De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Lillehammer - 2013/2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Noorwegen

Uitslagen 2013/2014

Lillehammer 2013/2014

NoorwegenNoorwegen - 7 December 2013 - 8 December 2013


15 km Heren - 7 December 2013


1NORPaal Golberg (NOR)35:00.0
2KAZAlexey Poltaranin (KAZ)35:14.2
3NORDidrik Tønseth (NOR)35:15.5
4SWEMarcus Hellner (SWE)35:20.2
5SWEJohan Olsson (SWE)35:21.4
6RUSAlexander Legkov (RUS)35:22.2
7NORMartin Johnsrud Sundby (NOR)35:24.9
8NORChris Andre Jespersen (NOR)35:31.8
9NORPetter Jr. Northug (NOR)35:40.7
10SWEDaniel Richardsson (SWE)35:42.3
11NORSimen Haakon Oestensen (NOR)35:42.4
11NORFinn Hågen Krogh (NOR)35:42.4
13RUSAlexander Bessmertnykh (RUS)35:43.6
14RUSDmitriy Japarov (RUS)35:45.2
15RUSStanislav Volzhentsev (RUS)35:46.8
16CANAlex Harvey (CAN)35:50.2
17FINMatti Heikkinen (FIN)35:53.9
18FINLari Lehtonen (FIN)35:55.0
19CZELukas Bauer (CZE)35:55.7
20SWECalle Halfvarsson (SWE)35:58.6
21NORPetter Eliassen (NOR)36:00.7
22ITADietmar Nöckler (ITA)36:01.4
23GERTim Tscharnke (GER)36:01.6
24SWELars Nelson (SWE)36:01.9
25GERJens Filbrich (GER)36:04.4
26GERHannes Dotzler (GER)36:05.8
27JAPKeishin Yoshida (JAP)36:11.5
28NORNiklas Dyrhaug (NOR)36:12.1
29ITAMattia Pellegrin (ITA)36:19.2
30ITARoland Clara (ITA)36:19.8
31NOREldar Rønning (NOR)36:21.2
32NORTord Asle Gjerdalen (NOR)36:22.4
33POLMaciej Kreczmer (POL)36:23.1
34RUSAlexander Utkin (RUS)36:23.5
35CANIvan Babikov (CAN)36:23.6
36GERThomas Bing (GER)36:26.9
37NOREmil Iversen (NOR)36:28.1
38GERAxel Teichmann (GER)36:28.5
39RUSMaxim Vylegzhanin (RUS)36:29.1
40NORRoger Aa Djupvik (NOR)36:29.6
41KAZNikolay Chebotko (KAZ)36:31.9
41USANoah Hoffman (USA)36:31.9
43ITAGiorgio Di Centa (ITA)36:33.6
44FRAMaurice Manificat (FRA)36:34.2
45SWETiio Soederhielm (SWE)36:37.6
46GERTobias Angerer (GER)36:45.0
47CZEAles Razym (CZE)36:49.7
48FINVille Nousiainen (FIN)36:50.3
49NORSjur Røthe (NOR)36:50.9
50NORTorgeir Skare Thygesen (NOR)36:53.9
51JAPYuichi Onda (JAP)36:55.1
51NORSindre Bjørnestad Skar (NOR)36:55.1
53JAPAkira Lenting (JAP)36:56.7
54ESTAlgo Karp (EST)37:02.0
55SUICurdin Perl (SUI)37:03.1
56CANDevon Kershaw (CAN)37:03.7
57ESTAivar Rehemaa (EST)37:05.8
58GBRAndrew Musgrave (GBR)37:06.2
59FRAJean-Marc Gaillard (FRA)37:07.1
60ITAFabio Pasini (ITA)37:09.7
61ESTKarel Tammjärv (EST)37:14.0
62RUSEvgeniy Belov (RUS)37:15.2
63ESTRaido Rankel (EST)37:17.3
64FINTero Similae (FIN)37:20.2
65ITADavid Hofer (ITA)37:21.5
66RUSSerguei Novikov (RUS)37:24.9
67CZEJirí Magál (CZE)37:32.1
68CANJesse Cockney (CAN)37:44.2
69NORHans Christer Holund (NOR)37:52.2
70KAZAlexandr Malyshev (KAZ)37:58.4
71KAZDenis Volotka (KAZ)37:58.6
72FRAIvan Perrillat Boiteux (FRA)38:07.0
73FRABastien Poirrier (FRA)38:18.5
74GBRAndrew Young (GBR)38:24.0
75USAKris Freeman (USA)38:33.3
76KAZYerdos Akhmadiyev (KAZ)38:42.6
77CHNWenlong Xu (CHN)39:28.4
78CHNHu Zhou (CHN)39:44.2
79JAPTakatsugu Uda (JAP)39:46.6
79GBRCallum Smith (GBR)39:46.6
81USAMichael Sinnott (USA)40:06.0
82CZEJiri Horcicka (CZE)40:21.9
83DENLasse Moelgaard (DEN)40:25.4

4x7.5 km Aflossing Heren - 8 December 2013


1RUS Rusland (Dmitriy Japarov, Alexander Bessmertnykh, Alexander Legkov, Maxim Vylegzhanin)1:19:04.7
2NOR Noorwegen II (Eldar Rønning, Chris Andre Jespersen, Sjur Røthe, Finn Hågen Krogh)1:19:06.3
3NOR Noorwegen (Paal Golberg, Didrik Tønseth, Martin Johnsrud Sundby, Petter Jr. Northug)1:19:06.5
4NOR Noorwegen III (Niklas Dyrhaug, Simen Haakon Oestensen, Petter Eliassen, Tord Asle Gjerdalen)1:19:14.0
5SWE Zweden (Daniel Richardsson, Johan Olsson, Calle Halfvarsson, Marcus Hellner)1:19:25.7
6FRA Frankrijk (Jean-Marc Gaillard, Maurice Manificat, Robin Duvillard, Ivan Perrillat Boiteux)1:19:26.9
7CZE Tsjechië (Ales Razym, Lukas Bauer, Jirí Magál, Martin Jaks)1:19:54.4
8NOR Noorwegen IV (Emil Iversen, Roger Aa Djupvik, Torgeir Skare Thygesen, Sindre Bjørnestad Skar)1:20:19.7
9GER Duitsland (Tim Tscharnke, Axel Teichmann, Jens Filbrich, Thomas Bing)1:20:19.9
10ITA Italië (Mattia Pellegrin, Dietmar Nöckler, Roland Clara, David Hofer)1:20:23.0
11JAP Japan (Hiroyuki Miyazawa, Keishin Yoshida, Nobu Naruse, Akira Lenting)1:20:38.0
12FIN Finland (Ville Nousiainen, Lari Lehtonen, Tero Similae, Matti Heikkinen)1:20:45.6
13RUS Rusland II (Stanislav Volzhentsev, Alexander Utkin, Petr Sedov, Sergey Ustiugov)1:21:16.5
14CAN Canada (Len Väljas, Alex Harvey, Ivan Babikov, Devon Kershaw)1:22:06.1
15EST Estland (Karel Tammjärv, Algo Karp, Aivar Rehemaa, Raido Rankel)1:22:26.4
16KAZ Kazachstan (Denis Volotka, Alexey Poltaranin, Nikolay Chebotko, Mark Starostin)1:22:38.1
17USA Verenigde Staten (Andrew Newell, Kris Freeman, Noah Hoffman, Simeon Hamilton)1:22:52.9
18SUI Zwitserland (Jonas Baumann, Toni Livers, Remo Fischer, Curdin Perl)1:23:09.2
19KAZ Kazachstan II (Yerdos Akhmadiyev, Yevgeniy Velichko, Alexandr Malyshev, Sergey Cherepanov)1:24:06.0

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden