De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Dresden - 2021/2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2021/2022

Dresden 2021/2022

DuitslandDuitsland - 18 December 2021 - 19 December 2021


Sprint Heren - 18 December 2021


1NORHaavard Solaas Taugboel (NOR)2:15.02
2ITAFederico Pellegrino (ITA)2:15.17
3FRALucas Chanavat (FRA)2:15.70
4NOREven Northug (NOR)2:16.24
5NORSindre Bjørnestad Skar (NOR)2:17.03
6RUSGleb Retivykh (RUS)2:19.88
7FRARichard Jouve (FRA)2:18.53
8RUSAlexander Terentev (RUS)2:18.65
9USAJames Clinton Schoonmaker (USA)2:19.18
10SUIJovian Hediger (SUI)2:20.01
11NORFinn Hågen Krogh (NOR)2:45.83
12NORThomas Helland Larsen (NOR)2:20.05
13SWEMarcus Grate (SWE)2:19.64
14SUIValerio Grond (SUI)2:19.26
15CZEJan Pechousek (CZE)2:21.07
16FRARenaud Jay (FRA)2:19.15
17GBRAndrew Young (GBR)2:19.68
18CZEMichal Novak (CZE)2:19.35
19CZELudek Seller (CZE)2:21.82
20FINLauri Vuorinen (FIN)2:19.23
21CZEOndrej Cerny (CZE)2:33.48
22SWEGustaf Berglund (SWE)2:19.83
23ITAMichael Hellweger (ITA)2:20.55
24SLOVili Crv (SLO)2:19.97
25SWEJohan Häggström (SWE)2:17.71
26CANGraham Ritchie (CAN)3:06.63
27FINNiilo Moilanen (FIN)2:21.28
28GBRJames Clugnet (GBR)2:22.01
29FINJuuso Haarala (FIN)2:21.01
30USALogan Hanneman (USA)2:17.76
31RUSAlexander Bolshunov (RUS)2:19.10
32AUTBenjamin Moser (AUT)2:19.42
33NORHaakon Skaanes (NOR)2:19.72
34AUTMichael Foettinger (AUT)2:19.93
35POLMaciej Starega (POL)2:20.05
35FRAArnaud Chautemps (FRA)2:20.05
37FINVerneri Suhonen (FIN)2:20.44
38GERAnian Sossau (GER)2:20.65
39SWEOlof Jonsson (SWE)2:20.66
40SWEOskar Svensson (SWE)2:20.69
41AUTLukas Mrkonjic (AUT)2:20.77
42USAKevin Bolger (USA)2:21.03
43FINVerneri Poikonen (FIN)2:21.05
44ITASimone Mocellini (ITA)2:21.14
45FINLauri Mannila (FIN)2:21.32
46BLRAliaksandr Voranau (BLR)2:21.47
47RUSDenis Filimonov (RUS)2:21.76
48CANRussell Kennedy (CAN)2:21.91
49CZETomas Kalivoda (CZE)2:22.24
50ESTMarko Kilp (EST)2:22.31
51USABen Ogden (USA)2:22.43
52SLOMiha Simenc (SLO)2:22.44
53ESTKristjan Koll (EST)2:22.95
54POLKamil Bury (POL)2:23.05
55RUSFedor Nazarov (RUS)2:23.07
56ESTKarl Sebastian Dremljuga (EST)2:23.15
57ESPJaume Pueyo (ESP)2:23.32
58SLOJanez Lampic (SLO)2:23.39
59UKRRuslan Perekhoda (UKR)2:23.57
60GERJan Stoelben (GER)2:23.58
61LTUModestas Vaiciulis (LTU)2:23.65
62SWEKarl-Johan Westberg (SWE)2:23.78
63USALuke Jager (USA)2:23.79
64GERMarius Kastner (GER)2:23.91
65BLRYahor Shpuntau (BLR)2:24.19
66ESTMartin Himma (EST)2:24.44
67CANRicardo Izquierdo-Bernier (CAN)2:24.94
68GERMax Olex (GER)2:25.10
69GERFlorian Knopf (GER)2:25.14
70SVKJachym Cenek (SVK)2:25.53
71GERMaxim Cervinka (GER)2:25.74
72ITAFrancesco De Fabiani (ITA)2:26.31
73UKROleksii Krasovskyi (UKR)2:26.98
74AUSPhillip Bellingham (AUS)2:27.75
75HUNÁdám Kónya (HUN)2:27.88
76GERMarius Bauer (GER)2:28.03
77CROMarko Skender (CRO)2:28.11
78SLOAnze Gros (SLO)2:29.06
79KAZVitaliy Pukhkalo (KAZ)2:29.97
80AUSSeve De Campo (AUS)2:30.11
81UKROleksandr Lisohor (UKR)2:30.88
82LTUTautvydas Strolia (LTU)2:30.97
83SVKDenis Tilesch (SVK)2:31.36
84KAZYevgeniy Velichko (KAZ)2:32.80
85HUNKristof Lagler (HUN)2:43.70

Sprint per Ploeg Heren - 19 December 2021


1NOR Noorwegen II (Even Northug, Thomas Helland Larsen)14:19.34
2NOR Noorwegen (Haavard Solaas Taugboel, Sindre Bjørnestad Skar)+0.42
3RUS Rusland (Gleb Retivykh, Alexander Bolshunov)+0.62
4ITA Italië (Federico Pellegrino, Francesco De Fabiani)+0.78
5FRA Frankrijk (Lucas Chanavat, Richard Jouve)+1.21
6GBR Groot-Brittannië (Andrew Young, James Clugnet)+3.84
7SUI Zwitserland (Valerio Grond, Jovian Hediger)+10.77
8FRA Frankrijk II (Renaud Jay, Arnaud Chautemps)+10.92
9USA Verenigde Staten (James Clinton Schoonmaker, Kevin Bolger)+11.36
10SWE Zweden (Marcus Grate, Johan Häggström)+11.93
11SWE Zweden II (Oskar Svensson, Gustaf Berglund)
12GER Duitsland (Anian Sossau, Thomas Bing)
13FIN Finland (Lauri Vuorinen, Juuso Haarala)
14CZE Tsjechië (Michal Novak, Ludek Seller)
15RUS Rusland II (Fedor Nazarov, Denis Filimonov)
16SLO Slovenië (Miha Simenc, Vili Crv)
17CZE Tsjechië II (Jan Pechousek, Tomas Kalivoda)
18ITA Italië II (Simone Mocellini, Michael Hellweger)
19AUT Oostenrijk (Benjamin Moser, Michael Foettinger)
20USA Verenigde Staten II (Logan Hanneman, Luke Jager)
21FIN Finland II (Verneri Suhonen, Niilo Moilanen)
22BLR Wit-Rusland (Aliaksandr Voranau, Yahor Shpuntau)
23ESP Spanje (Jaume Pueyo, Ricardo Izquierdo-Bernier)
24CAN Canada (Graham Ritchie, Russell Kennedy)
25POL Polen (Kamil Bury, Maciej Starega)
26AUS Australië (Seve De Campo, Phillip Bellingham)
27GER Duitsland II (Jan Stoelben, Marius Kastner)
28EST Estland (Marko Kilp, Kristjan Koll)
29UKR Oekraïne (Ruslan Perekhoda, Oleksii Krasovskyi)
30EST Estland II (Martin Himma, Karl Sebastian Dremljuga)
31KAZ Kazachstan (Vitaliy Pukhkalo, Yevgeniy Velichko)
32UKR Oekraïne II (Oleksandr Lisohor, Dmytro Drahun)
33SVK Slowakije (Denis Tilesch, Jachym Cenek)
34LTU Litouwen (Modestas Vaiciulis, Tautvydas Strolia)
35HUN Hongarije (Kristof Lagler, Ádám Kónya)
36SLO Slovenia II (Janez Lampic, Anze Gros)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden