De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Lillehammer - 2015/2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Noorwegen

Uitslagen 2015/2016

Lillehammer 2015/2016

NoorwegenNoorwegen - 5 December 2015 - 6 December 2015


Skiathlon Heren - 5 December 2015


1NORMartin Johnsrud Sundby (NOR)1:19:22.9
2NORNiklas Dyrhaug (NOR)1:20:06.9
3NORHans Christer Holund (NOR)1:20:09.8
4NORSjur Røthe (NOR)1:20:36.4
5FRAMaurice Manificat (FRA)1:20:41.1
6NORPetter Jr. Northug (NOR)1:20:51.4
7NOREmil Iversen (NOR)1:20:52.1
8NORAnders Gløersen (NOR)1:20:53.1
9RUSStanislav Volzhentsev (RUS)1:21:10.1
10CANAlex Harvey (CAN)1:21:20.0
11RUSAndrey Larkov (RUS)1:21:20.2
12SWEMartin Johansson (SWE)1:21:21.5
13NORSimen Andreas Sveen (NOR)1:21:21.9
14RUSAlexander Legkov (RUS)1:21:21.9
15GERJonas Dobler (GER)1:21:36.0
16GERFlorian Notz (GER)1:21:41.4
17NORMartin Loewstroem Nyenget (NOR)1:21:42.8
18ROUPaul Constantin Pepene (ROU)1:21:44.8
19ITARoland Clara (ITA)1:21:45.4
20NORMagne Haga (NOR)1:21:49.3
21CANGraeme Killick (CAN)1:21:50.2
21RUSSergey Turyshev (RUS)1:21:50.2
23CANDevon Kershaw (CAN)1:21:53.5
24CANIvan Babikov (CAN)1:21:55.2
25USANoah Hoffman (USA)1:21:57.5
26NORMathias Rundgreen (NOR)1:22:11.6
26SUIDario Cologna (SUI)1:22:11.6
28RUSSergey Ustiugov (RUS)1:22:14.4
29NORDaniel Myrmael Helgestad (NOR)1:22:21.3
30NORDidrik Tønseth (NOR)1:22:23.6
31NORSimen Hegstad Krüger (NOR)1:22:28.4
32ITAFrancesco De Fabiani (ITA)1:22:41.1
33GBRAndrew Musgrave (GBR)1:22:45.0
34SWEAnders Svanebo (SWE)1:22:45.4
35FRAAdrien Backscheider (FRA)1:22:46.7
36SUIToni Livers (SUI)1:22:59.6
37CZEMartin Jaks (CZE)1:23:00.3
38FINSami Jauhojärvi (FIN)1:23:30.1
39RUSMaxim Vylegzhanin (RUS)1:23:51.6
40GERAndreas Katz (GER)1:23:55.3
41JAPAkira Lenting (JAP)1:24:18.6
42USAErik Bjornsen (USA)1:24:32.0
43GERTim Tscharnke (GER)1:24:34.2
44FRAJean-Marc Gaillard (FRA)1:24:35.3
45NORJohan Hoel (NOR)1:24:37.9
46SWESimon Andersson (SWE)1:24:47.7
47KAZAlexey Poltaranin (KAZ)1:24:49.6
48SUIJonas Baumann (SUI)1:24:50.6
49NORGjoeran Tefre (NOR)1:25:00.2
50CZEPetr Knop (CZE)1:25:07.1
51GERSebastian Eisenlauer (GER)1:25:07.2
52ESTRaido Rankel (EST)1:25:07.5
53NORAnders Tettli Rennemo (NOR)1:25:18.3
54SWEJens Burman (SWE)1:25:28.9
55SWEMikael Norberg (SWE)1:25:35.4
56ITAGiandomenico Salvadori (ITA)1:25:49.1
57FRAClément Parisse (FRA)1:25:52.0
58ESTAivar Rehemaa (EST)1:25:55.7
59FINRistomatti Hakola (FIN)1:27:10.0
60CANMichael Somppi (CAN)1:27:14.8
61JAPKeishin Yoshida (JAP)1:27:46.1
62JAPKaichi Naruse (JAP)1:27:56.9
63NORHallvard Loefald (NOR)1:28:05.5
64USAKris Freeman (USA)1:28:19.4
65SWEMarcus Ruus (SWE)1:28:29.0
66KORMagnus Kim (KOR)1:28:29.6
67FRADamien Tarantola (FRA)1:28:52.1
68SUIRoman Furger (SUI)1:29:29.5
69FINAri Luusua (FIN)1:29:30.7
70KAZYerdos Akhmadiyev (KAZ)1:29:36.1
71ROUPetrica Hogiu (ROU)
72KAZSergey Cherepanov (KAZ)
73JAPTakatsugu Uda (JAP)
74KORJun-Ho Hwang (KOR)
75KAZKonstantin Bortsov (KAZ)

4x7.5 km Aflossing Heren - 6 December 2015


1NOR Noorwegen (Niklas Dyrhaug, Hans Christer Holund, Martin Johnsrud Sundby, Petter Jr. Northug)1:13:25.7
2NOR Noorwegen III (Martin Loewstroem Nyenget, Mathias Rundgreen, Simen Andreas Sveen, Finn Hågen Krogh)1:13:28.5
3NOR Noorwegen II (Emil Iversen, Didrik Tønseth, Sjur Røthe, Anders Gløersen)1:13:40.5
4RUS Rusland (Stanislav Volzhentsev, Maxim Vylegzhanin, Alexander Legkov, Andrey Larkov)1:13:57.6
5RUS Rusland II (Evgeniy Belov, Alexander Bessmertnykh, Sergey Turyshev, Sergey Ustiugov)1:14:07.8
6ITA Italië (Federico Pellegrino, Dietmar Nöckler, Roland Clara, Francesco De Fabiani)1:14:09.3
7FRA Frankrijk (Jean-Marc Gaillard, Maurice Manificat, Robin Duvillard, Adrien Backscheider)1:14:13.2
8SUI Zwitserland (Jonas Baumann, Dario Cologna, Toni Livers, Curdin Perl)1:14:14.2
9NOR Noorwegen IV (Johan Hoel, Simen Hegstad Krüger, Magne Haga, Daniel Myrmael Helgestad)1:14:16.7
10GER Duitsland (Andreas Katz, Jonas Dobler, Florian Notz, Tim Tscharnke)1:14:23.2
11SWE Zweden (Jens Burman, Simon Andersson, Martin Johansson, Anders Svanebo)1:14:23.7
12USA Verenigde Staten (Andrew Newell, Erik Bjornsen, Noah Hoffman, Simeon Hamilton)1:14:46.3
13CAN Canada (Devon Kershaw, Alex Harvey, Ivan Babikov, Graeme Killick)1:15:07.2
14FIN Finland (Ari Luusua, Sami Jauhojärvi, Perttu Hyvärinen, Ristomatti Hakola)1:15:51.9
15CZE Tsjechië (Martin Jaks, Petr Knop, Jakub Graef, Ales Razym)1:17:06.9
16POL Polen (Maciej Starega, Konrad Motor, Jan Antolec, Pawel Klisz)1:18:31.2
17KAZ Kazachstan (Denis Volotka, Sergey Cherepanov, Yerdos Akhmadiyev, Nikolay Chebotko)1:18:52.5
18JAP Japan (Hiroyuki Miyazawa, Akira Lenting, Keishin Yoshida, Nobuhito Kashiwabara)1:19:00.1

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden