De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Wereldkampioenschappen noords skiën - 2018/2019

Keuze van een seizoen :

Oostenrijk

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschappen noords skiën - Uitslagen Heren 2018/2019

OostenrijkOostenrijk - Seefeld - 20 Februari 2019 - 3 Maart 2019


Sprint Heren - 21 Februari 2019


1NORJohannes Hoesflot Klaebo (NOR)
2ITAFederico Pellegrino (ITA)
3RUSGleb Retivykh (RUS)
4FRARichard Jouve (FRA)
5NOREmil Iversen (NOR)
6FRALucas Chanavat (FRA)
7NORSindre Bjørnestad Skar (NOR)
8ITAFrancesco De Fabiani (ITA)
9RUSSergey Ustiugov (RUS)
10SWEOskar Svensson (SWE)
11USASimeon Hamilton (USA)
12RUSAlexander Bolshunov (RUS)
13NORFinn Hågen Krogh (NOR)
14FINJoni Maeki (FIN)
15FRABaptiste Gros (FRA)
16FINRistomatti Hakola (FIN)
17CANAlex Harvey (CAN)
18RUSArtem Maltsev (RUS)
19USAKevin Bolger (USA)
20FRARenaud Jay (FRA)
21SWEViktor Thorn (SWE)
22SWECalle Halfvarsson (SWE)
23GBRAndrew Young (GBR)
24BLRAliaksandr Voranau (BLR)
25SUIRoman Schaad (SUI)
26GBRJames Clugnet (GBR)
27USALogan Hanneman (USA)
28JAPHiroyuki Miyazawa (JAP)
29CHNQiang Wang (CHN)
30ITAStefan Zelger (ITA)
31POLMaciej Starega (POL)
32ITADavide Graz (ITA)
33SLOJanez Lampic (SLO)
34SLOMiha Simenc (SLO)
35FINLauri Vuorinen (FIN)
36SUIJovian Hediger (SUI)
37FINAnssi Pentsinen (FIN)
38CZEMichal Novak (CZE)
39SUIRoman Furger (SUI)
40ITAClaudio Muller (ITA)
41USAAndrew Newell (USA)
42GERJanosch Brugger (GER)
43GERSebastian Eisenlauer (GER)
44ESTKarel Tammjärv (EST)
45AUTDominik Baldauf (AUT)
46KAZDenis Volotka (KAZ)
47SWETeodor Peterson (SWE)
48POLDominik Bury (POL)
48SUIJason Rüesch (SUI)
50AUTLuis Stadlober (AUT)
51CANLen Väljas (CAN)
52KAZOlzhas Klimin (KAZ)
53ESTMarko Kilp (EST)
54ESTRaido Rankel (EST)
55KAZDaulet Rakhimbayev (KAZ)
56CHNMingliang Zhu (CHN)
57CZELudek Seller (CZE)
58AUTTobias Habenicht (AUT)
59AUTBenjamin Moser (AUT)
60THAMark Chanloung (THA)
61CZEJan Pechousek (CZE)
62ESTHenri Roos (EST)
63POLKamil Bury (POL)
64CANEvan Palmer-Charrette (CAN)
65AUSPhillip Bellingham (AUS)
66LATIndulis Bikse (LAT)
67KAZNikolay Chebotko (KAZ)
68IRLThomas Maloney Westgaard (IRL)
69CHNLin Bao (CHN)
70HUNÁdám Kónya (HUN)
71UKROleksii Krasovskyi (UKR)
72LATRaimo Vigants (LAT)
73CHNJincai Shang (CHN)
74ISLIsak Stianson Pedersen (ISL)
75LIEMichael Biedermann (LIE)
76ROURaul Mihai Popa (ROU)
77SVKAndrej Segec (SVK)
78AUSSeve De Campo (AUS)
79TURYusuf Emre Firat (TUR)
80CROEdi Dadic (CRO)
81LTUJaunius Drusys (LTU)
82TUROmer Aycicek (TUR)
83ISLDagur Benediktsson (ISL)
84ROUPetrica Hogiu (ROU)
85UKRYan Kostruba (UKR)
86GRENikolaos Tsourekas (GRE)
87AUSMark Pollock (AUS)
88LTUStepan Terentjev (LTU)
89BELTitouan Serot (BEL)
90BIHStrahinja Eric (BIH)
91ISLRagnar Gamaliel Sigurgeirsson (ISL)
92ARGFranco Dal Farra (ARG)
93BIHStefan Anic (BIH)
94DENTue Roemer (DEN)
95MACStavre Jada (MAC)
96UKRDmytro Drahun (UKR)
97CROJakov Hladika (CRO)
98BIHMarko Stanojevic (BIH)
99SRBRejhan Smrkovic (SRB)
100HUNKristof Lagler (HUN)
101KGZTariel Zharkymbaev (KGZ)
102GREKleanthis Karamichas (GRE)
102BULTodor Malchov (BUL)
104BIHMilos Colic (BIH)
105BRARhaick Bomfim (BRA)
106BRAVictor Santos (BRA)
107LTUMarijus Butrimavicius (LTU)
108CHIJuan Andrés Agurto (CHI)
109IRISeyed Sattar Seyd (IRI)
110IRLJan Rossiter (IRL)
111DENJoachim Weel Rosbo (DEN)
112LIBSamer Tawk (LIB)
113SRBSabahudin Rastic (SRB)
114MDANicolae Gaiduc (MDA)
115DENJacob Weel Rosbo (DEN)
116LTUGabrielius Paukste (LTU)
117IRIYasin Shemshaki (IRI)
118DENPeter Jensen (DEN)
119IRIYaghoob Kiashemshaki (IRI)
120SRBAleksandar Milenkovic (SRB)
121BOLTimo Juhani Gronlund (BOL)
122MNEAleksandar Grbovic (MNE)
123GREAngelos Antoniadis (GRE)
124GRESpyridonas Papadopoulos (GRE)
125COLAndrew Theall (COL)
126PORAndre Goncalves (POR)
127LIBMaroun Hanna (LIB)
128LIBRoni Aleksander Zein (LIB)
129IRIReza Rajabbloukat (IRI)
130KGZNikolai Matveev (KGZ)
131PORFilipe Cabrita (POR)
132CHIJuan Luis Uberuaga (CHI)
133MACNikola Kostoski (MAC)
134MACNikola Petkovski (MAC)
135MDACristian Bocancea (MDA)
136TRIMark Rajack (TRI)
137LIBCharbel Al Najjar (LIB)
138TURHamza Dursun (TUR)
139CROMarko Skender (CRO)
140BRAMatheus Vasconcellos (BRA)
141ISLAlbert Jonsson (ISL)
142CHIYonathan Jesus Fernandez Garcia (CHI)
143ARGMarco Dal Farra (ARG)
144ARGMatías Zuloaga (ARG)
145SRBMilos Milosavljevic (SRB)

Skiathlon Heren - 23 Februari 2019


1NORSjur Røthe (NOR)1:10:21.8
2RUSAlexander Bolshunov (RUS)1:10:21.9
3NORMartin Johnsrud Sundby (NOR)1:10:22.5
4FINIivo Niskanen (FIN)1:10:34.1
5FRAClément Parisse (FRA)1:10:42.5
6CANAlex Harvey (CAN)1:11:20.7
7GBRAndrew Musgrave (GBR)1:11:22.1
8FRAAdrien Backscheider (FRA)1:11:25.4
9RUSSergey Ustiugov (RUS)1:11:31.2
10SWEJens Burman (SWE)1:11:34.6
11KAZAlexey Poltaranin (KAZ)1:11:45.1
12FINMatti Heikkinen (FIN)1:12:10.4
13RUSAndrey Melnichenko (RUS)1:12:14.8
14SUIDario Cologna (SUI)1:12:18.2
15SWEDaniel Rickardsson (SWE)1:12:38.2
16ITAGiandomenico Salvadori (ITA)1:12:40.6
17RUSEvgeniy Belov (RUS)1:12:42.8
18GERFlorian Notz (GER)1:13:15.0
19FRAJules Lapierre (FRA)1:13:20.2
20JAPKeishin Yoshida (JAP)1:13:20.5
21ANDIrineu Esteve Altimiras (AND)1:13:20.6
22RUSDenis Spitsov (RUS)1:13:51.2
23FINPerttu Hyvärinen (FIN)1:13:59.1
24JAPNaoto Baba (JAP)1:14:02.1
25GERJonas Dobler (GER)1:14:05.7
26SUIJonas Baumann (SUI)1:14:06.2
27ESTKarel Tammjärv (EST)1:14:23.9
28GERAndreas Katz (GER)1:14:44.0
29SWEOskar Svensson (SWE)1:14:54.9
30NORJohannes Hoesflot Klaebo (NOR)1:14:57.1
31NOREmil Iversen (NOR)1:14:58.7
32USAScott Patterson (USA)1:15:02.4
33FINAntti Ojansivu (FIN)1:15:05.5
34GERLucas Bögl (GER)1:15:08.1
35FRAJean-Marc Gaillard (FRA)1:15:08.2
36ITAStefano Gardener (ITA)1:15:08.4
37ITASimone Dapra (ITA)1:15:08.5
38USADavid Norris (USA)1:15:16.2
39ISLSnorri Eythor Einarsson (ISL)1:15:33.6
40ROUPaul Constantin Pepene (ROU)1:15:57.7
41ESPImanol Rojo (ESP)1:16:18.6
42KAZYevgeniy Velichko (KAZ)1:16:33.0
43SUIBeda Klee (SUI)1:16:33.2
44BLRYury Astapenka (BLR)1:16:34.1
45CANEvan Palmer-Charrette (CAN)1:16:34.2
46AUTBernhard Tritscher (AUT)1:16:34.5
47SWEBjoern Sandstroem (SWE)1:16:37.9
48KAZVitaliy Pukhkalo (KAZ)1:16:40.4
49USAKyle Bratrud (USA)1:16:41.4
50JAPHiroyuki Miyazawa (JAP)1:17:05.1
51CZEAdam Fellner (CZE)1:17:27.2
52IRLThomas Maloney Westgaard (IRL)1:18:07.4
53CZEPetr Knop (CZE)1:18:08.6
54USAAdam Martin (USA)1:18:09.2
55KAZOlzhas Klimin (KAZ)1:18:09.2
56JAPKaichi Naruse (JAP)1:19:11.0
57ESTAndreas Veerpalu (EST)1:20:17.3
58CANScott James Hill (CAN)1:20:20.6
59LATIndulis Bikse (LAT)
60BELThibaut De Marre (BEL)
61UKROleksii Krasovskyi (UKR)
62TURHamza Dursun (TUR)
63CHNLin Bao (CHN)
64ESTKaarel Kasper Korge (EST)
65CZEJonas Bestak (CZE)
66POLKamil Bury (POL)
67TUROmer Aycicek (TUR)
68ARGFranco Dal Farra (ARG)
69GREAlex Vanias (GRE)
70ISLAlbert Jonsson (ISL)
71TURYusuf Emre Firat (TUR)
72ARGMarco Dal Farra (ARG)

Sprint per Ploeg Heren - 24 Februari 2019


1NOR Noorwegen (Johannes Hoesflot Klaebo, Emil Iversen)18:49.86
2RUS Rusland (Alexander Bolshunov, Gleb Retivykh)+1.88
3ITA Italië (Federico Pellegrino, Francesco De Fabiani)+4.03
4SWE Zweden (Calle Halfvarsson, Oskar Svensson)+4.73
5FRA Frankrijk (Lucas Chanavat, Richard Jouve)+9.13
6AUT Oostenrijk (Dominik Baldauf, Max Hauke)+23.84
7FIN Finland (Ristomatti Hakola, Iivo Niskanen)+27.52
8USA Verenigde Staten (Erik Bjornsen, Simeon Hamilton)+28.56
9SLO Slovenië (Janez Lampic, Miha Simenc)+1:21.77
10CAN Canada (Len Väljas, Evan Palmer-Charrette)+1:40.99
11SUI Zwitserland (Jovian Hediger, Ueli Schnider)
12EST Estland (Marko Kilp, Raido Rankel)
13GBR Groot-Brittannië (James Clugnet, Andrew Young)
14GER Duitsland (Sebastian Eisenlauer, Janosch Brugger)
15KAZ Kazachstan (Denis Volotka, Nikolay Chebotko)
16BLR Wit-Rusland (Yury Astapenka, Aliaksandr Voranau)
17CZE Tsjechië (Michal Novak, Miroslav Rypl)
18POL Polen (Maciej Starega, Dominik Bury)
19UKR Oekraïne (Oleksii Krasovskyi, Yan Kostruba)
20ROU Roemenië (Petrica Hogiu, Raul Mihai Popa)
21CHN China (Mingliang Zhu, Qiang Wang)
22SVK Slowakije (Jan Koristek, Andrej Segec)
23BEL Belgie (Thibaut De Marre, Titouan Serot)
24LIE Liechtenstein (Michael Biedermann, Martin Voegeli)
25LTU Litouwen (Tautvydas Strolia, Mantas Strolia)
26TUR Turkije (Yusuf Emre Firat, Hamza Dursun)
27IRL Ierland (Thomas Maloney Westgaard, Jan Rossiter)
28CRO Kroatië (Marko Skender, Edi Dadic)
29DEN Denemarken (Tue Roemer, Joachim Weel Rosbo)

15 km Heren - 27 Februari 2019


1NORMartin Johnsrud Sundby (NOR)38:22.6
2RUSAlexander Bessmertnykh (RUS)38:25.5
3FINIivo Niskanen (FIN)38:43.0
4RUSAndrey Larkov (RUS)38:45.4
5NORDidrik Tønseth (NOR)38:46.9
6SUIDario Cologna (SUI)38:55.0
7NORSjur Røthe (NOR)38:56.5
8GBRAndrew Musgrave (GBR)39:21.1
8RUSAlexander Bolshunov (RUS)39:21.1
10NOREmil Iversen (NOR)39:23.1
11SWEJens Burman (SWE)39:45.8
12SWEViktor Thorn (SWE)39:51.6
13GERAndreas Katz (GER)39:59.6
14SUIJonas Baumann (SUI)40:04.7
15GERSebastian Eisenlauer (GER)40:07.4
16SWECalle Halfvarsson (SWE)40:12.4
17USAErik Bjornsen (USA)40:12.9
18GERJanosch Brugger (GER)40:14.2
19FINPerttu Hyvärinen (FIN)40:16.8
20ITAFrancesco De Fabiani (ITA)40:20.3
21SWEDaniel Rickardsson (SWE)40:21.8
22ANDIrineu Esteve Altimiras (AND)40:30.2
23SUIUeli Schnider (SUI)40:31.6
24FRAJules Lapierre (FRA)40:39.8
25FRAMaurice Manificat (FRA)40:43.3
26GERLucas Bögl (GER)40:44.8
26JAPHiroyuki Miyazawa (JAP)40:44.8
28JAPNaoto Baba (JAP)40:44.9
29FINRistomatti Hakola (FIN)40:50.8
30USAScott Patterson (USA)40:57.3
31USAKyle Bratrud (USA)41:06.4
32FINAnssi Pentsinen (FIN)41:11.1
33RUSMaxim Vylegzhanin (RUS)41:12.6
34CANScott James Hill (CAN)41:23.9
35IRLThomas Maloney Westgaard (IRL)41:39.5
36GBRAndrew Young (GBR)41:42.6
37FRAValentin Chauvin (FRA)41:46.2
37SUIBeda Klee (SUI)41:46.2
39CZEMichal Novak (CZE)41:46.3
40BULVeselin Tsinzov (BUL)41:46.8
41ROUPaul Constantin Pepene (ROU)41:51.3
42CZEMiroslav Rypl (CZE)41:58.8
43ISLSnorri Eythor Einarsson (ISL)42:01.6
44JAPKaichi Naruse (JAP)42:06.3
45USABenjamin Lustgarten (USA)42:12.2
46CANEvan Palmer-Charrette (CAN)42:15.3
47CANLen Väljas (CAN)42:15.5
48ESPImanol Rojo (ESP)42:20.0
49CZEAdam Fellner (CZE)42:22.0
50KAZVitaliy Pukhkalo (KAZ)42:27.8
51KAZDenis Volotka (KAZ)42:30.5
52FINJoni Maeki (FIN)42:34.4
53ITAMaicol Rastelli (ITA)42:34.5
54CHNJincai Shang (CHN)42:38.4
55UKROleksii Krasovskyi (UKR)42:44.8
56AUTLuis Stadlober (AUT)42:49.6
57ITAStefan Zelger (ITA)42:56.9
58SLOBenjamin Crv (SLO)42:57.2
59POLMaciej Starega (POL)43:14.5
60KAZOlzhas Klimin (KAZ)43:17.2
61SVKJan Koristek (SVK)43:20.4
62POLDominik Bury (POL)43:21.3
63LIEMartin Voegeli (LIE)43:24.9
64BLRAliaksandr Voranau (BLR)43:29.8
65CHNLin Bao (CHN)43:32.3
66CZEPetr Knop (CZE)43:35.7
67ESTRaido Rankel (EST)43:39.7
68CANRussell Kennedy (CAN)44:13.4
69POLKamil Bury (POL)44:27.1
70ROUPetrica Hogiu (ROU)44:33.5
71HUNÁdám Kónya (HUN)44:39.9
72CHNQiang Wang (CHN)44:51.0
73BULMartin Penchev (BUL)45:02.8
74ARMMikayel Mikayelyan (ARM)45:09.6
75BELThibaut De Marre (BEL)45:10.8
76AUSSeve De Campo (AUS)45:11.6
77CHNMingliang Zhu (CHN)45:18.0
78ROURaul Mihai Popa (ROU)45:19.3
79ESTMartin Himma (EST)45:28.9
80UKRYan Kostruba (UKR)45:42.8
81ARMTadevos Poghosyan (ARM)46:44.1
82GREAlex Vanias (GRE)47:28.3
83AUSMark Pollock (AUS)47:55.9
84ISLAlbert Jonsson (ISL)48:21.5
85BULTodor Malchov (BUL)48:27.1
86IRISeyed Sattar Seyd (IRI)49:04.5
87ISLDagur Benediktsson (ISL)49:11.9
88ARGMarco Dal Farra (ARG)
89ARGFranco Dal Farra (ARG)
90MGLAchbadrakh Batmunkh (MGL)
91DENTue Roemer (DEN)
92UKRDmytro Drahun (UKR)
93DENJoachim Weel Rosbo (DEN)
94LTUTautvydas Strolia (LTU)
95CROMarko Skender (CRO)
96BIHMihailo Skipina (BIH)
97ARGMatías Zuloaga (ARG)
98BRAVictor Santos (BRA)
99HUNKristof Lagler (HUN)
100CROJakov Hladika (CRO)
101MGLDuurenbayar Soninbayar (MGL)
102BELTitouan Serot (BEL)
103BULAleksandar Ognyanov (BUL)
104CHIJuan Andrés Agurto (CHI)
105BIHMilos Colic (BIH)
106DENJacob Weel Rosbo (DEN)
106ARMMyasnik Gharibyan (ARM)
108MGLMunkhgerel Dashdondog (MGL)
109BOLTimo Juhani Gronlund (BOL)
110SRBMilos Milosavljevic (SRB)
111IRIYasin Shemshaki (IRI)
112IRLJan Rossiter (IRL)
113GREGeorgios Nakas (GRE)
114IRIYaghoob Kiashemshaki (IRI)
115BRAYuri Rocha (BRA)
116BERTucker Murphy (BER)
117LTURokas Vaitkus (LTU)
118BELStephan Langer (BEL)
119KGZTariel Zharkymbaev (KGZ)
120ECUKlaus Jungbluth Rodriguez (ECU)
121PORAndre Goncalves (POR)
122LIBSamer Tawk (LIB)
123LIBRoni Aleksander Zein (LIB)
124PORFilipe Cabrita (POR)
125LTUPaulius Januskevicius (LTU)
126MNEAleksandar Grbovic (MNE)
127IRIReza Rajabbloukat (IRI)
128COLAndrew Theall (COL)
129DENPeter Jensen (DEN)
130MADAndreas Razafimahatratra (MAD)
131MEXJuan Carlos Aviles Solis (MEX)
132MEXAntonio Pineyro (MEX)
133MEXLuis Carrasco Arena (MEX)
134MEXGerman Madrazo (MEX)
135TRIMark Rajack (TRI)
136COLSebastian Uprimny (COL)

4x10 km Aflossing Heren - 1 Maart 2019


50 km Massa start Heren - 3 Maart 2019


1NORHans Christer Holund (NOR)1:49:59.3
2RUSAlexander Bolshunov (RUS)1:50:27.1
3NORSjur Røthe (NOR)1:50:57.1
4NORMartin Johnsrud Sundby (NOR)1:50:57.2
5NORSimen Hegstad Krüger (NOR)1:51:00.4
6SWECalle Halfvarsson (SWE)1:51:01.9
7SUIDario Cologna (SUI)1:51:03.3
8GBRAndrew Musgrave (GBR)1:51:03.8
9FRAAdrien Backscheider (FRA)1:51:05.7
10SWEJens Burman (SWE)1:51:07.1
11FINMatti Heikkinen (FIN)1:51:08.0
12CANAlex Harvey (CAN)1:51:09.8
13RUSAndrey Melnichenko (RUS)1:51:10.1
14ITAFrancesco De Fabiani (ITA)1:51:11.4
15SWEDaniel Rickardsson (SWE)1:51:12.7
16JAPKeishin Yoshida (JAP)1:51:13.6
17GERJonas Dobler (GER)1:51:13.9
18ISLSnorri Eythor Einarsson (ISL)1:51:14.9
19FRAClément Parisse (FRA)1:51:20.4
20USADavid Norris (USA)1:51:21.9
21JAPNaoto Baba (JAP)1:51:48.8
22GERFlorian Notz (GER)1:51:58.8
23USAScott Patterson (USA)1:52:04.8
24SUIToni Livers (SUI)1:52:06.6
25RUSEvgeniy Belov (RUS)1:52:07.0
26ITAGiandomenico Salvadori (ITA)1:52:07.4
27FRARobin Duvillard (FRA)1:52:17.1
28RUSDenis Spitsov (RUS)1:52:18.1
29ANDIrineu Esteve Altimiras (AND)1:52:44.5
30AUTBernhard Tritscher (AUT)1:52:54.7
31GERLucas Bögl (GER)1:53:22.0
32FRAMaurice Manificat (FRA)1:53:33.5
33BLRYury Astapenka (BLR)1:53:52.8
34USASimeon Hamilton (USA)1:54:01.3
35FINLari Lehtonen (FIN)1:54:14.1
36CZEMichal Novak (CZE)1:54:34.7
37KAZYevgeniy Velichko (KAZ)1:54:44.5
38GBRAndrew Young (GBR)1:54:59.0
39FINAntti Ojansivu (FIN)1:54:59.1
40ESPImanol Rojo (ESP)1:55:03.1
41ITAStefano Gardener (ITA)1:55:08.9
42FINPerttu Hyvärinen (FIN)1:56:39.6
43GERAndreas Katz (GER)1:56:56.4
44SWEBjoern Sandstroem (SWE)1:57:20.4
45USAAdam Martin (USA)1:58:01.0
46CANRussell Kennedy (CAN)1:59:56.9
47CANEvan Palmer-Charrette (CAN)2:01:25.4
48CZEPetr Knop (CZE)2:01:26.2
49ESTRaido Rankel (EST)2:01:26.3
50CANScott James Hill (CAN)2:01:26.9
51JAPKaichi Naruse (JAP)2:01:35.5
52ITAMirco Bertolina (ITA)2:01:37.8
53SUIRoman Furger (SUI)2:03:10.4
54KAZDaulet Rakhimbayev (KAZ)2:03:12.9
55IRLThomas Maloney Westgaard (IRL)2:04:27.4
56AUTMika Vermeulen (AUT)2:05:36.8
57LATIndulis Bikse (LAT)2:05:44.2
58CHNLin Bao (CHN)2:06:37.0
59UKRRuslan Perekhoda (UKR)2:08:12.6
60LIEMartin Voegeli (LIE)2:09:07.2
61ESTKaarel Kasper Korge (EST)2:10:01.4
62GREAlex Vanias (GRE)2:13:55.5

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden