De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Alpen Cup - 2015/2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2015/2016

Alpen Cup 2015/2016

Klassement

StaSportmanPunOverPodBES
BES
BES
BES
HOC
HOC
HOC
HOC
HOC
HOC
PLA
PLA
PLA
PLA
PLA
PLA
CAM
CAM
CAM
CAM
CAM
CAM
ARB
ARB
ARB
ARB
TOB
TOB
TOB
TOB
TOB
TOB
1ITAGiandomenico Salvadori04612417131
2GERMonique Siegel035234415311421
3SUIUeli Schnider02241711
4GERJulia Belger01741177324310825532
5RUSAlexander Bessmertnykh01221
6GERVictoria Carl0116616
7ITARoland Clara013221
8RUSYevgeniy Dementiev01152141
9FRAAnouk Faivre Picon012431
10GERAntonia Fräbel0111
11SUIRoman Furger0111
12SUINadine Fähndrich0122121111481126
13GERLaura Gimmler0127521514719681147888
14FRABaptiste Gros011142
15FRAAlexis Jeannerod011125195404529
16RUSNikita Kriukov01114
17SUIToni Livers0111
18FRAClément Parisse01325133970141113375
19SUIJason Rüesch012123041413954
20ITALucia Scardoni01216443
21GERElisabeth Schicho012165819215
22AUTNathalie Schwarz0121311961310
23SUITatjana Stiffler01161723251
24ITAGiulia Stürz0132685981929
25FRACoraline Thomas Hugue0119110
26GERAnne Winkler011219119232124
27FRAAntoine Agnellet0003342
28FRAGerard Agnellet00016
29ITADebora Agreiter002222131644182191614
30CHIJuan Andrés Agurto00096100
31TURGullu Akalin00043
32ESTAlvar Johannes Alev000532146
33ITAAlex Andreola000868253
34ITAMatteo Andreola0004974523137615158
35POLJan Antolec0006750265231
36ITAErica Antoniol000282528
37CZEJakub Antos00059444073583555
38FRAClément Arnault0002818112522
39SUIStefanie Arnold00011
40TUROmer Aycicek000918564
41FRAAdrien Backscheider0012564122
42AUTMarkus Bader0002239
43GERJohannes Baehr0003244
44HUNBence Banszki0005047939185
45CZEJan Barton00026772577
46SUIGiacomo Bassetti00020285325226931413532417055
47LIBMansour Bazouni00098101
48CANDahria Beatty0001616
49ITAEmanuele Becchis00081
50AUSPhillip Bellingham0002949
51ITAMartina Bellini00020
52ITALaura Benzoni000353132
53AUTJasmin Berchtold00010
54CZEKaterina Berouskova000291418671212241818
55FRANicolas Berthet0002129
56ITAMirco Bertolina00015561314142818179
57HUNRegina Bertoti0004243
58CZEJonas Bestak00068518066454947494948
59SUILivio Bieler000121548116
60SUIFabian Bieri0004852
61SUIFabian Birbaum000505438
62BULVaska Blagoeva00040
63AUTClemens Blassnig0005860555454
64BIHKatarina Bogdanovic00044
65BIHSnezana Borovcanin000414137
66USAKyle Bratrud000493850
67ITAVeronika Broll00025
68CANCendrine Browne000239
69SUIFabien Bruchez000475337
70ITAJulian Brunner000726862
71SUIReto Brunner0005256
72FRAMarion Buillet002314381517512710
73AUSJackson Bursill00085937186
74POLKamil Bury000848048607969
75ITAChiara Busi00033

Uitslagen en kalender

FrankrijkBessans - 15 km Heren - 12/12/2015
1ItaliŽGiandomenico Salvadori34:55.9
2RuslandAlexander Bessmertnykh34:58.0
3FrankrijkValentin Chauvin35:03.5
4FrankrijkDamien Tarantola35:22.8
5DuitslandLucas Bögl35:30.2
6FrankrijkMickael Philipot35:31.2
7DuitslandAndy Kühne35:31.7
8ItaliŽSergio Rigoni35:34.3
9FrankrijkMathias Dheyriat35:44.9
10SpanjeImanol Rojo35:50.3

FrankrijkBessans - 10 km Dames - 12/12/2015
1OostenrijkNathalie Schwarz24:40.5
2ItaliŽGiulia Stürz24:53.6
3FrankrijkMarion Buillet24:54.9
4DuitslandJulia Belger25:00.2
5DuitslandTheresa Eichhorn25:02.3
6ItaliŽSara Pellegrini25:20.8
7DuitslandLaura Gimmler25:23.4
8DuitslandPia Fink25:28.5
9ItaliŽCaterina Ganz25:29.5
10DuitslandSofie Krehl25:30.1

FrankrijkBessans - 10 km Dames - 12/12/2015
1DuitslandJulia Belger26:05.3
2DuitslandTheresa Eichhorn26:20.7
3OostenrijkNathalie Schwarz26:23.1
4DuitslandEva Wolf26:45.2
5DuitslandLaura Gimmler27:04.4
6ItaliŽGiulia Stürz27:12.7
7ItaliŽCaterina Ganz27:16.3
8DuitslandSofie Krehl27:21.8
9DuitslandAnne Winkler27:28.5
10FrankrijkMarie Kromer27:36.5

FrankrijkBessans - 15 km Heren - 12/12/2015
1RuslandAlexander Bessmertnykh33:29.5
2ItaliŽGiandomenico Salvadori34:25.7
3DuitslandLucas Bögl34:31.0
4FrankrijkAlexandre Pouye34:38.0
5FrankrijkAlexis Jeannerod34:49.1
6DuitslandAndy Kühne34:51.0
7DuitslandThomas Wick34:52.6
8FrankrijkValentin Chauvin34:55.0
9ItaliŽStefan Zelger35:08.2
10DuitslandAlexander Wolz35:09.4

OostenrijkHochfilzen - Sprint Dames - 18/12/2015
1DuitslandAnne Winkler
2DuitslandLaura Gimmler
3FrankrijkMarion Buillet
4FrankrijkAnouk Faivre Picon
5SloveniŽAnja Zavbi Kunaver
6ZwitserlandTatjana Stiffler
7DuitslandSofie Krehl
8ItaliŽGiulia Stürz
9FrankrijkCoraline Thomas Hugue
10TsjechiŽSandra Schuetzova

OostenrijkHochfilzen - Sprint Heren - 18/12/2015
1RuslandNikita Kriukov
2DuitslandAlexander Wolz
3RuslandMickail Jr Devjatiarov
4ItaliŽGiandomenico Salvadori
5ZwitserlandJoeri Kindschi
6FrankrijkIvan Perrillat Boiteux
7TsjechiŽJan Srail
8TsjechiŽLudek Seller
9FrankrijkValentin Chauvin
10FrankrijkDamien Tarantola

OostenrijkHochfilzen - 15 km Heren - 18/12/2015
1ItaliŽGiandomenico Salvadori34:20.4
2FrankrijkIvan Perrillat Boiteux34:40.8
3DuitslandAndy Kühne34:47.4
4BulgarijeVeselin Tsinzov34:50.5
5DuitslandLucas Bögl34:51.1
6FrankrijkValentin Chauvin35:02.1
7FrankrijkMickael Philipot35:04.6
8EstlandKarel Tammjärv35:14.2
9ItaliŽClaudio Muller35:14.8
10FrankrijkDamien Tarantola35:15.4

OostenrijkHochfilzen - 10 km Dames - 18/12/2015
1FrankrijkCoraline Thomas Hugue25:14.5
2ItaliŽDebora Agreiter25:21.8
3FrankrijkAnouk Faivre Picon25:41.9
4DuitslandMonique Siegel25:43.8
5ItaliŽGiulia Stürz25:49.5
6DuitslandVictoria Carl25:50.2
7DuitslandJulia Belger25:55.2
8FrankrijkMarion Buillet26:03.4
9DuitslandTheresa Eichhorn26:09.3
10OekraÔneValentyna Shevchenko26:20.1

OostenrijkHochfilzen - 15 km Massa start Heren - 18/12/2015
1RuslandYevgeniy Dementiev35:34.0
2BulgarijeVeselin Tsinzov35:41.1
3DuitslandThomas Wick35:56.3
4RuslandNikita Kriukov36:05.7
5RuslandMickail Jr Devjatiarov36:14.6
6FrankrijkValentin Chauvin36:18.3
7ItaliŽGiandomenico Salvadori36:19.3
8TsjechiŽStanislav Rezac36:28.2
9EstlandKarel Tammjärv36:32.5
10DuitslandLucas Bögl36:37.6

OostenrijkHochfilzen - 10 km Massa start Dames - 18/12/2015
1FrankrijkAnouk Faivre Picon29:12.5
2OostenrijkKaterina Smutna29:18.8
3DuitslandJulia Belger29:33.6
4DuitslandMonique Siegel29:35.8
5OekraÔneValentyna Shevchenko29:55.3
6DuitslandVictoria Carl29:56.1
7DuitslandTheresa Eichhorn30:02.0
8TsjechiŽSandra Schuetzova30:07.2
9ItaliŽGiulia Stürz30:07.7
10FrankrijkCoraline Thomas Hugue30:08.8

SloveniëPlanica - Sprint Heren - 08/01/2016
1FrankrijkBaptiste Gros
2RuslandGleb Retivykh
3FrankrijkRenaud Jay
4FrankrijkRichard Jouve
5FrankrijkLucas Chanavat
6ItaliŽEnrico Nizzi
7ItaliŽFrancois Vierin
8ItaliŽClaudio Muller
9EstlandMarko Kilp
10CanadaLen Väljas

SloveniëPlanica - Sprint Dames - 08/01/2016
1DuitslandAntonia Fräbel
2ZwitserlandLydia Hiernickel
3DuitslandColetta Rydzek
4DuitslandKatharina Hennig
5ZwitserlandAlina Meier
6FrankrijkDelphine Claudel
7DuitslandJulia Richter
8FrankrijkLena Quintin
9DuitslandJenny Mann
10OostenrijkJasmin Berchtold

SloveniëPlanica - 10 km Dames - 08/01/2016
1DuitslandVictoria Carl30:04.9
2DuitslandJulia Belger30:11.5
3CanadaEmily Nishikawa30:35.8
4DuitslandSofie Krehl30:59.6
5ItaliŽCaterina Ganz31:01.6
6TsjechiŽKaterina Berouskova31:05.6
7DuitslandLaura Gimmler31:16.0
8ItaliŽGiulia Stürz31:18.5
9DuitslandTheresa Eichhorn31:20.4
10OostenrijkLisa Unterweger31:26.7

SloveniëPlanica - 15 km Heren - 08/01/2016
1FrankrijkAlexis Jeannerod35:52.1
2FrankrijkRichard Jouve35:54.2
3CanadaGraeme Killick35:59.0
4FrankrijkValentin Chauvin36:01.4
5DuitslandThomas Wick36:03.7
6FrankrijkDamien Tarantola36:07.0
7ZwitserlandUeli Schnider36:11.0
8ItaliŽFabio Clementi36:40.8
9EstlandAivar Rehemaa36:43.9
10ItaliŽFabio Pasini36:46.5

SloveniëPlanica - 10 km Dames - 08/01/2016
1ItaliŽGiulia Stürz25:27.2
2ItaliŽCaterina Ganz25:52.9
3CanadaEmily Nishikawa25:53.5
4DuitslandJulia Belger25:56.3
5FrankrijkMarion Buillet25:57.7
6DuitslandVictoria Carl26:12.0
7TsjechiŽKaterina Berouskova26:14.7
8TsjechiŽAndrea Klementova26:23.0
9CanadaCendrine Browne26:25.2
10ItaliŽDebora Roncari26:25.4

SloveniëPlanica - 15 km Heren - 08/01/2016
1FrankrijkClément Parisse31:20.9
2FrankrijkValentin Chauvin31:30.4
3ItaliŽPaolo Fanton31:48.9
4FrankrijkMickael Philipot31:50.6
5CanadaGraeme Killick32:11.7
6ZwitserlandLivio Bieler32:14.4
7TsjechiŽJakub Graef32:19.9
8ItaliŽEnrico Nizzi32:24.2
9FrankrijkAlexis Jeannerod32:28.2
10ItaliŽClaudio Muller32:30.3

SloveniëCampra - Sprint Heren - 05/02/2016
1ItaliŽGiandomenico Salvadori
2ItaliŽSebastiano Pellegrin
3ZwitserlandJoeri Kindschi
4ItaliŽFrancois Vierin
5FrankrijkPaul Goalabre
6ItaliŽMattia Pellegrin
7ItaliŽClaudio Muller
8ZwitserlandRoman Schaad
9SloveniŽMiha Simenc
10ItaliŽManuel Perotti

SloveniëCampra - Sprint Dames - 05/02/2016
1ZwitserlandTatjana Stiffler
2ZwitserlandNadine Fähndrich
3DuitslandJulia Belger
4DuitslandSofie Krehl
5DuitslandElisabeth Schicho
6DuitslandLaura Gimmler
7ItaliŽDebora Roncari
8DuitslandPia Fink
9ItaliŽGiulia Stürz
10ZwitserlandHeidi Widmer

SloveniëCampra - 15 km Heren - 05/02/2016
1ZwitserlandRoman Furger32:47.9
2ZwitserlandCurdin Perl32:57.5
3ItaliŽGiandomenico Salvadori32:57.9
4ZwitserlandJason Rüesch33:04.9
5ItaliŽPaolo Fanton33:07.0
6FrankrijkAdrien Backscheider33:07.5
7FrankrijkJean Tiberghien33:13.0
8FrankrijkDamien Tarantola33:15.3
9ItaliŽClaudio Muller33:18.7
10FrankrijkPaul Goalabre33:19.8

SloveniëCampra - 10 km Dames - 05/02/2016
1DuitslandMonique Siegel24:38.9
2ItaliŽGiulia Stürz24:39.7
3ItaliŽDebora Roncari24:40.7
4ItaliŽDebora Agreiter24:43.8
5ItaliŽCaterina Ganz24:51.9
6SloveniŽManca Slabanja24:54.9
7FrankrijkMarion Buillet25:07.3
8DuitslandLaura Gimmler25:09.3
8DuitslandElisabeth Schicho25:09.3
10DuitslandJulia Belger25:09.7

SloveniëCampra - 15km Achtervolging Heren - 05/02/2016
1ItaliŽGiandomenico Salvadori1:16:54.8
2RoemeniŽPaul Constantin Pepene1:16:55.2
3ItaliŽMattia Pellegrin1:16:57.6
4FrankrijkAdrien Backscheider1:16:59.3
5FrankrijkJean Tiberghien1:16:59.5
6FrankrijkPaul Goalabre1:17:00.4
7FrankrijkDamien Tarantola1:17:23.9
8DuitslandAndy Kühne1:17:27.6
9DuitslandDaniel Herzog1:17:44.4
10ItaliŽSebastiano Pellegrin1:17:50.0

SloveniëCampra - 10km Achtervolging Dames - 05/02/2016
1DuitslandLaura Gimmler58:17.2
2DuitslandTheresa Eichhorn58:21.3
3DuitslandSofie Krehl58:22.3
4ItaliŽDebora Agreiter58:23.2
5DuitslandMonique Siegel58:23.7
6ItaliŽCaterina Ganz58:24.1
7ItaliŽDebora Roncari58:25.9
8DuitslandJulia Belger58:30.9
9ItaliŽGiulia Stürz58:32.7
10FrankrijkMarion Buillet59:21.1

DuitslandArber - 15 km Heren - 05/03/2016
1ZwitserlandJason Rüesch40:52.1
2FrankrijkAlexandre Pouye41:10.9
3LiechtensteinPhilipp Haelg41:14.7
4DuitslandFlorian Notz41:23.7
5FrankrijkAlexis Jeannerod41:34.4
6FrankrijkDamien Tarantola41:40.9
7FrankrijkJean Tiberghien41:46.6
8DuitslandThomas Wick41:55.6
9FrankrijkPaul Goalabre41:59.1
10TsjechiŽPetr Knop42:03.3

DuitslandArber - 10 km Dames - 05/03/2016
1ItaliŽLucia Scardoni30:01.1
2DuitslandJulia Belger30:08.2
3DuitslandMonique Siegel30:11.2
4ZwitserlandNadine Fähndrich30:18.1
5SloveniŽLea Einfalt30:34.3
6DuitslandTheresa Eichhorn30:44.8
7TsjechiŽSandra Schuetzova30:47.1
8TsjechiŽKarolína Grohová30:53.6
9ItaliŽIlaria Debertolis30:57.6
10DuitslandSofie Krehl30:58.1

DuitslandArber - 30 km Massa start Heren - 05/03/2016
1ZwitserlandToni Livers1:15:32.5
2FrankrijkAdrien Backscheider1:15:34.0
3ZwitserlandJason Rüesch1:15:45.6
3FrankrijkClément Parisse1:15:45.6
5FrankrijkDamien Tarantola1:16:29.0
6ItaliŽPaolo Fanton1:16:29.8
7DuitslandLucas Bögl1:16:30.4
8ItaliŽSebastiano Pellegrin1:17:09.5
9ItaliŽClaudio Muller1:17:09.9
10FrankrijkJean Tiberghien1:17:14.5

DuitslandArber - 15 km Massa start Dames - 05/03/2016
1DuitslandMonique Siegel42:45.3
2ItaliŽDebora Agreiter43:11.2
3SloveniŽLea Einfalt43:13.1
4ItaliŽIlaria Debertolis43:13.6
5DuitslandJulia Belger43:18.8
6ItaliŽLucia Scardoni43:20.9
7DuitslandLaura Gimmler43:45.0
8ZwitserlandNadine Fähndrich43:45.2
9OostenrijkNathalie Schwarz44:05.8
10DuitslandSofie Krehl44:15.7

ItaliëToblach - 3.3 km Heren - 11/03/2016
1ZwitserlandUeli Schnider7:28.0
2ItaliŽRoland Clara7:28.3
3FrankrijkClément Parisse7:31.1
4TsjechiŽAles Razym7:34.8
5ItaliŽFulvio Scola7:35.0
6ItaliŽClaudio Muller7:35.4
7Verenigde StatenLogan Hanneman7:35.8
8DuitslandMarkus Weeger7:36.5
9ZwitserlandJason Rüesch7:36.9
10ItaliŽSebastiano Pellegrin7:37.5

ItaliëToblach - 2.5 km Dames - 11/03/2016
1ZwitserlandNadine Fähndrich6:09.9
2DuitslandElisabeth Schicho6:11.5
3ItaliŽIlaria Debertolis6:14.3
4ItaliŽLucia Scardoni6:16.8
5DuitslandJulia Belger6:17.7
6OostenrijkNathalie Schwarz6:22.1
7SloveniŽLea Einfalt6:23.1
8DuitslandSofie Krehl6:23.7
8DuitslandLaura Gimmler6:23.7
10ItaliŽCaterina Ganz6:24.2

ItaliëToblach - 15 km Heren - 11/03/2016
1ZwitserlandUeli Schnider38:24.1
2ItaliŽRoland Clara40:06.0
3TsjechiŽAles Razym40:09.4
4FrankrijkDamien Tarantola40:15.5
5ZwitserlandJason Rüesch40:21.4
6DuitslandLucas Bögl40:23.5
7FrankrijkClément Parisse40:30.1
8DuitslandFlorian Notz40:35.9
9ItaliŽClaudio Muller40:37.4
10ItaliŽStefan Zelger40:40.6

ItaliëToblach - 10 km Dames - 11/03/2016
1DuitslandElisabeth Schicho29:17.6
2DuitslandMonique Siegel29:22.3
3DuitslandJulia Belger29:22.6
4ItaliŽLucia Scardoni29:23.7
5ItaliŽCaterina Ganz29:49.6
6TsjechiŽSandra Schuetzova29:55.9
7ItaliŽIlaria Debertolis29:59.2
8DuitslandLaura Gimmler30:06.4
9SloveniŽLea Einfalt30:08.9
10DuitslandTheresa Eichhorn30:13.7

ItaliëToblach - 15 km Achtervolging Heren - 11/03/2016
1ItaliŽRoland Clara
2DuitslandFlorian Notz
3FrankrijkDamien Tarantola
4ZwitserlandJason Rüesch
5FrankrijkClément Parisse
6DuitslandLucas Bögl
7TsjechiŽAles Razym
8RoemeniŽPaul Constantin Pepene
9ItaliŽMirco Bertolina
10ItaliŽMattia Pellegrin

ItaliëToblach - 10km Achtervolging Dames - 11/03/2016
1DuitslandMonique Siegel
2DuitslandJulia Belger
3ItaliŽLucia Scardoni
4ItaliŽIlaria Debertolis
5DuitslandElisabeth Schicho
6ZwitserlandNadine Fähndrich
7SloveniŽLea Einfalt
8DuitslandLaura Gimmler
9ItaliŽCaterina Ganz
10OostenrijkNathalie Schwarz

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden