De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Dresden - 2020/2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2020/2021

Dresden 2020/2021

DuitslandDuitsland - 19 December 2020 - 20 December 2020


Sprint Dames - 19 December 2020


1SUINadine Fähndrich (SUI)
2USASophie Caldwell Hamilton (USA)
3SLOAnamarija Lampic (SLO)
4USAJessica Diggins (USA)
5SUILaurien Van Der Graaff (SUI)
6ITALucia Scardoni (ITA)
7RUSNatalia Nepryaeva (RUS)
8SLOEva Urevc (SLO)
9CZEKaterina Janatova (CZE)
10GERColetta Rydzek (GER)
11CZETereza Beranova (CZE)
12USAJulia Kern (USA)
13ITAGreta Laurent (ITA)
14SUIAlina Meier (SUI)
15GERJessica Loeschke (GER)
16GERAnne Winkler (GER)
17GERAlexandra Danner (GER)
18GERNadine Herrmann (GER)
19CHNBayani Jialin (CHN)
20RUSYulia Stupak (RUS)
21RUSTatiana Sorina (RUS)
22GERLaura Gimmler (GER)
23USAHannah Halvorsen (USA)
24CZEPetra Hyncicova (CZE)
25POLMonika Skinder (POL)
26ITAAlice Canclini (ITA)
27CHNDinigeer Yilamujiang (CHN)
28CZEPetra Novakova (CZE)
29GERSofie Krehl (GER)
30POLWeronika Kaleta (POL)
31CZEZuzana Holikova (CZE)
32SUILea Fischer (SUI)
33RUSNataliya Mekryukova (RUS)
34BLRPolina Seronosova (BLR)
35POLIzabela Marcisz (POL)
36SVKAlena Prochazkova (SVK)
37RUSHristina Matsokina (RUS)
38UKRValentyna Kaminska (UKR)
39UKRMaryna Antsybor (UKR)
40POLMagdalena Kobielusz (POL)
41SVKBarbora Klementova (SVK)
42GERAntonia Fräbel (GER)
43UKRYuliia Krol (UKR)
44SRBMaida Drndic (SRB)
45SRBAnja Ilic (SRB)

Sprint per Ploeg Dames - 20 December 2020


1SUI Zwitserland I (Laurien Van Der Graaff, Nadine Fähndrich)16:38.34
2RUS Rusland I (Yulia Stupak, Natalia Nepryaeva)16:38.66
3SLO Slovenië (Eva Urevc, Anamarija Lampic)16:39.46
4USA Verenigde Staten I (Jessica Diggins, Sophie Caldwell Hamilton)16:41.35
5CZE Tsjechië I (Katerina Janatova, Tereza Beranova)16:41.54
6SUI Zwitserland II (Lea Fischer, Alina Meier)16:49.27
7GER Duitsland I (Laura Gimmler, Sofie Krehl)16:50.66
8USA Verenigde Staten II (Hannah Halvorsen, Julia Kern)16:50.69
9CHN China (Bayani Jialin, Dinigeer Yilamujiang)16:51.42
10RUS Rusland II (Tatiana Sorina, Hristina Matsokina)16:51.45
11ITA Italië (Greta Laurent, Lucia Scardoni)
12GER Duitsland II (Antonia Fräbel, Nadine Herrmann)
13CZE Tsjechië II (Petra Novakova, Petra Hyncicova)
14POL Polen I (Weronika Kaleta, Monika Skinder)
15SVK Slowakije (Alena Prochazkova, Barbora Klementova)
16UKR Oekraïne (Maryna Antsybor, Valentyna Kaminska)
17POL Polen II (Magdalena Kobielusz, Izabela Marcisz)
18SRB Servië (Anja Ilic, Maida Drndic)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden