De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Davos - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2018/2019

Davos 2018/2019

ZwitserlandZwitserland - Davos - 15 December 2018 - 16 December 2018


Sprint Dames - 15 December 2018


1SWEStina Nilsson (SWE)
2USASophie Caldwell Hamilton (USA)
3SWEMaja Dahlqvist (SWE)
4RUSNatalia Nepryaeva (RUS)
5SLOKatja Visnar (SLO)
6FINKrista Parmakoski (FIN)
7SUINadine Fähndrich (SUI)
8SWEEvelina Settlin (SWE)
9NORLotta Udnes Weng (NOR)
10NORIngvild Flugstad Østberg (NOR)
11NORTiril Udnes Weng (NOR)
12SWEHanna Falk (SWE)
13SLOAlenka Cebasek (SLO)
14USASadie Bjornsen (USA)
15ITAGreta Laurent (ITA)
16NORMaiken Caspersen Falla (NOR)
17RUSYulia Belorukova (RUS)
18SLOEva Urevc (SLO)
19SUILaurien Van Der Graaff (SUI)
20SLOVesna Fabjan (SLO)
21USAIda Sargent (USA)
22SWEIda Ingemarsdotter (SWE)
23SWEJonna Sundling (SWE)
24RUSNatalia Matveeva (RUS)
25GERAnne Winkler (GER)
26USAJessica Diggins (USA)
27GERSandra Ringwald (GER)
28NORKathrine Rolsted Harsem (NOR)
29USARosie Brennan (USA)
30RUSTatiana Aleshina (RUS)
31NORSilje Oeyre Slind (NOR)
32FINKatri Lylynpera (FIN)
33SLOAnamarija Lampic (SLO)
34ITAElisa Brocard (ITA)
35GERLaura Gimmler (GER)
36NORMari Eide (NOR)
37SUINathalie von Siebenthal (SUI)
38USAKelsey Phinney (USA)
39ITALucia Scardoni (ITA)
40SUILydia Hiernickel (SUI)
41ITAAlice Canclini (ITA)
42CZEKaterina Razymova (CZE)
43ITAIlaria Debertolis (ITA)
44POLMonika Skinder (POL)
45SUILea Fischer (SUI)
46RUSEvgenia Shapovalova (RUS)
47BLRAnastasia Kirillova (BLR)
48CZESandra Schuetzova (CZE)
49BLRPolina Seronosova (BLR)
50CZETereza Beranova (CZE)
51CZEKaterina Janatova (CZE)
52FRADelphine Claudel (FRA)
53GERElisabeth Schicho (GER)
54CZEPetra Hyncicova (CZE)
55AUTTeresa Stadlober (AUT)
56GERPia Fink (GER)
57SUIStefanie Arnold (SUI)
58RUSElena Soboleva (RUS)
59POLUrszula Letocha (POL)
60GERNadine Herrmann (GER)
61AUTLisa Unterweger (AUT)
62SUIFabiana Wieser (SUI)
63LATPatricija Eiduka (LAT)
64SUIDesiree Steiner (SUI)
65POLIzabela Marcisz (POL)
66FINLeena Nurmi (FIN)
67SVKAlena Prochazkova (SVK)
68FINEveliina Piippo (FIN)
69CROVedrana Malec (CRO)
70KAZIrina Bykova (KAZ)
71KAZAnna Shevchenko (KAZ)
72KAZElmira Mutagarova (KAZ)
73SUITatjana Stiffler (SUI)
74BLRIna Lukonina (BLR)
75THAKaren Chanloung (THA)
76GREMaria Ntanou (GRE)

10 km Dames - 16 December 2018


1NORTherese Johaug (NOR)26:06.9
2NORIngvild Flugstad Østberg (NOR)26:19.0
3FINKrista Parmakoski (FIN)26:26.1
4SWEEbba Andersson (SWE)26:45.1
5USAJessica Diggins (USA)27:08.0
6USARosie Brennan (USA)27:11.8
7AUTTeresa Stadlober (AUT)27:16.2
8RUSAnastasia Sedova (RUS)27:18.3
9RUSNatalia Nepryaeva (RUS)27:24.3
10ITAElisa Brocard (ITA)27:28.9
11NORRagnhild Haga (NOR)27:31.2
12SWEIda Ingemarsdotter (SWE)27:37.8
13FRAAnouk Faivre Picon (FRA)27:38.9
14SUINathalie von Siebenthal (SUI)27:39.9
15FINRiitta Liisa Roponen (FIN)27:47.1
16SWEMaja Dahlqvist (SWE)27:47.4
17SLOAlenka Cebasek (SLO)27:48.2
18RUSElena Soboleva (RUS)27:48.5
19SWEEvelina Settlin (SWE)27:50.6
20RUSLidia Durkina (RUS)27:51.9
21FINSusanna Saapunki (FIN)27:53.4
22FRADelphine Claudel (FRA)27:53.7
23CANEmily Nishikawa (CAN)27:54.5
24NORKari Oeyre Slind (NOR)27:55.0
25NORSilje Oeyre Slind (NOR)27:55.8
26NORTiril Udnes Weng (NOR)27:57.0
27JAPMasako Ishida (JAP)28:03.2
28GERJulia Belger (GER)28:05.7
29RUSAnna Nechaevskaya (RUS)28:05.9
30GERPia Fink (GER)28:07.3
31RUSMariya Istomina (RUS)28:07.9
32FINEveliina Piippo (FIN)28:09.0
33BLRPolina Seronosova (BLR)28:10.1
34KAZValeriya Tyuleneva (KAZ)28:10.4
35NORLotta Udnes Weng (NOR)28:16.9
36SUILaurien Van Der Graaff (SUI)28:18.3
37ITALucia Scardoni (ITA)28:29.0
38USACaitlin Patterson (USA)28:29.4
39SWEStina Nilsson (SWE)28:30.0
40SWEJonna Sundling (SWE)28:30.5
41ITAIlaria Debertolis (ITA)28:31.3
42SLOEva Urevc (SLO)28:33.1
43POLIzabela Marcisz (POL)28:33.7
44CANCendrine Browne (CAN)28:35.7
45CZEKaterina Razymova (CZE)28:40.8
46KAZAnna Shevchenko (KAZ)28:50.7
47FINKatri Lylynpera (FIN)28:51.5
48SUILydia Hiernickel (SUI)28:51.8
49AUTLisa Unterweger (AUT)28:55.4
50ITAAnna Comarella (ITA)29:00.6
51SUINadine Fähndrich (SUI)29:02.6
52SLOAnamarija Lampic (SLO)29:07.3
53GERElisabeth Schicho (GER)29:11.2
54ITASara Pellegrini (ITA)29:11.7
55FRACoralie Bentz (FRA)29:11.8
56POLUrszula Letocha (POL)29:12.0
57CZEAnna Sixtová (CZE)29:18.7
58JAPMiki Kodama (JAP)29:20.8
59CZESandra Schuetzova (CZE)29:27.4
60KAZElmira Mutagarova (KAZ)29:28.1
61BLRIna Lukonina (BLR)29:38.6
62CZEPetra Hyncicova (CZE)29:42.7
63CZEKaterina Janatova (CZE)29:43.4
64LATPatricija Eiduka (LAT)30:05.5
65USAKelsey Phinney (USA)30:09.0
66JAPChika Kobayashi (JAP)30:12.0
67GERLaura Gimmler (GER)30:17.1
68SUISelina Pfaeffli (SUI)30:19.2
69SUIDesiree Steiner (SUI)30:23.1
70JAPShiori Yokohama (JAP)30:25.3
71SUILea Fischer (SUI)30:45.8
72SUIFabiana Wieser (SUI)30:51.2
73CROVedrana Malec (CRO)31:01.7
74THAKaren Chanloung (THA)31:33.1
75GREMaria Ntanou (GRE)33:49.0

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden