De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - WK Noordse Ski Junioren - 2021/2022

Keuze van een seizoen :

Noorwegen

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

WK Noordse Ski Junioren - Uitslagen Heren 2021/2022

NoorwegenNoorwegen - Lygna - 22 Februari 2022 - 27 Februari 2022


30 km Massa start Heren - 22 Februari 2022


1RUSAlexander Ivshin (RUS)1:12:47.9
2RUSSaveliy Korostelev (RUS)1:12:56.0
3RUSNikita Denisov (RUS)1:12:59.9
4RUSNikita Rodionov (RUS)1:13:47.1
5CANXavier McKeever (CAN)1:14:02.4
6NORHenrik Kvennaas (NOR)1:14:06.0
7CANThomas Stephen (CAN)1:14:06.8
8FINNiko Anttola (FIN)1:14:21.2
9SUIFabrizio Albasini (SUI)1:14:50.2
10USAMichael Earnhart (USA)1:15:21.4
11SUIAntonin Savary (SUI)1:15:29.8
12SWEErik-August Larsson (SWE)1:15:40.4
13FINAlexander Stahlberg (FIN)1:15:40.8
14ITAElia Barp (ITA)1:15:58.4
15FRAMathis Desloges (FRA)1:16:24.9
16USABrian Bushey (USA)1:16:34.4
17CANDerek Deuling (CAN)1:16:39.9
18CANSasha Masson (CAN)1:16:46.8
19FINVeeti Pyykko (FIN)1:17:07.5
20SWEEdvin Anger (SWE)1:17:42.8
21FRALuc Primet (FRA)1:17:57.0
22SWECarl Rune (SWE)1:17:59.5
23GERKilian Koller (GER)1:18:18.2
24KAZYernur Bexultan (KAZ)1:18:23.1
25UKRVolodymyr Aksiuta (UKR)1:18:31.5
26NORBjarte Bjertnaes (NOR)1:18:36.5
27AUSHugo Hinckfuss (AUS)1:18:38.1
28JAPSho Kasahara (JAP)1:18:38.8
29JAPIkuya Takizawa (JAP)1:18:39.0
30CZEOndrej Pilar (CZE)1:18:48.9
31USAWalker Hall (USA)1:18:49.6
32LATEdijs Eiduks (LAT)1:19:14.7
33GERLuca Petzold (GER)1:19:18.8
34SUIPierrick Cottier (SUI)1:19:32.5
35BLRArtsiom Kholad (BLR)1:19:33.1
36USAAlexander Maurer (USA)1:19:36.8
37NORPreben Horven (NOR)1:19:37.3
38CZEKrystof Zatloukal (CZE)1:19:47.0
39BULDaniel Peshkov (BUL)1:19:50.6
40CZEDaniel Oskar Hozak (CZE)1:20:03.5
41LATLauris Kaparkalejs (LAT)1:20:24.5
42GERSimon Jung (GER)1:20:39.9
43SWEDavid Lantto (SWE)1:20:41.8
44ESPMartin Morales (ESP)1:20:42.4
45SVKMatej Horniak (SVK)1:20:44.0
46FINKonsta Mantyvaara (FIN)1:20:45.4
47JAPChikara Ozeki (JAP)1:20:49.5
48CHNGuoming Chen (CHN)1:20:50.7
49POLSebastian Bryja (POL)1:20:51.3
50CHNGuoqiang Ma (CHN)1:21:00.9
51CHN Gulongzeren (CHN)1:21:08.9
52ITAAndrea Zorzi (ITA)1:21:14.7
53NORMagnus Thorstensen (NOR)1:21:25.1
54JAPKanta Sakai (JAP)1:21:25.8
55ROUPetrica Florin Iftimie (ROU)1:22:20.9
56SUIIsai Naeff (SUI)1:22:23.3
57LIEMicha Buechel (LIE)1:22:23.6
58GBRJames Slimon (GBR)1:22:23.8
59POLPiotr Jarecki (POL)1:22:39.4
60BLRAliaksei Hubenka (BLR)1:22:53.1
61SVKJachym Cenek (SVK)1:24:29.6
62BLRYahor Kazak (BLR)1:24:35.7
63DENMagnus Tobiassen (DEN)1:24:36.3
64KAZAlmas Karimov (KAZ)1:26:12.2
65UKROleksii Zhuvaha (UKR)1:26:46.9
66BELMathis Poutot (BEL)1:29:14.9
67ESPBernat Selles Gasch (ESP)1:31:49.6
68UKRDmytro Romanchenko (UKR)
69BLRHleb Shakel (BLR)

Aflossing Junioren Heren 4x5km - 23 Februari 2022


1RUS Rusland (Saveliy Korostelev, Nikita Denisov, Alexander Ivshin, Nikita Rodionov)49:16.4
2NOR Noorwegen (Aleksander Elde Holmboe, Nikolai Elde Holmboe, Johannes Loennestad Flaaten, Preben Horven)49:38.2
3USA Verenigde Staten (Will Koch, Walker Hall, Brian Bushey, Michael Earnhart)49:38.8
4CAN Canada (Thomas Stephen, Sasha Masson, Xavier McKeever, Felix-Olivier Moreau)50:10.5
5SWE Zweden (Edvin Anger, Erik-August Larsson, Elias Danielsson, Maans Skoglund)50:14.6
6ITA Italië (Elia Barp, Benjamin Schwingshackl, Davide Ghio, Simone Mastrobattista)50:14.7
7GER Duitsland (Elias Keck, Marius Kastner, Jannis Grimmecke, Luca Petzold)50:21.0
8SUI Zwitserland (Isai Naeff, Antonin Savary, Fabrizio Albasini, Gianluca Walpen)50:55.6
9FIN Finland (Veeti Pyykko, Niko Anttola, Alexander Stahlberg, Iiro Uusitalo)51:11.5
10FRA Frankrijk (Simon Chappaz, Matteo Correia, Mathis Desloges, Luc Primet)51:42.8
11CZE Tsjechië (Ondrej Pilar, Krystof Zatloukal, Matyas Bauer, Jiri Tuz)52:21.6
12CHN China (Guoming Chen, Cirenzhandui, Gulongzeren, Guoqiang Ma)52:35.1
13POL Polen (Robert Bugara, Piotr Jarecki, Lukasz Gazurek, Piotr Sobiczewski)52:36.1
14JAP Japan (Sho Kasahara, Ikuya Takizawa, Chikara Ozeki, Kanta Sakai)53:03.8
15KAZ Kazachstan (Yernur Bexultan, Yernar Nursbekov, Almas Karimov, Didar Kassenov)53:21.3
16SLO Slovenië (Jost Mulej, Atila Pecek, Anze Gros, Izidor Karnicar)54:08.0
17UKR Oekraïne (Oleksandr Lisohor, Dmytro Romanchenko, Oleksii Zhuvaha, Volodymyr Aksiuta)54:32.9
18BLR Wit-Rusland (Mikhail Marozau, Yahor Kazak, Artsiom Kholad, Aliaksei Hubenka)54:52.3
19BUL Bulgarije (Mario Matikanov, Daniel Peshkov, Kristiyan Bozhilov, Aleksandar Ognyanov)56:25.3

10 km Heren - 25 Februari 2022


1RUSSaveliy Korostelev (RUS)26:15.8
2FINNiko Anttola (FIN)26:37.2
3RUSAlexander Ivshin (RUS)26:38.0
4ITAElia Barp (ITA)26:56.1
5NORHenrik Kvennaas (NOR)26:56.2
6CANXavier McKeever (CAN)27:08.2
7RUSEgor Mitroshin (RUS)27:13.9
8ITADavide Ghio (ITA)27:25.6
9SUIFabrizio Albasini (SUI)27:27.5
10ITABenjamin Schwingshackl (ITA)27:28.3
11SWEElias Danielsson (SWE)27:30.3
12RUSAlexander Bakurov (RUS)27:34.3
13USAWill Koch (USA)27:39.2
14FRAMathis Desloges (FRA)27:41.8
15NORMagnus Thorstensen (NOR)27:43.4
16SWEMaans Skoglund (SWE)27:43.7
17CANMax Hollmann (CAN)27:44.6
18NORPreben Horven (NOR)27:46.3
19CANDerek Deuling (CAN)27:47.3
20CHNCiren Zhandui (CHN)27:48.4
21ITASimone Mastrobattista (ITA)27:51.2
22GERJannis Grimmecke (GER)27:53.2
23FRALuc Primet (FRA)27:54.6
24SWEErik-August Larsson (SWE)27:55.3
25FRAMatteo Correia (FRA)27:55.4
26USAAlexander Maurer (USA)27:55.8
26CANThomas Stephen (CAN)27:55.8
28FINAlexander Stahlberg (FIN)27:56.5
29CZEJiri Tuz (CZE)27:59.6
30AUSHugo Hinckfuss (AUS)28:07.0
31SWEEdvin Anger (SWE)28:08.1
32POLPiotr Jarecki (POL)28:08.6
33FINIiro Uusitalo (FIN)28:12.0
34GERLuca Petzold (GER)28:15.1
35UKROleksandr Lisohor (UKR)28:15.8
36USABrian Bushey (USA)28:16.0
37FRASimon Chappaz (FRA)28:17.7
38ESTKaspar Paarson (EST)28:18.3
39POLRobert Bugara (POL)28:18.5
39JAPSho Kasahara (JAP)28:18.5
41SUIPierrick Cottier (SUI)28:19.3
42FINKonsta Mantyvaara (FIN)28:22.7
43NORJohannes Loennestad Flaaten (NOR)28:23.5
44CZEMatyas Bauer (CZE)28:24.1
45CZEDaniel Oskar Hozak (CZE)28:25.1
46CZEKrystof Zatloukal (CZE)28:25.6
47USAFinn Sweet (USA)28:27.1
48GERElias Keck (GER)28:31.0
49AUTErik Engel (AUT)28:35.8
50KAZYernur Bexultan (KAZ)28:38.3
51LIERobin Frommelt (LIE)28:45.2
52SUIGianluca Walpen (SUI)28:45.9
53JAPChikara Ozeki (JAP)28:46.7
54SLOJost Mulej (SLO)28:47.3
55AUTChristian Steiner (AUT)28:52.0
56LATEdijs Eiduks (LAT)28:53.4
57KAZDidar Kassenov (KAZ)28:53.9
58POLPiotr Sobiczewski (POL)28:54.7
59LIEMicha Buechel (LIE)28:55.1
60JAPKanta Sakai (JAP)28:59.5
61ESPBernat Selles Gasch (ESP)29:04.6
62UKRVolodymyr Aksiuta (UKR)29:04.7
63SLOAtila Pecek (SLO)29:05.4
64AUTChristoph Wieland (AUT)29:05.9
65GBRJames Slimon (GBR)29:08.1
66CHN Gulongzeren (CHN)29:10.1
67BULMario Matikanov (BUL)29:12.8
68GERKilian Koller (GER)29:14.6
69POLLukasz Gazurek (POL)29:18.4
70DENMagnus Tobiassen (DEN)29:22.3
71CHNGuoming Chen (CHN)29:27.4
72KAZAlmas Karimov (KAZ)29:28.6
72BULDaniel Peshkov (BUL)29:28.6
74SLOIzidor Karnicar (SLO)29:34.2
75LATLauris Kaparkalejs (LAT)29:37.9
76KAZYernar Nursbekov (KAZ)29:39.5
77SVKJachym Cenek (SVK)29:40.4
78SLONejc Stern (SLO)29:44.7
79ESPMartin Morales (ESP)29:52.5
80BRAManex Silva (BRA)29:53.7
81ANDQuim Grioche (AND)29:54.3
82BULAleksandar Ognyanov (BUL)29:55.7
83BLRMikhail Marozau (BLR)30:08.0
84SVKDenis Tilesch (SVK)30:20.5
85CHNGuoqiang Ma (CHN)30:21.7
86UKROleksii Zhuvaha (UKR)30:22.2
87JAPIkuya Takizawa (JAP)30:31.5
88ROUPetrica Florin Iftimie (ROU)30:33.7
89ROUGabriel Cojocaru (ROU)30:37.3
90BLRAliaksei Hubenka (BLR)30:37.5
91BLRYahor Kazak (BLR)30:37.9
92UKRDmytro Romanchenko (UKR)30:46.2
93SVKMatej Horniak (SVK)31:18.4
94ESTRico Rohi (EST)31:22.1
95BLRHleb Shakel (BLR)31:32.4
96BULKristiyan Bozhilov (BUL)32:36.2
97BELMathis Poutot (BEL)32:43.7
98LTUIrmantas Zilinskas (LTU)34:06.5
99LTUErnest Tretjakov (LTU)36:31.2

Sprint Heren - 27 Februari 2022


1NORJohannes Loennestad Flaaten (NOR)
2ITAElia Barp (ITA)
3NORAleksander Elde Holmboe (NOR)
4FINIke Melnits (FIN)
5GERMarius Kastner (GER)
6SWEEdvin Anger (SWE)
7ITABenjamin Schwingshackl (ITA)
8NOROla Spigseth (NOR)
9RUSNikita Denisov (RUS)
10ESTKaspar Paarson (EST)
11SWECarl Rune (SWE)
12SWEMaans Skoglund (SWE)
13GERElias Keck (GER)
14SWEElias Danielsson (SWE)
15USAWill Koch (USA)
16LATLauris Kaparkalejs (LAT)
17SUIMario Baessler (SUI)
18SLOIzidor Karnicar (SLO)
19USAFinn Sweet (USA)
20GERSimon Jung (GER)
21SUIAntonin Savary (SUI)
22NORNikolai Elde Holmboe (NOR)
23SUIIlan Pittier (SUI)
24FINEemil Juntunen (FIN)
25POLLukasz Gazurek (POL)
26ITASimone Mastrobattista (ITA)
27GERJannis Grimmecke (GER)
28FRARobin Berjoan (FRA)
29RUSSaveliy Korostelev (RUS)
30CHNCiren Zhandui (CHN)
31CZEJiri Tuz (CZE)
32FRAMathis Desloges (FRA)
33FRALuc Primet (FRA)
34USAMichael Earnhart (USA)
35AUTChristian Steiner (AUT)
36CANSasha Masson (CAN)
37USAWalker Hall (USA)
38CZEDaniel Oskar Hozak (CZE)
39POLPiotr Sobiczewski (POL)
40POLSebastian Bryja (POL)
41GBRGabriel Gledhill (GBR)
42ESTAnders Veerpalu (EST)
43BLRHleb Shakel (BLR)
44ESPMartin Morales (ESP)
45CANXavier McKeever (CAN)
46RUSAlexander Osipov (RUS)
47AUSHugo Hinckfuss (AUS)
48LIERobin Frommelt (LIE)
49RUSEgor Mitroshin (RUS)
50BRAManex Silva (BRA)
51CZEMatyas Bauer (CZE)
52CANThomas Stephen (CAN)
53ESPBernat Selles Gasch (ESP)
54AUTErik Engel (AUT)
55SLOJost Mulej (SLO)
56FINVeeti Pyykko (FIN)
57SLOAnze Gros (SLO)
58SVKJachym Cenek (SVK)
59UKROleksii Zhuvaha (UKR)
60CANFelix-Olivier Moreau (CAN)
61DENMagnus Tobiassen (DEN)
62FINIiro Uusitalo (FIN)
63SLOAtila Pecek (SLO)
64SVKDenis Tilesch (SVK)
65JAPSho Kasahara (JAP)
66CHN Gulongzeren (CHN)
67LATEdijs Eiduks (LAT)
68CZEOndrej Pilar (CZE)
69POLRobert Bugara (POL)
70ITAAndrea Zorzi (ITA)
71SUIIsai Naeff (SUI)
72BLRArtsiom Kholad (BLR)
73UKROleksandr Lisohor (UKR)
74JAPChikara Ozeki (JAP)
75KAZDidar Kassenov (KAZ)
76CHNGuoqiang Ma (CHN)
77BULAleksandar Ognyanov (BUL)
78ESTRico Rohi (EST)
79UKRVolodymyr Aksiuta (UKR)
80AUTChristoph Wieland (AUT)
81BLRMikhail Marozau (BLR)
82KAZYernar Nursbekov (KAZ)
83BULKristiyan Bozhilov (BUL)
84GBRJames Slimon (GBR)
85KAZAlmas Karimov (KAZ)
86BULDaniel Peshkov (BUL)
87BELMathis Poutot (BEL)
88ROUGabriel Cojocaru (ROU)
89JAPKanta Sakai (JAP)
90JAPIkuya Takizawa (JAP)
91FRAMatteo Correia (FRA)
92BLRAliaksei Hubenka (BLR)
93UKRDmytro Romanchenko (UKR)
94SVKMatej Horniak (SVK)
95ANDQuim Grioche (AND)
96BULMario Matikanov (BUL)
97LTUErnest Tretjakov (LTU)
98LTUIrmantas Zilinskas (LTU)
99CHIMartin Flores (CHI)
100BOLPaolo Vargas (BOL)

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden