De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Lillehammer - 2021/2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Noorwegen

Uitslagen 2021/2022

Lillehammer 2021/2022

NoorwegenNoorwegen - 3 December 2021 - 5 December 2021


Sprint Heren - 3 December 2021


1NORJohannes Hoesflot Klaebo (NOR)2:52.48
2NORThomas Helland Larsen (NOR)2:53.06
3FRARichard Jouve (FRA)2:53.26
4NORHaavard Solaas Taugboel (NOR)2:55.46
5FINLauri Vuorinen (FIN)2:56.91
6SWEMarcus Grate (SWE)3:13.21
7RUSAlexander Bolshunov (RUS)2:52.89
8NORErik Valnes (NOR)2:52.94
9NORFinn Hågen Krogh (NOR)2:52.97
10NOREven Northug (NOR)2:52.93
11USAJames Clinton Schoonmaker (USA)2:52.99
12USAKevin Bolger (USA)2:53.75
13RUSAlexander Terentev (RUS)2:53.68
14CZEMichal Novak (CZE)2:51.80
15RUSGleb Retivykh (RUS)2:51.94
16ITAFederico Pellegrino (ITA)2:52.70
17NORSindre Bjørnestad Skar (NOR)2:51.98
18NORPaal Golberg (NOR)2:55.33
19NORHaakon Skaanes (NOR)2:54.22
20RUSSergey Ustiugov (RUS)2:53.46
21FRALucas Chanavat (FRA)2:51.44
22FINNiilo Moilanen (FIN)2:55.51
23SWEGustaf Berglund (SWE)3:05.96
24SWEJohan Häggström (SWE)2:52.66
25POLMaciej Starega (POL)2:53.74
26FINJuuso Haarala (FIN)2:54.06
27FRARenaud Jay (FRA)3:53.02
28FINJoni Maki (FIN)2:52.09
29SWEGeorge Ersson (SWE)2:56.19
30USABen Ogden (USA)2:56.11
31RUSDenis Filimonov (RUS)2:52.91
32SWEOlof Jonsson (SWE)2:53.02
33USALuke Jager (USA)2:53.05
34ITASimone Mocellini (ITA)2:53.12
35SWEAnton Persson (SWE)2:53.28
35NORPaal Troean Aune (NOR)2:53.28
37SUIErwan Käser (SUI)2:53.62
38RUSAndrey Melnichenko (RUS)2:53.63
39NORMagnus Oeyaas Haabrekke (NOR)2:53.65
40NOREmil Iversen (NOR)2:53.67
41USAGus Schumacher (USA)2:53.92
42CANRussell Kennedy (CAN)2:54.12
43CANGraham Ritchie (CAN)2:54.13
44ITAMichael Hellweger (ITA)2:54.26
45USALogan Hanneman (USA)2:54.50
46FRAArnaud Chautemps (FRA)2:54.92
47FINLauri Mannila (FIN)2:54.98
48CANOlivier Léveillé (CAN)2:54.99
49AUTMika Vermeulen (AUT)2:55.05
50SLOMiha Simenc (SLO)2:55.14
51POLKamil Bury (POL)2:56.53
52FINEmil Liekari (FIN)2:56.67
53SUIRoman Furger (SUI)2:56.79
54RUSAndrey Larkov (RUS)2:57.37
55GERJanosch Brugger (GER)2:57.61
56CANAntoine Cyr (CAN)2:57.68
57RUSSergey Ardashev (RUS)3:00.06
58SLOJanez Lampic (SLO)3:00.26
59KAZOlzhas Klimin (KAZ)3:02.72
60CROMarko Skender (CRO)3:05.87
61KAZNail Bashmakov (KAZ)3:07.46
62HUNAdam Buki (HUN)3:28.62

15 km Heren - 4 December 2021


1NORSimen Hegstad Krüger (NOR)32:26.2
2NORHans Christer Holund (NOR)32:27.8
3NORMartin Loewstroem Nyenget (NOR)32:43.7
4RUSAlexey Chervotkin (RUS)32:47.2
5CZEMichal Novak (CZE)32:47.3
6NORDidrik Tønseth (NOR)32:53.4
7NORHarald Oestberg Amundsen (NOR)32:54.1
8NORHaavard Moseby (NOR)32:56.1
9NORSjur Røthe (NOR)32:57.4
10FRAMaurice Manificat (FRA)33:01.7
11NORPaal Golberg (NOR)33:03.0
12NORJohannes Hoesflot Klaebo (NOR)33:05.2
13RUSDenis Spitsov (RUS)33:09.8
14RUSAlexander Bolshunov (RUS)33:10.5
15RUSIvan Yakimushkin (RUS)33:13.6
16NORVebjoern Turtveit (NOR)33:13.9
17SUIJonas Baumann (SUI)33:15.5
18FRAHugo Lapalus (FRA)33:24.0
18GERJonas Dobler (GER)33:24.0
20GBRAndrew Musgrave (GBR)33:28.7
21RUSArtem Maltsev (RUS)33:30.0
22RUSAndrey Larkov (RUS)33:33.0
23NOREmil Iversen (NOR)33:34.7
24RUSSergey Ustiugov (RUS)33:34.9
25FRAClément Parisse (FRA)33:35.2
25FINPerttu Hyvärinen (FIN)33:35.2
27GERFriedrich Moch (GER)33:37.8
28FRAAdrien Backscheider (FRA)33:39.9
29JAPNaoto Baba (JAP)33:40.3
30GERLucas Bögl (GER)33:41.4
31SWEWilliam Poromaa (SWE)33:43.8
32FINRemi Lindholm (FIN)33:45.4
33NORMartin Kirkeberg Moerk (NOR)33:45.8
34SUIRoman Furger (SUI)33:47.0
35SWELeo Johansson (SWE)33:50.9
36FRAArnaud Chautemps (FRA)33:53.6
37RUSEvgeniy Belov (RUS)34:01.5
38USAGus Schumacher (USA)34:05.8
39FINLauri Lepisto (FIN)34:08.8
40SWECalle Halfvarsson (SWE)34:11.5
41FRAJean-Marc Gaillard (FRA)34:15.2
42CANAntoine Cyr (CAN)34:16.2
43ITAFrancesco De Fabiani (ITA)34:18.7
44SUICandide Pralong (SUI)34:21.4
45ITAStefano Gardener (ITA)34:24.6
46ESPImanol Rojo (ESP)34:29.0
47SUIBeda Klee (SUI)34:29.3
48USAZanden McMullen (USA)34:30.1
49FINJoni Maki (FIN)34:33.4
50SUIJason Rüesch (SUI)34:33.6
51SWEFredrik Jonsson (SWE)34:45.7
52SWEJohan Herbert (SWE)34:45.8
53AUTMika Vermeulen (AUT)34:47.2
54ANDIrineu Esteve Altimiras (AND)34:51.7
55KAZVitaliy Pukhkalo (KAZ)34:52.4
56CANOlivier Léveillé (CAN)34:54.5
57CANRussell Kennedy (CAN)34:54.8
58GERJanosch Brugger (GER)34:56.5
59ITAPaolo Ventura (ITA)34:59.5
60POLDominik Bury (POL)35:00.1
61FRAJules Lapierre (FRA)35:02.4
62SLOMiha Simenc (SLO)35:13.4
63USAHunter Wonders (USA)35:18.5
64USADavid Norris (USA)35:20.5
65KAZOlzhas Klimin (KAZ)35:35.9
66SWEFredrik Andersson (SWE)35:44.3
67USABen Ogden (USA)35:58.4
68IRLThomas Maloney Westgaard (IRL)36:05.2
69CANGraham Ritchie (CAN)36:10.4
70USAScott Patterson (USA)36:20.0
71POLMateusz Haratyk (POL)36:51.5
72POLMichal Skowron (POL)37:59.0
73HUNAdam Buki (HUN)40:51.0

4x7.5 km Aflossing Heren - 5 December 2021


1NOR Noorwegen (Johannes Hoesflot Klaebo, Simen Hegstad Krüger, Emil Iversen, Erik Valnes)1:14:58.7
2RUS Rusland II (Sergey Ustiugov, Artem Maltsev, Ilia Semikov, Alexander Terentev)+0.2
3NOR Noorwegen II (Harald Oestberg Amundsen, Hans Christer Holund, Martin Loewstroem Nyenget, Paal Golberg)+1.2
4RUS Rusland (Ivan Yakimushkin, Denis Spitsov, Alexander Bolshunov, Alexey Chervotkin)+1.4
5ITA Italië (Federico Pellegrino, Stefano Gardener, Francesco De Fabiani, Paolo Ventura)+55.3
6SWE Zweden (William Poromaa, Leo Johansson, Calle Halfvarsson, Fredrik Jonsson)+58.4
7GER Duitsland (Janosch Brugger, Friedrich Moch, Lucas Bögl, Jonas Dobler)+58.5
8SUI Zwitserland (Roman Furger, Candide Pralong, Jonas Baumann, Beda Klee)+58.6
9USA Verenigde Staten (Zanden McMullen, Gus Schumacher, Ben Ogden, Luke Jager)+1:02.5
10CAN Canada (Graham Ritchie, Olivier Léveillé, Antoine Cyr, Russell Kennedy)+1:15.5
11FIN Finland (Joni Maki, Remi Lindholm, Iivo Niskanen, Perttu Hyvärinen)+1:29.4
12FRA Frankrijk (Richard Jouve, Clément Parisse, Maurice Manificat, Hugo Lapalus)+2:42.2
13FRA Frankrijk II (Arnaud Chautemps, Adrien Backscheider, Jules Lapierre, Jean-Marc Gaillard)+2:53.5
14FIN Finland II (Niilo Moilanen, Juuso Haarala, Lauri Lepisto, Lauri Vuorinen)+2:57.5
15USA Verenigde Staten II (Hunter Wonders, David Norris, Kevin Bolger, James Clinton Schoonmaker)+3:20.9
16POL Polen (Kamil Bury, Dominik Bury, Maciej Starega, Mateusz Haratyk)+6:22.5
17KAZ Kazachstan (Yevgeniy Velichko, Vladislav Kovalyov, Vitaliy Pukhkalo, Nail Bashmakov)+6:23.5
18SWE Zweden II (Fredrik Andersson, George Ersson, Johan Herbert, Olof Jonsson)DNF

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden