De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Planica - 2018/2019

Keuze van een seizoen :

Slovenië

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Planica - Uitslagen Heren 2018/2019

SloveniëSlovenië - 8 Februari 2019 - 10 Februari 2019


Sprint Heren - 8 Februari 2019


15 km Heren - 9 Februari 2019


1KAZAlexey Poltaranin (KAZ)36:31.0
2ESTKarel Tammjärv (EST)37:17.9
3POLDominik Bury (POL)37:40.8
4AUTLuis Stadlober (AUT)37:41.8
5FRAJean Tiberghien (FRA)37:42.4
6FRACamille Laude (FRA)37:44.2
7ROUPaul Constantin Pepene (ROU)37:57.5
8FRAHugo Lapalus (FRA)38:01.3
9ITAPaolo Ventura (ITA)38:12.6
10ITASimone Dapra (ITA)38:13.1
11FRAAlexandre Pouye (FRA)38:14.5
12GERAlbert Kuchler (GER)38:23.5
13FRAMartin Collet (FRA)38:24.3
14FRATom Mancini (FRA)38:26.4
15ITADaniele Serra (ITA)38:27.4
16GERValentin Mättig (GER)38:42.4
17ITAMartin Coradazzi (ITA)38:44.9
18ITADietmar Nöckler (ITA)38:55.3
19ITALorenzo Romano (ITA)38:58.2
20GERMarius Cebulla (GER)39:00.1
21SLOBenjamin Crv (SLO)39:05.0
22ITAPaolo Fanton (ITA)39:08.8
23SUILivio Bieler (SUI)39:11.2
24ESPImanol Rojo (ESP)39:15.6
25GERRichard Leupold (GER)39:26.8
26SUICédric Steiner (SUI)39:28.3
27CZETomas Kalivoda (CZE)39:32.0
28ROUPetrica Hogiu (ROU)39:37.1
29SUIMarius Danuser (SUI)39:49.8
30ITAManuel Perotti (ITA)40:00.7
31ESTAndreas Veerpalu (EST)40:01.9
32AUTTobias Riedlsperger (AUT)40:04.1
33ITAMattia Armellini (ITA)40:08.0
34CZEJonas Bestak (CZE)40:11.1
35GERPhilipp Unger (GER)40:11.2
36SUIMael Bohren (SUI)40:17.3
37ITAGilberto Panisi (ITA)40:18.9
38SUIDajan Danuser (SUI)40:25.5
39SUIMaurus Lozza (SUI)40:26.7
40AUTClemens Blassnig (AUT)40:40.7
41SUIGian Flurin Pfaeffli (SUI)40:41.6
42SLOLuka Prosen (SLO)40:46.3
43AUTNiklas Liederer (AUT)40:47.7
44SUIJanik Riebli (SUI)40:50.3
45SLOMiha Licef (SLO)40:54.4
46SLOLuka Markun (SLO)40:58.2
47AUTJohannes Dürr (AUT)41:01.6
48SUIMarino Capelli (SUI)41:01.8
49ITANicola Castelli (ITA)41:08.8
50ROURaul Mihai Popa (ROU)41:15.6
51LIEMartin Voegeli (LIE)41:17.6
52AUSSeve De Campo (AUS)41:25.4
53GERJacob Vogt (GER)41:26.1
54AUTFredrik Muehlbacher (AUT)41:27.9
55POLMichal Skowron (POL)41:28.2
56AUTBenjamin Moser (AUT)41:39.4
57AUSLiam Burton (AUS)41:44.3
58AUSMark Pollock (AUS)41:59.0
59SLOErik Raduha (SLO)42:01.7
60AUTMichael Foettinger (AUT)42:09.2
61AUTGeorg Malle (AUT)42:11.1
62HUNÁdám Kónya (HUN)42:39.6
63AUTSimon Kugler (AUT)42:40.9
64ARGMarco Dal Farra (ARG)44:10.9
65SLOAndrej Jenko (SLO)44:51.0
66ARGMatías Zuloaga (ARG)45:17.7
67SLOJan Mezek (SLO)46:57.4
68ARGGonzalo Angel Gomez (ARG)47:03.3
69CHIJuan Andrés Agurto (CHI)49:26.3
70GBRJordan Andrews (GBR)49:42.6

20km Massa Start Heren - 10 Februari 2019


1AUTMax Hauke (AUT)42:28.4
2POLDominik Bury (POL)42:35.2
3AUTBernhard Tritscher (AUT)42:36.7
4FRAHugo Buffard (FRA)42:37.5
5FRAJean Tiberghien (FRA)42:39.9
6KAZAlexey Poltaranin (KAZ)42:49.9
7FRAHugo Lapalus (FRA)43:02.9
8GERValentin Mättig (GER)43:04.4
9FRATom Mancini (FRA)43:18.4
10SUILivio Bieler (SUI)43:24.0
11ITASimone Dapra (ITA)43:24.7
12ESTKarel Tammjärv (EST)43:25.6
13ESPImanol Rojo (ESP)43:27.2
14SUIDajan Danuser (SUI)43:27.2
15ITAMartin Coradazzi (ITA)43:31.0
16ITAPaolo Ventura (ITA)43:33.2
17SUIMarino Capelli (SUI)43:46.9
18SUIMarius Danuser (SUI)44:08.0
19FRAMartin Collet (FRA)44:13.3
20SUIJanik Riebli (SUI)44:16.4
21SUIMael Bohren (SUI)44:27.1
22GERAlbert Kuchler (GER)44:30.6
23ITAPaolo Fanton (ITA)44:33.4
24ITAManuel Perotti (ITA)44:34.0
25AUTBernhard Flaschberger (AUT)44:39.3
26ITAFlorian Cappello (ITA)44:41.4
27ITADaniele Serra (ITA)44:42.0
28ROUPaul Constantin Pepene (ROU)44:43.3
29ITAClaudio Muller (ITA)44:50.6
30ITAMattia Armellini (ITA)45:02.1
31SUIMaurus Lozza (SUI)45:02.2
32ROUPetrica Hogiu (ROU)45:02.3
33SUICédric Steiner (SUI)45:12.5
34ITAMirco Bertolina (ITA)45:18.0
35ITALorenzo Romano (ITA)45:18.1
36FRACamille Laude (FRA)45:19.2
37ESPMarti Vigo del Arco (ESP)45:23.5
38GERJacob Vogt (GER)45:34.0
39CZETomas Kalivoda (CZE)45:43.0
40SLOBenjamin Crv (SLO)45:44.2
41AUTClemens Blassnig (AUT)45:52.8
42FRAAlexandre Pouye (FRA)46:06.9
43LIEMartin Voegeli (LIE)46:11.0
44SUIGian Flurin Pfaeffli (SUI)46:21.8
45GERMarius Cebulla (GER)46:33.3
46ITANicola Castelli (ITA)46:36.7
47ESTAndreas Veerpalu (EST)46:37.4
48AUTFredrik Muehlbacher (AUT)46:44.4
49SLOMiha Licef (SLO)46:45.0
50AUTSimon Kugler (AUT)46:47.7
51SLODomen Potocnik (SLO)46:53.4
52SLOLuka Prosen (SLO)47:02.0
53GERRichard Leupold (GER)47:02.6
54AUTJohannes Dürr (AUT)47:03.0
55ITAGilberto Panisi (ITA)47:17.5
56AUSSeve De Campo (AUS)47:29.8
57AUSMark Pollock (AUS)47:41.7
58ROURaul Mihai Popa (ROU)48:33.2
59SLOErik Raduha (SLO)50:53.9
60GERLukas Gross (GER)52:03.8
61SLOJan Mezek (SLO)52:27.4
62ARGMarco Dal Farra (ARG)53:34.6
63SLOSebastjan Potokar (SLO)55:21.2

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden