De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Nove Mesto - 2018/2019

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Nove Mesto - Uitslagen Heren 2018/2019

TsjechiëTsjechië - 4 Januari 2019 - 6 Januari 2019


Sprint Heren - 4 Januari 2019


1FRAValentin Chauvin (FRA)
2ITAGilberto Panisi (ITA)
3CZEMichal Novak (CZE)
4GERRichard Leupold (GER)
5ITAGiacomo Gabrielli (ITA)
6SUIUeli Schnider (SUI)
7SLOJanez Lampic (SLO)
8CZELudek Seller (CZE)
9FRAArnaud Chautemps (FRA)
10ITAMikael Abram (ITA)
11POLMaciej Starega (POL)
12LIEMichael Biedermann (LIE)
13CZEMiroslav Rypl (CZE)
14AUTBenjamin Moser (AUT)
15FRAJean Tiberghien (FRA)
16ITAMichael Hellweger (ITA)
17GERLukas Gross (GER)
18GERMarius Cebulla (GER)
19FRACamille Laude (FRA)
20SUIGian Flurin Pfaeffli (SUI)
21SUICédric Steiner (SUI)
22SLOAndrej Jenko (SLO)
23GERPhilipp Unger (GER)
24ITASimone Mocellini (ITA)
25AUTPhilipp Leodolter (AUT)
26AUTMichael Foettinger (AUT)
27SUILivio Matossi (SUI)
28SLOLuka Markun (SLO)
29POLKamil Bury (POL)
30CZEJan Pechousek (CZE)
31SUIMarino Capelli (SUI)
32SUIJanik Riebli (SUI)
33POLMichal Skowron (POL)
34SLOLuka Prosen (SLO)
35ITAFlorian Cappello (ITA)
36GERJakob Leismueller (GER)
37POLPawel Klisz (POL)
38SLOBenjamin Crv (SLO)
39SLOMiha Licef (SLO)
40FRAGerard Agnellet (FRA)
41GERJacob Vogt (GER)
42SUIMaurus Grond (SUI)
43GERAlbert Kuchler (GER)
44SUIMarius Danuser (SUI)
45SUIDajan Danuser (SUI)
46AUTSimon Kugler (AUT)
47CZETomas Kalivoda (CZE)
48ITAMattia Armellini (ITA)
49GERJosua Struebel (GER)
50POLKacper Antolec (POL)
51AUTClemens Blassnig (AUT)
52FRAThéo Deswaziere (FRA)
53FRATom Mancini (FRA)
54SUISimon Hammer (SUI)
55ITAMartin Coradazzi (ITA)
56AUTNiklas Liederer (AUT)
57CZEAdam Matous (CZE)
58AUTTobias Riedlsperger (AUT)
59CZEJakub Graef (CZE)
60AUTTobias Moosmann (AUT)
61GERFelian Schubert (GER)
62HUNÁdám Kónya (HUN)
63CZEMartin Svarc (CZE)
64CZEMichal Brablik (CZE)
65SUIMael Bohren (SUI)
66SLODomen Potocnik (SLO)
67ITASimone Dapra (ITA)
68AUTFredrik Muehlbacher (AUT)
69ITAPaolo Ventura (ITA)
70LIEMartin Voegeli (LIE)
71POLArkadiusz Posiadala (POL)
72SUIMarcel Ott (SUI)
73CZEJakub Kraus (CZE)
74POLWojciech Pelczar (POL)
75DENTue Roemer (DEN)
76CZEMarek Cernohorsky (CZE)
77DENJoachim Weel Rosbo (DEN)
78HUNZsolt Reznicsek (HUN)

15 km Heren - 5 Januari 2019


1FRARobin Duvillard (FRA)33:17.8
2CZEMichal Novak (CZE)33:20.9
3FRAHugo Buffard (FRA)33:27.9
4SUICédric Steiner (SUI)33:28.7
5SUIDajan Danuser (SUI)33:32.1
6SUIUeli Schnider (SUI)33:34.3
7FRAJean Tiberghien (FRA)33:40.5
8FRAHugo Lapalus (FRA)33:51.4
9ITAMikael Abram (ITA)33:52.0
10SUIMarino Capelli (SUI)33:52.4
11FRAValentin Chauvin (FRA)33:54.3
12SUIMarius Danuser (SUI)33:55.9
13ITAMartin Coradazzi (ITA)33:56.6
14ITASimone Dapra (ITA)33:57.5
15ESPImanol Rojo (ESP)34:04.6
16ROUPaul Constantin Pepene (ROU)34:07.6
17SUIMael Bohren (SUI)34:09.6
18CZEMiroslav Rypl (CZE)34:10.9
19GERMarius Cebulla (GER)34:23.1
20FRAArnaud Chautemps (FRA)34:25.4
21AUTPhilipp Leodolter (AUT)34:26.8
22AUTBenjamin Moser (AUT)34:30.5
23SLOMiha Licef (SLO)34:31.0
24LIEMartin Voegeli (LIE)34:36.5
24SUIGian Flurin Pfaeffli (SUI)34:36.5
26AUTFredrik Muehlbacher (AUT)34:38.5
27AUTClemens Blassnig (AUT)34:39.1
28ITAGiacomo Gabrielli (ITA)34:50.0
29GERAlbert Kuchler (GER)34:50.6
30ITAFlorian Cappello (ITA)34:57.4
31GERJosua Struebel (GER)35:02.8
32ITAGilberto Panisi (ITA)35:04.5
33ESPMarti Vigo del Arco (ESP)35:08.8
34CZETomas Kalivoda (CZE)35:10.2
35FRATom Mancini (FRA)35:11.6
36ITASimone Mocellini (ITA)35:17.2
37FRACamille Laude (FRA)35:18.0
38SLOBenjamin Crv (SLO)35:33.1
39AUTAlexander Gotthalmseder (AUT)35:35.4
40ITAMichael Hellweger (ITA)35:35.9
41SLOLuka Prosen (SLO)35:36.5
42SLODomen Potocnik (SLO)35:38.3
43GERJakob Leismueller (GER)35:43.3
44AUTSimon Kugler (AUT)35:43.5
45ITAPaolo Ventura (ITA)35:45.8
46GERJacob Vogt (GER)35:56.0
47SUIJanik Riebli (SUI)35:57.4
48ROUPetrica Hogiu (ROU)35:59.6
49GERPhilipp Unger (GER)36:00.1
50ROURaul Mihai Popa (ROU)36:13.3
51SLOJanez Lampic (SLO)36:15.3
52AUTJohannes Dürr (AUT)36:15.6
53AUTTobias Moosmann (AUT)36:17.6
54POLKacper Antolec (POL)36:33.7
55ITAMattia Armellini (ITA)36:48.9
56SUISimon Hammer (SUI)36:57.1
57AUTMichael Foettinger (AUT)37:00.7
58CZEJakub Graef (CZE)37:10.9
59CZEAdam Matous (CZE)37:24.3
60CROEdi Dadic (CRO)37:45.7
61CZEMichal Brablik (CZE)37:46.3
62MACStavre Jada (MAC)37:50.3
63SUIMarcel Ott (SUI)38:08.5
64HUNÁdám Kónya (HUN)38:11.9
65GERLukas Gross (GER)38:45.7
66CZEMartin Svarc (CZE)39:21.2
67DENTue Roemer (DEN)39:22.4
68POLWojciech Pelczar (POL)39:42.7
69DENJoachim Weel Rosbo (DEN)40:45.2
70CZEJakub Kraus (CZE)41:01.7
71HUNKristof Lagler (HUN)41:43.3
72CZEMarek Cernohorsky (CZE)44:29.6
73HUNZsolt Reznicsek (HUN)45:55.5

20 km Massa start Heren - 6 Januari 2019


1FRAValentin Chauvin (FRA)49:43.4
2SUIUeli Schnider (SUI)49:53.4
3ITASimone Dapra (ITA)50:00.3
4CZEMiroslav Rypl (CZE)50:34.9
5FRAArnaud Chautemps (FRA)50:35.3
6GERAlbert Kuchler (GER)50:36.6
7ROUPaul Constantin Pepene (ROU)50:39.8
8FRARobin Duvillard (FRA)50:41.8
9ITAPaolo Ventura (ITA)50:42.8
10ITAMartin Coradazzi (ITA)50:45.9
11SUIMarius Danuser (SUI)50:54.7
12SUIMarino Capelli (SUI)50:59.3
13SUICédric Steiner (SUI)51:20.8
14CZEJonas Bestak (CZE)51:22.6
15FRACamille Laude (FRA)51:23.0
16GERPhilipp Unger (GER)51:24.2
17AUTPhilipp Leodolter (AUT)51:25.9
18CZETomas Kalivoda (CZE)51:28.7
19SUIDajan Danuser (SUI)51:33.2
20GERJosua Struebel (GER)51:35.7
21SLOBenjamin Crv (SLO)51:37.9
22GERMarius Cebulla (GER)51:38.0
23AUTSimon Kugler (AUT)51:57.0
24GERJacob Vogt (GER)52:00.0
25SUIJanik Riebli (SUI)52:02.7
26FRAHugo Lapalus (FRA)52:06.2
27SUIMael Bohren (SUI)52:09.5
28ITAGilberto Panisi (ITA)52:27.0
29GERJakob Leismueller (GER)52:35.1
30ESPImanol Rojo (ESP)52:47.1
31GERRichard Leupold (GER)52:57.6
32SLOMiha Licef (SLO)53:00.8
33SUIGian Flurin Pfaeffli (SUI)53:03.8
34SLODomen Potocnik (SLO)53:06.6
35CZEAdam Matous (CZE)53:12.7
36POLPawel Klisz (POL)53:19.9
37AUTFredrik Muehlbacher (AUT)53:40.7
38ROUPetrica Hogiu (ROU)54:07.2
39LIEMartin Voegeli (LIE)54:07.8
40AUTTobias Riedlsperger (AUT)54:08.0
41AUTAlexander Gotthalmseder (AUT)54:14.1
42POLMichal Skowron (POL)54:17.4
43ROURaul Mihai Popa (ROU)54:22.2
44AUTClemens Blassnig (AUT)54:51.0
45FRAThéo Deswaziere (FRA)54:51.2
46SUISimon Hammer (SUI)54:57.0
47LIEMichael Biedermann (LIE)55:12.6
48FRAHugo Buffard (FRA)55:36.5
49CZEMartin Svarc (CZE)55:57.9
50CZEMichal Brablik (CZE)55:58.0
51SUIMarcel Ott (SUI)57:08.8
52POLKrzysztof Malkinski (POL)57:11.2
53POLWojciech Pelczar (POL)57:59.8
54DENTue Roemer (DEN)59:52.1
55DENJoachim Weel Rosbo (DEN)1:01:07.6

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden