De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Paralympische Winterspelen - 2021/2022

Keuze van een seizoen :

China

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Paralympische Winterspelen - Uitslagen Heren 2021/2022

ChinaChina - Beijing - 4 Maart 2022 - 13 Maart 2022


18 km - Zittend Heren - 6 Maart 2022


20 km Vrije - Staand Heren - 7 Maart 2022


1JAPT. Kawayoke (JAP)52:52.8
2CHNJ. Cai (CHN)54:27.7
3CHNM. Qiu (CHN)54:29.7
4CANM. Arendz (CAN)54:43.9
5POLW. Skupien (POL)55:22.2
6CHNT. Li (CHN)56:47.0
7JAPY. Nitta (JAP)57:46.7
8CHNC. Wang (CHN)58:03.1
9CHNM. Ma (CHN)58:32.9
10NORK. Haugen (NOR)59:28.9
11SUIL. Tavasci (SUI)1:01:10.0
12MGLG. Batmunkh (MGL)1:04:23.5
13JAPK. Iwamoto (JAP)1:04:58.7
14ESPPm. Redolad Garcia (ESP)1:05:08.8
15UKRS. Drahun (UKR)1:08:42.2

20 km Vrije - Slechtzienden Heren - 7 Maart 2022


1CAN Canada (B Mckeever, R Kennedy)55:36.7
2USA Verenigde Staten (J Adicoff, Spencer Wood)58:54.4
3SWE Zweden (Z Modin, E Joensson Haag)1:00:05.4
4FIN Finland (I Inola, Jt Huhta)1:01:34.4
5CHN China (H Xu, C Diao)1:02:16.9
6POL Polen (P Garbowski, J Twardowski)1:06:00.7
7JAP Japan (R Ariyasu, Y Fujita)1:15:04.8

Sprint Klassiek 1.5 km - Debout Heren - 9 Maart 2022


Sprint 1.1 km - Assis Heren - 9 Maart 2022


Sprint Klassiek 1.5 km - Malvoyants Heren - 9 Maart 2022


1CAN Canada (B Mckeever, R Kennedy)
2USA Verenigde Staten (J Adicoff, Spencer Wood)
3SWE Zweden (Z Modin, E Joensson Haag)
4FRA Frankrijk (A Chalencon, B Ottonello)
5UKR Oekraïne (A Kovalevskyi, O Mukshyn)
6UKR Oekraïne II (D Suiarko, O Nikonovych)
7POL Polen (P Garbowski, J Twardowski)
8CHN China (S Yu, G Wang)
9GER Duitsland (N Messinger, R Wunderle)
10UKR Oekraïne III (I Reshetynskyi, K Yaremenko)
11CHN China II (H Xu, C Diao)
12NOR Noorwegen (T Oxaal, Om Lid)
13FIN Finland (I Inola, Jt Hunta)
14USA Verenigde Staten II (M Nelson, S Hamilton)
15POL Polen II (P Gil, M Landa)
16JAP Japan (R Ariyasu, Y Fujita)

7.5 km - Zittend Heren - 12 Maart 2022


10 km Klassiek - Staand Heren - 12 Maart 2022


10 km Klassiek - Slechtzienden Heren - 12 Maart 2022


1CAN Canada (B Mckeever, G Nishikawa)33:06.6
2SWE Zweden (Z Modin, E Joensson Haag)33:59.1
3UKR Oekraïne (D Suiarko, O Nikonovych)34:08.1
4FRA Frankrijk (A Chalencon, A Pouye)34:15.5
5UKR Oekraïne II (O Kazik, S Kucheriavyi)34:27.4
6USA Verenigde Staten (J Adicoff, Spencer Wood)34:57.6
7UKR Oekraïne III (A Kovalevskyi, O Mukshyn)35:16.3
8CHN China (H Dang, H Qin)37:03.8
9NOR Noorwegen (T Oxaal, Om Lid)37:35.6
10CHN China II (H Xu, C Diao)37:49.3
11POL Polen (P Garbowski, J Twardowski)38:46.2
12FIN Finland (I Inola, Jt Huhta)39:06.4
13USA Verenigde Staten II (M Nelson, S Hamilton)39:27.3
14POL Polen II (P Gil, M Landa)44:02.1
15POL Polen III (P Nowicki, J Kobryn)44:30.7
16JAP Japan (R Ariyasu, Y Fujita)45:01.8

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden