De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Nor-Am Cup - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 

Uitslagen 2018/2019

Nor-Am Cup 2018/2019

Klassement

StaSportmanPunOverPodVER
VER
VER
VER
CAN
CAN
CAN
CAN
CAN
CAN
SHE
SHE
SHE
SHE
SHE
SHE
DUN
DUN
DUN
DUN
DUN
DUN
1CANDahria Beatty03425111
2CANRussell Kennedy0351013121
3CANKatherine Stewart-Jones037121222211
4CANBob Thompson022107191
5USAKyle Bratrud011241
6CANJack Carlyle0121142101241
7CANAlexis Dumas01234171338941014
8CANScott James Hill012333412
9USAJulia Kern01213
10CANDahlia Lapointe01119171
11CANLaura Leclair013173210518341318
12CANJulien Locke0129317136614155
13CANMaya MacIsaac-Jones012421313918
14USAAndrew Newell01115
15CANZoe Williams014152888115333117
16CANMarielle Ackermann00019
17CANLeyla Barber00018
18CANDeclan Barber000323535
19USAEvan Barbier0004272
20CANNicholas Bardak0005074282419
21CANAntoine Barrette000563129
22CANNicolas Beaulieu00018702128163026
23CANAntoine Blais0003527141346172117
24USALydia Blanchet0001616
25CANSebastien Boehmler-Dandurand001133722524318
26USAHeidi Booher00046
27USAJulien Bordes0004057
28CANPhilippe Boucher00220818797561132
29USACate Brams0003015176
30CANAntoine Briand002238719228132610
31CANMahée Brochu0002520
32USALuke Brown000415616
33CANCendrine Browne002422
34USAGarrett Butts00061
35CANEmma Camicioli00024
36CANErik Carleton0002355
37CANAriane Caron00026
38CANJeanne Carrier Carpentier0005836262117
39CANEmile Chamard00044
40CANRoméo Champagne000353633
41CANNicholas Cheney0003430
42CANMatjaz Cigler00043212329
43CANGina Cinelli0003740171613
44USAHannah Cole000324512
45CANMarie Corriveau00061114
46USASadie Cotton00060
47CANJustin Croteau00032253327
48CANJohn Paul Cummings0007551
49USANate Cutler00067
50CANAntoine Cyr000512885
51CANLaurent Dansereau0002837
52CANMagalie Daoust000451610
53CANJoe Davies00038
54CANHannah Deuling00026
55CANDerek Deuling00027201812
56CANMaxime Dorval00041
57USAAbigail Drach00035
58CANKolibri Drobish00033
59CANJasmine Drolet000146
60CANRémi Drolet000136
61CANCharles Duhaime00042
62CANLaurence Dumais0003991216131111
63CANWilliam Dumas000182510
64CANStella Duncan000199
65CANAndrea Dupont0002944
66CANElizabeth Elliott00029
67CANAaron Fahey000223627
68USAKatie Feldman000222295
69CANMaya Fish0004217
70USAErika Flowers000613
71CANAngus Foster00137622263412282171216
72USARosie Frankowski00097
73CANLuke Fricker00078
74CANLilian Gagnon0003111141289
75CANNicole Gammie0004738

Uitslagen en kalender

CanadaVernon - Sprint Heren - 08/12/2018
1Verenigde StatenAndrew Newell
2CanadaAntoine Briand
3Verenigde StatenBenjamin Saxton
4Verenigde StatenLogan Hanneman
5CanadaAntoine Cyr
6Verenigde StatenBenjamin Lustgarten
7Verenigde StatenPeter Holmes
8CanadaEvan Palmer-Charrette
9CanadaJulien Locke
10CanadaBob Thompson

CanadaVernon - Sprint Dames - 08/12/2018
1Verenigde StatenJulia Kern
2CanadaDahria Beatty
3Verenigde StatenLauren Jortberg
4CanadaMaya MacIsaac-Jones
5Verenigde StatenHannah Halvorsen
6Verenigde StatenErika Flowers
7Verenigde StatenBecca Rorabaugh
8Verenigde StatenHailey Swirbul
9Verenigde StatenRosie Frankowski
10Verenigde StatenTaeler McCrerey

CanadaVernon - 10 km Heren - 08/12/2018
1Verenigde StatenKyle Bratrud0:41:59.3
2Verenigde StatenBenjamin Lustgarten0:42:03.1
3CanadaRicardo Izquierdo-Bernier0:42:34.0
4CanadaSamuel Gary Hendry0:43:13.0
5Verenigde StatenAndrew Newell0:43:13.4
6Verenigde StatenIan Torchia0:43:17.7
7CanadaBob Thompson0:43:19.4
8CanadaPhilippe Boucher0:43:25.1
9Verenigde StatenHunter Wonders0:43:28.4
10Verenigde StatenPeter Holmes0:43:36.8

CanadaVernon - 10 km Dames - 08/12/2018
1CanadaKatherine Stewart-Jones0:31:48.4
2Verenigde StatenBecca Rorabaugh0:31:55.5
3Verenigde StatenJulia Kern0:31:56.2
4Verenigde StatenHailey Swirbul0:31:59.3
5CanadaDahria Beatty0:32:15.1
6Verenigde StatenKatharine Ogden0:32:19.8
7Verenigde StatenRosie Frankowski0:32:34.4
8Verenigde StatenHannah Halvorsen0:32:54.7
9CanadaHannah Mehain0:33:17.0
10Verenigde StatenElizabeth Guiney0:33:29.4

CanadaCanmore Nordic Center - Sprint Heren - 13/12/2018
1CanadaBob Thompson
2CanadaAngus Foster
3CanadaJulien Locke
4CanadaGraham Ritchie
5CanadaJulian Smith
6CanadaOlivier Hamel
7CanadaAntoine Briand
8CanadaAntoine Cyr
9CanadaEvan Palmer-Charrette
10CanadaRussell Kennedy

CanadaCanmore Nordic Center - Sprint Dames - 13/12/2018
1CanadaDahria Beatty
2CanadaKatherine Stewart-Jones
3CanadaMaya MacIsaac-Jones
4CanadaFrédérique Vezina
5Verenigde StatenLauren Jortberg
6CanadaMarie Corriveau
7CanadaSadie White
8CanadaZoe Williams
9CanadaLaurence Dumais
10CanadaLaura Leclair

CanadaCanmore Nordic Center - 15 km Heren - 13/12/2018
1CanadaRussell Kennedy0:30:18.3
2CanadaEvan Palmer-Charrette0:30:59.0
3CanadaAlexis Dumas0:31:01.6
4CanadaJack Carlyle0:31:02.5
5CanadaSebastien Boehmler-Dandurand0:31:06.8
6CanadaGareth Williams0:31:21.0
7CanadaPhilippe Boucher0:31:29.2
8CanadaAntoine Cyr0:31:29.9
9CanadaBob Thompson0:31:34.5
10CanadaTy Godfrey0:31:36.3

CanadaCanmore Nordic Center - 10 km Dames - 13/12/2018
1CanadaDahria Beatty0:26:05.1
2CanadaKatherine Stewart-Jones0:26:40.1
3CanadaFrédérique Vezina0:27:07.0
4CanadaSadie White0:27:15.1
5CanadaLaura Leclair0:27:45.7
6CanadaAlannah MacLean0:28:06.4
7Verenigde StatenLauren Jortberg0:28:21.8
8CanadaZoe Williams0:28:42.5
9CanadaNatalie Hynes0:28:52.7
10CanadaHannah Mehain0:29:01.6

CanadaCanmore Nordic Center - 30 km Massa start Heren - 13/12/2018
1CanadaBob Thompson1:18:40.2
2CanadaJack Carlyle1:18:40.5
3CanadaRussell Kennedy1:18:48.8
4CanadaSamuel Gary Hendry1:19:02.2
5CanadaAntoine Cyr1:20:04.9
6CanadaRémi Drolet1:20:05.2
7CanadaOlivier Hamel1:20:26.0
8CanadaAlexis Dumas1:20:44.6
9CanadaPhilippe Boucher1:20:48.1
10CanadaGareth Williams1:20:54.2

CanadaCanmore Nordic Center - 15 km Massa start Dames - 13/12/2018
1CanadaDahria Beatty0:42:55.8
2CanadaKatherine Stewart-Jones0:42:57.6
3CanadaHannah Mehain0:44:51.4
4CanadaFrédérique Vezina0:45:22.5
5CanadaSadie White0:45:25.5
6CanadaJasmine Drolet0:45:33.8
7CanadaNatalie Hynes0:45:39.7
8CanadaAlannah MacLean0:47:01.8
9CanadaMaya MacIsaac-Jones0:47:05.6
10CanadaAnnika Richardson0:47:10.0

CanadaSherbrooke - Sprint Heren - 18/01/2019
1CanadaRussell Kennedy
2CanadaAndy Shields
3CanadaSebastien Boehmler-Dandurand
4CanadaEvan Palmer-Charrette
5CanadaDominique Moncion-Groulx
6CanadaJulien Locke
7CanadaPhilippe Boucher
8CanadaAntoine Briand
9CanadaReed Godfrey
10CanadaOlivier Hamel

CanadaSherbrooke - Sprint Dames - 18/01/2019
1CanadaMaya MacIsaac-Jones
2CanadaKatherine Stewart-Jones
3CanadaLaura Leclair
4CanadaCendrine Browne
5CanadaZoe Williams
6Verenigde StatenMadison Morgan
7CanadaFrédérique Vezina
8CanadaTove Halvorsen
9Verenigde StatenKatie Feldman
10CanadaAnnika Richardson

CanadaSherbrooke - 15 km Heren - 18/01/2019
1CanadaScott James Hill36:59.7
2CanadaRussell Kennedy37:08.7
3CanadaGraham Nishikawa37:37.7
4CanadaDominique Moncion-Groulx37:40.9
5CanadaPhilippe Boucher37:50.7
6CanadaJulien Locke37:52.9
7CanadaReed Godfrey38:01.2
8CanadaBrian McKeever38:04.1
9CanadaAlexis Dumas38:08.3
10CanadaJack Carlyle38:12.8

CanadaSherbrooke - 10 km Dames - 18/01/2019
1CanadaKatherine Stewart-Jones28:51.6
2CanadaCendrine Browne29:22.4
3CanadaZoe Williams30:45.1
4CanadaFrédérique Vezina30:48.2
5CanadaAndree-Anne Theberge31:05.0
6Verenigde StatenCate Brams31:12.2
7Verenigde StatenMadison Morgan31:16.5
8Verenigde StatenFelicia Gesior31:39.5
9CanadaAnnika Richardson31:49.1
10CanadaMagalie Daoust31:55.7

CanadaSherbrooke - 20km Massa start Dames - 18/01/2019
1CanadaKatherine Stewart-Jones48:25.5
2CanadaCendrine Browne48:33.9
3CanadaZoe Williams50:03.7
4CanadaLaura Leclair50:09.9
5Verenigde StatenKatie Feldman50:41.9
6BraziliŽJaqueline Mourão51:24.6
7CanadaAnnika Richardson52:06.9
8CanadaMaya MacIsaac-Jones52:21.8
9CanadaFrédérique Vezina52:31.3
10CanadaTove Halvorsen53:50.4

CanadaSherbrooke - 30 km Massa start Heren - 18/01/2019
1CanadaRussell Kennedy57:12.6
2CanadaScott James Hill57:36.0
3CanadaEvan Palmer-Charrette58:19.6
4CanadaAlexis Dumas58:21.1
5CanadaAndy Shields58:21.3
6CanadaPhilippe Boucher58:21.9
7CanadaFelix-Olivier Moreau59:56.1
8CanadaBrian McKeever59:58.9
9CanadaDominique Moncion-Groulx1:00:01.7
10CanadaWilliam Dumas1:00:05.7

CanadaDuntroon - Sprint Heren - 01/02/2019
1CanadaJulien Locke3:04.21
2CanadaAntoine Briand3:08.36
3CanadaOlivier Hamel3:12.03
4CanadaDominique Moncion-Groulx3:12.36
5CanadaReed Godfrey3:12.38
6CanadaAndy Shields3:15.43
7CanadaAngus Foster3:16.64
8CanadaPierre Grall-Johnson3:17.22
9CanadaEtienne Hébert3:17.82
10CanadaAlexis Dumas3:18.72

CanadaDuntroon - Sprint Dames - 01/02/2019
1CanadaLaura Leclair3:49.94
2CanadaKatherine Weaver3:50.62
3CanadaZoe Williams3:55.30
4CanadaAnnika Richardson3:56.39
5CanadaHannah Shields4:02.30
6CanadaFrédérique Vezina4:03.61
7CanadaMia Serratore4:03.90
8CanadaShaylynn Loewen4:06.55
9CanadaStella Duncan4:14.14
10CanadaHeidi Stewart4:14.50

CanadaDuntroon - 10 km Heren - 01/02/2019
1CanadaAlexis Dumas30:04.0
2CanadaAndy Shields30:20.7
3CanadaPhilippe Boucher30:25.6
4CanadaJack Carlyle30:28.8
5CanadaJulien Locke30:34.4
6CanadaAntoine Briand30:42.4
7CanadaReed Godfrey30:47.5
8CanadaDominique Moncion-Groulx31:01.5
9CanadaOlivier Hamel31:09.1
10CanadaAidan Kirkham31:10.7

CanadaDuntroon - 10 km Dames - 01/02/2019
1CanadaZoe Williams35:46.0
2CanadaMia Serratore36:23.9
3CanadaLaura Leclair37:04.4
4CanadaAnnika Richardson37:04.6
5CanadaAlannah MacLean37:41.5
6CanadaKatherine Weaver38:28.2
7CanadaTove Halvorsen38:38.3
8CanadaLilian Gagnon39:42.0
9CanadaAlexandra Racine39:54.4
10CanadaErin Yungblut40:24.5

CanadaDuntroon - 15 km Achtervolging Heren - 01/02/2019
1CanadaJack Carlyle
2CanadaPhilippe Boucher
3CanadaAndy Shields
4CanadaAlexis Dumas
5CanadaJulien Locke
6CanadaOlivier Hamel
7CanadaAidan Kirkham
8CanadaDominique Moncion-Groulx
9CanadaPierre Grall-Johnson
10CanadaAntoine Briand

CanadaDuntroon - 15 km Achtervolging Dames - 01/02/2019
1CanadaDahlia Lapointe
2CanadaLotte Kallio
3CanadaChloe Ranahan
4CanadaSonjaa Schmidt
5CanadaHeidi Stewart
6CanadaHannah Shields
7CanadaErin Yungblut
8CanadaFreya Charlotte Hik
9CanadaLilian Gagnon
10CanadaKatherine Weaver

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden