De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Planica - 2015/2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Slovenië

Uitslagen 2015/2016

Planica 2015/2016

SloveniëSlovenië - 16 Januari 2016 - 17 Januari 2016


Sprint Heren - 16 Januari 2016


1ITAFederico Pellegrino (ITA)
2FRABaptiste Gros (FRA)
3FRARichard Jouve (FRA)
4FRARenaud Jay (FRA)
5RUSGleb Retivykh (RUS)
6GERSebastian Eisenlauer (GER)
7NOREirik Brandsdal (NOR)
8NORSondre Turvoll Fossli (NOR)
9FINMartti Jylhä (FIN)
10SWECalle Halfvarsson (SWE)
11SWETeodor Peterson (SWE)
12SWEGustav Nordström (SWE)
13ITASimone Urbani (ITA)
14RUSAlexander Panzhinskiy (RUS)
15NOROla Vigen Hattestad (NOR)
16NOREivind Bakkene (NOR)
17NORAndreas Myran Steen (NOR)
18USASimeon Hamilton (USA)
19SUIJoeri Kindschi (SUI)
20GERAlexander Wolz (GER)
21SWEJohan Edin (SWE)
22RUSAnton Gafarov (RUS)
23USAAndrew Newell (USA)
24SUIRoman Furger (SUI)
25FINJuho Mikkonen (FIN)
26FRALucas Chanavat (FRA)
27FRAValentin Chauvin (FRA)
28FINKarri Hakala (FIN)
29FINJoni Maki (FIN)
30AUTBernhard Tritscher (AUT)
31CANLen Väljas (CAN)
32POLMaciej Starega (POL)
33NORHaavard Solaas Taugboel (NOR)
34ESTPeeter Kummel (EST)
35RUSAlexey Petukhov (RUS)
36ESTMarko Kilp (EST)
37SUIJovian Hediger (SUI)
37FINMatias Strandvall (FIN)
39NORAnders Gløersen (NOR)
40SLOJanez Lampic (SLO)
41GBRAndrew Young (GBR)
42SWEErik Silfver (SWE)
43GERJosef Wenzl (GER)
44NORPaal Golberg (NOR)
45RUSIvan Anisimov (RUS)
46SLOMiha Simenc (SLO)
47AUTDominik Baldauf (AUT)
47SUIRoman Schaad (SUI)
49AUTLuis Stadlober (AUT)
50USAJess Dakota Blackhorse-Von (USA)
51ESTKein Einaste (EST)
52AUSPhillip Bellingham (AUS)
53SWEAnton Lindblad (SWE)
54CANKnute Johnsgaard (CAN)
55ITAMaicol Rastelli (ITA)
56CANAndy Shields (CAN)
57RUSNikolay Morilov (RUS)
58CZEJan Barton (CZE)
59ITADietmar Nöckler (ITA)
60CZEDusan Kozisek (CZE)
61CANJesse Cockney (CAN)
62FINToni Ketelä (FIN)
63USAReese Hanneman (USA)
64ESTSiim Sellis (EST)
65SLOBostjan Klavzar (SLO)
66SLOLuka Prosen (SLO)
67GERThomas Hauber (GER)
68SLOMiha Dolar (SLO)
69CROEdi Dadic (CRO)
69POLJan Antolec (POL)
71SVKMiroslav Sulek (SVK)
72SLOBenjamin Crv (SLO)
73SVKAndrej Segec (SVK)
74AUSJackson Bursill (AUS)
75KORJun-Ho Hwang (KOR)
76SLOMiha Licef (SLO)

Sprint per Ploeg Heren - 17 Januari 2016


1ITA Italië (Dietmar Nöckler, Federico Pellegrino)14:44.82
2FRA Frankrijk (Renaud Jay, Baptiste Gros)+1.79
3FRA Frankrijk II (Valentin Chauvin, Richard Jouve)+2.41
4GER Duitsland (Thomas Bing, Sebastian Eisenlauer)+2.93
5NOR Noorwegen (Anders Gløersen, Eirik Brandsdal)+4.51
6RUS Rusland (Gleb Retivykh, Alexey Petukhov)+6.46
7NOR Noorwegen II (Ola Vigen Hattestad, Paal Golberg)+7.66
8CZE Tsjechië (Jan Barton, Dusan Kozisek)+8.63
9RUS Rusland II (Alexander Panzhinskiy, Anton Gafarov)+18.89
10FIN Finland (Juho Mikkonen, Martti Jylhä)
11AUT Oostenrijk (Dominik Baldauf, Bernhard Tritscher)
12SUI Zwitserland (Roman Furger, Joeri Kindschi)
13SUI Zwitserland II (Roman Schaad, Jovian Hediger)
14SWE Zweden (Calle Halfvarsson, Teodor Peterson)
15GER Duitsland II (Alexander Wolz, Josef Wenzl)
16CAN Canada (Knute Johnsgaard, Len Väljas)
17SWE Zweden II (Anton Lindblad, Gustav Nordström)
18ITA Italië II (Simone Urbani, Maicol Rastelli)
19POL Polen (Jan Antolec, Maciej Starega)
20EST Estland (Marko Kilp, Peeter Kummel)
21SLO Slovenië (Janez Lampic, Miha Simenc)
22CAN Canada II (Jesse Cockney, Andy Shields)
23USA Verenigde Staten II (Dakota Blackhorse-Von Jess, Reese Hanneman)
24EST Estland II (Kein Einaste, Siim Sellis)
25SVK Slowakije (Miroslav Sulek, Andrej Segec)
26SLO Slovenië III (Miha Dolar, Benjamin Crv)
27AUS Australië (Phillip Bellingham, Jackson Bursill)
28SLO Slovenia II (Luka Prosen, Bostjan Klavzar)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden