De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Asiago - 2013/2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2013/2014

Asiago 2013/2014

ItaliëItalië - Asiago - 21 December 2013 - 22 December 2013


Sprint Heren - 21 December 2013


1RUSNikita Kriukov (RUS)
2KAZAlexey Poltaranin (KAZ)
3SUIGianluca Cologna (SUI)
4NOREldar Rønning (NOR)
5SWEEmil Jönsson (SWE)
6RUSAlexander Panzhinskiy (RUS)
7NOROla Vigen Hattestad (NOR)
8RUSAnton Gafarov (RUS)
9POLMaciej Starega (POL)
10NORTomas Northug (NOR)
11GERJosef Wenzl (GER)
12SWETeodor Peterson (SWE)
13NOREirik Brandsdal (NOR)
14NORØystein Pettersen (NOR)
15CZEAles Razym (CZE)
16RUSAlexey Petukhov (RUS)
17SUIMauro Gruber (SUI)
18NORSindre Bjørnestad Skar (NOR)
19ITADietmar Nöckler (ITA)
20FINMartti Jylhä (FIN)
21SUIJovian Hediger (SUI)
22SUIUeli Schnider (SUI)
23USASimeon Hamilton (USA)
24SWERobin Bryntesson (SWE)
25ITALoris Frasnelli (ITA)
26USAAndrew Newell (USA)
27NORSondre Turvoll Fossli (NOR)
28JAPYuichi Onda (JAP)
29ITAFederico Pellegrino (ITA)
30NORJohn Kristian Dahl (NOR)
31GERAlexander Wolz (GER)
32RUSMickail Jr Devjatiarov (RUS)
33CANDevon Kershaw (CAN)
34KAZNikolay Chebotko (KAZ)
35SUIValerio Leccardi (SUI)
36ITAMaicol Rastelli (ITA)
37RUSGleb Retivykh (RUS)
38ESTRaido Rankel (EST)
39RUSNikolay Morilov (RUS)
40FRABaptiste Gros (FRA)
40GERAxel Teichmann (GER)
42JAPHiroyuki Miyazawa (JAP)
43ESTSiim Sellis (EST)
44GERSebastian Eisenlauer (GER)
45FINAri Luusua (FIN)
46FRARoddy Darragon (FRA)
47ITAFabio Pasini (ITA)
48FINSami Jauhojärvi (FIN)
49ESTKein Einaste (EST)
50SWEAnton Karlsson (SWE)
51NORPaal Troean Aune (NOR)
52FINToni Ketelä (FIN)
53SUICorsin Hösli (SUI)
54CZEMartin Jaks (CZE)
55SLORok Trsan (SLO)
56RUSSergey Ustiugov (RUS)
57ITAEnrico Nizzi (ITA)
58ESTPeeter Kummel (EST)
59SWEAnton Lindblad (SWE)
60GERTim Tscharnke (GER)
61POLKonrad Motor (POL)
62SWEGustav Nordström (SWE)
63POLMaciej Kreczmer (POL)
64ITASergio Rigoni (ITA)
65ITAMauro Brigadoi (ITA)
66CHNWenlong Xu (CHN)
67USATorin Koos (USA)
68ITAFulvio Scola (ITA)
69KAZAlexandr Malyshev (KAZ)
70CANLen Väljas (CAN)
71SLOBostjan Klavzar (SLO)
72FINJuho Mikkonen (FIN)
73KAZRoman Ragozin (KAZ)
74CZEDusan Kozisek (CZE)
75CHNQinghai Sun (CHN)
76ITAFrancois Vierin (ITA)
77CANJesse Cockney (CAN)
78USAMichael Sinnott (USA)
79ITASimone Urbani (ITA)
80LTUVytautas Strolia (LTU)
81CHNHu Zhou (CHN)

Sprint per Ploeg Heren - 22 December 2013


1NOR Noorwegen (Eldar Rønning, Ola Vigen Hattestad)24:47.40
2KAZ Kazachstan (Nikolay Chebotko, Alexey Poltaranin)24:47.42
3NOR Noorwegen II (Øystein Pettersen, Eirik Brandsdal)24:59.59
4RUS Rusland (Alexander Panzhinskiy, Nikita Kriukov)24:50.03
5SWE Zweden (Teodor Peterson, Simon Persson)25:00.33
6JAP Japan (Hiroyuki Miyazawa, Yuichi Onda)25:11.15
7POL Polen (Sebastian Gazurek, Maciej Starega)25:18.40
8CZE Tsjechië (Martin Jaks, Ales Razym)25:18.98
9FIN Finland (Martti Jylhä, Sami Jauhojärvi)25:19.48
10GER Duitsland (Axel Teichmann, Tim Tscharnke)
11USA Verenigde Staten (Simeon Hamilton, Andrew Newell)
12ITA Italië III (Enrico Nizzi, Maicol Rastelli)
13CZE Tsjechië II (Ondrej Horyna, Dusan Kozisek)
14ITA Italië II (Federico Pellegrino, Loris Frasnelli)
15SUI Zwitserland II (Ueli Schnider, Mauro Gruber)
16FRA Frankrijk (Roddy Darragon, Baptiste Gros)
17ITA Italië (Fabio Pasini, Dietmar Nöckler)
18EST Estland (Raido Rankel, Siim Sellis)
19SLO Slovenië (Bostjan Klavzar, Rok Trsan)
20CHN China (Qinghai Sun, Wenlong Xu)
21POL Polen II (Jan Antolec, Konrad Motor)
22GER Duitsland II (Tobias Angerer, Alexander Wolz)
23CAN Canada II (Jesse Cockney, Len Väljas)
24EST Estland II (Kein Einaste, Peeter Kummel)
25ITA Italië IV (Sergio Rigoni, Mauro Brigadoi)
26FIN Finland II (Ari Luusua, Toni Ketelä)
27USA Verenigde Staten II (Torin Koos, Michael Sinnott)
28KAZ Kazachstan II (Alexandr Malyshev, Roman Ragozin)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden