De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Lahti - 2009/2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Finland

Uitslagen 2009/2010

Lahti 2009/2010

FinlandFinland - 6 Maart 2010 - 7 Maart 2010


30 km Achtervolging Heren - 6 Maart 2010


1FRAMaurice Manificat (FRA)1:11:44.2
2CZELukas Bauer (CZE)1:11:47.8
3RUSIlia Chernousov (RUS)1:12:30.4
4RUSMaxim Vylegzhanin (RUS)1:12:30.4
5ITAValerio Checchi (ITA)1:12:31.1
6ESTAndrus Veerpalu (EST)1:12:32.5
7GERTobias Angerer (GER)1:12:40.9
8RUSArtem Zhmurko (RUS)1:12:51.2
9NOREldar Rønning (NOR)1:12:52.9
10FINSami Jauhojärvi (FIN)1:12:53.1
11NORTord Asle Gjerdalen (NOR)1:12:53.5
12SWEAnders Södergren (SWE)1:12:53.8
13NORPetter Eliassen (NOR)1:12:56.2
14NORKristian Tettli Rennemo (NOR)1:13:23.7
15FRAEmmanuel Jonnier (FRA)1:13:24.0
16GERTim Tscharnke (GER)1:13:24.8
17SUICurdin Perl (SUI)1:13:25.1
18NORMartin Johnsrud Sundby (NOR)1:13:40.4
19NORSjur Røthe (NOR)1:13:49.2
20RUSSerguei Novikov (RUS)1:13:50.8
21POLMariusz Michalek (POL)1:14:00.9
22FINVille Nousiainen (FIN)1:14:04.5
23ITAThomas Moriggl (ITA)1:14:12.5
24FINTero Similae (FIN)1:14:31.4
25SUIToni Livers (SUI)1:14:31.7
26GERHannes Dotzler (GER)1:14:55.9
27NORSimen Østensen (NOR)1:15:02.5
28NORRoger Aa Djupvik (NOR)1:15:02.5
29FINLari Lehtonen (FIN)1:15:03.5
30GERPhilipp Marschall (GER)1:15:05.2
31RUSNikolai Pankratov (RUS)1:15:25.7
32CZEMartin Jaks (CZE)1:15:25.9
33RUSSergey Shiriaev (RUS)1:15:31.3
34ITADavid Hofer (ITA)1:15:40.3
35CZEMartin Koukal (CZE)1:15:46.8
36USAJames Southam (USA)1:15:51.0
37SWEFredrik Karlsson (SWE)1:16:06.7
38FINKari Varis (FIN)1:16:14.7
39GERJens Filbrich (GER)1:16:34.3
40FRABenoit Chauvet (FRA)1:17:17.9
41SWEJens Eriksson (SWE)1:17:41.7
42FINAnssi Pentsinen (FIN)1:17:44.6
43SWEFredrik Jonsson (SWE)1:17:54.4
44ITAFulvio Scola (ITA)1:18:04.6
45FINThomas Ramstedt (FIN)1:18:17.6
46USAAndrew Newell (USA)1:18:28.6
47ESTEeri Vahtra (EST)1:19:18.1
48FINMikko Koutaniemi (FIN)1:19:37.3
49NORHans Petter Lykkja (NOR)1:19:59.2

4x10 km Aflossing Heren - 7 Maart 2010


1NOR Noorwegen II1:27:43.6
2NOR Noorwegen I1:27:43.8
3GER Duitsland1:27:44.1
4RUS Rusland I1:27:44.1
5RUS Rusland II1:27:51.5
6ITA Italië1:27:59.4
7FIN Finland I1:29:20.9
8EST Estland1:29:21.6
9SWE Zweden1:29:46.1
10FIN Finland II1:31:00.1
11FIN Finland III1:32:35.7
12FIN Finland IV1:33:47.3

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden