De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Nove Mesto - 2013/2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen 2013/2014

Nove Mesto 2013/2014

TsjechiëTsjechië - Nove Mesto na Morave - 11 Januari 2014 - 12 Januari 2014


Sprint Heren - 11 Januari 2014


1RUSSergey Ustiugov (RUS)
2ITAFederico Pellegrino (ITA)
3RUSAlexey Petukhov (RUS)
4NOREirik Brandsdal (NOR)
5RUSNikolay Morilov (RUS)
6SWETeodor Peterson (SWE)
7NORFinn Hågen Krogh (NOR)
8FRACyril Miranda (FRA)
9SWEAnton Lindblad (SWE)
10RUSNikita Kriukov (RUS)
11FINMartti Jylhä (FIN)
12NOROla Vigen Hattestad (NOR)
13FRARenaud Jay (FRA)
14SWEJohan Edin (SWE)
15GERJosef Wenzl (GER)
16POLMaciej Starega (POL)
17USAAndrew Newell (USA)
18RUSAnton Gafarov (RUS)
19NORVegard Bjerkreim Nilsen (NOR)
20USASimeon Hamilton (USA)
21NORAnders Gløersen (NOR)
22SUIRoman Schaad (SUI)
23SWEMartin Bergstroem (SWE)
24KAZNikolay Chebotko (KAZ)
25SUIJoeri Kindschi (SUI)
26SWESimon Persson (SWE)
27AUTBernhard Tritscher (AUT)
28FINAnssi Pentsinen (FIN)
29ESTPeeter Kummel (EST)
30AUTHarald Wurm (AUT)
31RUSAlexander Panzhinskiy (RUS)
32FRABaptiste Gros (FRA)
33NORTomas Northug (NOR)
34NORPaal Golberg (NOR)
35FINMatias Strandvall (FIN)
36FINJuho Mikkonen (FIN)
37FRARoddy Darragon (FRA)
38CZEAles Razym (CZE)
39ITADavid Hofer (ITA)
40SUIGianluca Cologna (SUI)
41ESTSiim Sellis (EST)
42CZEDusan Kozisek (CZE)
43KAZDenis Volotka (KAZ)
44ITAEnrico Nizzi (ITA)
45CZEJan Barton (CZE)
46FRACyril Gaillard (FRA)
47SUIJovian Hediger (SUI)
48SWEMarcus Hellner (SWE)
49FINAri Luusua (FIN)
50GERDaniel Heun (GER)
51GERAlexander Wolz (GER)
52AUTMarkus Bader (AUT)
53SUIMauro Gruber (SUI)
54CZEMartin Jaks (CZE)
55GERSebastian Eisenlauer (GER)
56POLPawel Klisz (POL)
57AUTMax Hauke (AUT)
58SUIValerio Leccardi (SUI)
59AUSPhillip Bellingham (AUS)
60GERSamson Schairer (GER)
61CHNQinghai Sun (CHN)
62POLMaciej Kreczmer (POL)
63KAZYevgeniy Koshevoy (KAZ)
64SVKPeter Mlynar (SVK)
65ESTTimo Simonlatser (EST)
66CZEMartin Lopota (CZE)
67CZEJan Srail (CZE)
68ITAFrancois Vierin (ITA)
69SLOLuka Gostincar (SLO)
70HUNMilán Szabó (HUN)
71CZEOndrej Horyna (CZE)
72KAZAlexandr Malyshev (KAZ)
73CZEJakub Antos (CZE)
74CZEJakub Radl (CZE)
75LATJanis Paipals (LAT)
76CHNWenlong Xu (CHN)
77CZEJakub Graef (CZE)
78CZEPetr Knop (CZE)
79SVKMartin Kapso (SVK)
80CZELudek Seller (CZE)
81ESTAnti Saarepuu (EST)
82LATPavels Ribakovs (LAT)
83SLORok Trsan (SLO)
84CZEMichal Bartunek (CZE)
85CHNHu Zhou (CHN)
86CZEDusan Augustinak (CZE)
87USABrian Gregg (USA)
88CZEJacob Kordutch (CZE)

Sprint per Ploeg Heren - 12 Januari 2014


1RUS Rusland (Maxim Vylegzhanin, Nikita Kriukov)22:03.89
2NOR Noorwegen (Eldar Rønning, Eirik Brandsdal)22:04.11
3NOR Noorwegen II (Paal Golberg, Ola Vigen Hattestad)22:05.67
4CZE Tsjechië (Martin Jaks, Ales Razym)22:17.63
5USA Verenigde Staten (Simeon Hamilton, Andrew Newell)22:18.17
6GER Duitsland (Sebastian Eisenlauer, Josef Wenzl)22:18.24
7SUI Zwitserland (Ueli Schnider, Gianluca Cologna)22:24.82
8FRA Frankrijk (Renaud Jay, Cyril Miranda)22:25.97
9ITA Italië (David Hofer, Federico Pellegrino)22:30.36
10SWE Zweden II (Marcus Hellner, Emil Jönsson)22:54.21
11SWE Zweden (Teodor Peterson, Simon Persson)
12RUS Rusland II (Sergey Ustiugov, Dmitriy Japarov)
13FIN Finland II (Ari Luusua, Juho Mikkonen)
14GER Duitsland II (Daniel Heun, Alexander Wolz)
15POL Polen (Maciej Kreczmer, Maciej Starega)
16CZE Tsjechië II (Ondrej Horyna, Dusan Kozisek)
17FRA Frankrijk II (Cyril Gaillard, Baptiste Gros)
18AUT Oostenrijk (Max Hauke, Bernhard Tritscher)
19ITA Italië II (Francois Vierin, Enrico Nizzi)
20CHN China (Qinghai Sun, Wenlong Xu)
21SUI Zwitserland II (Roman Schaad, Joeri Kindschi)
22KAZ Kazachstan (Denis Volotka, Nikolay Chebotko)
23KAZ Kazachstan II (Alexandr Malyshev, Yevgeniy Koshevoy)
24SVK Slowakije (Martin Bajcicak, Peter Mlynar)
25CZE Tsjechië III (Jan Srail, Jan Barton)
26FIN Finland (Anssi Pentsinen, Matias Strandvall)
27SLO Slovenië (Rok Trsan, Luka Gostincar)
28CZE Tsjechië IV (Petr Knop, Dusan Augustinak)
29EST Estland (Peeter Kummel, Siim Sellis)
30POL Polen II (Jan Antolec, Sebastian Gazurek)
31AUT Oostenrijk II (Harald Wurm, Markus Bader)
32EST Estland II (Kein Einaste, Timo Simonlatser)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden