grall-Johnson (CAN)
52BLRAliaksandr Voranau (BLR)
53AUTTobias Habenicht (AUT)
54GERSebastian Eisenlauer (GER)
55SLOVili Crv (SLO)
56GERMaxim Cervinka (GER)
57ESTHenri Roos (EST)
58AUTBenjamin Moser (AUT)
59JAPHiroyuki Miyazawa (JAP)
60CANAntoine Cyr (CAN)
61ITAFrancesco De Fabiani (ITA)
62SWEGustav Kvarnbrink (SWE)
63AUTMichael Foettinger (AUT)
64AUTLukas Mrkonjic (AUT)
65ITAMaicol Rastelli (ITA)
66GERJonas Schröter (GER)
67LTUModestas Vaiciulis (LTU)
68USAPeter Holmes (USA)
69AUSPhillip Bellingham (AUS)
70UKRRuslan Perekhoda (UKR)
71ESTAlvar Johannes Alev (EST)
72AUSSeve De Campo (AUS)
73SWEWilliam Karlsson (SWE)
74UKRDmytro Drahun (UKR)
75AUSLars Young Vik (AUS)
76SWEJohan Häggström (SWE)
77AUSMark Pollock (AUS)
78LTUTautvydas Strolia (LTU)

Sprint per Ploeg Heren - 7 Februari 2021


1ITA Italië (Federico Pellegrino, Francesco De Fabiani)18:29.00
2SUI Zwitserland (Roman Furger, Jovian Hediger)+1.10
3SWE Zweden II (Johan Häggström, Karl-Johan Westberg)+1.61
4CZE Tsjechië (Michal Novak, Ludek Seller)+1.63
5SWE Zweden (Oskar Svensson, Marcus Grate)+2.04
6USA Verenigde Staten (Kevin Bolger, Simeon Hamilton)+3.11
7GER Duitsland (Sebastian Eisenlauer, Maxim Cervinka)3.37
8SUI Zwitserland II (Erwan Käser, Roman Schaad)+3.92
9FRA Frankrijk (Richard Jouve, Lucas Chanavat)+24.21
10FIN Finland II (Lauri Vuorinen, Juuso Haarala)+28.07
11NOR Noorwegen (Finn Hågen Krogh, Sindre Bjørnestad Skar)
12FRA Frankrijk II (Valentin Chauvin, Renaud Jay)
13NOR Noorwegen II (Thomas Helland Larsen, Paal Troean Aune)
14ITA Italië II (Davide Graz, Giacomo Gabrielli)
15USA Verenigde Staten II (Logan Hanneman, Peter Holmes)
16CZE Tsjechië II (Tomas Kalivoda, Jan Pechousek)
17RUS Rusland (Sergey Ustiugov, Gleb Retivykh)
18EST Estland (Alvar Johannes Alev, Henri Roos)
19AUT Oostenrijk (Tobias Habenicht, Benjamin Moser)
20CAN Canada (Philippe Boucher, Russell Kennedy)
21FIN Finland (Joni Maki, Verneri Suhonen)
22SLO Slovenië (Vili Crv, Janez Lampic)
23AUS Australië (Phillip Bellingham, Seve De Campo)
24UKR Oekraïne (Dmytro Drahun, Ruslan Perekhoda)
25AUS Australië II (Lars Young Vik, Mark Pollock)
26LTU Litouwen (Tautvydas Strolia, Modestas Vaiciulis)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden