De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Lahti - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Finland

Uitslagen 2018/2019

Lahti 2018/2019

FinlandFinland - Lahti - 9 Februari 2019 - 10 Februari 2019


Sprint Heren - 9 Februari 2019


1NORJohannes Hoesflot Klaebo (NOR)
2ITAFederico Pellegrino (ITA)
3NORFinn Hågen Krogh (NOR)
4NOREirik Brandsdal (NOR)
5NOREmil Iversen (NOR)
6RUSGleb Retivykh (RUS)
7GBRAndrew Young (GBR)
8SWETeodor Peterson (SWE)
9NORErik Valnes (NOR)
10FRARichard Jouve (FRA)
11NORSindre Bjørnestad Skar (NOR)
12FRARenaud Jay (FRA)
13FRALucas Chanavat (FRA)
14FINLauri Vuorinen (FIN)
15RUSArtem Maltsev (RUS)
16NORHaavard Solaas Taugboel (NOR)
17RUSAndrey Krasnov (RUS)
18SWEOskar Svensson (SWE)
19RUSAlexander Terentev (RUS)
20SWECalle Halfvarsson (SWE)
21SWEJohan Häggström (SWE)
22FINAnssi Pentsinen (FIN)
23SLOMiha Simenc (SLO)
24RUSAndrey Sobakarev (RUS)
25SWEViktor Thorn (SWE)
26FINJoni Maeki (FIN)
27GBRJames Clugnet (GBR)
28SWEMartin Bergstroem (SWE)
29SUIRoman Schaad (SUI)
30FINMartti Jylhä (FIN)
31POLMaciej Starega (POL)
32USALogan Hanneman (USA)
33FINVerneri Suhonen (FIN)
34ITAStefan Zelger (ITA)
35FINJuuso Haarala (FIN)
36FRABaptiste Gros (FRA)
36USASimeon Hamilton (USA)
38ITAFrancesco De Fabiani (ITA)
39FINMiska Poikkimaki (FIN)
40SLOJanez Lampic (SLO)
41USAKevin Bolger (USA)
42USAErik Bjornsen (USA)
42ESTRaido Rankel (EST)
44FINLauri Mannila (FIN)
45FINOlli Hiidensalo (FIN)
46FINJuho Mikkonen (FIN)
47SUIJovian Hediger (SUI)
48SUIErwan Käser (SUI)
49CZEJan Pechousek (CZE)
50FRAClément Arnault (FRA)
51FINLauri Lepisto (FIN)
52RUSIvan Yakimushkin (RUS)
53GERSebastian Eisenlauer (GER)
54FINHeikki Korpela (FIN)
55SUIJoeri Kindschi (SUI)
56FRAValentin Chauvin (FRA)
57CZELudek Seller (CZE)
58POLKamil Bury (POL)
59FINVille Ahonen (FIN)
60GERJanosch Brugger (GER)
61FINTuro Sipila (FIN)
62GERMax Olex (GER)
63ESTMarko Kilp (EST)
64AUSPhillip Bellingham (AUS)
65FINOskari Hokka (FIN)
66CHNMeng Wei (CHN)
67CANEvan Palmer-Charrette (CAN)
68CHNMingliang Zhu (CHN)

Sprint per Ploeg Heren - 10 Februari 2019


1NOR Noorwegen I (Johannes Hoesflot Klaebo, Emil Iversen)
2NOR Noorwegen II (Eirik Brandsdal, Sindre Bjørnestad Skar)
3FIN Finland I (Ristomatti Hakola, Iivo Niskanen)
4RUS Rusland I (Gleb Retivykh, Artem Maltsev)
5SWE Zweden I (Oskar Svensson, Calle Halfvarsson)
6ITA Italië I (Federico Pellegrino, Francesco De Fabiani)
7GER Duitsland I (Sebastian Eisenlauer, Janosch Brugger)
8SUI Zwitserland I (Jovian Hediger, Ueli Schnider)
9SWE Zweden II (Teodor Peterson, Viktor Thorn)
10RUS Rusland II (Alexander Terentev, Andrey Sobakarev)
11GBR Groot-Brittannië (James Clugnet, Andrew Young)
12USA Verenigde Staten II (Kevin Bolger, Logan Hanneman)
13GER Duitsland II (Andreas Katz, Thomas Wick)
14USA Verenigde Staten I (Simeon Hamilton, Erik Bjornsen)
15FRA Frankrijk I (Valentin Chauvin, Lucas Chanavat)
16ITA Italië II (Maicol Rastelli, Stefan Zelger)
17EST Estland (Marko Kilp, Raido Rankel)
18FRA Frankrijk II (Baptiste Gros, Richard Jouve)
19FIN Finland II (Joni Maeki, Lauri Vuorinen)
20SUI Zwitserland II (Erwan Käser, Joeri Kindschi)
21CZE Tsjechië (Miroslav Rypl, Ludek Seller)
22SLO Slovenië (Miha Simenc, Janez Lampic)
23POL Polen (Kamil Bury, Maciej Starega)
24CHN China (Mingliang Zhu, Meng Wei)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden